free web hit counter Skocz do zawartości
Podkowa

Przeszczep wlosow prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wracając gł. wątku, czy Wam tam nic nie zadają na lekcjach w tym gimnazjum że nie masz większych problemów niż jakieś chujowe zakola? Siebie pamiętam bardziej postawę enjoy-life niż szukającego problemów gdzie ich nie ma. Wpadnij na forum za 10lat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze fin/dut nie sa tu polecane czy pochwalane. Jednak takie srodki mamy do walki z tych g..m. Samym ht probowalo juz kilku na forum , wiec przed tym jak sie zdecydujecie isc tym tropem, dobrze sie zainteresujcie tematem i zobaczcie ile trzeba kombinacji, kasy i jak wyglada efekt. Nie mowie, ze to jest zle rozwiazanie, ale 1 na 1000 moze sobie pozwolic i bedzie w "miare" zadowolony.

Sam jestem przeciwnikiem finow i dutow , ale niestety chcac miec porzadne wlosy jestem przekonany, ze musi sie czlowiek wspierac farmakologia wraz z ht. Wyrzucajac jedno ogniowo nigdy nie bedzie sie do konca zadowolonym z efektu.

Samo ht i sama farmakologia to za malo na ta chorobe, ktora nas wszystkich dopadla.

9 lat zwklekalem z dutem , a los mnie do niego przymusil, bo wiedzialem, ze albo sie wezme i cos jeszcze moze uda mi sie uratowac, albo ht nie pomoze, bo grzywka zaczyna sie przesuwac na tyl glowy w przyspieszonym tempie.

Nikt nie ma racji ogolnie, bo zawsze beda zwolennicy samego ht czy samej kuracji. Coz kazdy walczy w taki sposob na jaki go stac, najwazniejsze, ze kazdy cos z tym robi , a nie siedzi na tylku i tylko narzeka, bo tacy sa najgorsi- trzeba cos z tym robic inaczej przegrana jak w banku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dokonca rozumiem w czym masz problem jak HT zrobisz w polsce to sobie tylko dolozycz klopotow....BHR i HDC bez problemu tobie zrobilom ale u nich to tez kosztuje mysle ze zaproponuja tobie z 2000 graftow i zaleznosci czy BHR czy HDC zaplacisz 3,60€ lub 3 € za graft.....jesli masz taka kwote odlozona nie ma problemu .......jesli nie masz az tyle to jedyna sensowna alternatywa jest dr.Maral jest pare relacji juz na tym forum i effekty sa moim zdaniem wiecej niz wpozatku porownujac cenowo robi za 2300 € z pobytem w klinice i przeszczepia albo ile sie da lub ile potrzebujesz....ale napisz na PW do przemox78 lub matias21 napewno chlopaki tobie doradza lub przeczytaj ich relacje.

 

Miej tylko swiadomosc tego ze jesli nie bedziesz stosowal fina lub duta lysienie bedzie postempowac i prawdopodobienstwo ze bedziesz musal zrobic kolejne HT jest bardzo wysokie........ja osobiscie zdecydowalem na taka opcie i mam swiadomosc ze moze za rok moze za dwa lub moze puzniej bedzie potrzeba dogeszczenia mojej czupryny.....ale wole to niz fina lub duta....ale tu kazdy ma inne podejscie i nie mozna powiedziec ze jeden sposub jest lepszy lub gorszy.

 

schody sie zacznom jesli jestes kandydatem na NW6 ale i to jest do pokrycia jesli bedziesz umnial robic kompromisy i bedzie mozliwosc wydlubania z twojego donoru z 8000 graftow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o Artur Kierach z holistic clinic ? widzialem same pozytywne opinie natemat goscia i nie ukrywam ze za granica nie mam jak tego zrobic . Czlowiek robil dr Gojdzowi i nie wyglada to zle

 

-- 13 kwie 2017, 19:11 --

 

i na marala to jaki jest namiar ? bo w necie malo jest tego jaka on ma klinike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o Artur Kierach z holistic clinic ? widzialem same pozytywne opinie natemat goscia i nie ukrywam ze za granica nie mam jak tego zrobic . Czlowiek robil dr Gojdzowi i nie wyglada to zle

 

-- 13 kwie 2017, 19:11 --

 

i na marala to jaki jest namiar ? bo w necie malo jest tego jaka on ma klinike

 

No to jak nie za granicą to rób se w Polsce, jak chujowo zrobią to twój łeb nie nasz


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Artura Kieracha napiszę Ci jedno - wysłałem mu swoje zdjęcia do oceny i zaproponował mi 800 graftów do uzupełnienia zakoli i wzmocnienia linii, Maras wyliczył mi 1500 - odpowiedź nasuwa się sama. Robiąc linię, zakola, ogólnie przód trzeba zrobić to jak najlepiej, a najlepiej oznacza jak najgęściej. Mistrzem dense packing'u jest Feriduni, totalny mistrz, dla mnie marzenie zrobić sobie u niego zabieg ale niestety w tym momencie nie ten pułap cenowy dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyliczyl 1000 graftow. z tego co sie orientuje w polsce robi to najlepiej maras nie odpisuje bhr tez takze sam juz nie wiem co robic a gdzies to musze zrobic bo sie wykoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o bhr to chyba mają jakiś wyjazd, konfę czy coś z headami...bywa ze długo nie odpisywał...ja dobijam właśnie targu na zabieg, kiedyś pomagał mi ich pierwszy konsultant krajowy Piotr May, czasem trzeba było czekać tydz-dwa na odpowiedzi, pewnie przez doktorka musiało przejść. Teraz mają 2-3 doktorów na miejscu, na konstultajach w wawie ostatnio byli chyba w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie ceny ma Feriduni?

Czytając relacje z 2013-14 roku to 5€/graft za piersze 1000, lecz za kolejne grafty kasował już trochę mniej. Myślę, że aktualnie ma jeszcze drożej ale pewny nie jestem, by trzeba było się dowiedzieć u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi dokonac wyboru Slawomir Pietuszko Medical hair czy Artur Kierach holistic clinic

 

Sprawa wyglada tak w medical 1500 graftow fue( po konsultacji ) wytargowalem na 13 tysi w holistic 1000 graftow fue ( po wyslaniu zdjecia) chce 13 tysi i ani grosza taniej.

 

No chyba ze bhr albo cypr albo turcja odpisze bo narazie cisza od wszystkich. ale chyba te 2 sa poza moim zasiegiem jedynie turcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13k naszym konowałom w życiu bym nie dał. Powiem Ci więcej: jak sobie poczytasz to forum to się dowiesz jaki poziom nasi spece prezentują. Nie ma różnicy czy to Pietruszko, Srószko czy Wróżko... Jak juz naprawde chcesz zabieg to jedź za granicę. Nie masz kasy na najlepszych to jedź do Turasów. Jest wielu na tym forum którzy robili tam zabieg. Napisz do nich na priv a na pewno Cie nakierują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dokonca rozumiem w czym masz problem jak HT zrobisz w polsce to sobie tylko dolozycz klopotow....BHR i HDC bez problemu tobie zrobilom ale u nich to tez kosztuje mysle ze zaproponuja tobie z 2000 graftow i zaleznosci czy BHR czy HDC zaplacisz 3,60€ lub 3 € za graft.....jesli masz taka kwote odlozona nie ma problemu .......jesli nie masz az tyle to jedyna sensowna alternatywa jest dr.Maral jest pare relacji juz na tym forum i effekty sa moim zdaniem wiecej niz wpozatku porownujac cenowo robi za 2300 € z pobytem w klinice i przeszczepia albo ile sie da lub ile potrzebujesz....ale napisz na PW do przemox78 lub matias21 napewno chlopaki tobie doradza lub przeczytaj ich relacje.

 

Miej tylko swiadomosc tego ze jesli nie bedziesz stosowal fina lub duta lysienie bedzie postempowac i prawdopodobienstwo ze bedziesz musal zrobic kolejne HT jest bardzo wysokie........ja osobiscie zdecydowalem na taka opcie i mam swiadomosc ze moze za rok moze za dwa lub moze puzniej bedzie potrzeba dogeszczenia mojej czupryny.....ale wole to niz fina lub duta....ale tu kazdy ma inne podejscie i nie mozna powiedziec ze jeden sposub jest lepszy lub gorszy.

 

schody sie zacznom jesli jestes kandydatem na NW6 ale i to jest do pokrycia jesli bedziesz umnial robic kompromisy i bedzie mozliwosc wydlubania z twojego donoru z 8000 graftow.....

 

Widocznie nie zrozumiales mojego przekazu. Piszemy o tym czy ht, kuracja a moze obydwa sa najlepszym rozwiazaniem. Wyrazilem swoja opinie a Ty mi tu, ze moge sobie zrobic ht. Wiem, ze moge, tylko tez wiem, ze na jednym sie nie skonczy, stad wspominalem o kuracji, ze jest potrzebna.

Akurat mnie czeka nw 6 , ale to juz malo wazne. Wciaz uwazam, ze ht plus kuracja daja najlepszy i trwaly efekt.

 

Widze, ze wciaz beda ochotnicy chcacy robic ht w Pl. Skoro ktos jest swiadomy, ma tutaj przyklady, taka ogromna wiedze i mimo tego chce robic to w Pl , to nie dziwie sie, ze ludzie bez tego forum ida z wielka nadzieja do tych rzeznikow a pozniej maja podwojny problem.

Cala sztuka to uczyc sie na kogos bledach a widze, ze jak ktos sie nie nauczy na swoich to nie przezyje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo chcesz się oszpecić to rób w Polsce i nikt tu Ci nie będzie doradzał czy konował 1 czy konował 2.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----- AngelOnTheEarth ----- przecesz ja nie do ciebie pisalem stary wyjadacczu tylko do podkowy........tlumaczac mu gdzie ile zaplaci i nie rozumiem z czym ma problem jesli ma salate to czego sie boi? Samolotow ?

 

podkowa nie rob w PL !!!!!!!! zaczekaj az ci maral odpisze ......bo nawet te 1000 czy 1500 graftow tobie srednio pomoze za duze masz ubytki a po drugie polski zeznik to robi....chlopie wejdz sobie na relacje i poczytaj jest tyle przykladow ....

 

i jeszcze 13k ....to jak bys kupil malucha za 20.000€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie u marala za 4 dni zamawiam samolot bo odpisal tylko nie wiem jak z kasa przelac mu czy co i troche boje sie tej turcji ale nie mam nic do stracenia klade wszystko na jedna karte i lece do marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po przejrzeniu wątku widzę, że działasz emocjonalnie. Nie chodzi mi tutaj o wybór kliniki, ale ogólnie, że traktujesz ten przeszczep jak być albo nie być.

 

Rozumiem cię, bo ja też taki byłem w twoim wieku. Ale to jest błąd.

Walka z łysieniem możliwa jest do wygrania, ale na pewno nie poprzez jeden zabieg-cud.

 

Twój stan wygląda dobrze jak na dziś (do załatwienia chirurgicznie), ale największe obawy miałbym o przyszły przebieg łysienia.

Bardzo ważne żebyś je conajmniej mocno spowolnił, na odrosty się nie nastawiaj.

Bez tego z przeszczepem się dopiero wkopiesz.

 

Ps.

Polskich klinik unikaj jak ognia. Na dzień dzisiejszy nie ma ani jednej którą bym mógł na 100% i z czystym sumieniem polecić.

Wybrany przez ciebie Maral na pewno stanowi lepszy wybór niż jakakolwiek klinika w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Lion ma rację, łysienie jest tak indywidualną sprawą i może bardzo różnie przebiegać, u jednego jest to bardzo powolne, u drugiego bardzo szybkie, trzeci w ogóle nie łysieje całe życie.

 

Życie to nie sprawiedliwa kurewka nikt nie mówił, że będzie lekko. Ogólnie to mnie to śmieszy, że ktoś piszę, że 23 to mały wiek na HT bo nie wiadomo jak to będzie w przyszłości.

Oczywiście jeżeli nie ma nic agresywnego i stan się nie jebie z miesiąca na miesiąc.

A co pacjenci robiący HT w wieku 26-35 lat to tacy staruszkowie którzy już nie muszą myśleć jak to będzie wyglądało za kolejne 10 lat w wieku 40-45 lat? Przez 10-15 lat to można wyłysieć 5 razy, w 2 lata ludzie potrafią - I tu właśnie wchodzi piękna terminologia genetyki, jakie obszary łysienia są w genach, które rejony tego pierdolonego cabanu są bardziej bądź mniej podatne na DHT a tego nam nikt nie wywróży, możemy jedynie sami obserwować czy to powolny proces czy szybki u nas.

Sam Dr. Arvind Poswal mówił, że jego klinika (No nie przesadzę jak napiszę bardzo ścisła czołówka najlepszych klinik HT) nie stawia żadnych ograniczeń wiekowych pacjentom, gdyż jak to ładnie określił "wierzy w ich inteligencję i potencjalną świadomość dalszego postępowania łysienia).

 

 

No ale to chyba każdy wie nie? Nawet mój 60 letni ojciec z NW1,5 (do 50 roku życia NW0) jak mu powiedziałem, że w następnym roku robię HT to mi wyjechał z tekstem, że jest przecież możliwość dalszego postępowania łysienia i wtedy trzeba by było znowu na zabieg zapierdalać, no odpowiedziałem mu, że taka możliwość może być, ale będę działał cały czas z farmakologią.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem 23 lata to nie jest zły wiek na zabieg, zwłaszcza jeśli kogoś zakola dołują (mnie dołowały strasznie).

 

Trudno mi sobie wyobrazić żebym będąc w takiej sytuacji, miał czekać 5-10 lat, mając możliwość rozwiązania problemu szybciej.

 

Tyle, że trzeba być świadomym i tu trochę rozumiem niektóre kliniki, które boją się czarnego PRu ze strony pacjentów, którym łysienie postąpi, a którzy decyzję o zabiegu podjęli emocjonalnie i bez myślenia co będzie dalej.

 

To jednak nie powinno być realizowane poprzez odmowę a priori, a np poprzez wypełnienie jakiejś ankiety, potwierdzającej, że pacjent co nie co wie o łysieniu, wie co robi i nie będzie obciążał kliniki za ew wpadkę (tzn gdy co prawda zabieg będzie dobrze wykonany, ale sama decyzja o jego wykonaniu będzie błędna).

 

Co do tematu, to moim zdaniem autor nie powinien traktować zabiegu jak świętego grala, ale raczej jak początek walki.

Nie można przecież wykluczyć, że będzie potrzebna jakaś korekta. Ocena zabiegu jest możliwa dopiero jakiś czas po (min. rok), przez ten czas wszystko się może zdarzyć.

Nie tylko shock loss i progres łysienia, ale np słaby odrost z uwagi na miniaturyzację w miejscu dawczym, może się zdarzyć, że gdzieś się po prostu uderzy.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że nawet najlepsze kliniki mają jakiś tam procent wpadek (rzadko bo rzadko ale zdarza się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to wszystko rozumiem i dziekuje za rady. Zakola sa moja zmora od konca gimnazjum i moze nie bedzie to zabieg cud ale bez wlosow nie umiem funkcjonowac i jezeli bedzie trzeba to go powtorze nie lysieje niewiadomo w jakim tepie ale chce zyc tu i teraz i cieszyc sie zyciem puki jestem mlody a nie zamartwiac lysieniem wiec chociaz by mi to mialo na 5 lat starczyc to chce znowu zlapac dech w piersiach i podniesc glowe za 5 lat ? zobaczymy bede mial nowe doswiadczenia i kontakty i najwyzej polece jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to wszystko rozumiem i dziekuje za rady. Zakola sa moja zmora od konca gimnazjum i moze nie bedzie to zabieg cud ale bez wlosow nie umiem funkcjonowac i jezeli bedzie trzeba to go powtorze nie lysieje niewiadomo w jakim tepie ale chce zyc tu i teraz i cieszyc sie zyciem puki jestem mlody a nie zamartwiac lysieniem wiec chociaz by mi to mialo na 5 lat starczyc to chce znowu zlapac dech w piersiach i podniesc glowe za 5 lat ? zobaczymy bede mial nowe doswiadczenia i kontakty i najwyzej polece jeszcze raz

 

No to szerokiej drogi, udanych zakrętów I załóż temat ze swojej łaski po powrocie już od Marala, bo jestem ciekaw efektów na mniejszej płaszczyźnie 2000-2500 graftów a niżeli 4000-5000 graftów.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego powinieneś zrobić zabieg u etycznego lekarza jaki jest np. Bisanga. Jak będziesz żył chwilą uwierz , że za 10 lat będziesz żałował. Lata lecą bardzo szybko.

 

Musisz patrzeć w przyszłość w twoim wieku to podstawa dobrej przemyślanej strategii włącznie z farmakologią . W innym przypadku odwleczesz tylko wyrok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecuje Stary zrobie temacik dzieki chlopaki ! jestem pelen nadziei wszystkiego bede was informowal na biezaco !

 

powiedzcie mi aby co robic po zabiegu zeby przeszczepione grafty bardzo nie polecialy bo gadalem tutaj z pakistanczykiem bo wiedzialem ze jest po ht bo to kumpla znajomy mega przeszczep na cala glowe i miesiac po mial kompletna glowe (jak dzien po zabiegu). lykac fina ? czy wylot graftow to raczej nie uniknione ?

 

pozatym macie jakies pytania do doktora ? jak juz tam bede to odrazu spytam o was najwyzej chociaz tak sie odwdziecze za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...