free web hit counter Skocz do zawartości
Pietrek689

Dr Maral - Turcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym Maralem w końcu, bo czytam te niektóre tematy ludzi, którzy u niego byli i tak jak by ich ufo porywało w pewnym momencie.

Jest gdzieś jakieś potwierdzenie czy jakieś włosy po tym HT się pojawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym temacie ominąłem chyba jedną karte i dlatego.. Chociaż i tak w sumie nie ma na tym forum jeszcze zdjęcia po roku od zabiegu u Marala, dzięki panowie za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w jakims temacie byl link do forum z wieloma efektami po zabiegu a marala, trezba tylko poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wcześniej przeglądałem w necie u Marala nie znalazłem spieprzonego zabiegu, owszem tak jak u mnie potrzebny będzie drugi przeszczep, ale to dla NW5, 6 czy 7 jest normalne i raczej super gęstych włosów się nie uzyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW na tym forum, do którego wrzuciłem link są złe opinie o Maralu. Tyle, że z dwóch z oceną 1/5, które znalazłem, jeden pacjent nie poddał się zabiegowi, bo miał małe ubytki, a Maral nie chciał zejść z ceną. Drugi też się nie poddał, bo Maral nie chciał dać mu 100% gwarancji, że zabieg, a w zasadzie odrost zakończy się sukcesem. A na relację po roku raczej nie masz co czekać... Może i ktoś wstawi, ale w ciągu ostatnich 4 miesięcy dużo się nie zmienia po mechanicznym FUE. A przynajmniej nie tak dużo żeby efekt był widoczny na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHR czy HDC tez nie daje 100% gwarancji..... Maral nie chcal zejsc z ceny...to chyba jakis wariat o to sie pytal nie wiem jak male mial ubytki ale nawet pryz 1000 grafts x 3 euro tu juz jeates na 3.000€ i jest drozej niz u marala.....nawet jesli u Marala nie bylo by tej samej jakosci jak w HDC lub BHR to i tak gostek z nw5-6 ma mozliwosc odzyskac wlosy za 5.000 euro w dwuch zabiegach a nie za 20.000 euro

 

a patszac po zabiegach w naszym forum chodz nie ma ich duzo to nie mozna nazekac.....a mysle ze chlopaki udokumentuja te 12 miesecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to jest kwestia źle zadanego pytania. Osobiście jak będę się do Marala wybierał (chociaż to dopiero za jakiś czas) to jednak będę go pytał o jakąś gwarancję na zabieg, bo jak pomimo zachowania wytycznych kliniki zupełnie nic nie odrośnie to chyba wypada się przyznać, że zwalili i poprawić za darmo. No i fakt, że jak czytałem tą relację z targowaniem się o cenę, to z cytowanych maili (o ile były prawdziwe) wynika, że Maral był jednak dosyć chamski w swoich odpowiedziach... A że się gość targował - niekoniecznie wariat. Może sobie policzył, że skoro za 2100 euro robi 3-4k graftów, to przy 1500 zejdzie z ceny. Nie dziwię się, bo hajs na ziemi nie leży. Ale Maralowi też się nie dziwię, bo klinika opłaca hotel, transport na terenie miasta, jakąś szamę bodajże też. To nie wszyscy zauważają, a koszt utrzymania pacjenta, który ma przeszczepiane 2k graftów jest taki sam jak tego, który ma przeszczepiane 4k graftów. Poza tym Turcy o swoje walczyć umieją. My mamy tendencję do patrzenia spode łba na zagranicznych. Oni mają z kolei w drugą stronę. Ludzie przyjeżdżający w sprawach biznesowych, czy też zwykli turyści są często lepiej traktowani niż miejscowi. Powód jest jeden - zostawiają kapitał, albo potencjalnie go zostawią. W sytuacji kiedy ktoś zaczyna się targować o sumy sięgające różnicą kilkudziesięciu procent sumy pierwotnej, jest to znak, że chce tego kapitału zostawić wyraźnie mniej. Nie ma się więc co dziwić, że siłą rzeczy uprzejmość maleje, a może nawet rośnie agresja. Ja tam bym się nie targował z lekarzem, który ma mi robić przeszczep, bo skoro będzie majstrował przy mojej głowie chirurgicznie, to nie ma co go wkurzać bez powodu - a z ceny i tak nie spuści, a przynajmniej bardzo małe prawdopodobieństwo. I w sumie tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się nie targował z lekarzem, który ma mi robić przeszczep, bo skoro będzie majstrował przy mojej głowie chirurgicznie, to nie ma co go wkurzać bez powodu

ale on nie robi tego osobiscie

 

co nie zmienia faktu ze w pelni sie z toba zgadzam.

 

Z ta gwarancja to dziwne... mi powiedzial ze jak bedzie chujnia to mi poprawia... a jedyne co moge zarzucic calej klinice, to ze mam troche wyplewiony donor w jednym miejscu i ze mimo wielu zapewnien, po pol roku nadal nie doczekalem sie zdjec, ktore Maral robil mi przed i po zabiegu,

Reszta uwarunkowana jest cena - czuc ze jest to masowka, ale mimo wszystko pracuja profesjonalnie


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie robi tego osobiście, ale to jeszcze gorzej. Wyda dyspozycję i nie musi sobie nawet rąk brudzić... Nie no, tak serio to nie podejrzewam ich o takie rzeczy, co nie zmienia faktu, że lepiej mieć dobre kontakty z lekarzem, a "skąpienie grosza" bankowo temu nie sprzyja... A Twój donor na zdjęciach nie wygląda źle. To znaczy coś tam jest spierniczone i jest to ewidentnie wina kliniki, ale nie wpędzaj się w kompleks z tego powodu, bo na ostatnich zdjęciach, które wrzucałeś w zasadzie nie widać tego w ogóle. A poza tym najważniejszy jest środek i to on określa w sumie jak wyglądasz. Ładny środek i kompletnie łyse boki i tył zawsze wyglądają lepiej niż na odwrót. No i jest jeszcze pigmentacja - dobra opcja żeby zakryć takie przypadkowe przerzedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...