free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

sticher - efekty po 1 roku proscar+loxon 5% (fotki)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: Efekty po 1roku proscar+loxon 5% - fotki

Źródło: lysienie.info

 

Sob Paź 31, 2009 14:09

Niedawno minał rok od kiedy stosuje dzielony proscar + 2razy dziennie loxon 5% (2 razy w tygodniu tez alpicort E i raz w tygodniu atrederm)

Zdjecie po lewej krótko po rozpoczeciu leczenia, w środku fotka po linieniu i ostatnia stan na dzisiaj (a wiec po 12miesiacach od tej pierwszej fotki)

Ogólnie jestem zadowolony z efektów - włosy nadal wypadaja w dużych ilościach, ale nei przekłada sie to na wygląd głowy

 

e3257ba43e6e5db0.jpg

 

Sob Paź 31, 2009 14:51

No ladnie widze ze powoli odzyskujesz braki. Srodek miedzy zakolami Ci sie ladnie przygęścił. Dla lepszego efektu moze spróbój xandroxu 12.5% ponoc zachwalany jest tutaj prez stosujacych. Miales problemu z góra??

_________________

lipiec/siepien '10

Proscar 1/5 (1.0 mg) EOD

Odżywka WAX TREATMENT 3x week

Vitamin Complex

Listopad '10

Nizoral 1% 3x week

Kirkland Minoxidil 5% 2x day

 

Sob Paź 31, 2009 15:04

Zajebiste efekty gratuluje. Oblivion ma racje, Xandroxem mozliwe ze moglbys zlikwidowac zakola, przynajmniej troche (przy odrobinie szczescia:)). Ale Xandroxem Plus.

_________________

Proscar 1,25mg,Euthyrox N 25

Chronostim

Revalid

Humavit Skrzyp Pokrzywa

Olimp Chela-Cynk

Ketoxin Forte 5x w tygodniu

Emolium nawilżający nonSLS

 

Sob Paź 31, 2009 20:12

No ladnie widze ze powoli odzyskujesz braki. Srodek miedzy zakolami Ci sie ladnie przygęścił. Dla lepszego efektu moze spróbój xandroxu 12.5% ponoc zachwalany jest tutaj prez stosujacych. Miales problemu z góra??

 

tak myslalem czy nie przezucic sie na mocniejszy minoxidil narazie tylko na noc (a rano 5%)

czas pokaze

ps. z gora zadnych - tylko wysoka linia czoła + zakola

 

Nie Lis 01, 2009 18:05

sticher jak to rzeczywiscie taka poprawa to efekt zajebisty ładne zageszczenie choc te wloski 3 zdjecie wygladaja inaczej tzn jakby inny kolor i dosc dziwnie tez łykam proscar sam 1,5 roku efektow brak mysle tera nad czyms na odrosty rogain bo loxon zle na mnie dziala mam pytanko wloski miales zminiaturyzowane tu gdzie tera taki ladny odrost ile masz latek - stosowales tylko proscar 1.4 i loxon 5 plus dodatki czy jeszcze cos jaki szampon np odp

 

Nie Lis 01, 2009 19:07

sticher jak to rzeczywiscie taka poprawa to efekt zajebisty ładne zageszczenie choc te wloski 3 zdjecie wygladaja inaczej tzn jakby inny kolor i dosc dziwnie tez łykam proscar sam 1,5 roku efektow brak mysle tera nad czyms na odrosty rogain bo loxon zle na mnie dziala mam pytanko wloski miales zminiaturyzowane tu gdzie tera taki ladny odrost ile masz latek - stosowales tylko proscar 1.4 i loxon 5 plus dodatki czy jeszcze cos jaki szampon np odp

 

co do koloru włosów - wpływ słonca w miesiacach letnich (w tym roku pracowałem na budowie i słonce mi je rozjaśniło, teraz znów ciemnieją, poza tym sa krótsze niż na pierwszej fotce)

Warunki robienia były zawsze takie same - te same miejsce , przy tym samym oswietleniu

Mam lat 28

Nie miałem miniaturyzacji na zakolach - poprostu rowna linia szła do gory , az w pewnym momencie dosżło do przezedzania srodka , wtedy zaczełem leczenie

Przez ten rok jeszcze próbowałem Vichy i tabletek z witaminkami - ale to IMO strata forsy

efekt dopiero był widoczny z proscarem i loxonem - po 2-3 miesiacach ostre linienie , widoczne przezedzenie i w kolejnych 3miesiacach odrost całkowity to co wypadło + cos tam extra co wypadło w przeciagu 2lat od rozpoczecia kuracji

 

Nie Lis 01, 2009 19:26

sticher pisze nie mialem miniaturyzacji na zakolach a na zdjeciach widac wyrazne zakola jak miales wloski na zakolach to przed wypadnieciem wloski zminiaturyzowały sie tzn byly cinkie slabe cZy wypadały ci wlosy grube mocne i tak samo odrosły sorki za pytanko ale tak rozwazam bo mi przed wypadnieciem w danym miejscu wlosy sie miniaturyzuja i nie ma odrostow jak to bylo u ciebie przed odrostami

 

Nie Lis 01, 2009 19:31

sticher pisze nie mialem miniaturyzacji na zakolach a na zdjeciach widac wyrazne zakola jak miales wloski na zakolach to przed wypadnieciem wloski zminiaturyzowały sie tzn byly cinkie slabe cZy wypadały ci wlosy grube mocne i tak samo odrosły sorki za pytanko ale tak rozwazam bo mi przed wypadnieciem w danym miejscu wlosy sie miniaturyzuja i nie ma odrostow jak to bylo u ciebie przed odrostami

 

wypadały mi grube (moze dlatego ze cienkich nie widac podczas mycia tak bardzo, wiec moze takie i takie)

ale przy linieniu i wczesniej przy łysieniu zawsze były grube i długie

ps. ale tam gdzie wlosow nei mialem rosły najpierw cieniutkie i z czasem dopiero przekształcały sie w grubsze

 

Nie Lis 01, 2009 19:59

miales jeszcze niezminiaturyzowane mieszki wloski ktore wypadały przy linieniu nie byly do konca chore byly jak piszesz normalne wypadly a odrosły jeszcze silniejsze dlatego na ciebie super podzialala kuracja u mnie nie wypada i nie wypadalo duzo wlosow mycie okolo 50-80 ale wlosy sa cienkie zminiaturyzowane wypadna i odrostow brak sa łyse miejsca mam typowe androgenowe natomiast jak nie przechodziles miniaturyzacji to byc moze nie masz androgenowego lub masz slabe ogolnie androgenowe przebiega tak ze jest miniaturyzacja efekt masz zajebisty tak czy siak oby wiecej takich odrostowwwwww

 

Czw Lis 05, 2009 16:54

Zapomniałem napisac, ze jestem pod stałą opieka dermatologa , ostatnio 2tyg temu robiłem wyniki (pełna morfologia , cholesterol , watrobowe itp) - wszystko w normie , testosteron 4,8 (norma od 3 do 10ciu)

pozdr

 

Czw Lis 05, 2009 20:26

Zapomniałem napisac, ze jestem pod stałą opieka dermatologa , ostatnio 2tyg temu robiłem wyniki (pełna morfologia , cholesterol , watrobowe itp) - wszystko w normie , testosteron 4,8 (norma od 3 do 10ciu)

pozdr

 

jak namowiles dermatologa na badania hormonow? placiles czy nieodplatnie wypisal skierowanie? tak przy okazji, testo bada sie z krwi?

 

Czw Lis 05, 2009 22:11

TSH (hormony) bada się z krwi, ale z tego co się orientuję to norma jest od 0,270 do 4,200 ..ja miałem przy ostatnim badaniu 3,850 .. teraz będę robił kolejne badanie na pełną morfologię, cynk, żelazo no i TSH, zobaczymy jak wyjdzie.. Niestety badania są drogie, w prywatnym labolatorium ok 100-150zł.

 

Czw Lis 05, 2009 22:19

pytalem w krakowskim collegium medicum 2 dermatologow o skierowanie na testosteron. od okresu dojrzewania mam problem z tradzikiem, teraz po 2 morderczych kuracjach izotretynoina jest lepiej, aczkolwiek jak na taka ilosc chemii slabo. w zwiazku z powyzszym oraz wiadomo lysieniem postanowilem poprosic lekarzy o zajecie sie na powaznie moimi problemami. przeciez zarowno tradzik jak i lysienie maja zwiazek z hormonami. moze z nimi cos jest nie tak skoro najsilniejszy lek na rynku nie zadzialal do konca poprawnie? 2 "szpeciajlstow" powiedzialo mi, cytat: "kobietom w ciazy ledwo co daje sie takie skierowanie. prosze zazywac propecie i psikac loxonem". lapy opadaja, kasy mi szkoda. krrrryyyyzzzzyyyyys dopada kazdego...;] trzeba sie przejsc do jakiegos innego lekarza, moze on da..

 

Pią Lis 06, 2009 15:09

sticher napisał: Zapomniałem napisac, ze jestem pod stałą opieka dermatologa , ostatnio 2tyg temu robiłem wyniki (pełna morfologia , cholesterol , watrobowe itp) - wszystko w normie , testosteron 4,8 (norma od 3 do 10ciu)

pozdr

 

jak namowiles dermatologa na badania hormonow? placiles czy nieodplatnie wypisal skierowanie? tak przy okazji, testo bada sie z krwi?

 

nie potrzebne Ci skierowanie lekarza, idziesz do laboratorium prywatnego , prosisz o badanie testosteronu (tak z krwi) , placisz 37zł (taka cena u mnie) i nastepnego dnia masz wynik

oczywiscie nie robiłem tego badania dla siebie, tylko na polecenie dermatologa (ale bez skierowania jakiegokolwiek)

 

Pią Lis 06, 2009 15:11

TSH (hormony) bada się z krwi, ale z tego co się orientuję to norma jest od 0,270 do 4,200 ..ja miałem przy ostatnim badaniu 3,850 .. teraz będę robił kolejne badanie na pełną morfologię, cynk, żelazo no i TSH, zobaczymy jak wyjdzie.. Niestety badania są drogie, w prywatnym labolatorium ok 100-150zł.

 

moze w innej jednostce wartosci podane - u mnie chyba nl/ml (ale musiałbym sprawdzic na wynikach)

 

Pią Lis 06, 2009 15:21

dokładnie tak jak sticher napisał, takie badania można zrobić bez skierowania, idziesz do labolatorium i po opłaceniu wykonujesz takie które Cie interesują.. Skierowanie (recepta) na badanie potrzebna jest gdy wykonujesz je w publicznej przychodni za darmo.. Najlepiej wykonywać takie badania co pół roku żeby mieć porównanie..

 

Sob Lis 07, 2009 15:12

Gratuluje pieknych wlosow ! Naprawde super efekty ! Kosmos!

 

Pon Lis 23, 2009 22:45

sticher kiedyś pisałeś, że stosujesz codziennie Atrederm. Teraz przeszedłeś na raz w tygodniu. Skąd ta zmiana ?

 

Pon Lis 23, 2009 23:09

Zadziwiające. Ostatnio sporo postów które mogą napawać dobrą myślą resztę łysiejących. Na forum jestem od roku najpierw biernie czytając a od niedawna dzieląc się moimi doświadczeniami i mam wrażenie że z czasem coraz więcej osób wygrywa w mniejszym lub większym stopniu z łysieniem. Gratuluje rezultatów

 

Wto Lis 24, 2009 11:54

mam takie pytanie, na pewno dla was troche durne ale ja sie nie znam na tym wogule...zawsze sie mowi ze taki loxon najlepiej stosowac na lyse juz miejsca gdzie wlosow jest bynajmniej bardzo malo....... bo moze spowodowac jeszcze wieksze spustoszenie jak zauzmy dodamy go na przerzedzenia? jak to jest z tym? czy trzeba czekac az dane miejsce bedzie lyse albo juz mocno przeczedzone zeby zaczac stosowac loxon czy xandrox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Lis 24, 2009 16:49

Moim zdaniem to glupota, zebym mial czekac na totalna lysine lub wielkie przerzedzenie. Na pewno wtedy jest juz duzo trudniej cos odzyskac. Dlatego mozesz stosowac minoxa (ale nie Loxon) na te przerzedzone lekko miejsca i zakola, sam tak bede robil. Nawet jak cos wypadnie to na to miejsce wyrosna nowe, lepsze wlosy (przynajmniej tak to w teorii wyglada).

_________________

Proscar 1,25mg,Euthyrox N 25

Chronostim

Revalid

Humavit Skrzyp Pokrzywa

Olimp Chela-Cynk

Ketoxin Forte 5x w tygodniu

Emolium nawilżający nonSLS

 

Wto Lis 24, 2009 17:48

"minox ale nie loxon"......czyli co?

 

Wto Lis 24, 2009 19:14

rogaine, xandrox, ...

 

Wto Lis 24, 2009 19:27

a loxon to tez chyba minox czy jak to jest?

 

Wto Lis 24, 2009 19:31

Taki biedny, brzydki, mało utalentowany brat prawdziwych preparatów z minoxidolem jak Xandrox bo zdania o Rogaine nie podzielam.

 

Wto Lis 24, 2009 19:42

Tak, Loxon to preparat zawierający minoxidil. Najtańszy i najlepszy.

Za Xandrox się nie chytaj jak jeszcze nie miałeś do czynienia z

minoxem, a rogaine to pianka, która nie zawiera glikolu, ma mniej alkoholu, czyli gorzej się wchłania.

 

Z powodzeniem używam Loxonu 5% na prześwity.

Loxon przyczynił się do lekkich zagęszczeń, ale

dopiero jak połączyłem go z Flutamidem to efekt jest rewelacyjny.

 

Wto Lis 24, 2009 19:56

ma ktos moze odpsprzedac tak 10 tabsow flutamidu?

 

Wto Lis 24, 2009 20:38

Karolinek - a czy jak zacząłeś uzywac loxonu na przesiwty to powypadalo ci troche wlosow najpierw a pozniej odrosly czy jak to bylo? zaczynales od loxonu 2%? , aha a flutamid to bloker dht tak? lepszy od fitoprostu i jaka cena? / pozdrawiam

 

Wto Lis 24, 2009 20:52

Zaczynałem najpierw od wcierki na etanolu przepisanej przez dermatologa, pozniej dlugi czas psikałem Loxonem 2%. Później mieszałem 2% z 5% i psikałem

stężeniami 3%, 4% i tak powoli do 5%. Jak odstawiasz loxon

to robisz odwrotnie.

 

 

Jak zaczniesz od 5% to prawdopodobnie dostaniesz linienia i poleci dużo

włosów.

Może boleć Cię głowa, ciśnienie może Ci spaść za bardzo, skóra może Cię swędzieć itd.

 

Wiele osób zaczynało od 5% i teraz narzekają na loxon.

 

PS. Flutamid też potrzebuje kupić, bo mi się kończy

 

Sro Lis 25, 2009 14:24

mam pytanie flutamidu jest 100 tabl jest to lek na raka prostaty niesteroidowy ale bardzo silny ,dodajac go do jakiegos preparatu np wiekszosc dodaje do loxonu -ja go nie uzywam bo mam skutki uboczne po nim pytanko czy moge flutamid tabletki pokruszyc i dodac do atredermu lub alkoholu i ile tych tabletek sie kruszy i dodaje na jaka pojemnosc

 

Sro Lis 25, 2009 14:43

Najlepiej do Loxonu, bo się go używa codziennie. Można do Atredermu, ponieważ też zawiera glikol i duże stężenie alkoholu.

 

Tylko Atrederm się stosuje 3-4 razy w tygodniu, więc jak na Flutamid to troche za rzadko.

No chyba że masz zamiar 2 razy dziennie go stosować:)

 

Polecam Ci loxon 2% wymieszać pół na pół z amolem i do tego flutamid.

 

Rozpuszcza się od 2 do 4 tabletek na 60 ml. Nie trzeba kruszyć.

 

Sro Lis 25, 2009 21:28

karolinek nie podzielam twojego zdania. xandrox zdecydowanie lepszy bo nie zawiera glikolu propylowego tylko gliceryne z tego co pamietam wiec nie zatyka porow i podraznie skory glowy. wiec lepiej chyba z xandroxa plus zrobic mieszanke aby stezenie wynioslo 5% do tego zawira azlea acid.. tylko nie wime czy ten azle jest porownywalny w dzialaniu do flutamidu?

 

Czw Lis 26, 2009 18:37

sticher kiedyś pisałeś, że stosujesz codziennie Atrederm. Teraz przeszedłeś na raz w tygodniu. Skąd ta zmiana ?

 

strasznie naskorek sie łuszczył na skórze głowy i nei wyglądało to za estetycznie :/

 

Sro Lut 03, 2010 14:55

sticher jak po linieniu zaczynaly Ci wyrastac nowe wlosy i zaczynalo ich byc coraz wiecej dlugo miales taki etap w ktorym miales nowo powstale wlosy ale byly za rzadkie i byly przeswity i czekales na ich zageszczenie...??

i uzywales loxon 5% czy cos do niego jeszcze dodawales czy sam zwykly taki z apteki??

aha i jak oceniasz swoj stan na dzien dzisiejszy jak wlosy sie utrzymuja wypadaja zmienil sie stan glowy??

 

Sro Lut 03, 2010 17:13

wypadanie linienie i piekny odrost tylko pogratulowac - sa u stichera ciekawe sam bardzo obserwuje twoj przypadek sticher mógłbys napisac jaki jest stan na dzien dzisiejszy masz dalej tak ladne włoski czy cos ubyło jaka jest twoja obecna kuracja stosujesz xandroxa byłoby super gdybys zrobił foto i wrzucil na forum

 

Wto Lut 09, 2010 20:39

A wiec tak - okres przezedzen trwał jakis miesiac , półtora

w tym okresie źle to wyglądało, ale były widoczne małe włoski, więc potrzymywało mnie to na duchu (choć przyznam się, że pierwszy odruch to przerażenie )

uzywałem sam goły loxon, nic nie dodawałem do niego (jedynie stosowałem atrederm 30min po loxonie)

Stan na dzisiaj wyglada tak 63ec2f1589068301.jpg

włosy lecą mocno - ale nie widać tego na głowie (co oznacza, ze to co wypadnie odrasta) - najważniejsze, że się nei pogarsza, przyzwyczaiłem się do tego co mam i mi pasuje

ps. nie używałem jeszcze xanroxa

 

Wto Lut 09, 2010 20:43

Widac, ze przod i cala gora naprawde gesta, solidna i gruba, wiec pierwszozedne efekty. Jakby sie cos kiedys pogarszalo to zawsze mozesz dorzucic do minoksa fluta. Poki co raczej nie ma sensu Xandro ladowac bo masz calkowcie normalna gestosc na calej glowie procz lekkich zakoli.

Jednakze mala szansa, ze one by zarosly nawet przy duta , fluta z xandro.

 

Wto Lut 09, 2010 20:56

Widac, ze przod i cala gora naprawde gesta, solidna i gruba, wiec pierwszozedne efekty. Jakby sie cos kiedys pogarszalo to zawsze mozesz dorzucic do minoksa fluta. Poki co raczej nie ma sensu Xandro ladowac bo masz calkowcie normalna gestosc na calej glowie procz lekkich zakoli.

Jednakze mala szansa, ze one by zarosly nawet przy duta , fluta z xandro.

 

nie licze na zakola - sa widoczne i niech beda

wazne dla mnie, ze narazie góra sie trzyma .... nie wiem jak długo leki beda działać , czas pokaze

 

Wto Lut 09, 2010 21:11

no ładnie to sticher wyglada ładnie zarosło i widac ze sie trzyma ładnie chycił cie proscar i lokon no a zakola rzeczywiscie sa ale z nimi tez jest dobrze choc jakbys jednak sprobował xandroxa 15 plus lub flutamid to mysle ze te zakola by ci za jakis czas równie dobrze odrosły

 

Wto Lut 09, 2010 23:06

Rzeczywiscie ciekawie mysle ze mam szanse na taki stan jak u Ciebie zobaczymy tez czekac az rok mojej kuracji minie bo z tego co czytalem dopiero wtedy zauwazyles znaczaca poprawe i roznice:) masz racje ze taki stan Cie zadowala zakola wcale nie sa zle ale male bo duze to juz wygladaja okropnie i zadnej fryzury juz nie da sie zrobic..;/ ile taki stan juz utrzymujesz?? sam jestem ciekawy na ile jeszcze Ci te leki beda taki stan utrzymywac mam nadzieje i zycze oby jak najdluzej nawet do 50:):)

mysle ze o lepszy stan nie warto sie zabijac i truc sie mocna chemia przynajmniej to takie moje skromne zdanie bo wlosy sa ok praktycznie nie pomyslalbym ze lysiejesz spotykajac Cie na ulicy w sumie chyba nikt tego Ci nie mowi nawet??:P:)

widze ze atrederm stosujesz jak na Ciebie dziala ?? fest potezny tradzik miales/masz czy jak??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Lut 10, 2010 9:55

z zakolami nic sie juz nie zdzaiala , przytnil boki i tyl na krotko np na 3 mm to zakola beda prawie niewidoczne

 

Sro Lut 10, 2010 17:29

gregus - widac ze łysieje - mam wysokie czoło i zakola , ale juz sie przyzwyczailem i moje otoczenie tez

stan jak ten utrzymuje sie juz z 4 miesiace (stan zadawalajacy osiagnelem po jakis 6 miesiacach kuracji)

co do atrederm - nigdy nei mialem tradzika , fajna rzecz na glowe - tylko jeden minus

po 3-4 dniach od nałozenia strasznie łuszczy sie naskorek i nei wyglada to najlepiej :/

 

Sro Lut 10, 2010 18:31

Nieprawda jest, ze masz wysokie czolo. Akurat posrodku masz wlosy normalnie (chyba, ze tam jakas roznica rzedu 5 mm). Bo niby gdzie sie linia wlosow zaczyna ? U wiekszosci osob wlasnie tam gdzie Ty masz mniej wiecej( niekotrzy maja nieco nizej, ale to tzw. malpi zarys).

 

Co do zakoli to sa naprawde male, 99% ludzi w zyciu by nie pomyslalo, ze masz jakiesz problemy z wlosami - wiec nie ma potrzeby robic przenoszenia tego co wiesz na otoczenie.

 

Sro Lut 10, 2010 21:35

vystelior zgadzam sie z Toba w 100% tylko utrzymac taki stan jak najdluzej i cieszyc sie zyciem i rozwiazywac jego codzienne problemy:P nie widze zadnego lysienia u Ciebie ja prawie takie to naturalne zakola mialem wiec wiesz daze do tego zeby moja linia jako tako sie uksztaltowala i nikt nawet nie pomysli ze lysieje na poczatku kuracji co 2-3 osoba to zauwazala ze lysieje teraz z gorszym stanem na glowie jak Ty mowia mi to juz tylko wyjatki i bardzo rzadkoooo widac ze kuracja dziala licze na takie szczescie jak Ty miales...:)... dokladnie nie ma sensu przenoszenia tego na otoczenie oni g... cale sie znaja:D

to gdzie Ty ten atrerdam czy jak mu tam wcierasz we wlosy?? bo mi wlasnie o twarz chodzi i myslalem ze sie doradze cos:P

 

Czw Lut 11, 2010 12:31

No człowieku ja w Twojej sytuacji to bym nawet o łysieniu nie pomyślał... nic tylko gratulować takiemu:D

_________________

Zewnętrznie:

- Loxon 5% - 2xdziennie

- Beabydream/Zoxin - co 2 dni

Wewnętrznie:

- Proscar 1/4 tab. - 1 dziennie

- Vigor compl. - 1 dziennie

- Magnez 200mg - 1 dziennie

 

Czw Lut 11, 2010 23:02

tak , atrederm we wlosy

jest to forma retinolu

 

"Działanie retinolu polega na 2 czynnikach:

 

a)nakładany na skórę robi delikatny peeling łuszcząc stare komórki skóry, które utrudniają przepływ substancji kosmetycznych do głębszych partii skóry. Tym samym retinol zwiększa penetrację i absorpcję minoxidilu i innych środków stosowania miejscowego, do komórki włosa.

b)retinol, korzystnie wpływa na skórę regulując np. nadmierny łojotok, co gra także dużą rolę przy trądziku. (Przypuszczalnie reguluje pracę gruczołów łojowych, tym samym przyczynia się do zmniejszenia lub normalizacji wydzielania DHT)

"

 

Pią Lut 12, 2010 12:03

Ok czyli jeszcze jedno mam na waciku wetrzec ten atrederm dajmy na to w miejsca gdzie bede aplikowal loxon(zakola) i normalnie pozniej na twarz w celu pozbycia sie tradziku nastepnie poczekac (z tego co wyczytalem okolo 30 min??) i w zakola psikac i wcierac loxon 5% dobrze zrozumialem?? Nie powiem pokazuja sie nowe wlosy nawet bez jego wczesniejszego uzywania ale skoro on tak pomaga wchlaniac w dalsze partie skory i blokuje dht to chyba nic nie zaszkodzi robic tak?? mam nadzieje ze te nowe wlosy co powstaly nie wypadna mi przez to ze zaczne wcierac ten atrederm tam??!!:P

 

Pią Lut 12, 2010 17:55

Mozesz tak robic, ale ponoc bezpieczniej jest stosowac tretynoine co 2-3 dni.

_________________

Proscar 1,25mg,Euthyrox N 25

Chronostim

Revalid

Humavit Skrzyp Pokrzywa

Olimp Chela-Cynk

Ketoxin Forte 5x w tygodniu

Emolium nawilżający nonSLS

 

Pią Lut 12, 2010 19:00

ja se przelalem 0,05 (wczesiej uzywalem 0,025) do pojemniczka po loxonie i psikam 3-4 na zakola i wlosy pomiedzy - rozprowadzajac palcami (robie to jakies 30min po loxonie)

tylko z powodu zluszczajacego sie naskorka robie to raz w tygodniu (a szkoda , bo fajnei dziala jak stosowałem codziennie)

pozdr

 

Pią Lut 12, 2010 19:13

To najpierw loxon pozniej atrederm?? myslalem ze odwrotnie xD no ja tez mysle 2 razy w tyg to uzywac albo raz na tydzien jeszcze zobacze i niestety musze z wacikiem dzialac bo 2-3 dni temu wlasnie pusta buteleczke po loxonie spalilem...;/:P

 

Sob Mar 06, 2010 20:56

Sticher po jakim czasie od brania fina zaczęły ci rosnąć ? Czy wogóle jest konieczne branie loxona, może jakbyś zaczął od 2% nie było by przerzedzeń.

 

Ps. tak się zastanawiam na ile taka kombinacja lox+fin starcza bo zacząłem narazie kurację proscarem od miesiąca z tym że w weekendy robię przerwy żeby nie przyzwyczaić organizmu

 

Nie Mar 07, 2010 1:53

Sticher po jakim czasie od brania fina zaczęły ci rosnąć ? Czy wogóle jest konieczne branie loxona, może jakbyś zaczął od 2% nie było by przerzedzeń.

 

Ps. tak się zastanawiam na ile taka kombinacja lox+fin starcza bo zacząłem narazie kurację proscarem od miesiąca z tym że w weekendy robię przerwy żeby nie przyzwyczaić organizmu

 

ciezko podac date - zaczely ostro wypadac i jednoczesnie rosnac nowe na ich miejsce

nie ma sensu bawic sie 2% - odrazu 5tka

 

Pią Mar 26, 2010 23:44

sticher jak kuracja?? dziala?? wlosy wypadaja dalej chociaz stan na glowie sie utrzymuje czy jak??:) dodaj jakies fotki bo troche juz minelo od ostatniego razu;]

 

Wto Mar 30, 2010 16:19

sticher jak kuracja?? dziala?? wlosy wypadaja dalej chociaz stan na glowie sie utrzymuje czy jak??:) dodaj jakies fotki bo troche juz minelo od ostatniego razu;]

 

kuracja sie ustabilizowała - wlosy nadal wypadaja w duzych ilosciach , ale czupryna sie nei zmienia

ze wzgledu na tryb zycia moge smarowac loxonem tylko glowe na noc - wiec nie oczekuje juz zadnych popraw (teraz trza utrzymac to jak najdluzej)

fotek nei wrzucam , bo nei ma sensu - nie ma roznicy od ostatniego razu

 

Sro Mar 31, 2010 22:24

no to gratulacje widac ze minox + fin dziala na Ciebie znakomicie:) zycze powodzenia w utrzymaniu takiego stanu do 100;) a tak poza tym to pisz jakby sie cos zmienialo na lepsze czy gorsze.

 

Czw Kwi 01, 2010 8:25

Sam mam zamiar za kilka dni zacząć podobną kurację, dlatego nasuwa misie pytanie...

 

Sticher jak to w twoim wypadku wygląda z jakością włosów z przodu? Tzn czy są równie mocne co te na reszcie głowy i czy rosną w takim samym tempie jak reszta?

 

Pią Kwi 02, 2010 18:15

Sam mam zamiar za kilka dni zacząć podobną kurację, dlatego nasuwa misie pytanie...

 

Sticher jak to w twoim wypadku wygląda z jakością włosów z przodu? Tzn czy są równie mocne co te na reszcie głowy i czy rosną w takim samym tempie jak reszta?

 

sa bardziej siankowate i rzadsze - ale na to raczej nic nie poradzisz

no, ale tragedi nie ma , ladnie sie ukladaj , jestem zadowolony

 

Sob Kwi 03, 2010 10:59

helo sticher mam pytanko takie zwykle...ty zawsze psikales loxon tylko na lysa skore zaraz przy wlosach czy jak miales silneijsze przerzedzenie to tez tam dawales loxon? pozdrawiam

 

Sob Kwi 03, 2010 19:51

helo sticher mam pytanko takie zwykle...ty zawsze psikales loxon tylko na lysa skore zaraz przy wlosach czy jak miales silneijsze przerzedzenie to tez tam dawales loxon? pozdrawiam

 

na poczatku na przezedzenia , teraz (od 6 miechow) tylko na linie wlosow i palcami wcieram troche glebiej we wlosy

 

Sro Kwi 07, 2010 13:04

Nieprawda jest, ze masz wysokie czolo. Akurat posrodku masz wlosy normalnie (chyba, ze tam jakas roznica rzedu 5 mm). Bo niby gdzie sie linia wlosow zaczyna ? U wiekszosci osob wlasnie tam gdzie Ty masz mniej wiecej( niekotrzy maja nieco nizej, ale to tzw. malpi zarys).

 

Co do zakoli to sa naprawde male, 99% ludzi w zyciu by nie pomyslalo, ze masz jakiesz problemy z wlosami - wiec nie ma potrzeby robic przenoszenia tego co wiesz na otoczenie.

 

tak, ale 1% to my ;] i widzimy ... nie no ludzie, nie jestesmy tutaj po to zeby sie pocieszać !

 

sticher uzyskal swietne rezultaty ale zakola ma widoczne, nie ma co tu myslic sobie oczu! ja bym szedl za ciosem sticher ! walcz o zakola !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Kwi 07, 2010 19:14

Nie chce byc zlym prorokiem,ale z zakolami juz nic chlopak nie zrobi. Nawet duta tu nie wiele pomoze bo po prostu cebulek juz tam nie ma, nawet mocno zminiaturyzowanych. Jakby cos tam było to po tej kuracji powinien miec w tych miejsach sporo meszku i troszke czarnawych wloskow.

 

jedyne co moze uzyskac to jeszcze troszke zagescic wlosy przy linii.

 

Sro Kwi 07, 2010 19:43

Zgadzam sie z Ludkiem wiem i widze sam po sobie ze tego co juz w wieku 18 lat sie stracilo to sie nie odzyska najwyzej przeszczep moze tutaj cos pomoc... zawsze mialem zakola i linia o ile poszla do gory widac dobrze bo sa wglebienia i mysle ze to co wylysialo na przestrzeni roku moze troche wiecej da sie powalczyc i w sumie to by wystarczylo bo zakola zawsze mialem i sa fajne ale byle nie za duze"_"{

 

Czw Kwi 08, 2010 9:35

no chlopaki !!! ciiiiiiichhhhhhoooooo

 

Pon Kwi 19, 2010 17:07

Mam identyczną sytuację jak sticher. Też walczę loxonem 5% i proscarem. Zauważyłem mocniejsze wypadanie w ciągu ostatnich 2 tygodni. Ale widzę, że nie ma się co przejmować, bo sticher miał to samo. Po 3 miesiącach łykania proscaru lecą włoski, tak więc walczę dalej 8)

 

Sro Maj 19, 2010 11:25

Sticher jak sytuacja? Duzo wlosow leci? Linia sie cos zmienila, czy na szczescie caly czas utrzymuje sie tak samo dobry stan??:)

 

Sob Maj 22, 2010 22:59

Siemka

 

I ja się dołaczę do dyskusji.

 

Otóż w końcu jak stosować minoxa ??? Tylko na łyse miejsca czy na cały skalp ???? Otóż zacząłem wpierdzielac fina ale bez zadnych wcierek i z tego co wiem to sam nic nie zdziała. No i czy można lać to też na górę ????

 

Kiedyś stosowałem loxona na całą górę nie szkodziło mi to w ogóle na zdrowie tylko przerzedziło mi to skalpik i wymiekłem Może po prostu trza było dalej zalewać ???? I teraz w końcu nie wiem co robic bo włosy nie chcą odrastać na zakolach i między nimi bez dopalaczy

 

P.S Może cosik lepszego zamiast loxona ???? Czy jakis flutamid może ???

 

Nie Maj 23, 2010 0:06

Siemka

 

I ja się dołaczę do dyskusji.

 

Otóż w końcu jak stosować minoxa ??? Tylko na łyse miejsca czy na cały skalp ???? Otóż zacząłem wpierdzielac fina ale bez zadnych wcierek i z tego co wiem to sam nic nie zdziała. No i czy można lać to też na górę ????

 

Kiedyś stosowałem loxona na całą górę nie szkodziło mi to w ogóle na zdrowie tylko przerzedziło mi to skalpik i wymiekłem Może po prostu trza było dalej zalewać ???? I teraz w końcu nie wiem co robic bo włosy nie chcą odrastać na zakolach i między nimi bez dopalaczy

 

P.S Może cosik lepszego zamiast loxona ???? Czy jakis flutamid może ???

 

 

Heh , jak dobrze pamietam to nawet w ulotce pisze ,ze stosuje sie na miejsca objete łysieniem androgenowym. :]Jesli wlosy leca na calej gorze, to lejesz na cala gore.Jesli masz zakola, stosujesz na zakola etc...

 

Sro Maj 26, 2010 6:40

Sticher jak sytuacja? Duzo wlosow leci? Linia sie cos zmienila, czy na szczescie caly czas utrzymuje sie tak samo dobry stan??:)

 

stan raczej bez zmian - wieczorkiem strzele fotke i wrzuce na forum

 

Sro Maj 26, 2010 6:42

Siemka

 

I ja się dołaczę do dyskusji.

 

Otóż w końcu jak stosować minoxa ??? Tylko na łyse miejsca czy na cały skalp ???? Otóż zacząłem wpierdzielac fina ale bez zadnych wcierek i z tego co wiem to sam nic nie zdziała. No i czy można lać to też na górę ????

 

Kiedyś stosowałem loxona na całą górę nie szkodziło mi to w ogóle na zdrowie tylko przerzedziło mi to skalpik i wymiekłem Może po prostu trza było dalej zalewać ???? I teraz w końcu nie wiem co robic bo włosy nie chcą odrastać na zakolach i między nimi bez dopalaczy

 

P.S Może cosik lepszego zamiast loxona ???? Czy jakis flutamid może ???

 

 

nie ma sensu lac na zdrowe wlosy- bo pobudzisz je do wzrostu (znaczy nowy wlos wypchnie stary - co prowadzi do przezedzen , a dopiero pozniej do odrastow)

ja tylko na zakola i przeswity

pozdr

 

Czw Maj 27, 2010 21:57

Czekamy na te fotki xD

 

Sob Maj 29, 2010 8:38

Pytanie do osób stosujących loxon: czy jest sens używać go raz w ciągu dnia? Pytam bo za bardzo nie mam możliwości aplikacji go rano przed prcą.

 

Sob Maj 29, 2010 19:35

moim zdaniem jest. często tak robię z braku czasu.

_________________

proscar 1/4

kirkland 5%(+flut)

witaminy, szamponiki, odżywki, herbatki i zdrowe obiadki.

0 fast foodów, 0 fajek, 0 cukru. Mnóstwo sportu.

 

Czw Cze 03, 2010 7:33

Czekamy na te fotki xD

 

oto najnowsza fotka

wlosy wciaz wypadaja, ale drastycznych zmian nie widac

47cf7d99f1b8a6b3.jpg

 

Czw Cze 03, 2010 7:54

Poza lekkimi zakolami- gestosc wlosow wzorcowa czy nawet powyzej sredniej bym powiedzial, bo chyba masz dobry gatunek wlosa.

 

 

Wypadaja to znaczy w jakich ilosciach ? Bo przeciez jezeli nie wypada ich wiecej jak 40-70 dziennie to normalka(bo jest zastepowalnosc).

 

Natomiast jak wypada ponad 100 to nawet przy obecnie dobrej zastepowalnosci to niedobry znak, bo to oznacza, ze ciezko bedzie Ci ustabilizowac sytuacje na lata.

 

Czw Cze 03, 2010 10:01

hmm troszeczke jakby zakola sie cofaly szczegolnie lewe ale nic na to sie nie poradzi juz, ciezko z tym walczyc..;/ w sumi najwaznejsze zeby chociaz taki stan utrzymac na kilka lat a mysle ze jest to calkiem realne, moze dodalbys fluta do loxonu?? Na zakola na pewno by sie przydalo...

 

Pią Cze 04, 2010 10:50

sticher mam podobna sytuacje do twojej

wlosy rowniez geste na calej glowie, ale zakola cofajace sie w okolicy NW2/NW3, tyle ze ja mam dluzsze wlosy od ciebie i u mnie tego tak nie widac az

 

Pią Cze 04, 2010 11:34

Tez mam cos takiego Sticher jak Ty w tym momencie ale mam pol sredniej dlugosci wlosy moze zapusc je troche zobaczysz ze lepiej to bedzie wygladac:)

 

Pią Cze 04, 2010 14:10

Tez mam cos takiego Sticher jak Ty w tym momencie ale mam pol sredniej dlugosci wlosy moze zapusc je troche zobaczysz ze lepiej to bedzie wygladac:)

 

lepiej sie czuje z krotszymi i tak pozostanie :]

 

Pią Cze 25, 2010 15:11

sticher, a miałeś problemy z ciemniejącymi włoskami między skroniami a brwiami? U mnie się pojawiają i nie wiem za bardzo co z tym zrobić

 

Pią Cze 25, 2010 16:24

sticher, a miałeś problemy z ciemniejącymi włoskami między skroniami a brwiami? U mnie się pojawiają i nie wiem za bardzo co z tym zrobić

 

Tez to mam odkąd zacząłem używac Loxonu. A teoretycznie miał mieć działanie miejscowe, przecież tam się go nie wciera...

Trzeba będzie zacząć golić skronie =X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Cze 25, 2010 18:10

sticher, a miałeś problemy z ciemniejącymi włoskami między skroniami a brwiami? U mnie się pojawiają i nie wiem za bardzo co z tym zrobić

 

ogolic

 

Nie Lip 04, 2010 20:42

Tak trzeba będzie robić Sticher, a loxon to cały czas na całą głowę wcierałeś? Czy tylko zakola? Jak to wyglądało w Twoim przypadku

Bo Ja od ponad 6 miesięcy wcieram na całą głowę i od 3 miesięcy mam ostre linienie. Nie wiem co robić Są nowe małe włoski i nie wiem czy loxon tylko na zakola teraz stosować

 

Sro Lip 07, 2010 15:43

Tak trzeba będzie robić Sticher, a loxon to cały czas na całą głowę wcierałeś? Czy tylko zakola? Jak to wyglądało w Twoim przypadku

Bo Ja od ponad 6 miesięcy wcieram na całą głowę i od 3 miesięcy mam ostre linienie. Nie wiem co robić Są nowe małe włoski i nie wiem czy loxon tylko na zakola teraz stosować

 

tylko na przezedzenia + jakies 2cm w glab lini wlosow

 

Pon Sie 23, 2010 15:36

sticher mógłbyś napisać dokładnie swoją kurację ? Byłbym wdzięczny. Ja próbuje wszystkiego i nic mi nie pomaga. Ile bym dał, zeby mieć taką linie włosów jak Ty

 

Pią Sie 27, 2010 20:51

sticher mógłbyś napisać dokładnie swoją kurację ? Byłbym wdzięczny. Ja próbuje wszystkiego i nic mi nie pomaga. Ile bym dał, zeby mieć taką linie włosów jak Ty

 

dzielony proscar , loxon 5% i alicort e

to wszystko

 

Pią Sie 27, 2010 22:26

a jak sobie zalatwiasz proscar? pozdrawiam

 

Nie Sie 29, 2010 8:32

a jak sobie zalatwiasz proscar? pozdrawiam

 

z apteki :P

ps. jestem pod opieka dermatologa, nic nei robie na wlasna reke

 

Nie Sie 29, 2010 13:00

to chyba jestes jednym z nielicznych ktorzy robia cos tylko pod opieka dermatologa, 2 razy poszedlem w tej sprawie do dermatologa to fortune stracilem na kosmetyki ktore nic nie dawaly, widac na dobrego trafiles ze przepisuje Ci takie rzeczy i nie ma ku temu wiekszych zastrzerzen:)

 

Czw Wrz 02, 2010 6:04

to chyba jestes jednym z nielicznych ktorzy robia cos tylko pod opieka dermatologa, 2 razy poszedlem w tej sprawie do dermatologa to fortune stracilem na kosmetyki ktore nic nie dawaly, widac na dobrego trafiles ze przepisuje Ci takie rzeczy i nie ma ku temu wiekszych zastrzerzen:)

 

wiesz, miał zastzrezenia

podał minusy tych srodkow, ale ja byłem zdeterminowany i gotowy podjac ryzyko

 

Pon Paź 04, 2010 13:07

i jak tam sticher kuracja ? utrzymuje sie ten sam stan czy jest lepiej, gorzej?

mam pytanie odnosnie atredermu ile razy go stosujesz tygodniowo i czy stosujesz jakis krem jeszcze specjalny czy cos zeby zalagodzic to czerwone czolo i zakola jakie niestety sa po jego stosowaniu?? ja stosuje 2 razy w tyg i teraz musze sobie na tydzien go odpuscic bo coraz gorzej zaczynalo byc ale wiadomo cos za cos..;/

 

Pon Paź 04, 2010 14:07

ja atrederm stosuje codziennie (nawet dodaję do niego piperynę żeby bardziej blokować receptory) i nie mam żadnych zaczerwień czy pieczenia (to drugie akurat nawet lubiłem ) . Przez pierwszy miesiąc skóra mi schodziła z czoła, ale na szczęście i to ustąpiło. Nie stosuję żadnych nawilżaczy w te miejsca, więc to chyba tylko kwestia przyzwyczajenia skóry do tego.

 

Pon Paź 04, 2010 20:35

ok ok to calkiem mozliwe jesli nie stosujesz minoxa i fluta?? ja stosuje wszystko i skora czerwieni sie piecze i schodzi 2 x na tydzien uzywania atredermu w moim przypadku to jest max na jaki moge sobie pozwolic a i tak fajnie to nie wyglada, musze cos z tym zrobic bo nie chce z atredermu rezygnowac ;|

 

Wto Paź 05, 2010 0:56

ja rowniez codzienne... na poczatku bylo zaczerwienienie i luszczenie sie skory ale z czasem sie przyzwyczaila

 

Wto Paź 05, 2010 10:16

panowie ok ja to rozumiem ze tak macie ale stosujecie minoxa i do tego jeszcze fluta?? bo stosujac sam atrederm zapewne by tez skora sie przyzwyczaila ale jade 2x dziennie jeszcze minox z fluta wiec to zaczerwienienie i luszczenie sie skory bedzie sie utrzymywac przez to...

 

Wto Paź 05, 2010 12:42

ja również stosuję minox 2x na dzień i ketokonazol, który też trochę podrażnia, ale po paru miesiącach skóra mi się już przyzwyczaiła

 

Wto Paź 05, 2010 13:36

moze glikol propylowy zawarty w minoksie Cie tak podraznia w polaczeniu z zluzczajacym dzialaniem atredermu

chociaz czestsze uzywanie przy czestym uzywaniu flutamidu moze nie byc dobrym rozwiazaniem

gegus jak z wlosami na ciele po kuracji minoksem?

 

Wto Paź 05, 2010 19:45

no to chyba tak bedzie jak piszesz no ale nic nie poradze stosuje dalej;p

wiadomo jest troche wieksze owlosienie ale nie ma tez nie wiadomo jak zle, poza tym moj tato nic nie stosowal nigdy i obrosniety caly wiec wiecie ja i tak mam malutko i powoli wiec do konca nawet nie wiadomo czy to przez minox czy nie bo w genach to juz mam..;/

 

Pon Sty 24, 2011 19:50

sticher jak kuracja i jak efekty?? zmienilo sie cos na lepsze/ gorsze?? napisz co i jak, mam nadzieje ze jestes jeszcze na forum z nami "_"

 

Czw Sty 27, 2011 13:58

ja atrederm stosuje codziennie (nawet dodaję do niego piperynę żeby bardziej blokować receptory) i nie mam żadnych zaczerwień czy pieczenia (to drugie akurat nawet lubiłem ) . Przez pierwszy miesiąc skóra mi schodziła z czoła, ale na szczęście i to ustąpiło. Nie stosuję żadnych nawilżaczy w te miejsca, więc to chyba tylko kwestia przyzwyczajenia skóry do tego.

 

 

opisz jak dodajesz piperyne? nic o tym nie wiem

 

Czw Sty 27, 2011 14:14

piperynę kupuje stąd: http://www.thanatos.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=105&osCsid=1b0c173313c3b7539beba35d3b8c2f60

 

można ją stosować na 2 sposoby: wewnętrznie i zewnętrznie

 

na początku stosowałem ją dodając do minoxa/atredermu (bo w teorii blokuje receptory androgenowe), ale słabo się rozpuszczało i zapychało mi dozownik ten od loxonu (pewnie nie byłoby tego problemu z dozownikiem od kirklanda bo jest większy), więc zrezygnowałem

ale od ponad pól roku stosuje go wewnętrznie, tj. dodaje do zielonej herbaty i popijam tym suplementy - robię tak bo piperyna zwiększa wchłanianie polifenoli (zielona herbata) i saw palmetto

 

więcej o piperynie http://www.laboratoriumurody.pl/forum/ekstrakt-z-pieprzu-piperyna-zew,t10655.html?highlight=piperyna

 

aha i minusem stosowania zewnętrznego jest zabarwienie skóry na brązowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Sty 28, 2011 13:07

opisz plusy stosowania, inny kolor skory to raczej maly minus jesli da sie to rano zmyc mydlem

 

Pią Sty 28, 2011 20:48

zewnętrznie stosowałem to tylko miesiąc (bo mi dozownik zapychał), więc trudno jest mi mówić o efektach. Jakby mi się stan włosów pogarszał to pewnie dodam zewnętrznie, ale już do kirklanda.

 

Wewnętrznie, jak już pisałem, stosuje od pół roku i od kilku miesięcy mam wyraźną poprawę jeśli chodzi o jakość włosów, no i trochę też mi odrosło na zakolach (oczywiście nie są to pełnoprawne włosy, ale im bliżej linii włosów, tym są trochę grubsze. Poza tym ubytki mam bardzo niewielkie, więc trudno mówić o spektakularnych efektach). Może to wynika z tego, że zwiększa wchłanianie suplementów, a może to efekt czegoś innego, bo od pół roku dodałem parę różnych rzeczy do kuracji i jakoś razem synergicznie to wszystko działa.

 

Poza tym skoro piperyna hamuje aktywność 5 alfa reduktazy zewnętrznie to wewnętrznie pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...