free web hit counter Skocz do zawartości
jack_carver

Przesuszone wlosy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzicie sobie z problemem przesuszonych wlosow? Od jakiegos czasu znowu sie z nim zmagam, wczesniej tego nie zauwazalem, bo wlosy byly krotkie. Teraz zas, gdy sa nieco dluzsze, bez wcierek i srodkow stylizujacych wygladaja jak siano. Niewatpliwie problemem jest twarda woda w Krakowie i pewnie rozwiazaniem byloby tez kupno filtra prysznicowego. Jednakze codziennie widze mnostwo ludzi z pieknie wygladajacymi wlosami, watpie, ze znaczna ich czesc ma takie filtry zamontowane.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie kap sie? ;d

Pewnie wszyscy z nich stosuja magiczny Emu Oil :P


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy beda tluste jak u Atora z wideoprezentacji


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio fryzjerka zaproponowała saunę dla włosów albo skorzystanie z pielęgnicy. Muszę się zastanowić, bo w sumie to byłaby już konkretna dawka wzmacniająca dla włosa, więc sądzę ze warto. A raz kupiłam odżywkę u fryzjerki, taką lepszą, w sklepach tak o to nie ma takich marek. Dobry fryzjer w Koninie, gdzie chodzę, ma właśnie w salonie pielęgnicę - jak ktoś nie wie, co to, to tutaj na dole strony więcej info: http://hb.konin.pl/ofertacennik/fryzjerstwo/


Zapraszam na portal fryzjerski- zobacz nowości ze świata fryzur, metamorfozy i wydarzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są ludzie na forach dla łysoli, którzy płuczą głowę tylko wodą (niektórzy jakimiś z butelki) i nie używają szamponów, ale to przy okazji łojotoku - Ty masz z deka inny problem... Próbowałeś olej kokosowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogranicz codzienne branie prysznica, mi prysznic niesamowicie wysuszał włosy.

Teraz kąpię się pod prysznicem 1 raz w tygodniu a do przemywania wacka, pod pachami itd. używam codziennie miski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa dieta, picie odpowiedniej ilości wody, łagodne mycie, odpowiednie odżywki i maski, suszenie naturalne, olejowanie... Dla włosów można naprawdę zrobić dużo, a samo ograniczanie ich mycia raczej problemu nie rozwiąże. Przy krótkich włosach można jeszcze spróbować myć je i płukać przegotowaną wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogranicz codzienne branie prysznica, mi prysznic niesamowicie wysuszał włosy.

Teraz kąpię się pod prysznicem 1 raz w tygodniu a do przemywania wacka, pod pachami itd. używam codziennie miski.

 

A to nie mozna brac prysznica bez mycia glowy ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogranicz codzienne branie prysznica, mi prysznic niesamowicie wysuszał włosy.

Teraz kąpię się pod prysznicem 1 raz w tygodniu a do przemywania wacka, pod pachami itd. używam codziennie miski.

 

A to nie mozna brac prysznica bez mycia glowy ?:)

 

Może on ma tylko taki prysznic zamontowany na stałe na suficie albo do ściany i bez możliwości wzięcia go do ręki i mycia poszczególnych części ciała, a wówczas nie tak łatwo jest nie uronić kropli na głowę zwłaszcza jak kabina jest wąska i trzeba by chyba worek zakładać na głowę żeby włosy byłby suche.

To co się wszystkim na ogół wydaję jakieś dziwne albo banalnie proste i łatwe dla kogoś może wcale takie nie być. Przekonałem się o tym na forum HLT.

 

Trochę z innej beczki ale tak akurat mnie naszło żeby o tym napisać.

 

Jeden user HLT forum strasznie ubolewał że zbyt późno rozpoczął interesować się leczeniem łysienia, i mówił że bardzo żałuje że dopiero teraz zauważył że łysieje czy że jest łysy, a miał już takie dobre NW 3 z przerzedzeniem na 4. I on nawet napisał że wcześniej tego po prostu nie widział.

Więc pytam go ''dlaczego nie widziałeś i jak to możliwe żebyś nie widział ?'' Na co mi odpowiedział że nie miał od dawna (czy nawet przez kilka lat) lustra w domu. Więc zdziwiłem się i zapytałem go ''Dlaczego nie miałeś w domu lustra ?'' - bo wydało mi się to dziwne jak chyba dla każdego też byłoby to dziwne.

No i w tym momencie nasza konwersacja zakończyła się, nie odpowiedział mi już na to pytanie a przecież to było proste pytanie. I miałem nawet wrażenie tak jakby się o to na mnie obraził, tak jak bym się go zapytał np. o to dlaczego nie ma samolotu czy Rolls-Royce'a, a przecież chodziło tylko o zwykłe lustro które nie jest żadnym luksusem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...