free web hit counter Skocz do zawartości
Podkowa

Turcja Maral 2350 grafts fue 23 lata

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA.

Wrocilem dzisiaj po zabiegu od marala do hotelu dostalen 2350 graftow fue na zakola . Oto foto z przed i po

 

-- 24 kwie 2017, 15:55 --

 

Godzina po zabiegu cykniete w hotelu

IMG_20170423_210149.thumb.jpg.2c0c6a81dfb71fe5486d953ff95fd5f3.jpg

IMG_20170424_171935.thumb.jpg.eedfc2dc788a4a9df261e2caefc27fcc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A zdjecia przodu przed ht mozesz wstawic ? ogolnie wiecej zdjec by sie przydalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj jego poprzedni temat: viewtopic.php?f=23&t=2960

Szybko żeś to ogarnął trzeba przyznać, niektórzy to tutaj 2 lata się zastanawiają nad przeszczepem, a ty 2 tygodnie i już po zabiegu . Oby rosło !

 

No fakt, wjebał sobie na bańke i szybko zrealizował xD Nawet jeżeli miałby za kilka lat robić kolejny, to przecież ceny rzędu 2100 euro u Marala czy też euro, półtora za graft u większości Turków nie są chuj wie jakimi wydatkami.

Jak będzie trzymał jakąś kurację do tego systematycznie fin/dut/ru/cb/flut czy inne to nie powinno być źle w przyszłości. A jak nie będzie trzymał nic to jego sprawa.

 

I też jestem ciekaw jak wyjdą same zakola u Marala bo byłem tego ciekaw, mam nadzieję, że za 8 miesięcy też wrzucisz zdjęcia a nie spierdolisz po kilku postach i nie wrócisz jak niektóre nicponie.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nazywa szybkie podejcie decyzji i dazenie do celu!

Gratulacie i super odrostow !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ze za 8 miesiecy wrzuce foto jak to wyglada natomiast maral bardzo prosil mnie aby nie wrzucac zdjec bez pelnego odrostu bo docieraja do niego sprzeczne informacje i skopjowane zdjecia przez co traci na opinii takze pierwsze zdjecie wrzuce za 8 miesiecy obiecuje i dziekuje wam za mile slowa i pomoc w realizacji tego wszystkiego to naprawde wiele dla mnie znaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę satysfakcjonującego Cię efektu i odrostów, a temat będę śledził uważnie bo sam poważnie zastanawiam się nad zabiegiem u dr Marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Maral zgodzilby się zrobić przeszczep bez konieczności golenia głowy. Ktoś już pytał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem i widze bo siedze wlasnie jeszcze jeden dzien w hotelu to kazdemu goli glowe. To zalezy w jakim stopniu lysiejesz jak na calosci to nie ma takiej opcji a jak na zakolach i masz mocna linie to mozesz probowac ale oni wjezdzaja zawsze w twoja linie zeby zabezpieczyc obszar na pare lat wiec mysle ze taka opcja odpada bo wiadomo ze chca to zrobic jak najlepiej a ty jestes ich wizytowka dlatego nikt nie bedzie ryzykowal i bawil sie z wlosami odgarnial itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie mam takie pytanie czy to mozliwe by moj organizm odrzucil przeszczep ? minely dokladnie 2 tygodnie od zabiegu odpadaja mi strupy razem z wlosami i nic nie zostaje. Pisalem do marala mowil ze wszystko jest ok ale patrzac po waszych zdjeciach 2 tygodnie po to wydaje mi sie ze cos jest nie halo. Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem Ze dostaniesz jakas wiadomosc do tej pory - Ja jestem tydzien za Toba.

stracilem 2 grafty (z wlasnej winy/glupoty) I przy tym bylo spore krwawienie.

Pare wlosow tez wypadlo, ale znalazlem to:

 

Each day following the hair restoration, the transplanted grafts become more fixed in the scalp and the hairs in the grafts become more dissociated (loose). At nine days post-op, the grafts are fixed firmly in the scalp – it has essentially become part of the scalp in the new area and can’t be dislodged.

 

The hair, however, has totally separated from the follicle by this time, so that it can easily be pulled out without dislodging the remainder of the follicle that contains the growth center. When this hair is pulled out (or is naturally shed) one often sees a tiny bulb at the end. This is the root sheath of the hair and not the growth center. This is normal and is not a lost graft.

 

If a graft is lost, an event that may occur within the first 3-4 days following surgery, it is almost invariably associated with a small amount of bleeding.

 

Mysle Ze Nie masz Sie czym martwic Na zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie krwawilo robie wszystko to co mi kaza ale jak sie rano obudzilem to dziewczyna sie smiala ze zle przykleili bo polowa wyleciala na poduszke chociaz spie tak zeby aby tego nie naruszyc

 

-- 07 maja 2017, 22:12 --

 

mam nadzieje ze jednak wszystko jest ok i to nie jakas moja wina ze one leca czy moj organizm jest jakis inny i tego nie toleruje bo siedze w domu smaruje tym bepanthenolem i potem szampon po 30 minutach jak mowili i nie wiem co wiecej moge zrobic moze poprostu to wylatuje samo z siebie i mam nadzieje ze bez cebulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma krwi wszystko jest ok. Zaczną wyrastać po 3-4 miesiącach musisz być cierpliwy, staraj się unikać słońca - noś czapkę z daszkiem aby nie przypalić skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze tam gdzie byly przerzedzenia (gdzie wjechali) wszystkie prawie moje wlosy (naturalne)wylecialy ? Haha bo teraz jestem bardziej lysy niz bylem :P dzieki za odpowiedz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema znowu mam pytanie minelo 74 dni

I robi mi sie na lbie cos takiego jak ciemieniucha lupiez nie wiem jak to okreslic biala zluszczajaca sie skora i dwedzi to jak cholera mial ktos z was cos takiego ? Bo probowalem wyslac fotke maralowi ale na moim aparacie nie bardzo sie da to uchwycic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem i widze bo siedze wlasnie jeszcze jeden dzien w hotelu to kazdemu goli glowe. To zalezy w jakim stopniu lysiejesz jak na calosci to nie ma takiej opcji a jak na zakolach i masz mocna linie to mozesz probowac ale oni wjezdzaja zawsze w twoja linie zeby zabezpieczyc obszar na pare lat wiec mysle ze taka opcja odpada bo wiadomo ze chca to zrobic jak najlepiej a ty jestes ich wizytowka dlatego nikt nie bedzie ryzykowal i bawil sie z wlosami odgarnial itd.

 

Siedzisz dodatkowy dzień w hotelu? Jaka jest cena za dodatkowy dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema znowu mam pytanie minelo 74 dni

I robi mi sie na lbie cos takiego jak ciemieniucha lupiez nie wiem jak to okreslic biala zluszczajaca sie skora i dwedzi to jak cholera mial ktos z was cos takiego ? Bo probowalem wyslac fotke maralowi ale na moim aparacie nie bardzo sie da to uchwycic

Zapodaj Nizoral kilka razy i już. Może wywiązał sie jakiś lekki stan zapalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olał temat bo pewnie odroslo i cieszy się życiem. Gdyby coś poszło nie tak to by pytał dalej. Niestety niektórzy nie potrafią dać czegoś od siebie dla dobra "społeczności". Zapewne wróci za kilka lat, przed drugim zabiegiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olał temat bo pewnie odroslo i cieszy się życiem.

No nie sądzę

 

fmlnJWk.png

 

 

Odezwij się kolego Podkowa i daj znać co z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...