free web hit counter Skocz do zawartości
Tituss

BIG 3 / Wielka trójka - czy dzisiaj istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej - przeniosłem się kapsułą sprzed 10 lat, wtedy wielka trójka to był finasteryd, ketokonazol i minoxidil (wtedy loxon 5%). 10 lat to ogromnie dużo dla medycyny, wiadomo. Jak wygląda dzisiaj wielka 3, czyli najskuteczniejsze ze stosunkowo łatwo dostępnych środków, których stosowanie wyniesie miesięcznie nie więcej niż X (powiedzmy 150 zł)?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU, a za niedługo CB przy zamówieniu grupowym, cena będzie w końcu znośna. W CB są pokładane obecnie największe nadzieje. O tych dwóch środach wszystko napisane masz na forum. Miłej lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byles przez 10 lat na jakiejs kuracji? Jaki miales stan wtedy i jaki teraz?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wielkiej trójce przez kilka lat, miałem NW2 (proscar, loxon, zoxin).

Pięć lat temu całkowicie zaprzestałem kuracji, a nawet gorzej, grane były różne używki dla rozrywki i ze stresu, od których miałem nawet depresję /nerwicę (czasem mam nawroty).

Obecnie biorę tylko witaminy, o dziwo mam jedynie nieco mocniejsze NW2 niż wtedy (chyba jeszcze nie jest to NW3). Ogólnie zwiększyły mi się tylko zakola, ale chyba widzę to tylko ja (chociaż nic sobie nie uwidziałem, poszło ciut dalej wgłąb głowy). Dopiero ostatnio znowu widzę więcej włosów w wannie i postęp miniaturyzacji, więc myślę jaką by tu zrobić kurację, żeby też nie zaszkodzić swojej nadwyrężonej psychice

Wiek 35 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...