free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Przeszczep Get Fue 2074 gr, Dr Maral 2850 gr

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej perspektywy wygląda dobrze, aczkolwiek ciężko ocenić obiektywnie, bo brakuje zdjęcia z przodu i z góry. Przemox, mógłbyś wstawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego naprawdę nieźle a to dopiero 4 miesiące, co to się będzie działo za kolejne 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można uzyskać fajny efekt mimo słabej gęstości donoru. Ale przy założeniu, że będzie się miało krótko ścięte włosy.

 

I one będą pełniły po prostu rolę konturów twarzy. Tak jak teraz linia zarostu komponuje się dobrze z linią włosów.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mały update, wstawiam zdjęcia ok 5 miesięcy po zabiegu przeszczepienia 2850 graftów u Dr Marala w Turcji. Włosy wciąż rosną, pewnie jeszcze się zagęszczą, kto wie? Póki co trzymałem je dość krótko ponieważ góra głowy jest dość rzadka na dłuższe włosy Chyba jest spory progres co?

DSC02424.thumb.JPG.202e6c77f48072e71c4af9cea2aa08b3.JPG

DSC02423.thumb.JPG.535f7651a123f095c8fe85497147a257.JPG

DSC02414.thumb.JPG.a09f52d40b6ffa97a0159289fdb48533.JPG

DSC02412.thumb.JPG.354c7199c64346721e2a7922fcf57507.JPG

DSC02420.thumb.JPG.4fa24c2897527672dd35b972b788bfe7.JPG

DSC02422.thumb.JPG.10da80da8510bfe270905cd94823c3d0.JPG

6.thumb.jpg.67c62caacce2375c71d4c7ca3d0329c6.jpg

61.thumb.jpg.21bb01ac0c4065b450d7e9ba0ebc9b84.jpg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda to znacznie lepiej.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda dużo lepiej niż po pierwszym HT z perspektywy jak się ogląda człowieka w sumie dobrze to wygląda tzn góra nie odznacza się na tle dołu, napewno jeszcze coś urośnie tak do 8-9 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na sytację, z której startowałeś trafiles do włosowego raju. Gęstość, jak dla mnie, przy tej długości akceptowalna- nawet nie wiem czy chciałbym dalszych odrostów i zagęszczenia - bo wygląda to teraz , jak na 2 przeszczepy i słabą sytuację startową, nad wyraz naturalnie. Ot typa lekko przerzedziło, ale włosy się trzymają - linia jest - chapnę mu pęto - pomyśli niejedna dziewoja. Najważniejsze, ze wydaje się, ze to sytacja raczej pernamentma. Twoje natywne wlosy na gorze, z ktorymi startowales pewnie juz dawno przekroczyly wrota bram niebieskich - a to co widzimy to trwaly efekt posttransplantacyjny. Zegnamy z forum - wpadnij ponownie, gdy dzieci zaczną Ci łysieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ot typa lekko przerzedziło, ale włosy się trzymają - linia jest - chapnę mu pęto - pomyśli niejedna dziewoja.

Hahaha mistrz

 

Ale pomijając wszelkie hipotezy, to faktycznie linia robi swoje - jest wiele lepiej


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dziś mija równe pół roku od wykonania zabiegu przeszczepu 2850 graftów w klinice dr Marala. Wcześniej miałem zabieg w Getfue 2074 grafty.

Razem jest już posadzone 4924 grafty. Bez tego pewnie już bym nic nie miał.

Myśle, że jest to już prawdopodobnie efekt finalny, teraz trzeba się zastanowić jakie można podjąć kolejne kroki by wyglądać jak człowiek haha

Pierwsze 3 zdjęcia są zrobione w mniej korzystnych warunkach, na zewnątrz przy silnym oświetleniu, kolejne już w pomieszczeniu

DSC02457.thumb.JPG.e5d524331d93867df7772fc216663af8.JPG

DSC02463.thumb.JPG.fe407363b31a617ec503576a5379296e.JPG

DSC02467.thumb.JPG.f66f276a092a3aba2cf09c58b374ab0a.JPG

DSC02473.thumb.JPG.eb7fc9470e613eb1a97ec9c19213aa3a.JPG

DSC02474.thumb.JPG.c95d465c50340cecf5c326602784efd7.JPG

DSC02477.thumb.JPG.8c75166c4368f8448694eefcb4f3c1ff.JPG

DSC02479.thumb.JPG.6c493d302e3b01a2934a450ed92d4cd1.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam tutaj tylko mój gust. Możesz moje zdanie z automatu umieścić w koszu - zresztą tak jak innych, gdy prawią o smakach i światopoglądach. Nie jesteśmy wyroczniami.

 

Zdecydowanie lepsza jest długość jak w 5 miesiącu - wypowiadałem się już o tym wówczas. Przy takiej długości, jak tutaj, widać rzadziznę i zamiast dodawać sobie uroku, to go ujmujesz.

 

Osobiście skracam do poprzedniej dlugości, gdzie wygląda to gęściej i naturalnie lub chcąc pozwolić sobie na dłuższe, kombinuję dalej - z tym, że mało jest opcji. Donor w większości wyeksploatowany, a na BHR do wymarzonej fryzury nie dojadę. Ostatecznie zostawiam donor na pózniej, by w przypadku jakiejś dalszej fali powrócić do stanu jaki mam obecnie, gdzie przy małej długosci wyglądam schludnie i nie świece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac ze fryz po 5 miesacach wyglondal juz ok jak bys sie pokusil na mikropigmentacje to uzyskal bys naturalny effekt......przy dluszych wlosach nie wyglonda to juz za specjalnie chodz cziekawilo by mnie jaki effekt uzyskasz z nanogenem lub jakimis innymi mikro wluknami....masz sporo jeszcze takich malutkich bezbarwnych babyhair przynajmniej proszek mogl by sie czegos uchwicic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość przyjemnie to wygląda na pewno nie jest to super natura, ale przy totalnym łysieniu to ładny kompromis. Ciekawe jak zapuścisz dłuższe, powinno trochę dogęścić finalne wrażenie, gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo naturalnie. Moim zdaniem fajniej to wyglądało jak miałeś krótsze włosy. Efekt wówczas był bardzo zdrowy i seksi, ale przy dłuższych również jakoś to wygląda. Myślisz o kolejnym przeszczepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaakceptował u siebie, lepiej mieć taki efekt niż gęsty przeszczep na jednej połowa a druga łysiejąca, wtedy jest totalnie z dupy. Tak przynajmniej jest naturalnie, tym bardziej że nie zrył sobie potylicy polskimi-stripami (brrr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Pół glowy gęste a pół totalnie łyse wygląda słabo. Zaczeski i inne cuda są fatalne i tylko chyba ich właściciel myśli że nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mówiąc myślałem ze 5 tys graftow da dużo lepszy efekt :/ w 100%lepiej jak miałeś krotsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pikpok78, skróć włosy na identyczną długość jak w 5 miesiącu i czekaj na dalszy odrost, czego Ci serdecznie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze ktoś napisze, że lepiej mu w krótszych - tak żeby robiło się mniej monotematycznie. xD klekoo91, nie wiadomo w sumie ile z tych pięciu tysięcy rzeczywiście odrosło, więc ciężko ocenić dokładnie od tej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm No jak ile odroslo? Prawie wszystkie, w końcu dr Maral jest najlepszy na tym forum poki co nic nie bede skracać tak jest bardzo dobrze, zreszta zdjecia tego nie oddają a ludzie mówią ze w końcu mam włosy. Zapuszczę jeszcze dluzsze a za 6 miesięcy kolejny- 3 przeszczep. Oczywiscie nie ostatni, mysle ze na 3-4 sie skończy.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to szalony i zdeterminowany jesteś. Kurcze czy że mną tylko jest coś nie tak? Kurcze każdy na forum chce mieć fajny przód bez zakoli... ja wolałbym by te włosy poświęcone na zakola wsadzic w srodek/koronę bo co drugi facet ma zakola... a z dwojga złego lepsze zakola niż gniazdo. Przemo masz w swoim temacie ilość graftow jednowlosowych itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...