free web hit counter Skocz do zawartości
robson15

Siwy zarost

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 24 lata i od jakiegoś czasu zauważyłem,że kolor zarostu(czarny) na twarzy zaczyna zmieniać się w rudy po czym pojawiaj się siwe włosy.

Domyślam się,że jest to spowodowane hormonami. Jest na to jakiś skuteczny specyfik? W sumie cena nie gra roli,tylko żeby nie zabijała. Może zmiany w diecie coś pomogą?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz farbowania do zarostu czy wlosow nie ma nic. Wertowalem fora w tym celu i nic konkretnego nie znalazlem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Podobno przedwczesne siwienie wywołane jest przez niedobór witaminy B12. Może spróbuj pić drożdże? Zawierają one wiele witamin z grupy B. Ponadto, laski na forach polecają wcieranie oleju kokosowego we włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Ja kupiłem w sklepie olej kokosowy nierafinowany.

Mam z brodą ten sam problem - te włosy nie są siwe, ale jakby część straciła pigment. Będę testować PABA. Podobno pomaga przywrócić włosom kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PABA swanson na Amazonie. Sprawdź tam. Może ktoś wypowie się, jakie mogą być przyczyny przedwczesnego siwienia? Niedobory witamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie zacząłem stosować Olej kokosowy.

 

jakieś widoczne efekty?

 

ja uzywalem i polecam, mialem wysyp bialych wlosow (jakby bez pigmentu) i po oleju jakby sie to cofnelo (uzywalem ze 2-3 miesiace), tzn. musialem zgolic brode i to co odrastalo zyskiwalo coraz bardziej intensywny kolor; po kilku goleniach bylo ok (ostaly sie tylko jakies pojedyncze bez koloru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie zacząłem stosować Olej kokosowy.

 

jakieś widoczne efekty?

 

ja uzywalem i polecam, mialem wysyp bialych wlosow (jakby bez pigmentu) i po oleju jakby sie to cofnelo (uzywalem ze 2-3 miesiace), tzn. musialem zgolic brode i to co odrastalo zyskiwalo coraz bardziej intensywny kolor; po kilku goleniach bylo ok (ostaly sie tylko jakies pojedyncze bez koloru)

 

Stosowałeś olej kokosowy na ogoloną twarz, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...