free web hit counter Skocz do zawartości
adamdidol

Nie ma co ukrywać robi się lipa/24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia do jakich w sumie (kupilem do tlustych, bo nie wiedzialem jakie jest stezenie siarczku selenu w wersji dla normalnych - nie ma tego nigdzie napisanego). Chociaz ponoc najlepiej uzywac amerykanskiej wersji (tak mi adas pisal). Na allegro za kilka dyszek dostaniesz duza butle, chociaz chyba lepiej z US sprowadzac, bo tam po kilka dolcow chodza. Chodza tez opinie, ze szampon neogenic jest swietny w kwestii wygladu wlosow. Mialem zamiar przetestowac, ale na razie zostaje przy selsunie (tym bardziej, ze ten wykazuje jakies dzialanie na nasz problem, a neogenic juz nie).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack, a jak wrażenia po umyciu włosów neogenicem?

Może warto stosować selsun blue na wieczór (lub też nie we wszystkie dni w tygodniu). A neogenic bym uzywał zawsze z rana jako taki do codziennego mycia?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie stosowalem, mialem tylko zamiar. Kiedys adas pisal, ze sa bardzo puszyste po Neo. Dziewczyny na wizaz tez chwala mocno. Mozna selsun stosowac co kilka dni, a neogenic jako podstawowy szampon - tez dobre rozwiazanie. Ja uzywam tylko selsun bo myje wlosy co 2 lub 3 dni.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie stosowalem, mialem tylko zamiar. Kiedys adas pisal, ze sa bardzo puszyste po Neo. Dziewczyny na wizaz tez chwala mocno. Mozna selsun stosowac co kilka dni, a neogenic jako podstawowy szampon - tez dobre rozwiazanie. Ja uzywam tylko selsun bo myje wlosy co 2 lub 3 dni.

Nie przetłuszczają Ci się? Ja musze myć codziennie rano bo inaczej slabo to wyglada no i jakos trzeba zmywac te wszystkie lakiery i pasty do wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przetluszczaja sie. Czaem myje co 4 dni ale to niezalecane ze wzgledu na wcierki. Jakbym zrezygnowal z wcierek, spokojnie moglbym myc co 3 lub 4 dni. A lakier rozczesuje


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, całkiem fajna sprawa z tym neogenic. Muszę koniecznie spróbować. Moja kuracja obecnie to fin 1,25, flutamid(dalej stosuje wewn. 1/3 tabletki 3 razy dziennie), szampon z kektonazolem + cynk, msm i biotyna. Myślę jeszcze co by tu można dołożyć. Na początku przyszłego roku pewnie fluta na Ru zamienię. Ale dalej nie wiem co z tym minoxem, dodawać do kuracji czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wiesz co robisz z tym flutamidem. Minoxa lac, nie sluchaj paranoikow


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierze sie antyandrogenow do buzi, leczac lysienie. Flutamid powinno sie wcierac w skore glowy


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze lepiej selsun blue. Minox tez mozesz lac, nie sluchaj paranoikow, ktorzy go demonizuja.

 

 

minox to śmierć..nie probuj


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakikolwiek sens stosowania w kuracji dwóch blokerów wewnętrznie? Mam fina w kuracji, mam teraz dostęp do duta. Finasterydu nie chce wywalać bo mimo wszystko o wiele łatwiej z dostępnością, z dutem bywa różnie. Zostawiam flutamid do końca roku stosowany wewnętrznie. Reszta raczej bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że jednak szybciej zamienie flutamid na RU. Mam wrażenie, że zmieniła mi się gospodarka wodna, a to trochę upierdliwe jest Do tego zauważyłem, że mam odtłuszczone suty, ale nie mam pewności, że to działanie flutamidu, a nie po prostu efekt braku trzymania diety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały update.

 

Minęły 3 miechy, do kuracji dodałem dudasteryd brany co 3 dzień. Flutamid stosowany wewnętrznie zacząlem stosować zewnętrznie rozpuszczajac go w Loxonie. Wlosy mi praktycznie nie wypadają, tylko podczas mycia głowy, na ręku zostaje mi z 5-10 włosów. Co do stanu - mimo, że mam tam jakieś delikatne odrosty zakola cały czas mi się przerzedzaja. Fotki wrzucę na dniach. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na swój stan włosów i mimo wszystko trochę więcej jednak oczekiwałem po flutamidzie. Póki co nic się nie zmienia na lepsze i coraz bardziej leci mi linia i pogłębiają się zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że powoli tracę grunt i myślę co tu dalej. Dla przypomnienia moja kuracja od listopada to :

- fin 1,25 ed

- flutamid 250mg ed.

-dut e3d

-3x tydz nizoral

- flutamid 2% w minoxie ed x 1

minox 5% ed x 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na małą aktualizację. Od początku kuracji stan mi się notorycznie pogarsza i to mimo dosyć mocnej kuracji. Postanowiłem zrezygnować na jakiś czas z minoxa, strasznie przesusza mi skórę i włosy są w fatalnym stanie.

Zakola poszły dosyć mocno w górę i nie wygląda już to tak fajnie. W sumie jestem trochę rozczarowany wynikiem swojej kuracji, bo zacząłem dosyć wcześnie i ze sporą siłą a stan się nie zatrzymuję, jest coraz gorzej.

Miesiąc temu dołożyłem do kuracji estrofem, łykam codziennie jedną tabletkę (1mg) + od paru dni stosuję również divigel (póki co pół saszetki dziennie) Tak jak napisałem rezygnuje z minoxa, mam zamiar bardziej zacząć dbać o skóre, w tej chwili jest ona bardzo wysuszona. Ze zmian, od początku maja zwiększyłem dawkę flutamidu, obecnie są to dwie tabletki dziennie (500mg). Do pielęgnacji skóry głowy stosuje olejek jojoba z masłem shea. Reszta kuracji bez zmian. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej kariery Ci nie wroze, watrobe sobie rozwalisz tym flutamidem


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś muszę trzymać swoją kurację. Zresztą swoją drogą znam osobę, która łyka flutamid od bodajże 5 lat i wszystko u niej z wątrobą w porządku, także jestem dobrej myśli. Za jakiś czas zrobię sobie badania i zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w takiej dawce?

Jest jeden forumowicz, ktory tez od dosc dlugiego czasu bierze fluta (a przynajmniej bral, do czasu naszego ostatniego kontaktu), ale on przyjmuje jedynie 1/4 tabletki (tyle co ja ;p), a taka dawka uchodzi jeszcze za wzglednie bezpieczna.

 

Z ciekawosci zapytam jeszcze: jakies uboki na tej kuracji odczuwasz?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz strasznie agresywne to lysienie skoro na takiej kuracji masz ciagle pogorszenie , badz nie wiem...

Jezeli stan skory/wlosow jest kiepski dodaj emu oil, zobaczysz roznice na plus.

Moze warto by bylo dodac saba zel??

Ewentualnie zostawic fina badz duta a sprobowac zewnetrznie dodac RU z saba lub CB.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uboków natury seksualnych to tylko i wyłącznie oligospermia. Z innych uboków to częste bóle głowy, czasami pojawiają dosyć nieprzyjemne bóle w łydkach i bardzo delikatny przerost gruczołów sutkowych. Chociaż z tym ostatnim to nie wyrobiłem sobie jeszcze opinii bo w dalszym ciągu nie jestem na diecie, strasznie śmieciowo się odżywiam, mało ruchu, siedząca praca, może po prostu troszkę się przytyło

 

-- 05 maja 2017, 0:15 --

 

Masz strasznie agresywne to lysienie skoro na takiej kuracji masz ciagle pogorszenie , badz nie wiem...

Jezeli stan skory/wlosow jest kiepski dodaj emu oil, zobaczysz roznice na plus.

Moze warto by bylo dodac saba zel??

Ewentualnie zostawic fina badz duta a sprobowac zewnetrznie dodac RU z saba lub CB.

 

No właśnie to mnie trochę martwi, kuracja jest mocna w moim mniemaniu a tu dalej nie mam zatrzymania.

 

Mam w kuracji olejek jojoba, on chyba działa na podobnej zasadzie co emu, co?

 

-- 05 maja 2017, 0:28 --

 

Być może i masz rację arczi, ale u mnie to raczej kwestia stanu zapalnego, pewnie wróce do minoxa, ale musze troszkę zadbać w tej chwili o skórę głowy. I w sumie skoro minox do tej pory nic mi nie dał, mam nadzieję, że jak go odstawię to mi nic nie odbierze

 

-- 05 maja 2017, 0:29 --

 

Arczi gagatku, usunąłeś post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bole w lydach od fluta, glowa - flut rowniez zapewne flut. Nie ma lekko

Nawet jesli gino, zaden to problem. W najgorszym wypadku sobie operacyjnie usuniesz


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ;d ale jak mowilem nie patrz na ilość lecących włosów i ostateczne podjęcie decyzji o zaprzestaniu kuracji to góra 12 miesięcy czy nawet jeszcze dodatkowo z dwa miechy przeczekaj, tez pamietam jak przy 6 czy 7 miesiacu mysalem sobie czy to wgl ma sens nic się nie zmienia na łbie, ale wtrwałem i cieszę się że nie zrezygnowałem czego i tobie życzę, a jakiego minoxa używałeś loxonu ?

 

-- 05 maja 2017, 2:16 --

 

no i jak bym tak nie lekceważył minoxa, on sporo daje razem z dutem czy finem mówię ci czekaj cierpliwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...