free web hit counter Skocz do zawartości
mati607

Strip 3500 plus dr Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Moja walka z łysieniem zaczęła się dwa lata temu, wtedy właśnie przeprowadziłem swój pierwszy HT metodą STRIP 3500 grafts. Donor oraz efekty zabiegu na zdjęciach, dodam że wychodziłem z NW 6 domyślałem się oczywiście po zabiegu STRIP że ilość grafów która została wszczepiona w moją głowę nie będzie wystarczjąca by uzyskać efekt z którego był bym zadowolony, jak wyżej pisałem od zabiegu minęło dwa lata i taki czas odstępu chciałem mieć między zabiegami kolejny zabieg wykonam metodą FUE u dr Marala w Turcji zdjęcia do doktora już wysłałem dostałem również odpowiedź którą pozwolę sobie wkleić poniżej:

 

You can have a 2nd session now with FUE technique to cover bald areas more,

 

This area will be transplanted with max. Possible number of grafts depending your donor area capacity. FUT operation removes some parts of the donor areas, anyway FUT does not change the density over the remaiing donor areas, so we can expect good number of grafts with FUE. This can not be estimated before the surgery, anyway I think 3000-4000+ grafts may be possible from your dense looking donors (it may be more or less.

 

Zabieg planuje najprawdopodobniej wykonać w marcu jakoś pod koniec ponieważ wszystko muszę zaplanować w mojej pracy. Dr Maral odpisał że mam tylko wysłać skany biletów wybranego przeze mnie terminu lotu

84533634_IMG_2480(2).thumb.JPG.6c032eafc6045e930867410e731b20b3.JPG

1887567008_IMG_2481(2).thumb.JPG.befd8d269a127bb5a05f5a0c68aca8e9.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem matias, widziałem również że chcesz zrobić kolejny zabieg u Marala ciekawe co nam z tym zrobi chodzi mi o efekt po kolejnym zabiegu w sumie masz odpowiedź powyżej co proponuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej liczę na max 2-2,5 tys graftów, ale u mnie minęło dopiero 8 miesięcy, więc jeszcze troche czasu mi zostało (planuje jakoś tak -13-14 miesięcy po 1 HT) mam nadzieję że wstawisz fotki po zabiegu choć tak patrzę to wydaje mi się że mam trochę więcej tych włosów, ale generalnie proces łysienia identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias orientujesz się może czy w weekendy też Maral wykonuje zabiegi bo planuje bilet kupić na samolot i mi najbardziej pasuje sobota czyli zabieg by był w niedziele ale nie mogę jakoś na stronie ich odszukać czy weekendy dostępne są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Ci którzy robili zabieg u Marala, zbliża się termin mojego wylotu do Istambułu dostałem numer na @ kierowcy który ma po mnie przyjechać, pytanie jest takie czy bez problemy spotkam się z nim na lotnisku czy będę musiał się z nim skontaktować i poinformować gdzie jestem jak to było w waszym przypadku bo trochę mnie to intryguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati607 kiedy dokladnie masz zabieg jestes juz w 100% umowiony na konkretna date ? Chce tez jechac gdyby byla taka mozliwosc moglibysmy jechac i wracac razem po zabiegu. Czy stripa tez robiles u niego ? Czy mozna polaczyc podczas jednej wizyty Stripa i fue ? Zeby zwiekszyc liczbe graftow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral chyba nie robi stripów. A przypadku łączenia dwóch metod na jednym zabiegu nie widziałem. Nie twierdzę, że nie ma opcji, ale to wydaje mi się (na logikę) głupi pomysł. Po stripie muszą Ci naciągnąć skórę - i tak muszą to zrobić umiejętnie, a fakt, że będzie podziurawiona po fue raczej nie ułatwia sprawy. Dr Poswal pewnie dałby radę, ale do klinik, które robią głównie fue nie porwałbym się z czymś takim - o ile w ogóle chirurg by się na to zgodził. No i bierz pod uwagę pozabiegowy ból w okolicy dawczej - combo nie sprawi, że będzie przyjemniej. A pomijając wszystkie "za i przeciw", nie spiesz się - to przede wszystkim. Lepiej zrobić dwa zabiegi w odstępie czasowym (nawet jeśli wyjdzie o wiele drożej) niż oporowo przeszczepiać i zorać sobie donor - a i strefa biorcza nie ma nieograniczonej wytrzymałości, przez co przy dużych ilościach graftów może różnie reagować (chociaż to kwestia indywidualna)...

 

@EDIT: Jak masz jakieś konkretne pytania, to załóż swój temat i je tam zadaj. Nie zadawaj tego samego pytania w chaotyczny sposób w trzech tematach - raz, że wcinasz się komuś w wątek, a dwa, że potem będzie Ci trudno znaleźć i zebrać do kupy odpowiedzi, jak każdy odpowie w innym temacie. A co do zabiegów, które Maral wykonuje - znajdź stronę jego kliniki i poczytaj dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stripa robiłem ponad rok temu nie u Marala, konsultowałem się z Maralem w sprawie mojej głowy wysłałem zdjęcia poinformowałem że miałem stripa, do Marala lecę 26 marca tj niedziela czyli za 1,5 tygodnia oczywiście zrobię odpowiednie zdjęcia umieszczę je na forum, co do mojej głowy nie słucham zbyt opinii innych sam podejmuję decyzje najlepszym tego przykładem jest przemo czytałem jego cały post i więcej niż połowa komentarzy odradzała mu zabieg, nie oczekuje zbyt dużej gęstości przy moim donorze. Moje odczucie po stripie jak zobaczyłem linie czoła to jest mega mega różnica chodź jak widać na zdjęciach moja gęstość do najlepszych nie należy i należeć nie będzie dlatego włosy ścięte maszynka krótko już robią swoje, a co do Marala przejrzałem sporo jego zabiegów przed i po, oczywiści też widziałem zabiegi ludzi którzy mieli najpierw Stripa i ich gęstość po zabiegu u Mara wygląda solidnie oczywiście na to ma wpływ wiele czynników m.in grubość włosów, sam jestem ciekawy efektu po zabiegu u Mara na pewno się z wami nim podzielę !!! za 1,5 zrobię relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mati607

Masz gdzies foto jak to wyglądało przed stripem?

 

Moja walka z łysieniem zaczęła się dwa lata temu, wtedy właśnie przeprowadziłem swój pierwszy HT metodą STRIP 3500 grafts

Miałes jedn czy dwa stripy? W innym wątku pisałes o dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa stripy, co do tych zabiegów blizna po roku prawie jest niewidoczna a głowę miałem łysa jak kolano, zrobie relacje bo zabiegu u marala po drugim stripie było ciężko nie będę tego ukrywał z 3 tygodnie mnie głowa bolała w miejscu biorczym z dwóch zabiegów mam jedna bliznę zdjęcia tak jak wspomniałem będą po zabiegu u Marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli byłeś łysy jak kolano to przewrotnie jest to na Twoją korzysc - stosowanie fina nie ma sensu (chyba, że przed zabiegiem tylko).

Ale lepiej zostaw sobie częsć donoru na ewentualną zakładke. Jesteś dość młody.

Poki co dobrze Ci to wyszło jak na polskie warunki.

Jak bedziesz robił relacje to fanie by było od początku tj nie tylko z tego ostatniego zabiegu.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie łysienie bardzo szybko postępowało można powiedzieć że nie miało litości oczywiści wrócę od Marala zrobię relację postaram się poszukać zdjęć przed stripami złącze to wszystko w całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie jestem po zabiegu u Marala wyszło około 3000 gr. W czwartek wracam do Polski w piątek postaram załączyć więcej zdjęć również donoru, wszyscy bardzo mili, obsługa profesjonalna, kierowca Marala bardzo sympatyczny bez problemu spotkałem go na lotnisku, okazało się że jego ojciec jest z Czarnogóry dlatego wczoraj się z nim założyłem że Polska wygra z Czarnogórą przegrał 4 piwa jak ktoś umie chociaż podstawy angielskiego nie ma problemu by się dogadać także teraz tylko czekam na rezultaty, Pozdrawiam !!

 

-- 27 mar 2017, 17:42 --

 

IMG_3052.JPG.30f1699c6dc657f301e976d8c675f9fc.JPG

1659295271_IMG_3057(2).thumb.JPG.9da9e9bb2c3a782e7cc95584d83b9b03.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzymam kciuki, bo jest szansa, że więcej HT już nie będziesz musiał robić (a przynajmniej teraz). Linii widzę, że nie ruszałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Marala zdejmowali mi opatrunek zdjęcie donoru poniżej, okazało się że Maral również poprawił mi blizne po Stripie stąd te szwy jak twierdzi Maral teraz nie powinno być widać blizny powiedział że mam do wyciągnięcia z donoru około 1500-2000 gr tw że powinien być dobry rezultat po tym zabiegu i mówił że z racji młodego wieku jeżeli chce wykorzystać grafy które zostały najlepiej zrobić zabieg za 3-4 lata, Pozdrawiam ze Stambułu !

IMG_3105.thumb.JPG.411b696f2d7183993e699ea16a7f1581.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update tydzień po zabiegu u Marala, wszystko ładnie się goi strupy lecą, oczywiście roztwór soli fizjologicznej bardzo pomaga, zdjęcia donoru i linii czoła poniżej

1868071048_IMG_3248(2).thumb.JPG.a5ee89530e92d94b4fdb57746830e3f0.JPG

794467845_IMG_3264(2).thumb.JPG.b32fbd82bc63db5efa7212282d3f62ee.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że linia brzegowa blizny ładnie połączona, facet chyba ma doświadczenie w zabiegach strip. Ciekawi mnie tylko czy zrobił szew wewnątrz skóry i jak się będzie zachowywać blizna po zdjęciu szwów. Trzymam kciuki za szybki odrost. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...