free web hit counter Skocz do zawartości
hikee

20 lat wysokie czoło + zakola - przeszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałem opowiedzieć swoja historię oraz prosić o rady.

Otóż aktualne zdjęcia moich włosów oraz lini możecie zobaczyć w załączonych zdjęciach.

Dodam ze zakola mam od zawsze otóż taki mój urok.Stan jaki mam teraz nie odbiega od tego co było 4 lata temu już wtedy wiedziałem o swoich zakolach i nigdy nie modelowalem włosów. Dodam że moj tato również posiada zakola jednak stan na jego głowie jest taki sam od 20 lat a jego linia jest identyczna jak u mnie .Ogólnie włosy mam bardzo gęste jednak moja linia włosów nigdy nie pozwalała mi na ich układanie do góry i przypominała kształt v. Dziadek od strony taty również nie wyłysiał.U siebie widzę minaturyzacje jednak w wieku 16 lat wyglądało to podobnie. Rozwazałem nad przeszczepem włosów oczywiście nie w Polsce. Oraz jesli byłoby to konieczne to po zabiegu rozpoczął bym kuracje .

20161130_140914.thumb.jpg.49a14301405097cc7625b288f03d40e3.jpg

20161130_222212.jpg.508ad7190af61a21c871981f2cd879a2.jpg

20161130_140804-1.thumb.jpg.047e8048e37b6141c09115f02899feda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac, podszedles do tematu bardzo profesjonalnie i w wiekszosci sam wiesz, czego chcesz.

Z tego co opisales, to ht bylo by bardzo fajnym rozwiazaniem, skoro za 20 lat masz miec takie same wlosy to warto.

Jaka kwote masz uzbierana na ten cel, bardziej na mechaniczne czy manualne fue bys sie pisal?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze kwota nie jest problemem na pewno nie mam zamiaru oszczędzać. Mechanicznego Fue nie rozważałem myślę ze w grę wchodzi raczej manualne gdyż chciałbym zadbać o donor. Myślałem nad hdc u dr.Marasa jednak będę to jeszcze konsultować bo chcę aby efekt byl jak najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze kwota nie jest problemem na pewno nie mam zamiaru oszczędzać. Mechanicznego Fue nie rozważałem myślę ze w grę wchodzi raczej manualne gdyż chciałbym zadbać o donor. Myślałem nad hdc u dr.Marasa jednak będę to jeszcze konsultować bo chcę aby efekt byl jak najlepszy

 

Koray,Hdc, Bhr te 3 bym bral pod uwage, osobiscie nie wiem dlaczego najbardziej przekonuje mnie ten pierwszy. Swietne robi linie i gestosc wychodzi fajna, w Twoim przypadku moglbys sie nim zainteresowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray technicznie najlepszy, ale jeśli podejdzie do Ciebie z ,, masz tu 5000 graftów i spierdalaj " to uciekaj bo zdarza się, że ma takie podejście.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie.Będę rozważał pomiędzy dr.Korayem a dr.Marasem .Ogólnie z tego co widziałem u Koraya efekty są super linie również są projektowane bardzo estetycznie więc wszystko na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zainteresowanie.Będę rozważał pomiędzy dr.Korayem a dr.Marasem .Ogólnie z tego co widziałem u Koraya efekty są super linie również są projektowane bardzo estetycznie więc wszystko na plus.

 

Napisz do niego/ wyslij fotki i sam jestem ciekawy na ile graftow Ci mniej wiecej odpisze.

On robi swietne zabiegi przy nw 3 pomiedzy 2500-3000 graftow, wiem bo przegladalem, gdyz sam mam taki stan i jezeli bym sie mial na ht kiedykolwiek to jego efekty strasznie mnie kusza. Takze Ty masz nie wiem nw 2 maksymalnie wiec obiektywnie okolo 2000-2500 graftow powinien Ci napisac, gdyz chcesz tez linie obizyc. Wiadomo , ze spore znaczenie ma tez kolor i jakosc wlosow, ale tutaj wydaje sie wszystko git , wiec trzymalbym sie tego co napisalem. Przekonamy sie wkrotce, jak napiszesz i zobaczymy odpowiedz;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym momencie nie robiłbym żadnego przeszczepu bo wygląda to u Ciebie jeszcze bardzo dobrze to raz , dwa to że ojciec , dziadek łysieje bądź nie niczego nie gwarantuje . Wiem bo widzę róznicę pomiędzy ojcem , bratem i sobą . W Twoim wieku z powodu łysienia nie brałbym też żadnych sterydów , poczytaj na ten temat .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki młody wiek, poczekałbym.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinie nie miałem przypadku aby ktoś całkowicie wylysial , a mój stan można powiedzieć jest niezmienny od 4 lat. Oczywiście dziękuję za wszystkie opinie . Nawet jeśli kiedyś potrzebny byłby następny zabieg to nie będzie dla mnie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak chlopaki pisza jestes dosc mlody a z drugiej strony to ja tez majac lat 18 zachelem sie tematyka HT interesowac i czekalem do 26 zanim sie zdecydowalem ...viewtopic.php?f=23&t=2087..... mysle ze jestes teraz nawet w jeszcze lepszej sytuaci niz ja i jesli nie przeraza ciebie mysl ze moze za 4-6 lat bedziesz potrzebowal kolejnej HT to rob przeszczep nawet w tak mlodym wieku.

....ja teraz bedac po HT uwazam ze zadlugo czekalem i ze moglem nawet ta linie troche bardziej obnizyc.....te ostatnie dwa lata przed HT w ktorych musalem kombinowac ja wlosy ulozyc zeby bylo ok... moglem sobie darowac i zrobic HT w wieku 24 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój stan po pół roku w styczniu pisałem do hdc jednak się nie zdecydowałem aktualnie odmówili mi zabiegu ze względu na wiek a kontakt z korayem jest bardzo trudny a te dwie kliniki interesuja mnie najbardziej więc aktualnie chyba jestem zmuszony się wstrzymać

1496662763577-194357340.thumb.jpg.160707fd5032599342fa64a8ce3c2178.jpg

1496662896623145829459.thumb.jpg.7590247072cab7ffd548f6a4a896c41e.jpg

1496662938218-867414.thumb.jpg.22e4f6e944817c1ed0a356374e6963f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jest regres i z czasem będzie coraz gorzej. Też kiedyś myślałem, że u mnie się to dalej nie pasuje, bo ojciec nie ma jakiegoś zaawansowanego. Niestety jak zaczne działać to go dogodnie jakieś 25 lat wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę regresu stan mam taki jaki miałem tylko zdjęcia były robione z innej perspektywy jest tak jak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwazasz, ze nie ma pogorszenia to tak musi byc, bo najwazniejsze jest wlasne odczucie. Niestety z tych zdjec wyglada jakby sie pogorszylo i zgadzam sie pod tym wzgledem z wczesniejszym komentarzem. Rob zdjecia w miare pod takim samym katem, oswietleniem , inaczej ciezko ocenic. Co do dziedziczenia po ojcu, nie chce Twojej teorii psuc , ale to masz 50/50 max, ze tak bedzie. W lysieniu nic nie jest takie same, a dochodzi do tego owczesny tryb zycia, sporo chemii wszedzie oraz stresu, mozna wiele jeszcze wymieniac.

Podam Ci tu przyklad mojego ojca, ktory zaczal lysiec okolo 25 roku zycia a ja 16-17. On zaczal siwiec grubo po 40 ja jakies 26-27 poczatki , takze wszystko sporo szybciej u mnie sie dzieje.

Stad HDC madrze Ci odmowilo jak na razie a Koraya fakt ciezko z kontaktem ale oni podchodza regorystycznie do danych przypadkow, dopiero po 3 mailu mi odpisali, ze moj przypadek nadaje sie do HT w ich klinice takze wiesz.

Zobacz jeszcze BHR jezeli tak bardzo Ci zalezy , ale osobiscie wolalbym te wymienione wyzej kliniki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHR jest jeszcze bardziej konserwatywne i na pewno teraz się nie podejmą.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chyba rozwój naszej rasy prowadzi do coraz szybszego łysienia. Ja łysieje w taki sam sposób jak mój ojciec tylko dużo szybciej i moi znajomi na swoich przykładach mówią to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to samo. Mam już gorszy stan niz mój ojciec w wieku 55 lat.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...