free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lion bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

Czy można liczyć na to, że mieszki które teraz nie produkują włosów pod wpływem jakiegoś leku ( minox? RU? ) uruchomią się i zaczną produkować włosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lion bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

Czy można liczyć na to, że mieszki które teraz nie produkują włosów pod wpływem jakiegoś leku ( minox? RU? ) uruchomią się i zaczną produkować włosy?

Odp:Nie.

Koleś weś posiedź trochę na tym forum poczytaj rożne tematy to wszystkiego się dowiesz wszystkie pytania były już tu zadane i na każde znajdziesz odpowiedz.

 

ad.2.

Chodzi o to, że odrost będzie szybszy ale i tak włos wypadnie, tak?

 

Jestem zielony więc sorry jeżeli moje pytanie jest naiwne.

Czy Ru masz wymieszane z minoxem?

Jeżeli tak to czy sam robisz mieszankę czy kupujesz gotową?

 

 

Bez odpowiedniej wiedzy nie pchaj się w takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Twoją kurację.

 

Czy mogę wystartować ze wszystkim równocześnie czy też najpierw startuję z RU, a dopiero po jakimś czasie dołączam minoxidil.

 

Co byś doradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@update

dodałem 2 nowe zdjęcia do pierwszego posta.

Ogólnie gęstość włosów cały czas idzie na plus.

Brak uboków.

a tutaj wstawiam małe porównanie before/after:

90days.thumb.jpg.25278da74392c2b6b8c6e721ad836218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych efektow na forum, do tego nie przy big 3 a ru/minox. Sam minox by tego nie dal rady odtworzyc mimo iz jestes mega podatny na niego i dziala na Ciebie wysmienicie.

Do tego nie masz ubokow wiec tylko kontynuowac kuracje i cieszyc sie tymi mega fajnymi wlosami!

Powienien byc przyklad dla kazdego , ze kuracja ma sens i warto sprobowac i stosowac!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super odrost az ciezko w to uwierzyc przeciez na 1 zdjeciu byles prawie łysy!!

Gratuluje

byłem prawie łysy ale jeszcze miałem wszystkie włosy,zminiaturyzowane ale były

myśle ze jakbym poczekał jeszcze pare miesiecy z kuracją to już bym tak dużo nie odzyskał (włosy zminiaturyzowane by wypadły i bye bye)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest dlatego jak najszybsze działanie gdy zauwazy sie ze zaczyna byc zle ma wdg mnie tak naprawde najwiekszy wplyw na efekty a nie tak jak niektorzy uwazaja że to sam srodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jest dlatego jak najszybsze działanie gdy zauwazy sie ze zaczyna byc zle ma wdg mnie tak naprawde najwiekszy wplyw na efekty a nie tak jak niektorzy uwazaja że to sam srodek.

 

2 czynniki musza byc spelnione. To, ze szybko zaczniesz a kuracja bedzie sie skladac z sawa, szapomnu z pokrzywy i vitapilu to zobaczysz efekty, ale grzywki z tylu ;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrażeniem. Az wierzyć się nie chce bo głową była po prostu łysa a teraz jest gęsta czupryna. Szok !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Dopóki są włosy (nawet najgorszego stanu zminiaturyzowane doszczętnie), to jeszcze są bardzo duże szanse na ich odzyskanie. Gorzej, jak włosy całkiem wypadną i nawet nie ma tego drobnego meszku, bo wtedy to sobie można lać na głowę i łykać połowę apteki, a z efektami to raczej gówno jest, jedynie uboki.

Tak jak napisał autor, fajnie, że jeszcze zareagował póki miał włosy i ma fajny odrost. No i też jest tym szczęśliwcem, na którego minox tak świetnie działa.

Gratuluję oczywiście autorowi i jednocześnie zazdroszczę, bo efekty świetne i oby tak dalej, a na głowie będzie jeszcze gęściej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizoral brałeś bo miałeś jakiś ogólny kłopot ze skórą na głowie ?

 

zastanawiame się który z tych związków najlepiej pomógł.

Ja stosuję już miesiąc loxon 5% i nic

połowę włosów utraciłem w ciągu roku, więc z tego co wyczytałem mam nadal szanse odzyskac, ale coś mi nie idzie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nizoral brałeś bo miałeś jakiś ogólny kłopot ze skórą na głowie ?

 

zastanawiame się który z tych związków najlepiej pomógł.

Ja stosuję już miesiąc loxon 5% i nic

połowę włosów utraciłem w ciągu roku, więc z tego co wyczytałem mam nadal szanse odzyskac, ale coś mi nie idzie to

nizoral zmniejsza poziom dht w skorze głowy(niewiele ale zawsze coś)

a dwa ze po minoxie skora sie mi się łuszczy(alkohol wysusza skore)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoznać łuszczenie się skóry na głowie ? Trycholog badał skórę głowy i jest OK, ale wtedy nie stosowałem loxonu

 

ja zacząłem stosować loxon 5% i DSD 3.4.1, ale u mnie to chyba głównie stres powoduje wypadanie (założyłem temat 2 dni temu w dziale historii, jestem tu nowy)

czyli Loxon może zaszkodzić ?

mam jeszcze ..ja to nazywam kolczatkę do masażu (taki wałek)- w sumie mnie ona irytuje - kłuje to trochę ale masuje żeby poprawić ukrwienie - jeśli to coś działa

 

a Nizoral jest bezpieczniejszy ?

 

Nie wiem jakie są dobre specyfiki , gdy głównym czynnikiem łysienia jest stres + może ewentualnie DHT osłabia te włosy w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam jeszcze ..ja to nazywam kolczatkę do masażu (taki wałek)- w sumie mnie ona irytuje - kłuje to trochę ale masuje żeby poprawić ukrwienie - jeśli to coś działa

 

A ja to nazywam dermaroller: viewtopic.php?f=22&t=1957&p=23604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak to ta nazwa ...ale lepiej otrzymać info , czy to na serio pomaga i czy codziennie czy co 2 dzień stosować żeby nie podrazniac skory za mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wracam na forum po paru latach posuchy

dzieki autorowi watku zaczynam spowrotem swoja walke, ale to zaloze chyba osobny watek.

pytanie mam odnosnie tych suchych bialych platkow co powstaja na glowie. jakos z tym walczycie ? to rozumiem jest efekt suchosci skory glowy.

ja tez mam taki wlasnie problem a na razie nie stosuje nic specjalnego na glowe oprocz raz w tygodniu Nizoral, co drugi dzien myje glowe szamponem dla alergikow Allerco (przepisal mi dermatolog na podraznienia jakie mialem mimo stosowania szamponow bez chemii).

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz, o którą chciałbym zapytać. Jakiego pojazdu używasz do RU, KB solution czy standardowego? Bo w pierwszym poście o tym nie wspomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...