free web hit counter Skocz do zawartości
Rafalek

Początek walki z nieubłaganie nadchodzącym końcem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Historya mojego łysienia do końca nie jest znana. Od dziecka wmawiano mi, że mam rzadkie włosy i wyglądam "jakby miał nasrane i przyklackane". Obecny stan włosów jest tragiczny, na HT nie mam co liczyć ponieważ z takim postępem kosztowało by to niebotyczne sumy... Więc tak zacznijmy opowiadać wszystko chronologicznie odkąd zacząłem zauważać zmiany w moich włosach względem rówieśników.

 

Tutaj przedstawiam zdjęcie kiedy miałem 16 lat

7277baf3ef693d7dmed.jpg

Włosy już były przerzedzone (strąki takie) ale jakoś to było. Kolejnym etapem był etap kiedy zacząłem trochę się starzeć ale wtedy wszystko było jeszcze powiedzmy w miarę i nie było się czym martwić.

Poniżej zamieszczam zdjęcie w wieku 18 lat.

50c1272dcb00fe76med.jpg

 

Cały zwał zaczął się kiedy miałem już te 19 lat i zmieniłem fryzurę zaczesując na bok, z początku nie było problemów ale z czasem moje prawe zakole zaczęło powoli wypadać. Wtedy zacząłem stosować różne szampony odżywki, dermenę i inne paści, poniżej zamieszczam zdjęcie jak zaczęło to wyglądać.

2a95f97e68336a52med.jpg

e83f2f21900347eamed.jpg

No i tak mnie zjadało i zjadało, kombinowałem trochę z minoxem 2% ale przerwałem po 3 miesiącach z braku efektów a jedynie nasileniu wypadania. Do wieku 21 lat udało mi się jakoś dobierac fryzury w taki sposób żeby nie było tego widać aż tak i wyglądało to właśnie tak. Stan na styczeń/luty 2016

f2e3f061fe574ddcmed.jpg

Wszystko zaczęło się jednak sypać i to całkiem znacznie, słoneczko z tyłu głowy zrobiło sie coraz bardziej widocznie i irytujące. No i w lipcu 2016 wyglądałem już niestety tak jak niżej...

52b0904e03563cb7med.jpg

72e9bc01258f356fmed.jpg

 

Teraz pytanie jak zacząć kuracja i czy jeszcze coś się da zrobić, bo jak widać wesoło nie jest. Od miesiąca stosuje minoxa 2%, nie ma żadnego blockera, nie wiem od czego zacząć boję się trochę uboków bo z testosteronem chyba u mnie nie najlepiej i tak, a łysieje. Nie mam super rozwiniętej budowy... Ale trzeba dołożyć jakiś blocker. Widziałem, że RU i CB dają bardzo pozytywne efekty myślałem dorzucić do tego profilaktycznie jeszcze duta. Zwracam się do was żebyście określili czy da się coś jeszcze zrobić czy maszynka... Moje włoski są bardzo cieńkie, zawsze takie były. Jutro zrobię więcej dokładnych zdjęć i podeślę. Liczę na wasze wsparcie i pomoc. W tym temacie będę prowadził relacje z mojej kuracji o ile nie stwierdzicie, że czas na mszynkę, bo z takimi włoskami może być problem... Pozdrawiam was serdecznie przyjaciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już Twoja decyzja czy chcesz podjąć walke, zobacz jak czujesz się w krótkich włosach.A moze będzie nawet lepiej? btw nie używaj samego minoxa.


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony mogę powiedzieć ci tyle, że jestem w twoim wieku (w tym roku 20) i od 8 miesięcy biorę fina 1mg a od miesiąca dorzuciłem minoxa 5% i jak na razie uboków nie widać a efekty powoli się pojawiają i sytuacja się stabilizuje i nawet poprawia


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podjąć walkę, bez włosów wyglądam co najmniej idiotycznie. W dodatku mam trochę krzywą głowę po wypadku i nie najlepiej to wygląda. Liczę na waszą pomoc bo chciałbym zacząć właściwie od dzisiaj. Co polecacie na początek? No i jakie NW u mnie występuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym podjąć walkę, bez włosów wyglądam co najmniej idiotycznie. W dodatku mam trochę krzywą głowę po wypadku i nie najlepiej to wygląda. Liczę na waszą pomoc bo chciałbym zacząć właściwie od dzisiaj. Co polecacie na początek? No i jakie NW u mnie występuje ?

Najłatwiej byłoby to ocenić gdybyś wstawił zdjęcie głowy "z lotu ptaka" i najlepiej też z podniesioną grzywką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14859656378181392651753.thumb.jpg.b4c97f29db3e0725b5ef6a6b2b59e2fd.jpg

 

 

Na obecną chwilę tak to wygląda. Jest jakaś szansa poprawy chemia czy już tylko ht?

14859657261122126940644.thumb.jpg.9a54edb56845d9805e0b7ec6c6406f2b.jpg

1485965864861-1551905135.thumb.jpg.bc948b241c182e6e9796d324cad1190a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

operacja tez nie jest zbawieniem.. wyobraz sobie ze ja zrobisz a wlosy pojda dalej i zostana Ci z przodu w Twoim przypadku przy dobrej kuracji na pewno odzyskasz gniazdko i gestosc, a zakola to juz raczej w granicach cudu ludzie odzyskuja


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wejść na jakiś konkretny blocker, ja mam 19 lat i już miesiąc lece na fina. Nie boj się efektow ubocznych, dużo ludzi w tym wieku leci już na finie lub ducie. Jak zaobserwujesz jakies efekty uboczne to odstaw i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za koła mnie zbytnio nie interesują tak jak to irytujące gniazdko... wiadomo jak uda się w miarę gęstość przywrócić to na za koła zrobi się ht z odlozonych pieniędzy i tak jak gadasz nie jest to rozwiązanie. Widziałem wiele fotorelacji jak ludzie 5tys zainwestowali i wszystkie grafy wypadły. Gdzie można chemie i jak nalepiej dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za koła mnie zbytnio nie interesują tak jak to irytujące gniazdko... wiadomo jak uda się w miarę gęstość przywrócić to na za koła zrobi się ht z odlozonych pieniędzy i tak jak gadasz nie jest to rozwiązanie. Widziałem wiele fotorelacji jak ludzie 5tys zainwestowali i wszystkie grafy wypadły. Gdzie można chemie i jak nalepiej dostać?

Recepta u lekarza albo przez internet Minoxa znajdziesz na allegro, RU (bloker ktory sie nanosi bezposrednio na głowe) na stronie admina tego forum tylko jest dosyć drogi w porownaniu do finasterydu, finasteryd tu na forum czesto w dziale kupie/sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam kuracje dutem i nie wiem czy dołożyć do tego minox 2% ? Może wypadało by Saba gel lub RU ale nie mam pojęcia co to za związki i jak sobie rozmieszać to ru i w czym. Zbytnio nie ogarniam jeszcze tego waszego slangu na forum. Jest tu ktoś ogarnięty co mógłby mnie jakoś poprowadzić i podpowiedzieć coś ? Domyślam się, że wielu. Licze na waszą pomoc i wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj nabyłem duta 0.5 mg. Wszystko wskazuje że mam NW3 vertex w dodatku. Teraz pytanie czy zacząć co dwa dni łykać tabletę czy np zacząć od mniejszych dawek e4d np? Nie sypia mi się aż tak te wsłosy. Nie wiem czy najrozsądniej nie będzie zrobić badań na DHT i Testo przed kuracja i dopiero zaczynać zabawę w blockery.. Strasznie sie boje nieodrwacalnej bezpłodności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Zamróz sobie troszke spermy haaha


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NW3 "vertex"? Co to oznacza, bo aż jestem ciekaw? NW wiadomka, ale to drugie to pierwsze słyszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vertex to czubek głowy.

 

Czyli łysienie stopień 3 wg skali Norwooda-Hamiltona + przerzedzający się czubek głowy (vertex)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze nie znam do końca tego slangu. A co do spermy to robi liście jakieś badania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj temat na forum, po finie/ducie jestes plodny. On moze powodowac inne skutki uboczne, jakie to juz masz w ulotce.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz gorzej, od lutego jestem na avodarcie e4d i leje minox na tył. Włosy jak wypadały tak dalej lecą z badania testosteronu wyszło mi, że mam go ponad 10nl/dl. Jeśli chodzi o DHT to jeszcze nie wiem, czekam na wynik i dam znać. Rano jak nie umyje włosów to aż tak poważnie to wygląda. Myśle nad HT w klinice HDC. Ile bym potrzebował graftó zęby ten tył trochę lepiej wyglądał i jak to cenowo mniej wiecej będzie wyglądać? Daje zdjęcie 18034672_634814010049519_1968492318_n.jpg.1b5a7bef8d60d6d769cce1b94558c5e8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby minox i dut zaczął działać to jeszcze sporo czasu musi minąć po 3 miesiacach chcesz efektów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z HT sie wstrzymaj i to bardzo powaznie musisz to rozwazyc. Robiac ht kiedy ma sie strasznie niestabilna sytuacje to nieciekawe wyjscie. Chyba, ze chcesz pojsc w same ht , ale to tez przemysl i zobacz efekty plus ceny calosci itd.

Poza tym dobrze tu pisza, do roku zostan na takiej kuracji i wtedy zobaczysz jak minox i dut dzialaja. Na razie to nic nie bedziesz w stanie stwierdzic tym bardziej, ze to dut a nie fin. Pomysl rowniez nad dodaniem czegos zew moze RU z saba lub CB-03-01. Emu oil tez uzywaj na ten czubek wzmocni dzialanie minoxa(jezeli nie masz ubokow po nim, bo zwiekszy wchlanianie). Szampon z ketokonazolem uzywasz jakis ?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic z keto. Myłem tylko dłuższy czas nizoralem, bo miałem trochę łupieżu. No też tak daje czas tej kuracji, nie wiem czy nie walnąć większej dawki duta. Nie mam jakiś tam specjalnych efektów ubocznych, może przez wysokie testo. Bardzo mi zależy zachować włosy bo mam w tamtym miejscu wgniecioną czaszkę po wypadku. Ja jeszcze muszę sporo nazbierać jakbym chciał z 3k graftów. Ale chyba się zdecyduje jak kuracja pokaże choćby minimalne zagęszczenie. Daje sytuacje na umytych włosach. Zależy mi tylko ten tył zagęścić. Przód przy fajnej fryzurze jest ok jak dla mnie. 18142741_636322206565366_1105185160_n.jpg.f115a605e06a6aeac8bc26e65c2812fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle. Poczekaj do kolejnych 3 miesiecy na tej kuracji ewentualnie wzmocnij ja czyms co opisalem wyzej. Od 1 do2 lat powinno sie tam ladnie zagescic na obecnej kuracji. Jezeli nie masz ubokow zadnych wiekszych po ducie to mozesz zwiekszyc czestotliwosc,ale to juz Twoj decyzja.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że nie będe się zbytnio pierdolić z kuracją, dołożyłem jeszcze 1mg Fina ED do wszystkiego, i tak mi nie zależy w sumie, a posty Antka zmotywowały mnie do bardziej hardcorowego podejścia do sprawy. Odrostów na razie spektakularnych jakoś nie ma, aczkolwiek przód można lepiej układać niż w zimę... i teraz czas na kilka spostrzeżeń.

 

1. Miałem problem z delikatnie powiększoną prostatą, urolog na USG kazał kontrolować. Miałem problemy z oddawaniem moczu, od lutego sytuacja bardzo się poprawiła, przestało mnie boleć w kroku.

2. Libido nawet się powiększyło i poranne wzwody powróciły, ostatnie takie miewałem w wieku 16 lat. Przed kuracją poziom testosteronu był 13.5 nmol/l (norma przekroczona bo standard 3-8) teraz mam 9

3. Nie zauważyłem jakichś problemów z funkcjonowaniem jedynie nadmierna senność.

 

Dołożony minox 5% i Biotyna 5mg rano i 5mg wieczór razem cynkiem 10mg. Czyli na dobe 10b 20zn. Mój problem głownie polega na tym że włosów nawet jest dość trochę jedynie na czubku głowy są strasznie cienkie. Jest jakiś sposób żeby pogrubić włos czy jestem skazany na takie dziadostwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...