free web hit counter Skocz do zawartości
tomitom

23 lata: czy loxon zniszczył włosy na zakolach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś wie co jeszcze mogę zrobić ?. Od 5 miesięcy stosuję loxon 5%, od tygodnia dołożyłem finasteryd 1 mg dziennie. Moim problem są zakola , ale najbardziej przeszkadzają mi włosy przy nich są bardzo rzadkie jest to taki meszek który słabo rośnie... Z daleka go nie widać i wygląda jak mega zakole... Nie wiem czy tak wygląda typowa androgenówka? Czy to może być wina loxonu? Czy warto stosować dermaroller oraz olej rycynowy czy lepiej to odpuścić?

Edytowane przez Gość

finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zrobiles, ze zaczales minoxa bez blokera , ale to wiekszosc robi ten sam blad na poczatku wiec nic nadzwyczajnego.

W obecnej sytuacji potrzebujesz jedynie systematycznosci oraz czasu. Po roku mozesz cos myslec dokladac , na razie stosuj kuracje i ciesz sie zyciem


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zle zrobiles, ze zaczales minoxa bez blokera , ale to wiekszosc robi ten sam blad na poczatku wiec nic nadzwyczajnego.

W obecnej sytuacji potrzebujesz jedynie systematycznosci oraz czasu. Po roku mozesz cos myslec dokladac , na razie stosuj kuracje i ciesz sie zyciem

jest jakas szansa na poprawe?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba widze male wloski. jednak dopiero teraz sobie uswiadomilem ze dzielilem tabletke na 3 czesci zażywalem chyba za duzo. Jesli pokruszę fina karta kredytowa jak amfetamine nie zwietrzeje przez 5 dni??


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba widze male wloski. jednak dopiero teraz sobie uswiadomilem ze dzielilem tabletke na 3 czesci zażywalem chyba za duzo. Jesli pokruszę fina karta kredytowa jak amfetamine nie zwietrzeje przez 5 dni??

 

Wrzuc do pudelka jakiegos, zamknij szczelnie i trzymaj z dala od Slonca(wiem, ze zima , ale na przyszlosc)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy bez używania duta/fina można stosować loxon 5%?

Nie chcę tych blokerów ze względu na skutki uboczne.

 

Co ewentualnie można dodać do loxonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

 

Czy bez używania duta/fina można stosować loxon 5%?

Nie chcę tych blokerów ze względu na skutki uboczne.

 

Co ewentualnie można dodać do loxonu?

 

Można ale skutki będą opłakane. Masz jeszcze blokery zewnętrzne Ru/cb/flut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "skutki będą opłakane"?

 

Z teorii loxon powinien pobudzać włosy do wzrostu. Jaka jest praktyka w takim razie?

Czytam czasami, że efekty po nim są super a gdzie indziej znowu, że powoduje wzmożone wypadnie włosów ( po dłuższym okresie ) i że dana osoba nigdy by go nie użyła gdyby wiedziała, że taki efekt to przyniesie.

 

Zgłupiałem...

 

-- 01 gru 2016, 10:48 --

 

No i jeszcze mam pytanie o te zewnętrzne blokery.

 

Jak byłem u lekarza to nic na ten temat nie widział. Powiedział, że nie ma takich

Zastanawiam się z czego to wynika, że tak powiedział. Czy to są leki, które sprzedaje się tylko za granicą czy może one nie są jeszcze dopuszczone do sprzedaży etc. Jak myślicie?

 

Czy te zewnętrzne blokery powodują skutki uboczne?

Zależy mi żeby żadnych nie mieć. Podobno po CB nie ma, czy to prawda?

Zdaje się, że sposób działania jest taki sam jak przy finie i ducie czyli od wewnątrz mają ograniczyć ilość dht. Z tego by wynikało, że powinno też dawać skutki uboczne. Chyba, ze ja czegoś nie rozumiem.

 

-- 01 gru 2016, 10:52 --

 

Zle zrobiles, ze zaczales minoxa bez blokera , ale to wiekszosc robi ten sam blad na poczatku wiec nic nadzwyczajnego.

W obecnej sytuacji potrzebujesz jedynie systematycznosci oraz czasu. Po roku mozesz cos myslec dokladac , na razie stosuj kuracje i ciesz sie zyciem

 

Angel czy to znaczy, że w pierwszej fazie stosowania loxonu włosy wypadają i trzeba tylko poczekać żeby pojawiły się nowe mocniejsze? Czy też coś innego miałeś na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaloz wlasny temat bo robisz tutaj śmietnik autorowi. Po drugie przeczytaj całe forum to Skarbnica wiedzy.

 

 

Ru/cb to lekki eksperymentalne stad żaden lekarz o nich ci nie powie. Po nich też niektórzy mają działania uboczne tylko o innym charakterze niż przy fin/dut. Każdy organizm jest inny stąd trzeba próbować.

 

 

Minox to tylko stymulator który w żaden sposób nie chroni włosów przez dht, czyli nie walczy z przyczyna łysienia, stosowany samodzielnie w dłuższym okresie czasu może łysienie nawet przyspieszyru.

 

Ru/cb/flut/spiro zewnetrznie nie zmniejszają poziomu dht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o piciu Drożdży? Oczywiście zabitych.


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz spamu to będziesz go miał. Niniejszy post jest odpowiedzią na twój złośliwy spam w tym wątku: viewtopic.php?f=5&t=3483&start=20 - Usuń go dobrowolnie bo jak ja go usunę to razem z twoim kontem. Ale fakt, małpy nie są tak pokurwione i złośliwe jak niektórzy ludzie. Złośliwy chamie bezczelny raz już okazałeś mi wrogość i zarzucałeś kłamstwa nt Dr. Przybylskiego w tym wątku: viewtopic.php?f=23&t=3236 , nie wiedziałeś jednak że ja Kalisz znam bardzo dobrze i wielu ludzi z Kalisza, oraz wiele faktów, zatem zbłaźniłeś i ośmieszyłeś się z lekka wtedy.

 

fuck-off_a-G-14353605-0.jpg

 

A skoro już takie mądrości reprezentujesz, to może odpowiesz mi dlaczego 23 pażdziernika 2017 roku o godz. 13:15 usunąłeś wszystkie swoje zdjęcia z tego wątku, i jakimś dziwnym trafem zrobiłeś to zaraz natychmiast bezpośrednio po napisaniu swego złośliwego i oszczerczego posta w moją stronę, który to chamski, perfidny, oszczerczy i nie mający ani cienia wspólności z faktami post, napisałeś 23 października 2017 roku o godz. 13:10 ?

 

Boisz się czegoś ? lękasz się czegoś ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się ten kto się śmieje ostatni....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz spamu to będziesz go miał. Niniejszy post jest odpowiedzią na twój złośliwy spam w tym wątku: viewtopic.php?f=5&t=3483&start=20 - Usuń go dobrowolnie bo jak ja go usunę to razem z twoim kontem. Ale fakt, małpy nie są tak pokurwione i złośliwe jak niektórzy ludzie. Złośliwy chamie bezczelny raz już okazałeś mi wrogość i zarzucałeś kłamstwa nt Dr. Przybylskiego w tym wątku: viewtopic.php?f=23&t=3236 , nie wiedziałeś jednak że ja Kalisz znam bardzo dobrze i wielu ludzi z Kalisza, oraz wiele faktów, zatem zbłaźniłeś i ośmieszyłeś się z lekka wtedy.

 

fuck-off_a-G-14353605-0.jpg

 

A skoro już takie mądrości reprezentujesz, to może odpowiesz mi dlaczego 23 pażdziernika 2017 roku o godz. 13:15 usunąłeś wszystkie swoje zdjęcia z tego wątku, i jakimś dziwnym trafem zrobiłeś to zaraz natychmiast bezpośrednio po napisaniu swego złośliwego i oszczerczego posta w moją stronę, który to chamski, perfidny, oszczerczy i nie mający ani cienia wspólności z faktami post, napisałeś 23 października 2017 roku o godz. 13:10 ?

 

Boisz się czegoś ? lękasz się czegoś ?

Ja dostalem bana na tydzien za wklejenie zdjecia naczelnych z planety malp do jego tematu. A co dostanie on za taki chamski post i wulgaryzmy na forum?żądam sprawiedliwości i uczciwosci ktorej sami wymagacie od kazdego a nie dotrzymujecie... lion zawidolem sie niwch wszyscy wiedza jaka prawda


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ku*wa niech mod usunie moją fotkę stąd też skoro twoja została usunięta z mojego wątku.

 

Żądasz sprawiedliwości? - ta moja fotka, i te dwa moje posty w twoim wątku to jest właśnie sprawiedliwość.

Przypominam że fotka ze środkowym paluszkiem była odpowiedzią na twój złośliwy spam w moim wątku.

 

Nie bądź chamski i bezczelny ani złośliwy do ludzi a do ciebie też nie będą - proste. Sam zacząłeś (i to nie tylko chodzi już o tę fotkę), bo zacząłeś już tutaj viewtopic.php?f=23&t=3236&p=40664#p40664 jeździć po mnie chamsko, bezczelnie i perfidnie złośliwie..... oskarżając mnie o kłamstwa nt Dr. Przybylskiego że ma on zamiar np. podnieść cenę itd.... tyle tylko że oskarżałeś mnie o to bezpodstawnie i czysto złośliwie i po chamsku, a nawet nie wiedziałeś że znam gro ludzi z Kalisza jak i samo to miasto, i mogę rzeczywiście prędzej wiedzieć niektóre fakty o panu doktorze, jego zamiarach i jego klinice.

 

Więc siedź teraz cicho i nie wkurwiaj ani mnie ani Adminów!

 

Chamie, a może jesteś złośliwy do mnie bo może jeszcze masz jakiś ból dupy do mnie o to że ci kiedyś (jeszcze znacznie wcześniej zanim zacząłeś na mnie pluć) nie sprzedałem duta...? - nie miałem wtedy akurat (miałem tyle co na własny użytek) i nie mogłem więcej załatwić nawet sobie - to po pierwsze. A po drugie to nie handluję lekami i nie było to złośliwe że ci nie sprzedałem bo może myślisz że ja sram dutem.

 

Owszem niech wszyscy wiedzą jaka jest prawda, niech wszyscy wiedzą jakim sku*wielem jesteś.

 

A jak ci coś nie pasuje na tym forum to won stąd, nie musisz się tu logować, bo też jakieś wonty zdaje się miałeś że zostały usunięte wątki kliniki HDC i pozamykane wątki dotyczące zabiegów w klinice HDC, albo że zostały usunięte czyjeś zdjęcia z jakiegoś tam tematu, a których to nikt nie usuwał jak jedynie sam autor. Możesz też założyć swoje forum i wtedy sobie porządzisz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zaloz wlasny temat bo robisz tutaj śmietnik autorowi. Po drugie przeczytaj całe forum to Skarbnica wiedzy.

 

 

Ru/cb to lekki eksperymentalne stad żaden lekarz o nich ci nie powie. Po nich też niektórzy mają działania uboczne tylko o innym charakterze niż przy fin/dut. Każdy organizm jest inny stąd trzeba próbować.

 

 

Minox to tylko stymulator który w żaden sposób nie chroni włosów przez dht, czyli nie walczy z przyczyna łysienia, stosowany samodzielnie w dłuższym okresie czasu może łysienie nawet przyspieszyru.

 

Ru/cb/flut/spiro zewnetrznie nie zmniejszają poziomu dht.

nie zmniejszają zewnętrznie to jak niby po co są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...