free web hit counter Skocz do zawartości
Heymi

Rozpoczęcie leczenia mino+fina/duta porady

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka. Napisałem już post odnośnie przeszczepu jednak poradzili mi abym najpierw zaczął leczenie stosujac Minoxidil a do tego fina bądź duta. Już bardziej wgłębiłem się w temat dlatego jest to dla mnie zrozumiałe. Jednakże chciałbym coś pod siebie dobrać. I problem jest w tym iż obecnie przebywam za granicą. Dlatego może wkleję tutaj poniżej środki jakie udało mi się znaleźć i powiecie mi czy warte są zakupu czy jednak te leki ściągnąć sobie z polski.

 

https://www.apoteket.se/produkt/propeci ... er-115682/ < tutaj fina z propecia

https://www.apoteket.se/produkt/minoxid ... ka-246007/ < miloxidil z Orifarm

 

Niedawno robiłem sobie badania i ogólnie wszystkie są w normie a testosteron wyszedł mi coś ok 550 ( nie wiem czy to duzo czy mało )

Ale mam też kilka pytań:

Czy odczuwacie po tych lekach środki uboczne? bo czytałem że są możliwe występowanie nieporządanych efektów jak np problemy z potencją?

czy jak bardzo dużo ćwiczę na siłowni to mogę mieć problemy z przyrostem mięśni? osłabienie organizmu ? bo to działa na zasadzie obniżania testosteronu ?

 

I na koniec jeśli ktoś chce odsyłam do mojego postu tam są zdjęcia aktualnego stanu.

Z góry dzięki za pomoc:

viewtopic.php?f=23&t=2658

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po Finie mialem uboki - lekki spadek libido (chociaz nie jestem pewien, czy to nie bylo bardziej psychosomatyczne), teraz biore Duta od 2 miesiecy i puki co zadnych ubokow nie ma.

 

po minoxie za pierwszym razem po paru miesiacach zaczal mi podrazniac skore (ale tez nie wiem czy to nie bylo uzaleznione DANYM minoxidilem od danego producenta a nie ogolnie minoxidilem)

 

a dlaczego nie bierzesz mocniejszego minoxidilu?

 

o testo i i silownie nie powinienes sie martwic - nie jest blokowany testosteron per se


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nic nie biore jeszcze napisałem jakie udalo mi sie znalezc tutaj w szwecji

Ale jesli to jest nie dobre to sciagne sobie z polski tylko nie wiem jak mocne jakiej firmy itp

Bo walsnie na silowni mi zalezy dlatego o to pytam

A sa jakies odzywki ktore nie powinno sie brac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cwicze. kiedys bralem sterydy i wtd wypadlo najwiecej. jesli chodzi o odżywki zrezygnowalem z kreatyny. biore fina : nie ma co sie oszukiwiac spadki sa


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o siłownie,toleki typu fin nawet zwiększają testosteron, bo tak organizm reaguje na spadek dihydrotestosteronu, więc teoretycznie powinien poprawiać przyrost masy. Ale jeśli chodzi o prywatne opinie użytkowników,to z jakiegoś powodu zazwyczaj jest odwrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mocno się tym nie interesowałem, ale wiele razy widziałem wpisy, że za przyrost mięśni powinien być odpowiedzialny bardziej testosteron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...