free web hit counter Skocz do zawartości
Rafalek

Początek walki z nieubłaganie nadchodzącym końcem.

Rekomendowane odpowiedzi

phu bez kuraci to jeszcze rok i game over.....dobrze ze sie z HT wtrzymales ....a na twoim miejscu jesli zalezy tobie glownie na koronie to bym przemyslal dr.marala posadzi tobie te 3000 graftow i zaplacisz 2500 euro.... a kolejne HT dopiero jak sirodki przestanom dzalac lub bedziesz musal je odstawic... lini jak narazie nie ruszaj bo jesli idziesz w kierunku nw6 to moze tobie zabraknac graftow ...

 

a jestem prawie przekonany ze bedziesz mial max 7000 graftow do pobrania i donor wyczerpany ...i przy nw6 i blond wlosach jest to za malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że właśnie tył mi leci i to właśnie od tyłu do przodu... no kurwa ja zawsze jakiś inny byłem trochę się przód poprawił i można go w jakiś sposób tam stylizować. Najgorsza jest korona, zauważyłem lekkie odrosty na zakolach. Bardzo chciałbym przeszczep ale boje sie na tyle wziąć kredyt jakby nie wyszło. Ten tył nieznacznie sie poprawia zobaczcie jak to od przodu wygląda.zdj.thumb.jpg.4262e4a3bacf87ee027b2ef513116320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce jakoś wyglądać mając te 20 lat.. tylko przód się poprawia... tył coś nie chce ruszyć. Chyba zacznę jakieś estrogeny ładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód dla większości łysiejących jest ważniejszy od korony. Nie masz złego stanu, utrzymaj to i będzie dobrze.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrowłókna to jakaś ściema, nie działa to na moje włosy, w ogóle się nie chcą przyczepiać... opada mi to od razu na skóre no i żaden kolor nie pasuje... Chyba że macie polecić jakieś lepsze niż nanogen, mam bardzo cienkie te włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nanogen firmy nanogen. Macie polecić coś lepszego bo to wygląda jakbym sobie skure między włosami popiołem obsypał. Juz ten popiół lepiej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nanongen.. porazka. Nie naturalny wyglad i powodowal ciagle swedzenie skory. Najlepszy jaki uzywalem to caboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od typu nanogenu i ile ma się włosów na głowie bo jak to sie mówi z gówna bata nie ukręcisz.. ja jakoś nie miałem swędzenia czy innych objawów


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od stanu na głowie ten pierwszy co podałeś pewnie co miesiąc kupuje nową puszkę bo troche tego ładuje żeby był efekt . Ja kupuje dermax 28 g tzn teraz dokupuje tylko saszetke innej firmy z tej samej strony 30g za 50 zł i uzywam na przód i lekko na korone żeby po prostu poczuć się pewniej chociaż tam nie potrzebuje.. mimo wszystko nanogen dodaje pewnosci siebie w słoneczne dni gdy prześwity są widoczne nie wiem jakby to wyglądało gdy ktoś ma bardzo krotkie wlosy ale ja mam nieco dłuższe i dobrze się wszystko układa.. nie widać prześwitów jak troche posypie najgorsze jest to ,ze zlew jest troche brudny od tego i trzeba potem posprzątać te drobinki tak samo jak lekko na czole.. nie żałuje ,ze wybrałem taką drogę.. fin i dut zatrzymał mój stan wiec moge improwizować z nanogenem.. ale jesli ktoś wsadzi reke w nasze włosy to zostanie troche na niej takze w relacjach męsko damskich trzeba uważać


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...