free web hit counter Skocz do zawartości
Piotrekk

Moje story!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

 

Od około miesiąca wchodzę dość często na forum i z wielką ciekawością czytam wszystkie wątki.Więc tak mam 22 lata piszę tu w wiadomej sprawie otóż chciałbym się podzielić z wami moją historią i doradzić również .Zakola z tego co pamiętam miałem na pewno od liceum i nic z tym nie robiłem,bo mi to zwyczajnie nie przeszkadzało,bo miałem gęste włosy i było git.Problem pojawił mianowicie niecałe 2 lata temu po tym jak przeżyłem bardzo duży stres,jakiś czas byłem wyjęty z życia.Wtedy zaczął mi się nasilony łojotok i łupież(łupież też miałem wcześniej,ale mały).Po jakimś czasie zauważyłem,że zaczynają wypadać mi masowo włosy podczas mycia,przejechania ręką po włosach.Więc zacząłem działać czytałem różne durne fora i nawet kupiłem profolan wiem śmieszne wybuliłem na niego 170zł,później w necie wyczytałem,że warto udać się do trychologa,więc się udałem.Pani trycholog była bardzo miła,przeprowadziła wywiad ze mną przebadała głowę pod kamerką i powiedziała,że nie widzi miniaturyzacji,ale że mój skalp jest pokryty łojem,dała jakieś wcierki smarowałem głowę nawet przebyłem 2 kuracje czyszczenia głowy za 200zł.Nie widząc żadnej poprawy zrezygnowałem z jej usług,bo widziałem że idzie to w złą stronę.Cały czas proponowała mi jakieś zabiegi i odżywki.Odwiedziłem dermatologa popatrzył dał szampon przeciwłupieżowy i kazał robić łuskę taką maścią.Kazał odczekać 3 miesiące i że powinno to pomóc.W przypadku łupieżu pomogło,ale nie wypadania.Poszedłem wtedy do kolejnego ten stwierdził,że mam męskie łysienie przepisał stieprox,nezyr i powiedział żebym brał silice.Trochę obawiałem się skutków,ale postanowiłem,że wchodzę w to.Nezyr biorę 4,5 miesiąca 1mg codziennie.Tak w okolicach 3 miesiąca miałem wrażenie,że wypada więcej włosów,ale od około 2 tygodni zauważyłem dużo mniej wypadających włosów,zagęszczenie delikatne języka i dużo małych włosków na zakolach.Mam takie pytanie,ponieważ lekarz przepisał mi jeszcze halidor na ukrwienie głowy,zaleca mi brać raz dziennie 1 tabletkę.Jak sądzicie warto brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...