free web hit counter Skocz do zawartości
TPN

Przeszczep Zakola Dr Saifi czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem umowiony za 2 tyg w Medical Hair w Wawie na przeszczep.

 

Powiedziano mi tam 1500 graftow ok 30 wlosow na 1 cm.

 

12 tys PLN

 

Dzis zarejestrowalem sie tu i mam pelno watpiwosci o tej klinice...

 

Zaczalem myslec o dr Saifi. Niewiele na forum o nim znalazlem. Kazdy mowi ze w Polsce lipa , ale nikt nie podaje przykladow ze dr Saifi cos zje....

 

Za to duzo o MH przeczytalem tu duzo zlego.

 

Zamieszczam zdjecia mojego czola. Moze jakies rady? Wypowie ktos sie o dr Saifi?

 

Sprawa pilna

lys1.thumb.jpg.2df0f049b265ac579aa3ac4a215e7101.jpg

lys2.thumb.jpg.2dfc9528d7b593d720ba4772062a17dc.jpg

lys3.thumb.png.7516a7d6060629352e796d4172774821.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to tutaj potrzeba conajmniej 1000 graftów więcej, a jak chcesz obniżyć trochę linię to nawet ze 3 tyś +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

12 tys zl w MH jaka metoda strip czy fue ? Ogolnie za ta kase masz zabieg w Turcji z dobra gestoscia

 

1500 gr to za malo, chyba ze chcesz delikatnie zaokraglic te zakola

 

 

co do dr Saifi to pewnie tez tyle zaproponuje za 15 zl za graft, patrzac na galerie na jego stronie to efekty za slabe a cena wygorowana

 

 

W Medmixie masz 5 zl za graft fue, ale tam tez zaproponuje Ci 1500 gr

 

Wybor nalezy do Ciebie, nam nadzieje ze bedziesz prowadzil relacje na forum po zabiegu

 

ps mam podobny stan do Twojego plus nosze te sama fryzure, w Turcji zaproponwali mi 3200 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twojej sytuacji poniżej 3000 nie masz co nawet myśleć o zadowalającym efekcie. W dodatku jeśli dobrze widzę masz ciemny blond. Więc włosy cienkie i o dużym zagęszczeniu. Przy 1500 będziesz miał paskudną dysproporcję gęstości. To nie może się udać. Sam robiłem u siebie zakola i linię. Najpierw 2500 a potem jeszcze 1000. Kto wie czy to koniec czy jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda Fue.

 

No ale problem w tym ze w obecnej sytuacji politycznej troche kiepsko jechac do Turcji...

 

Macie jakis namiar na Turcje ?

 

Gadalem z gosciem z Belgii , z kliniki która na forum polecają , powiedzial ze jakies 1800-2100 graftow potrzebuje.

 

DER gdzie robiles przeszczep? Dodatkowy 1000 byl po to aby bardziej zagescic? przed 1 zabiegiem wiedziales ze bedziesz musial robic 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kiepsko? Ja wróciłem z Turcji 10 dni temu i wszystko normalnie było. Tylko na lotnisku zaostrzone rygory po tym zamachu, są dodatkowe kontrole. A tak to wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze naprawdę az tyle on potrzebuje ? toc to nie sa jakies mega zakola, no chyba ze chce jakos obniżyć bardzo linie ? kurcze a tutaj agent ma 3013 graftow tez blondyn u Dr. Erkan Demisroy z Armamed wiec chyba nie najgorsza klinika ? Posypali mu nanogen na wlosy przed robieniem zdjęcia ? Nie ogarniam.

drzewko1.jpg.928d0ac62b6394cbd142793591536099.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdjęć w sieci, zwłaszcza tych ze stron klinik, nie traktuj jako wyrocznię. To jest ciągle tylko reklama, a sposobów na manipulacje zdjęciami jest wiele, np. przyciemnione światło, zaczeska, odpowiedni kąt do zdjęć, selekcja pacjentów z grubymi włosami i licznymi graftami wielowłosowymi, puszyste włosy.

 

Co do Turków np to wiadomo, że jako nacja mają oni zazwyczaj grubsze włosy, a więc lepsze efekty przy tej samej ilości graftów niż my.

 

Ale odpowiadając na twoje pytanie - moim zdaniem tak, potrzebuje co najmniej tyle graftów.

Mnie przy mniejszych ubytkach wyliczyli na 3500 (a miałem jakieś tam włosy na zakolach z przeszczepu w Polsce) i też byłem zaskoczony, a wręcz nie dowierzałem. Zrobiłem więc mniej, ale później musiałem dorabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DER gdzie robiles przeszczep? Dodatkowy 1000 byl po to aby bardziej zagescic? przed 1 zabiegiem wiedziales ze bedziesz musial robic 2 ?

 

Prześledź moje posty wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam rozmowe z MH

Proszę o opinie

 

 

 

 

Witam

 

Chciałbym zadać pytanie.

 

Czy przed zabiegiem jest sporządzana jakaś umowa? Konsultant, z którym rozmawiałem obiecywał , iż conajmniej 99% przeszczepionych graftów , na pewno sie przyjmie.

 

Czy dostanę taką gwarancję na piśmie? Czy jest gwarancja , że ilość przeszczepionych włosów po miesiącu będzie taka sama jak po roku?

 

Pytam , ponieważ zacząłem przeglądać fora, z których wynika , iż w Polsce niestety nikt dobrze tego zabiegu nie potrafi wykonać.

Są opisane również przypadki, wykonywane w Medical Hair , podczas któych włosy zostały , albo źle wszczepione, albo przyjęło się ich mało, albo zostały duże ślady w miejscu pobrania włosa.

 

Są niestety zamieszczone również zdjęcia.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam,

 

dziękujemy za przesłanie wiadomości.

 

W odpowiedzi na Pańskie pytania, informujemy, że przed zabiegiem podpisujemy umowę wykonania zabiegu, w której określony jest rodzaj zabiegu, ilość transplantów cena i forma płatności. Jeśli Pan sobie życzy scan takiej umowy możemy przesłać do wglądu na maila.

Każdy reaguje trochę inaczej. Zwykle przyjmuje się około 95 % ale bywają przepadki że 70% lub 99%.

 

Co do ilości przyjętych graftów , to nie możemy zagwarantować 99% przyjęć, ponieważ nie zależy to tylko od nas, ale również jak Pański organizm zareaguje na zabieg. Nikt w Europie jak i na świecie nie daje żadnych gwarancji na piśmie, w medycynie nie ma żadnych gwarancji. Posługujemy się jedynie statystyką , a statystycznie przeszczep włosów przynosi dobry efekt i dlatego go się wykonuje.

 

Proszę zwrócić uwagę, że na forach internetowych wypowiadają się różni ludzie, co niektórzy dostają również za to uposażenie, albo rabaty na przeszczep w innych firmach, tylko dlatego żeby oczernić konkurencje. My jako Firma z ponad 25 letnim doświadczeniem takowej konkurencji nie posiadamy. Nie czytamy wypowiedzi na formach, ponieważ dla nas nie są to wiarygodne informacje. Oczywiście decyzja, gdzie wykona Pan zabieg należy do Pana.

 

Włosy przeszczepione nie podlegają jedynie łysieniu androgenowemu, ale podlegają wszystkim innym tak jak pozostałe włosy. Włosy po roku wchodzą w fazę ciągłej wymiany, tak jak pozostałe włosy na głowie. To znaczy że 25 do 30 % jest w fazie telogenu i nie widać ich na skórze. Nie znaczy to że obumierają mieszki włosowe . Po 4 miesiącach te włosy się pojawią a inne wypadną. Tak zachowują się wszystkie włosy.

 

Robiąc wiele tysięcy zabiegów od 23 lat na pewno znajdą się bardziej i mniej zadowoleni pacjenci i jest to całkowicie zrozumiałe. Jeśli chodzi o jakość zabiegów wykonywanych w Polsce to jest bardzo różna. Zależy w głównym stopniu od doświadczenia wykonujących. Nie zgodzę się, że dobre firmy odstają od średniej światowej, wręcz przeciwnie uważam, że nie odbiegamy od standardów europejskich jak i światowych, oczywiście, mogę wypowiadać się tylko co do swojej działalności a nie innych polskich klinik. Oczywiście możemy eskalować skomplikowanie diagnostyki przedoperacyjne, i postępowania podczas zabiegu i po nim. Jednak podniosłoby to bardzo cenę procedur, a nasi pacjenci tego nie akceptują.

 

Ślady po zabiegu bywają różne gdyż ludzie goją się różnie , lepiej lub gorzej. Każdy ma inne predyspozycje do gojenia.

 

Decydując się na zabieg powinien Pan wszystko przemyśleć i podjąć decyzję opartą na rzetelnych faktach.

 

Z uwagi na fakt, iż w luty już nie posiadamy wolnych terminów operacyjnych,bardzo prosimy o jak najszybszą informacje czy decyduje się Pan na wykonanie zabiegu w naszej klinice, czy jednak nie, ponieważ mamy pacjentów, którzy czekają na termin.

Z poważaniem Wojciech ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A czy jest w ogole jakakolwiek gwarancja na jakikolwiek procent przyjęcia się włosów?

 

Rozumiem, że jesli 30 % się nie przyjmie, to dogęszczanie jest na mój koszt tak?

 

 

 

 

Dzień dobry,

 

tak, jak w poprzednim mailu informowaliśmy odnośnie gwarancji i procentu odrostu.

 

Czy w przypadku zabiegu chirurgii plastycznej, który Pan ostatnio przeszedł otrzymał Pan dokument gwarancji - nie sądzimy? Nie może Pan z góry zakładać, że w akurat w Pana przypadku 30% przeszczepionych graftów się nie przyjmie. Doktor zasugerował jak to może wyglądać statystycznie.

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 12 tys zrobisz w Turcji 3,5 tys. graftów wybór należy do ciebie, a takie gadanie, że decyduj się Pan szybko bo nie ma wolnych terminów dla mnie jest śmieszne szczególnie, że taki zabieg może wpłynąć na całe twoje życie i wymaga dokładnej analizy. Ja lecąc do Turcji zdecydowałem się po wnikliwych analizach różnych for zagranicznych, kontaktując się z kliniką nikt mi nie mówił, że szybko bo terminy się kończą, wręcz przeciwnie - kup bilet wyślij skan tydzień wcześniej, żadnej zaliczki czy czegoś innego nie chcieli. Przemyśl sprawę zrobisz gdzie chcesz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to napisz jeszcze do nich tak : skoro nie odbiegacie jakoscia od standardow europejskich i swiatowych to dlaczego proponujecie tylko 1500 gr, skoro w renomowaczych zagranicznych klinikach proponowali 3000+ gr bo przy 1500 gr stwierdzili ze bedzie za duza roznica w gestosci miedzy pozostalymi a przeszczepionymi i efekt bedzie slaby

 

 

ciekawe co odpisze ten mondrala z MH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie matiasa, leć do Turcji, tam jest pełna profeska. Kierowcy czekają z twoim imieniem i nazwiskiem na lotnisku, zabierają cię do hotelu, z hotelu do kliniki i z powrotem. A na koniec odwożą na lotnisko. Nie ma się czego bać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok napisze i później dam znać.

Dzwoniłem do Wrocławia do Saifiego, pierwszy

Wolny termin sierpień.

Cena wyjściowa 12 zł.

 

Czyli trochę roboty ma... w MHz umówiłem się na początku stycznia na luty.

 

Boję się trochę tej Turcji. Ang słaby..

Co jeśli coś nie wyjdzie? Co jeśli będę miał pytania

Miesiąc po ?

 

Kogo pozwe jak nie wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli nie znasz angielskiego mozesz skorzystac z pomocy posrednika flymedica masz tam podane 2 cenniki

 

12 zl za graft to za duzo, pozatym nie zrobi Ci wiecej niz 1500 gr, jesli chcesz koniecznie w pl i taka mala ilosc gr to w medmixie masz 5 zl za graft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wolny termin to sierpień bo oni robią 2 zabiegi w tygodniu pewnie, sprawę w sądzie masz przegraną w każdym wypadku bo ci powiedzą, że np. uderzyłeś się po zabiegu albo przypaliłeś na słońcu i co zrobisz ? Co do języka jest coś takiego jak google translator wystarczy nauczyć się paru zdań - zresztą oni wiedzą co mają robić. Napisz do paru innych klinik wyślij zdjęcie i zobacz ile graftó zaproponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak z terminami wyglada Turcja ?

 

Dlugo trzeba czekac ?

 

Kurde no jeszcze chwila i mnie z ta Turcja przekonacie no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...