free web hit counter Skocz do zawartości
karlitto1

Dobór leków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , opowiem swoją historie , od stycznia wypadają mi włosy dermatolog stwierdził łysienie androgenowe z przodu głowy przepisała mi lek alopexy 5% i szampon stieprox. Alopexy stosuje już około 7 miesięcy i jeżeli o chodzi o odrost nowy włosów to coś sie pojawiło ale niestety włosy są bardzo cienkie. Jak na mój wiek mam dość dużo włosów ale chce jak najszybciej zacząć kuracje na jakimś blokerze. Czy jest jakaś możliwość pogrubienia tych włosów ponieważ są widoczne prześwity i nie mogę układać tak włosów by nie było to zauważalne. Jaki bloker zastosować i co może wspomóc włosy. Aktualnie dokupiłem w aptece witaminy + skrzyp razem z biotyną i cynkiem.

 

Co do genetyki to ojciec ma włosy jak na wiek 46 lat ma ich sporo tylko większe zakola i widoczne prześwity ponieważ jest blondynem jasnym , a obydwaj dziadkowie mieli gęste włosy. Badałem tarczyce i inne choroby które mogą prowadzić do pogorszenia stanu włosów i nic nie wykryto wszystko w normie.

 

Proszę o odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie coś z cynkiem, jakąś skrzypovite np. czy coś w ten deseń. Kondycja włosa poprawi Ci się, jak DHT zostanie troche zablokowany przez bloker. Do póki on oddziałuje na Twoje cebulki, to włosy będą coraz cieńsze i słabsze. Nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...