free web hit counter Skocz do zawartości
alius

Leki na łysienie zaburzają erekcję

Rekomendowane odpowiedzi

pierdolenie erekcja jest normalnie, a jak czlowiek sobie wkręca psychozy to chuj nie stanie, spadek libido to fakt, a erekcja jak nie masz mocno stresowego życia i prowadzisz się zdrowo jest normalnie

 

-- 11 mar 2017, 20:46 --

 

,,Nie wskazano, ilu z nich miało problemy z erekcją podczas stosowania leków'' no i już dziękuje za takie badania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

News tak napisany żeby robił sensację, a tymczasem fakty te są od dawien dawna znane. Kluczem jest częstotliwość występowania oraz nasilenie i myślę, że tego dotyczyło badanie.

Mogłeś dodać news do istniejącego tematu a nie tworzyć nowy.

 

Zauważyłem, że dla niektórych jak coś powiedzą w telewizji, to zaraz na baczność stają. A jak poza nią, to informacja nieistotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo chcę mieć zaburzoną.

 

Chcę żeby mi fiut całkiem zupełnie przestał działać (bo wtedy bym wiedział że leki działają maksymalnie skutecznie) a on niestety nie chce przestać działać mimo że się już chemicznie wykastrowałem oraz zastosowałem maksymalną blokadę androgenową (znaczy zwaną maksymalną) jak i leczenie hormonalne HRT poniekąd nawet.

 

-- 13 mar 2017, 13:43 --

 

News tak napisany żeby robił sensację, a tymczasem fakty te są od dawien dawna znane. Kluczem jest częstotliwość występowania oraz nasilenie i myślę, że tego dotyczyło badanie.

Mogłeś dodać news do istniejącego tematu a nie tworzyć nowy.

 

Zauważyłem, że dla niektórych jak coś powiedzą w telewizji, to zaraz na baczność stają. A jak poza nią, to informacja nieistotna.

 

Bo ludzie lubią jak się im pierze mózgi. A po drugie to faktem jest że od dawna już jest robiona propaganda przeciw finowi tzn. przeciw wykorzystywaniu tego leku do leczenia łysienia androgenowego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...