free web hit counter Skocz do zawartości
Podkowa

Przeszczep Wlosow Dr Maral.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Proszę o instrukcje doczycaca calej procedury przeszczepu wlosow u dr marala.

Poczyniłem następujące kroki :

1. Napisałem na e mail : [email protected]

2. Znalazlem przelot Warszawa-Istambul z liniami lotniczymi lot.

 

Zaznacze ze czekam na e mail zwrotny.

 

Proszę by ludzie którzy robili tam ht poinstruowali mnie co i jak i czy moje kroki sa właściwe czy naprzykład opłaca się latac innymi linjami bo jest taniej lub kontaktować w inny sposób. Temat ten pozostawie by pokazać wam ewentualne efekty zabiegu o ile Dr zgodzi się taki u mnie przeprowadzic (23 lata i zakola oraz przerzedzajaca sie linia wlosów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij mu foty mailem potem tylko skan biletu i rezerwuje ci termin na lotnisku czeka na ciebie gościu z karteczką z twoim imieniem i nazwiskiem i wiezie cię do hotelu następnego dnia rano lub po południu wiozą cię na zabieg(chyba, że jest niedziela bo w niedziele nie pracują) po zabiegu cię odwożą rano zabierają cię na zdjęcie opatrunku i smarują donor antybiotykiem dostajesz kapelusz i jazda na lotnisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem was o to pytac juz odpisal bookuje bilet i lece tylko obecnie jestem w belgii i wracam za 4 dni i wlasnie nie wiem czy brac kase ze soba zeby mnie nie okradli albo lba nie urwali bo nawet bez kasy sie boje tam leciec caly czas zamachy. Wy robiliscie przelew czy gotowka ? bo niebardzo wiem jak przelac taka kase na zagraniczne konto wyliczyl mi od 1500 do 3 tys graftow zaleznie od lini jaka bym chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, może weź się aż tak nie rozpędzaj, co? Zapoznaj się z tematem przez jakiś czas i zrób to na spokojnie. Przede wszystkim mam tu na myśli jakieś wzmocnienie donoru chemią - żeby była większa szansa na przyjęcie się przeszczepu. No i nie wiem czy kwiecień to jest na to najlepszy miesiąc - nie lepiej przed jesienią (mniejsza szansa na agresywne słońce)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie? jest dorosły przecież.

Na rozliczenia zagraniczne wystarczy że masz konto walutowe E + karta kredytowa bez limitów opłat i nie musisz dźwigać torby z dolarami

Licząc że turasy mają normalny obieg pieniądza w systemie a nie tylko papier, muszle czy kamienie szlachetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak facet jest zdecydowany to niech jedzie. W takim typie łysienia donor ma pewnie dość mocny. To ze jest na forum kilka dni nie znaczy ze od dłuższego czasu nie myślał nad HT. Raczej mik nie podejmuje takiej decyzji w kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jest mocno zdesperowany. Nie mówię, że nie myślał, ale skoro wybierał się do polskich klinik, to może nie do końca ogarnął temat. Chociaż fakt, że lepiej żeby poleciał teraz, niż umartwiał się kolejne pół roku. Ale na jego miejscu poczytałbym forum od deski do deski (chociażby w międzyczasie w oczekiwaniu na zabieg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 4 lat mysle nad ht ale teraz nie bede od tego uciekal obecnie jestem w belgii ale za 3 dni bede w polsce z maralem wszystko jest dopiete. Nie wazne slonce tylko moje samopoczucie bede siedzial w domu najwyzej co do donoru to nie widac nawet skory glowy przez klaki i to samo powiedzial maral zapewnil mnie ze bedzie cacy i taka mam nadzieje jest wszystko dogadane z rodzina tez i w przeciagu nastepnych 10 dni znajde sie w stambule i zapukam do drzwi marala . Co do forum to jestem wam ogromnie wdzieczny ze ktos kto sie znal doradzil mi gdzie mam wykonac zabieg a reszte bede wam pokazywal w tym temacie jak to wszystko sie goi i jak rosnie Dzieki !

 

-- 15 kwie 2017, 16:32 --

 

23 kwietnia wylatuje przeszczep mam miec 24 w poniedzialek bede was informowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia nie masz się co bać kasę płacisz na miejscu tuż przed zabiegiem. Pamiętam, że na mnie drajwer czekał z 1,5h bo lot miał opóźnienie na koniec chciałem mu dać za poczekanie 20 euro to nie chciał wziąć, także naprawdę oni są uczciwi i zależy im na dobrej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...