free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem sen, dzisiaj. Byłem po okulary (choć ich nie potrzebuję). Siedziałem na fotelu, optyk mi przymierzał. A potem... Potem zajął się moim zakolami:) Wstrzykiwał coś i nagle po jednej stronie zaczęły rosnąć włosy Chyba za dużo o tym myślę, że mam takie sny Ale do rzeczy. Myślę, że tak od 1-2 lat zaczęły mi się robić coraz większe zakola, a na środku głowy włosy się przerzedziły. Choć jakichś super gęstych nigdy nie miałem. Niedawno byłem u trychologa i stwierdził, że to łysienie androgenne i zaproponował kurację, roczną, 500zł miesięcznie - podziękowałem Polecił też zrobić różne badanie między innym poziom hormonów. Wcześniej w jakimś tam sklepie fryzjerskim online kupiłem Prosalon Med do wcierania i nawet jakieś małe baby hair się pojawiły i...zniknęły jak nie rozpocząłem kolejnego pudełka. W sumie to w ciemno kupiłem ten specyfik. Później usłyszałem o Loxonie, trochę poczytałem i kupiłem. Tydzień wcieram. Poczytałem dalej i na forum jest sporo o blokerach, podobno konieczne? Ale też chyba zmniejsza poziom libido, a u mnie z powodu brania latami paroxetyny (seroxatu) zmniejszyło się. Ponadto na grouponie widziałem pakiet 3 zabiegów mezoterapii igłowej w rozsądnej cenie tylko nie wiem, czy 3 zabiegi cokolwiek dadzą. I teraz Wy:) Chciałbym abyście podzieli się swoim doświadczeniami nakierowując/radząc co mogę teraz zrobić. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie urządzenie do mezoterapi (bluzgi)

 

A czy pomoże to w przypadku łysienia andrgenowgo ? No way. Resztę masz na forum w "pigułce"

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Walka z łysieniem trwa latami, więc jakieś tam 3 zabiegi mezoterapii nie mogą nic pomóc. Tym bardziej, że żadnego sensownego leku ci nie wstrzykną tylko jakieś odżywki.

Słowem: strata kasy.

 

Codzienna kuracja - nie ma innej drogi na walkę z tym.

 

No chyba, że mikropigmentacja, przeszczepy włosów (to nie dla wszystkich), systemy włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeszczep Włosów, poszukaj kliniki w Turcji, wydaj 3000 euro i ciesz się gęstymi włosami po 6 miesiącach.

 

_____________________

UWAGA NAGANIACZ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...