free web hit counter Skocz do zawartości
artur69_r2

RU, CB a efekty uboczne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

bralem kiedys finasteryd i mam stale efekty uboczne, bo nie az takie glebokie ale sa (problem z erekcja, lekki problem z koncentracja). Czy CB i RU działa tak samo jak Fin?

 

Biore Loxon 5% sam (plus szampon loxon i dermena) ale stopniowo mi sie wlosy osłabiaja. Po loxonie nie mam wogole efektów ubocznych.

 

Chce walczyc dalej z lysieniem, efektywniej, ale nie zeby mi sie pogorszylo. CB i RU to inhibtory DHT? Z tego co wyczytałem to naklada sie miejscowo na glowe.

 

Czy polecacie cos innego w mojej sytuacji?


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlugo brales fina i jak dawno temu to bylo??

Sprobuj najpierw RU, bo sporo tansze i latwo dostepne, jezeli beda uboki to wtedy pomyslisz o CB.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie o efekty uboczne, fina bralem 5 lat temu i bylo kiepsko, teraz jest w miare ok ale tez nie na 100%, zastanawiam czy RU moze nie pogorszyc sytuacji skoro powoduje spadek DHT


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boje sie o efekty uboczne, fina bralem 5 lat temu i bylo kiepsko, teraz jest w miare ok ale tez nie na 100%, zastanawiam czy RU moze nie pogorszyc sytuacji skoro powoduje spadek DHT

 

Zarówno RU jak i CB mogą u Ciebie spowodować skutki uboczne, wszystko zależy od tego jak reagujesz. Jeśli bardzo szybko miałeś uboki po finie to może być podobnie, tylko w dłuższym okresie czasu.

Poza tym nastawienie też wpływa na takie sprawy, a po Twoim wnioskuję że nie będziesz musiał długo czekać żeby zacząć odczuwać jakiś dyskomfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka osób zakupiło CB większość pewnie zastanawia się jakie ubki mogą wystąpić. Niech się wypowiedzą osoby co stosują już kilka miesięcy, jaki skutki uboczne u nich wystąpiły po CB.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kilka osób zakupiło CB większość pewnie zastanawia się jakie ubki mogą wystąpić. Niech się wypowiedzą osoby co stosują już kilka miesięcy, jaki skutki uboczne u nich wystąpiły po CB.

 

Ogólnie CB powinno być bezpieczne. Przecież to już wchodzi w III faze badań klinicznych o ile dobrze pamiętam??

Tylko że to musi być PRAWDZIWE CB.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to CB jest skuteczniejsze od RU.

 

Jaka jest jego cena - kuracji miesiecznej?


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka jest jego cena - kuracji miesiecznej?

 

Jeśli będziesz stosował 1 ml dziennie i jakieś 1%, to licz ok. 0,75 $ na dzień. W praktyce może trochę mniej, bo większość bazy to alkohol, a jak wiadomo 1 ml alkoholu to mniej niż 1 gram (alkohol ma gęstość 0,8 g/ml).

 

Ale to zależy za ile kupisz. Możesz liczyć na cenę 75 $ za gram, ale zdarzają się lepsze oferty. Dolar to 4 zł, więc wychodzi jakieś 3 zł na dzień (przy cenie powyżej).

 

To oczywiście tylko pewne szacunki, bo zależy od tego ile będziesz stosował, za ile kupisz, ile zmarnujesz (nigdy nie odmierzysz dokładnie). Nie mniej jednak daje pewne wyobrażenia.

 

PS. Alkohol i glikol propylenowy to grosze, więc można pominąć ich cenę przy wyliczeniach.

 

PS2. RU nie jest nieskuteczny (zwłaszcza przy większych dawkach), ale ryzyko uboków jest większe. U mnie przy 4-5% RU występowało zmęczenie. Z drugiej strony 2% RU nie jest zbyt silne jeśli idzie o włosy (u mnie na tył było dość skuteczne, ale co do przodu głowy już miałem wątpliwości), choć niewątpliwie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 2-3% również u mnie z przodem słabo sobie radziło. Pomimo że nie mam agresywnego łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB w teorii wywołuje typowo androgenowe uboki ?

 

Nie spotkalem sie jeszcze , zeby ktos narzekal na uboki przy ostatnim zamowieniu CB a stosuja ludzie 2-3 %. Wczesniej jak najbardziej bylo sporo ubokow, ale to przez to, ze III faza i troche juz badania nad tym trwaja wiec latwiej jest to wyprodukowac.

 

z tego co czytam to CB jest skuteczniejsze od RU.

 

Jaka jest jego cena - kuracji miesiecznej?

 

Tutaj z mojego doswiadczenia to nie ulega najmniejszej watpliwosci. CB dla mnie jest sporo skuteczniejsze od RU. Wiele osob nie bierze pod uwage tego, ze kazdy stosuje RU 5% i 1-3 ml dziennie a i tak nie maja wiekszych efektow. Teraz porownajcie sobie CB 1-3% i 1ml dziennie a ludzie maja na tym zatrzymanie a czasami tez odrosty. Malo kto moze sobie pozwolic na 5% CB takze tylko sobie mozna wyobrazic jaka bedzie roznica miedzy 5%CB a 5% RU.

 

Ceny podawalem w innym temacie, nie pamietam dokladnie ale cos okolo 100$ za 1 gram, 75$ za 10 gram a przy 100 gramach, ktore mozliwe, ze bede w przyszlym roku jeszcze organizowal bedzie jeszcze tansze .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion, ja mam przod zrobiony w Medikemos, ale reszta na skutek uzywania tylko loxon 5% sie przerzedza.

 

Wiec pomyslalem o dolozeniu czegos (dodalem szampony loxon i dermene ale wiadomo ze to wiele nie pomoze).

 

Zastanawiam sie nad dodaniem RU lub CB, na poczatku warto RU z tego co czytam.

 

Boje sie tylko czy RU (jesli jest inhibitorem DHT) nie zrobi mi krzywdy. W sumie dziala miejscowo, wiec moze warto lekko zaryzykowac.


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. Zaryzykuj to się dowiesz. Nikt nie odpowie Ci jakie będziesz miał (jeśli takowe wystąpią) skutki uboczne. Zawsze to jest indywidualna sprawa. Masz na forum tematy o Ru i Cb, każdy po kilkanaście/kilkadziesiąt stron. Koledzy dzielą się tam relacjami ze stosowania z tych środków, więc wiesz czego możesz się spodziewać. Dołącz do swojej kuracji ru/cb, daj sobie trochę czasu, spokojnie obserwuj organizm i sam wyciągnij wnioski czy stosowanie w/w rzeczy Ci pasują pod względem efektów czy tam skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy uboki po RU i CB są takie jak po finie?

W skrócie: nie.

 

Mechanizm tych leków się różni i jeśli powodują uboki, to też się one różnią.

 

Fin wpływał bardzie na funkcje seksualne, a RU np to osłabienie, zmęczenie, brain fog, zdolność koncentracji.

 

CB podobnie jak RU ale nasilenie jest mniejsze, jeśli w ogóle.

 

Uboki po RU i CB też szybciej przewijają (kwestia max kilku dni) niż po finie ( kwestia tygodni).

 

Dyskusja jest jednak teoretyczna o tyle, że to zależy od dawki, wchłaniania (a to z kolei od zastosowanego pojazdu/bazy, pory dnia - na noc, czy rano) i przede wszystkim organizmu.

Więc dopóki nie spróbujesz dopóty się nie dowiesz co tolerujesz i w jakim stopniu a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB w teorii wywołuje typowo androgenowe uboki ?

 

Nie spotkalem sie jeszcze , zeby ktos narzekal na uboki przy ostatnim zamowieniu CB a stosuja ludzie 2-3 %. Wczesniej jak najbardziej bylo sporo ubokow, ale to przez to, ze III faza i troche juz badania nad tym trwaja wiec latwiej jest to wyprodukowac.

 

z tego co czytam to CB jest skuteczniejsze od RU.

 

Jaka jest jego cena - kuracji miesiecznej?

 

Tutaj z mojego doswiadczenia to nie ulega najmniejszej watpliwosci. CB dla mnie jest sporo skuteczniejsze od RU. Wiele osob nie bierze pod uwage tego, ze kazdy stosuje RU 5% i 1-3 ml dziennie a i tak nie maja wiekszych efektow. Teraz porownajcie sobie CB 1-3% i 1ml dziennie a ludzie maja na tym zatrzymanie a czasami tez odrosty. Malo kto moze sobie pozwolic na 5% CB takze tylko sobie mozna wyobrazic jaka bedzie roznica miedzy 5%CB a 5% RU.

 

Ceny podawalem w innym temacie, nie pamietam dokladnie ale cos okolo 100$ za 1 gram, 75$ za 10 gram a przy 100 gramach, ktore mozliwe, ze bede w przyszlym roku jeszcze organizowal bedzie jeszcze tansze .

 

 

W jakim pojeździe stosujesz cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB ma działanie androgenowe. Czy może obniżac testosteron?

 

 

Podobnie Loxon oraz Saba gel, mogą wpływać na hormony - testosteron czy estrogen?

 

Pytam, bo po finasterydzie mam efekty uboczne po 10 latach, coraz mniejsze ale jednak. Walcze o poprawe i zastanwiam sie czy powyzsze moga stopowac progres.


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CB ma działanie androgenowe. Czy może obniżac testosteron?

 

Skoro CB ma działanie androgenowe, to jak może obniżać testosteron - litości no, nie trolujcie....

 

CB ma działanie androgenowe. Czy może obniżac testosteron?

 

 

Podobnie Loxon oraz Saba gel, mogą wpływać na hormony - testosteron czy estrogen?

 

Pytam, bo po finasterydzie mam efekty uboczne po 10 latach, coraz mniejsze ale jednak. Walcze o poprawe i zastanwiam sie czy powyzsze moga stopowac progres.

 

Chłopie najlepiej przestań leczyć łysienie w ogóle, bo sobie jeszcze krzywdę zrobisz. Albo przestań trollować, może jesteś z propeciahelp...?

 

Masz uboki od fina po 10 latach od odstawienia? Bo tak wynika ze wszystkich wypowiedzi, nie tylko z tego posta. Wmówiłeś sobie to i tyle, to efekt nocebo. Albo jesteś działaczem propeciahelp, bo tam takie brednie są wypisywane i pełno takich ''historii''. A może masz objawy PFS... ?

 

 

Podobnie Loxon oraz Saba gel, mogą wpływać na hormony - testosteron czy estrogen?

 

Tak tak wpływają, są używane przez ludzi trans mtf na całym świecie. Zbijają tejstostełon do zera, a estrogen windują 30 razy ponad kobiecą normę, i przywracają włosy łysemu z przed 30 lat.

A jeśli chodzi o CB, to trwają teraz prace nad wprowadzeniem tego leku w formie tabletek na raka prostaty i do leczenia dewiantów seksualnych, i zaraz po tym jak CB wyjdzie na trądzik, to ma wyjść też w formie tabletek na raka prostaty właśnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te osoby z pfs tez sobie wmawiaja?

 

ja widze ze tu wszyscy sobie wszystko wmawiaja

 

mam takie objawy, ale wiem ze wiesz wiecej, tak jak CB to jeden wielki shit

 

nie twierdze ze fin jest zly, na mnie zadzialal fatalnie, choc na wlosy super. A na wiele osob jest skuteczny bez ubokow i ok. Proponuje swoich teorii nie dokladac do wszystkich i wszystkiego, bo zaraz wyjdzie ze ktos sobie wmawia grype albo lysienie.

 

i troszke spokoju, luzu i mniej furii:)


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te osoby z pfs tez sobie wmawiaja?

 

Dokładnie tak uważam i mam nawet podstawę aby tak uważać.

 

-- 23 wrz 2019, 15:38 --

 

Pozwól, że przytoczę jeszcze słowa Zioma z początku tego tematu....

 

Poza tym nastawienie też wpływa na takie sprawy, a po Twoim wnioskuję że nie będziesz musiał długo czekać żeby zacząć odczuwać jakiś dyskomfort

 

 

A co do stosowania CB, to też się zastanawiasz już 5 lat... także nie dziw się, że po Twoich postach ludzie wnioskują co wnioskują.

Po prostu boisz się panicznie każdego leku, czy nawet środka nie będącego lekiem. I do fina też miałeś takie nastawienie jak zaczynałeś kurację lata temu.

 

 

...tak jak CB to jeden wielki shit

 

To zacznij w końcu stosować to CB i udowodnij mi, że to nie jest shit, ale efektami, a nie pitoleniem o ubokach.

 

 

Proponuje swoich teorii nie dokladac do wszystkich i wszystkiego,

 

Nie jestem teoretykiem, tylko praktykiem, jeśli chodzi o leki.

 

I ja też bym chciał aby ludzie w tym lekarze od HT nie dokładali swoich teorii do mnie i moich planów oraz strategii walki z łysieniem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje CB od 2 lat ale pewnie wiesz lepiej ze jeszcze nie zaczalem, no i na mnie nie dziala wiadomo

 

ty masz racje a ja spokoj..

 

ps:a swoj dobry nastroj i szczescie proponuje zostawic w domu


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stosuje CB od 2 lat ale pewnie wiesz lepiej ze jeszcze nie zaczalem,

 

To tym bardziej już czas pochwalić się efektami skoro tak bronisz tego środka. I ja nie mówię tego złośliwie, tylko serio nigdy nie widziałem żadnych jakiś spektakularnych efektów po tym CB tylko aby paplaniny kupa jaki to cudowny lek... i bezubokowy, ale jak się po czasie okazało, sporo ludzi mówi jednak też o ubokach od tego.

 

Ale powodzenia.

 

 

ps:a swoj dobry nastroj i szczescie proponuje zostawic w domu

 

Hhe, koleś, a dlaczego mam nie być w dobrym nastroju, humorze i szczęśliwy, jak udało mi się skutecznie zapanować nad tym gównem łysieniem mimo, że wszyscy rzucali mi kłody pod nogi aby mi się to nie udało...? Tak kole w oczy czyjś sukces?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rejestruje progresu, jedyny ubok zauwazalny to osłabienie organizmu, biore vitamine c i jest ok. przez 3 miesiace zauwazylem odrost, teraz mam wstrzymanie, jesli nie oslabienie - zobacze jak dalej bedzie.

 

 

niech bedzie ze kole w oczy:)


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ubokow od fina i innych antyandrogenow to teoretycznie dopoki nie zbijesz dht ponizej norny czyli 250jed. to uboki nie powinny wystapic. Problemem moze byc aromataza. Czytalem na jednym z forum historie osoby , ktora doswiadczyla klasycznych ubokow. Zrobila hormony i wszystkie byly w granicach"normy" i lekarze twierdzili ze wsio ok ze w nic nie trzeba ingerowac. Gosc na wlasna reke zaczal przyjmowac lek na zbicie estrogenow i jak twierdzi wszystko wrocilo do norny w przeciagu kilkunastu dni pomimo dalszego brania fina. Widocznie juz sam wzrost estrogenow o iles procent moze skutkowac ubokami mimo ze estry sa dalej wtkz normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po finie tez mam uboki i na dutasterydzie tez - miekka faja :/ nie wiem co z tym zrobic juz zmniejszylem dawke do 3 tab na tydzien avodartu i dalej lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...