free web hit counter Skocz do zawartości
Gość poprzeszczepie

NAPRAWDE ZROBILEM TO, JESTEM PO PRZESZCZEPIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

lysienie to dramat. w moim przypadku w koncu stal sie jakas mania. kazdego mezczyzne z bujna czupryna zarzucalem spojrzeniem zazdrosci. b mi to przeszkadzalo zwlaszcza ze lysienie zaczelo sie u mnie dosc wczesnie bo w 19 r zycia, jako 24 latek juz praktycznie bylem lysawy. na nic srodki kosmetyczne, leki, szampony, wizyty u lekarzy. w koncu po dlugich namyslach i watpliwosciach zdecydowalem sie na przeszczep i to zagranica bo w Pl ceny sa po prostu z kosmosu a jakosc pozostawia wiele do zyczenia. jesli tez masz taki problem napisz. chetnie pomoge, odpowiem na pytania, doradze.

zalozylem maila: ciach! zapraszam zainteresowanych!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie to usuncie a typa najlepiej odrazu zbanować za taką kryptorekmalę i w dodatku na żenująco niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weźcie to usuncie a typa najlepiej odrazu zbanować za taką kryptorekmalę i w dodatku na żenująco niskim poziomie.

 

Fakt, niskość poziomu reklamy pobiła wszelakie rekordy w tym przypadku. A na dodatek typek napisał że leki są na nic.

 

Zauważyłem właśnie że ostatnio coraz częściej zdarza się że chyba a w zasadzie najwyraźniej właścicielom tandetnych klinik chodzi właśnie o to żeby łysina się pogłębiała i żeby było trza robić jak najwięcej graftów, a do tego ich polityka przewiduje żeby pacjent najlepiej robił kilka razy HT oprócz tego i nadal nie był zadowolony zostawiając przy tym majątek w klinice. I właśnie widzę że coraz częściej pier...ą oni że leki nie pomagają ani nic w ogóle. Niedługo zaczną chyba nawet rekomendować każdemu żel z DHT do stosowania miejscowego oraz testosteron i najsilniejsze anabole tłumacząc to lepszymi możliwościami technicznymi oraz lepszym wykorzystaniem donoru, gdy łysina będzie opiewać obszar NW 7.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby tak nie mieć za grosz wyobraźni, na prawdę.. skąd się ci specjaliści biorą? A tak łatwo przecież zrobić reklamę, że nikt się nie zczai. Pewnie wynika to z tego, że tej osobie nawet nie chciało się prześledzić wątków na forum, tylko założył konto i z miejsca napisał post. Niektórzy mają ludzi za kompletnych idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...