free web hit counter Skocz do zawartości
arczi098

Wyjazd za granicę

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to jestem ciekawe z finem dutem i minoxem normalnie można pojechac na wakację po za granice unii np Egipt Turcja, Dominikana np ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to pomocne będzie w kwestii przepisów przywozu leków ze sobą na własny użytek/wwozu do danego kraju, bo to jest wykaz lokalnych przepisów dotyczących sprowadzania leków na własny użytek będąc/mieszkając w danym kraju, jest to wykaz przepisów odnośnie wymagania recepty bądź nie, o limitach i dodatkowych przepisach jeśli takie istnieją w danym kraju, ale z pewnością może to być poglądowe przynajmniej bo całkiem możliwe że przepisy odnośnie wwozu leków do kraju i kontroli granicznych, są na tamtych przepisach wzorowane lub bardzo podobne. Jednak czasami może być pewnie i tak że mogą od nich odbiegać, zatem polecam doinformować się dokładnie jak ma się sytuacja w danym kraju. Sprawdzić przepisy lokalne co do tego samemu, gdzieś w necie, albo skontaktować się z ambasadą lub informacją na lotnisku - namiary też pewnie są w sieci, ew. poprosić prawnika żeby sprawdził dokładnie jeszcze przed wyjazdem.

 

https://hairloss.cyberatlantis.com/libr ... ctions.php

 

Nawet jakby się okazało że naruszyłeś ich prawo bo np. nie miałeś recepty na leki które miałeś ze sobą, ale nie przewoziłeś więcej niż 3-miesięczny zapas, to pewnie tylko ew. skonfiskowaliby i nic poza tym - choć w krajach islamskich różnie może być. Nie wiem czy do wszystkich krajów islamskich ale do niektórych na pewno nie wolno nawet wwozić symboli religijnych nie możesz mieć np. nawet łańcuszka z krzyżem czy np. widocznego tatuażu krzyża. Wiem też że są tam jakieś zakazy jeśli o żywność chodzi.

 

Jeśli natomiast chodzi o preparat zawierający minoxa taki bez recepty kupowany w necie i będziesz to miał w fabrycznym opakowaniu z opisem to będzie to raczej traktowane jak kosmetyk - choć tutaj też pewnie istnieją jakieś przepisy regulujące to, chociażby dozwoloną ilość.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...