free web hit counter Skocz do zawartości
falban

E papieros, e cig, vaping po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy temat juz był, ale szukajka nic nie znajduje. Pytanie kieruje do znawcow tematu i wszelkich filozofow co sadzicie o wdychaniu nikotyny uzywajac do tego e papierosa szczególnie po przeszczepie, napewno nie jest to na korzysc ale nie wydaje mi sie ze wszyscy ktorzy palilo przed HT nagle z dnia na dzien rzuca to gowno. I jaki to moze miec negatywny wplyw na sam odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy temat juz był, ale szukajka nic nie znajduje. Pytanie kieruje do znawcow tematu i wszelkich filozofow co sadzicie o wdychaniu nikotyny uzywajac do tego e papierosa szczególnie po przeszczepie, napewno nie jest to na korzysc ale nie wydaje mi sie ze wszyscy ktorzy palilo przed HT nagle z dnia na dzien rzuca to gowno. I jaki to moze miec negatywny wplyw na sam odrost.

 

Wątpię żeby to jakoś bardzo szkodziło na odrost, przecież masa ludzi z pewnością pali, robi przeszczepy i ma dobre efekty.

 

A co do tego że wątpisz że można tak z dnia na dzień po prostu rzucić palenie.... to wyobraź sobie że tak właśnie zrobiłem, zgniotłem nawet ostatnie pół paczki i wyrzuciłem. Powiedziałem sobie że nie będę palił i tyle. Taka jest siła mojej woli i upór.

 

Sorry za odgrzanie nie pierwszej świeżości kotleta, ale czułem potrzebę napisania powyższego, czuję się też trochę, chociaż minimalnie znawcą tematu jak i filozofem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem 7 lat temu i zostawiłem połowe paczki w szafce, wyrzuciłem ją chyba rok temu. Też rzuciłem z dnia na dzień i to było pierwsze podejście.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...