free web hit counter Skocz do zawartości
fredpies

Dr. A's Clinic - 12,13.06.2012r. FUSE 2300 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Używam wyłącznie nizoralu, minoxa i fina.

Od ilu lat stosujesz tę kurację?

Czy zauważyłeś poprawę/zatrzymanie?

Czy występują u Ciebie efekty uboczne?

Pomimo transplantacji zamierzasz stosować ją dalej?

 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam wyłącznie nizoralu, minoxa i fina.

Od ilu lat stosujesz tę kurację?

Czy zauważyłeś poprawę/zatrzymanie?

Czy występują u Ciebie efekty uboczne?

Pomimo transplantacji zamierzasz stosować ją dalej?

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Kurację stosuję od 3 lat (niestety). Efekt jaki uzyskałem to zatrzymanie procesu miniaturyzacji i wypadania.

Żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłem bo miałbym dużo lepsze włosy na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem miesiąc po zabiegu. Strupów prawie już nie mam, wszczepionych włosów też już praktycznie nie widać. Pozostało tylko zaczerwienienie.

Mam nadzieję, odrost będzie dobry bo bardzo gęsto upakowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie odczuwasz swędzenia na donorze ? nie pojawiają sie tam krostki ?

Nie swędzenia w donorze nie mam w ogóle. Zaczerwienienia praktycznie tez nie , krost też.

Właściwie już zarasta.

Gorzej wygląda strefa biorcza. Jest mocno zaczerwieniona. Strupów praktycznie już nie mam, wszczepionych włosów również.

Bardziej martwi mnie shock-loss na górze głowy. Wyraźnie pojawiło się przerzedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie odczuwasz swędzenia na donorze ? nie pojawiają sie tam krostki ?

Nie swędzenia w donorze nie mam w ogóle. Zaczerwienienia praktycznie tez nie , krost też.

Właściwie już zarasta.

Gorzej wygląda strefa biorcza. Jest mocno zaczerwieniona. Strupów praktycznie już nie mam, wszczepionych włosów również.

Bardziej martwi mnie shock-loss na górze głowy. Wyraźnie pojawiło się przerzedzenie.

 

Prawdopodobnie po prostu jesteś przyzwyczajony do dłuższych włosów i po ścięciu wygląda to inaczej niż wydawało Ci się, że będzie wyglądać. Shockloss jest wykluczony. Może się oczywiście zdarzyć , ale w strefie dawczej lub biorczej.

 

Możliwe jest także, że zareagowałeś tak na chwilowe odstawienie leków, które jest wymagane przez klinikę przed zabiegiem i do 3 tygodnia po nim. Jeżeli tak wszystko powinno wrócić do normy po jakimś czasie.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe dwa miesiące po zabiegu. Zaczerwienie ciągle spore. Zauważyłem drobny odrost. Gęstość na razie bardzo słaba.

Rośnie może jakieś 10 % wszczepionych graftów. Reszty nawet nie widać, ale w sumie jak na tak krótki czas po zabiegu to nie ma

powodu do paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie licząc jesteś niecałe 1.5 miesiąca po zabiegu Najlepiej póki co nie przyglądać się strefie biorczej, zwyczajnie szkoda nerwów. To wszystko musi potrwać.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie licząc jesteś niecałe 1.5 miesiąca po zabiegu Najlepiej póki co nie przyglądać się strefie biorczej, zwyczajnie szkoda nerwów. To wszystko musi potrwać.

Zrobię update we wrześniu. Zastanawia mnie tylko jak będzie odbywać się odrost. W niektórych miejscach mam puste obszary tak jakby w ogóle tam nic nie było robione (tylko zaczerwienienie, bez żadnych mikroskopijnych zagłębień, czarnych punkcików), w innych widać zagłębienia i czarne punkciki. Niektóre włosy na linii mam już długości 1 cm (co mnie z resztą zaskakuję po tak krótki czasie od zabiegu).

Mam nadzieje, że wszystko się jednak pokryje i wyrówna i włosy pojawią się nawet tam gdzie są całkowicie puste obszary.

Nie wiem jak to wyglądało u innych, bo nikt tak dokładnie tego tematu nie poruszał (przynajmniej nie przypominam sobie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włosy z miejsca biorczego będą wypadać nawet do 2 miesięcy po zabiegu,generalnie faktycznie nie ma co obserwować pierwsze 4 miesiące, chyba ,że użyłbyś renevastim,ale on więcej komplikuje niz pomaga,lepiej niech wszystko wypadnie spokojnie do 2,3 miesiaca i zacznie się normalny wzrost, sam sporo maciłem renevastimem i kuracjami ,co kosztowało mnie sporo nerwów a w rezultacie i tak pewnie na jedno wyszło, nie ma też co oczekiwać cudów typu xattic , któy powiedzmy ma lepszy efekt na prezentowanych zdjęciach po 4tys graftów niż georgis ,który w tej samej klinice zrobił ponad 10tys graftów, co wg mnie wskazuje na prezentowanie zdjęć pozabiegowych podreperowanych "nanogenem" ,czyniąc efekt bezużyteczny dla użytkowników forum,chcących obserwować realne efekty po zabiegu a nie super prezencję jaką da się osiągnąć żelem,lakierem i nanogenem lub mu podobnym

chcąc cieszyć się fajnym efektem musisz też już zacząć wzmacniać ogólnie grubośc włosów ,bo wiadomo im będą one grubsze tym iluzja gęstości lepsza, powinieneś zacząć przyjmować sporą dawkę m. in. msm,,biotyny


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to georgis miał zrobione w BHR niecałe 8 tys graftów a nie ponad 10 tys. U kolasa około 1000? (nie jestem pewien, ale i tak nie wiem czy one wyrosły ). Georgis jest już nw5/6, xattic jeszcze nie, poza tym obszar pokrycia, grubość włosa i strukturę mają inną. Chociaż oba efekty mi się bardzo podobają jak również twój majette. Biotyna i msm chyba działają bo biorę je od 2,5 miesiąca i zauważyłem znaczną poprawę włosów chyba że folligen również pogrubia którego stosuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt 8000 oraz to co było po kolasie, nie mniej jednak moja opinia jest taka,ze pokazanie efektów Georgisa na fotach pomimo,że pozornie gorzej wygląda jest dla mnie o wiele bardziej wiarygodne niż farbowane ,nanogenowane,ułożone efekty Xattica/absoltnie się tutj nie zapędzam,wyrażam tylko subiektywną opinię/ oczywiście to tylko moja ocena i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić, ocena na podstawie zdjęć, bo na żywo nikt nie miał okazji ich zobaczyć gdyż nie było chęci wspomnianego do pokazania się do czego zresztą miał prawo

swoją drogą ciekawe byłoby spotkać się w kilka osób i pooglądać efekty w realu ,potem tutaj zdać relację ,przecież to i tak zostanie pomiędzy forumowiczami


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze majette potrafi z butow wyjsc sloma, juz wiemy, moglismy sie kilka razy przekonac w przeszlosci. Teraz jednak, insynuujac, ze falszuje zdjecia, wzniosl sie na jeszcze wyzszy poziom.

 

Niby po co mialbym to robic? Z kilkudziesieciu zdjec, jakie wrzucilem, z nanogenem bylo jedno, paszportowe, i dokladnie to zaznaczylem. Przy kazdym zdjeciu podaje, w jakich warunkach bylo zrobione. Nanogenu nie uzywam od kwietnia-maja. Poza tym przy okazji konsultacji BHR deklarowalem chec spotkania na zywo, jesli ktos chcialby zobaczyc efekt.

 

Dokladnie dokumentuje przebieg, wrzucam duzo zdjec, a tu nagle wyskoczy taki i wyglasza jakies wziete z sufitu teorie. Nie rozumiem po co. Frustracja, zazdrosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prawo do subiektywnej oceny fotek po zabiegu ,zwłaszcza w nawiązaniu do rzeczywistych oczekiwań kolegi w tym wątku , poprostu takie jest moje zdanie ,zreszta nie jest tylko moje,bo rozmawiałem o tym z paroma osobami nawet na starym forum, po co? szczerze mówiąc nie mam pojęcia,ale jak mówię to moje przypuszczenie na podstawie wrzucanych przez Ciebie zdjęc,gdyż używałem kilka lat nanogenu i umiem doskonale rozpoznać włosy po nim, fotek może były i spore ilości ale żadna wyraźnie pokazująca efekty,tak jak np. u Georgisa,choćby z mokrymi włosami zaczesanymi do przodu , nie oceniam ,że wyglada to ładnie czy nie ładnie , oceniam wiarygodność efektu, natomiast stwierdzenie "słoma z butów wychodzi " oraz ""a tu nagle taki wyskoczy" nie są już subiektywną oceną zabiegu tylko emocjonalnym atakiem mojej osoby nie mającym nic wspólnego z tematem zabiegów i prezentowanych efektów i chciałbym abyśmy unikali takich sformułowań na tym forum,bagno zostawilismy na starym

p.s.to nie ja cię nazwałem mistrzem nanogenu pozatym ,tylko koledzy na starym forum a ,że już pijesz do mojej zawiści ,czy zazdrości twoich efektów , to tylko odpowiem - nawet przez chwile nie zadrościłbym ci twojej obecnej fryzury zapewniam Cię ,nawet o czymś takim nie pomyślałem,ale skoro tak myslisz to tylko wsazywać może na jakieś uprzedzenie z Twojej strony, ze swoich jestem bardzo zadowolony ale to nie umniejsza mojego prawa do oceny efektów innych ,bo chyba po to jest forum dyskusyjne

co do deklarowanej checi spotkan na żywo : prosił cię akurat mój znajomy ze starego forum bo sam jest przed zabiegiem w Indiach ,była odmowa z Twojej strony ,bo stwierdziłes ,że nie widzisz takiej potrzeby ,natomiast ja się chętnie spotkałem ale tego nie oceniam gdyż to jest twoja prywatna sprawa


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja nie będę Ci wmawiał, że czarne jest czarne, a białe białe. Najwidoczniej cierpisz na nierzadką w naszym kraju przypadłość i po prostu wiesz lepiej. Wiesz, co robię z włosami, jak poprawiam zdjęcia, co dokładam. Stoisz za moimi plecami w łazience, jak cykam fotki:)

 

Zdjęcia, które ostatnio wrzuciłem, były zrobione w dniu, w którym byłem na konsultacjach BHR. W świetle Twojej teorii idąc się pokazać chirurgowi dorzuciłem nanogenu żeby a) wprowadzić go w błąd b) wciągnać go w spisek i wspólnie oszukiwać ludzi w internecie. Według mnie obie opcje są absurdalne. W Twoim świecie jak widać nie.

 

Dwukrotnie deklarowałem chęć osobistego spotkania przy okazji konsultacji 21 lipca. Łatwo to sprawdzić w moim wątku. I teraz mamy sedno Twojej paranoi. Twierdzisz, że jakiś Twój kolega chciał się ze mną spotkać, pisał ze mną, a ja mu odmówiłem. Jest to bardzo ciekawe w świetle tego, że ani na tym, ani na tamtym forum nie ma do mnie żadnego kontaktu. Nikt nie może się ze mną skontaktować prywatnie. I nikt tego nie zrobił.

 

Innymi słowy, fantazjujesz. W jakim świetle stawia to wszystkie inne Twoje wypowiedzi, niech każdy oceni sam. Owszem, masz prawo do oceny, ale nie do bezsensownych insynuacji, które zresztą jak widać wymieniacie w swoim małym kółku wzajemnej adoracji, poklepując się po plecach.

 

PS. Słoma z butów odnosiła się do Twoich występów jeszcze na starym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ ja ci nic nie wmawiam,piszę co mi się wydaje, na podstawie tego co widzę na zdjęciach ,gdybym zobaczył w realu być może bym uwierzył ale po twoich atakach nie sądzę ,że byłoby to przyjemne spotkanie

czyż nie po to zamieszczasz fotki żeby ktoś mógł wyrazić swoją własną o nich opinię ? zaprzeczasz ,ok ,po co te emocje ,czyżbym trafił w czuły punkt? czyż na starym forum nie jechano po mnie równo jak choćby troche niewyraźne foto dałem ,nie domagano sie innych itp? troche wyluzuj...

ja mam kontakt cały czas z tą osoba ,z którą nie chciałeś sie spotkać ,wachał sie między BHR i Indiami i sam mu doradziłem ,żeby oprócz spotkania ze mną , spotkał się z Tobą bo chciał porównać efekty w realu,powiedział,że pisał na forum i odmówiłeś ,tyle, pewnie mozna by to znależć ,jak odpisałeś ,że nie widzisz takiej porzeby bo o wszyskim piszesz na forum, ale nie róbmy szamba tutaj ,zamknijmy tą dyskusję w tym czyimś wątku bo zaniżasz jej poziom,mogę ci podac jego nicka na tym forum na priv,moze się jednak namyslisz na pokazanie efektów w realu

rzuciłeś sporo epitetów typu pod moim adresem słoma, cierpienie na przypadłość, insynuacje,paranoja i niech tak zostanie ,a wystarczyło normalnie zaprzeczyć i tyle, to świadczy tez o Tobie i twoim poziomie bez "słomy w butach" .Ja zdania nie zmieniam, foty i efekty często ostro moim zdaniem rasowane nanogenem ,pogrubiaczami,lakierem ,nie ma wyraźnej fotki w wysokiej rozdzielczości pokazujacej realny efekt,oczywiście nie musi być ,oceniam na podstawie tego co jest , zresztą teraz ciężko cokolwiek ocenic jak farba jeszcze ostro poszła ,pozdrawiam ,bez odbioru

 

p.s. skoro słoma mi wychodziła z butów na starym forum o teraz na nowym po raz chyba pierwszy w jego historii wyszła z emocjmi chyba komuś innemu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że pojawiają się emocje, skoro posuwasz się do autoratywnego stwierdzania nieprawdy i wmawiasz wszystkim naokoło, że masz do tego prawo. To tak, jakbym ja stwierdził, że jesteś koniem. Ty oczywiście zaprzeczysz, ale ja powiem, ze przecież masz taką kwadratową szczękę, wystające zęby i wielkie wargi... ewidentny koń, jestem pewien, bo kiedyś sporo czasu spędziłem w stadninie.

 

I przestań już z tą konspiracją. Ktoś tam kiedyś coś tam, kolega, znajomy, widmo. Napisz konkretnie o co chodzi. Nie ma możliwości skontaktowania się ze mną bezpośrednio i to jest faktem. Reszta to Twoje bajdurzenie.

 

I nie mam zamiaru kończyć tego tematu. Jesteś tutaj administratorem, więc siłą rzeczy masz jakiś autorytet wśród użytkowników. A to sprawia, że zastanowią się oni nawet nad najbardziej bezsensowną brednią, jaka wyjdzie spod Twoich palców. Stwierdzenie, że fałszuję zdjęcia to nie jest Twoja opinia. To jest bezpodstawne oszczerstwo rzucone bezpośrednio na moją osobę. Chciałeś uciec od rzekomego bagna na tamtym forum. Nie zapomnij więc, że bagno jest w ludziach, nie w miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ,niechcacy wykasowałem ostatni twój post, pomyłka niezamierzona

 

mam prosbe ,nie musisz zakańczac wątku ,czy sporu,poprostu załóż nowy wątek gdzie indziej ,bo komus zaśmiecamy jego temat,czego tak nie lubiłes na swoim właśnie ,a robimy to samo

co do moich podejzeń , to moje podejzenia ,jesli są niesłuszne,pokaz poprostu foto mokrych włosów zaczesanych do dołu w dobrym swietle i rozdzielczosci i tyle, wtedy moje przypuszczenia beda bezpodstawne zamist mi ublizac na forum i sie obrażać odrazu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory ,niechcacy wykasowałem ostatni twój post, pomyłka niezamierzona

Czy takiej decyzji nieda się wycofać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko adminuje tutaj,nawet jakbym chciał to nie umiem ,ale poprosze liona jak da sie przywrócić ten ostatni post to przywróci,jednak lepiej byłoby założyć nowy wątek i tą dyskusję skoro się zaczęła przenieśc tam


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy takiej decyzji nieda się wycofać?

 

Posty zostały przywrócone w swej oryginalnej kolejności, ale uważajcie na przyszłość, proszę.

 

....

 

Co do samego tematu fotek, to ja nie wiem czy ktoś używał nanogen'u, bo nie mam z tym doświadczenia.

 

Ale wiem z samego ślęczenia na forach, że iluzją można ugrać dużo:

 

1. Uczesanie (na tym forum ktoś już prezentował co może zrobić zwyczajna zaczeska, jeśli tylko jest czym zaczesywać).

2. Rozdzielczość zdjęć (rozmazane zdjęcia maskują prześwity).

3. Oświetlenie przy zdjęciach (ciemniejsze światło i już mniej widać prześwity, a przez to wrażenie większej gęstości)

4. Nachylenie głowy (eksponujące łyse miejsca, bądź eksponujące owłosioną część głowy).

5. Lakier na włosach (niewielka ilość na włosach czegokolwiek poprawia ich optyczną grubość, a tym samym wrażenie gęstości i to wcale nie musi być zamierzone).

 

I temat fotek nie jest jakimś czepialstwem. Na zachodnich forach ostre spory o to się toczy: jak powinno się dokumentować efekty zabiegów i kuracji, żeby można było zrobić realne porównanie: przed, po.

Bo przecież nie chodzi nam o konkurs piękności, ale o wymianę doświadczeń. W szczególności uważam, że powinno się oddzielić temat stylizacji od tematu efektów zabiegu (zrobić 2 osobne tematy).

 

Do tego dochodzą indywidualne predyspozycje do samego zabiegu - jakość włosa, możliwości eksploatacyjne donoru (obszaru dawczego), które także trzeba brać pod uwagę - taki sam zabieg nie musi dać jednakowych efektów u dwóch różnych osób.

 

PS.

Jeśli chodzi o opis Georgis'a to jest to chyba najlepiej udokumentowany opis z polskich pacjentów i jednocześnie najbardziej rozległy zabieg. Zdjęcia są rewelacyjne i w różnych warunkach - mokre, suche, zaczesane do przodu, do tyłu.

 

Jesteś tutaj administratorem, więc siłą rzeczy masz jakiś autorytet wśród użytkowników.

 

Administrator to tylko funkcja porządkowa. W opiniach na forum wszyscy ludzie są tacy sami.

Każdemu zdarzyło się napisać tak mądre jak i głupie rzeczy.

 

Administratorzy nie mogą przecież nie móc pisać czegoś, co mogą pisać inni użytkownicy. W takim przypadku mieliby pogorszoną pozycję w stosunku do nich, żeby nie naruszyć swego "autorytetu". A to zaburzyło by sens wolnej dyskusji na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te fotki wniosą coś do sprawy. Choć znając życie jaśnie pan majette znów się czegoś dopatrzy.

2012-08-08-0960.thumb.jpg.bea5ee73eb40c9cfc74ccaaa83df9d53.jpg

2012-08-08-0957.thumb.jpg.93a0b54e5bde0bd76945c8c9c5764c4e.jpg

2012-08-08-0956.thumb.jpg.1021bf892d7b0cecb295214b70cbecc7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna.

 

Aha, nadal nie wiem kto ze mną pisał w celu spotkania się i komu odmówiłem. Dowiem się?

2012-08-08-0951.thumb.jpg.6daf322275d09223de484dfd5c3a7435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może te fotki wniosą coś do sprawy. Choć znając życie jaśnie pan majette znów się czegoś dopatrzy.

 

Bardzo gruby włos. Łykasz może MSM, Biotynę lub inne odżywki ?

Z tego co pamiętam, chyba zajmowałeś się sportem. Stąd wnioskuję, że dietę musisz mieć dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...