free web hit counter Skocz do zawartości
herbert

40 Lat.Dac sobie spokuj czy walczyc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomownie wszystkich Lysych.

A wiec tak prawie połtora miesiaca na Finie,czy wlosy odrastaja to nie wiem bo caly czas jestem opiepszony na lyso,po 3 miesiacach zapuszcze i wtedy dopiero zobacze czy jest poprawa.Ubokow jak narazie to raczej zadnych nie mam nic nie boli dziabąk jest sprawny itd...Ale jest mala sprawa przytylem raptownie 4 kilo brzuch rosnie mi normalnie w oczach chociaz normalnie jem a to umnie jest nie spotykane,Czy mial ktos podobne doswiadczenia bo podejrzewam ze to od tego steryda jest czy hormony sie ureguluja czy skoncze jak balon.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest to samo. Jak nie byłem na finie, to nijak nie mogłem przytyć choćbym się zesrał, a odkąd biore, to z 8kg przytyłem, ale akurat się tym nie przejmuje, bo ja byłem straszny patyk, a teraz przynajmniej wyglądam jak powinno się wyglądać.

 

-- 09 gru 2016, 18:46 --

 

Swoją drogą zastanawia mnie to co ma taki wpływ na to. Wie ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kazdy mi mowil, ze cos przytylem (bedac na tym ducie), ale dla mnie to plus , bo cwiczac mam co palic i wieksza motywacja , a ona zawsze jest dobra i potrzebna w zyciu


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbert, napisz proszę coś więcej o efektach tak spodziewanych, jak ubocznych. Mam podobny problem i podobny wiek, a noworocznym postanowieniem myślałem coś z tym zrobić. Ale, że sam raczej mam wolną przemianę materii i już walczę z nadwagą, poważnie zastanawiam się czy po takim FINie, ogarnę wzrost wagi ćwiczeniami. Zawsze można nadrobić odpowiednią dietą, ale to też wymaga trochę przygotowania, a trzeba z tym jakoś żyć i normalnie funkcjonować. Wszystko można byle z głową

Jak to jest z tą utratą libido? Kwestia, że chce się trochę mniej, czy w ogóle nie?

Ach, no tak, to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich serdecznie samych udanych kuracji i niezłomnej wiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Herbert, napisz proszę coś więcej o efektach tak spodziewanych, jak ubocznych. Mam podobny problem i podobny wiek, a noworocznym postanowieniem myślałem coś z tym zrobić. Ale, że sam raczej mam wolną przemianę materii i już walczę z nadwagą, poważnie zastanawiam się czy po takim FINie, ogarnę wzrost wagi ćwiczeniami. Zawsze można nadrobić odpowiednią dietą, ale to też wymaga trochę przygotowania, a trzeba z tym jakoś żyć i normalnie funkcjonować. Wszystko można byle z głową

Jak to jest z tą utratą libido? Kwestia, że chce się trochę mniej, czy w ogóle nie?

Ach, no tak, to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich serdecznie samych udanych kuracji i niezłomnej wiary

 

Ja jak narazie dosyc krutko proscar biore bo dopiero teraz 3 miesiac.Co do wagi to po 1.5 miesiaca raptownie przytylem ale wrucilo do normy tak ze jest ok.Z potencją nic nie odczuwam jest tak jak zawsze bylo zero zmian.Ale i tez nie mam zmiam na głowie,prawe zakole jeszcze mi polecialo,nic narazie nie odrasta ale łykam dalej zobaczymy co bedzie.Acha po 2 miesiacach wysypke dostalem i zaczely mi sie pryszcze robic na twarzy ale moze tez samo minie, to wszystko co ja moge sie wypowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przylacze sie do dyskusji . a jak sie sprawa ma w wieku 50 lat? mojemu ojcu tez juz z wiekiem posypały sie wlosy i kupil Polaris nr 11(nowosc , zwykle bylo nr 10 - ale mniejsza o to ) i boje sie ze bez blokera pogorszy sie sprawa takze chce sie upewnic czy warto probowac ratowac te wlosy( czyli dutasteryd+ polaris nr 10) czy raczej sobie odpuscic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polarisie jest już bloker, tylko nie pamiętam w którym. Ja stosowałem przez chwile jeden i tam było 1mg fina + jeszcze sporo innych rzeczy które tam niby wpływały na kondycje włosiwa, porost, itd, więc wtedy doustn branie blokera nie jest potrzebne. Musisz sprawdzić skład, ale wydaje mi się, że tam też coś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie w polarisie 10-11 sa blokery- fin.

Takze max 2in 1 nie potrzeba nic wiecej, jezeli lysienie nie jest za bardzo agresywne a w wieku 40-50 lat juz takie byc nie powinno.

Fajnie sie dowiedziec , ze 40 nawet 50 latkowie wciaz walcza o owlosienie. Nie ma wieku, w ktorym czlowiek lysienie potrafi przyjac na klate- bo po co? Moze ta lekcja bedzie dobra dla mlodych co maja o co walczyc a czesto tego nie robia , zeby pozniej pluc sobie w twarz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ale walka za wszelka cene (mega skutki uboczne) raczej nie ma sensu. chyba jednak lepiej byc lysym ale zdrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie byc lysym


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa dlatego tez jestem na tym forum ale jak czasem czytam wypowiedzi niektorych ze mozna wpierd... fina a jak cycki rosna to mozna je usunac to ostatni wlos na glowie mi staje deba.

ok nie bede ciagnal tematu bo to nie moj watek i szkoda zasmiecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ale walka za wszelka cene (mega skutki uboczne) raczej nie ma sensu. chyba jednak lepiej byc lysym ale zdrowym.

Otóż to

Parę lat temu dostawałem w szpitalu sterydy w innej sprawie. Długo się potem dochodzi do siebie. Od pewnego wieku trzeba zacząć o siebie dbać i tyle. Chyba że ostatnie kilometry chcemy przejechać na holu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich.Sprawa wyglada tak 9 miesiecy brania fina nic nie zatrzymalo prawe zakole ciagle sie powiekrzalo a lewe takie samo zostalo.Normalnie czuje mrowienie w prawym zakolu jak by wlosy wypadaly.Wiec dzisiaj kurwicy dostalem i pierdolnelem fina z kurwienia w ch@#uj i ogolilem sie na lyso.Mysle o ht ale nie wiem czy ma to sens skoro fin nic nie zatrzymal, zrobie ht a to dalej leciec bedzie.Mam 41 lat i szlak mnie tafia ze lysy jestem!!!

017.thumb.jpg.b1ce4b46e096aebbc85dd20b3e9dcde2.jpg

018.thumb.jpg.5158251e6d70d51f01380a093149208e.jpg

019.thumb.jpg.73acdafc5fdfc0c9684b3246aec3c982.jpg

181.thumb.jpg.ffc0daa376bffd78048da82b5604440a.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nie robilbym juz nic z wlosami. Wygladasz bardzo dobrze ogolony.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Masz dobry kształt głowy i łysina Ci pasuje. Szkoda zdrowia i kasy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Pasuje Ci.

 

A nie każdemu pasuje..


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie wyobrazajac to mam wrazenie ze lepiej Ci na lyso jest niz by bylo z wlosami:) za kase na HT kup sobie jakis motocykl czy cos, wiecej radosci Ci to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam za pół roku 40 lat i gdyby nie ht to bym się dziś też scinał na łyso lub 1-3 mm maszynką. Każdy ze znajomych mówi ze tak jest ok i pasuje, tylko na Twoim miejscu jeszcze może bym spróbował zapuścić kilkudniowy zarost i jest naprawdę dobrze a kasa tak jak powiedział przedmówca motocykl lub dobry samochód i jest ok


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wacham sie troche nad ht i nie chodzi o kase bo mysle ze 10 do 15 tys zl by wystarczlo aby to naprawic i bym chyba nawet zaryzykowal czy wypadna czy moze sie utrzyma,ale chodzi mi o blizny po ht bo jesli wypadna to maszynka do golenie w ruch idzie.

Zgadzam sie z wami na 0 lepiej niz postrzepione 2mm ale najlepiej czuje sie z wlosami z reszta jak kazdy z nas Niekturzy z was mieli ht jak skora glowy wyglada po zagojeniu czy mogli byscie sie ogolic na 0???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat nie widze przeciwzkazan do HT jak kolega i tak sie teraz na 0 goli to po ht tez bedzie mogl nawet jak by mu jeszcze polecialo a jak nie to bedzie mial znowu wlosy,....troche cieszko stan ocenic jak jestes na 0 ogolony ale jesli masz podobny stan ja na fotach z pierwszego posta to 2000-3000 graftow na zakola i przod, a u marala to koszt 2500€.... a i moim zdaniem golenie sie na pare mm tez lepjej wyglonda jak jest zarys lini

...przemox78 juz z ta swoja nowa linia wyglonda duzo lepjej scienty na pare mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygladasz.

Zrob tak jak przedmowcy radza a jezeli wciaz chcesz wlosy i fin nie dziala to ht +mikropigmentacja i fajny efekt mozna uzyskac.

 

Ogolnie jak fin na przod za malo a przewaznie jest za malo tak jak i w moim przypadku to dodaje sie do fina RU/CB a jak i to malo to fina zamienia sie na duta. Sorry , ale z tym cholerstwem trzeba ostro inaczej sie nie da;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też wyglądasz bardzo dobrze. Masz włosy i wygląda to poprostu jakbyś nie łysiał ale był ogolony na zero. Dobry masz kształt głowy i łysa głowa się nie rzuca w oczy. Nie wiem jak to jest ale też mam jednego kumpla 40 lat od dawna sie goli na zero bo znaczne przerzedzenia tyle, że kompletnie ta jego łysina się nie rzuca w oczy. Jak cie wkurwiają zakola czy jakieś przerzedzenia to idź na mikropigmentacje, zrobią Ci tylko tam gdzie chcesz, zapłacisz mało a efekt będzie bdb. Kontaktowałem się z haar (tam gdzie Kasta z KSW robił) i mówił mi kolo, że robią tylko tam gdzie trzeba i ceny były b.przystępne. A tak wogóle to bym w twoim przypadku to olał kompletnie wyglądasz kozak łysy, nie wiem czy z włosami byś dobrze wyglądał.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...