free web hit counter Skocz do zawartości
Podkowa

Turcja Maral 2350 grafts fue 23 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Masz prawo sprzedac co chcesz bo twoje. Ja chce wam tylko pomoc i nie chce sie z wami klucic powiem tak i pokazal bym ale sami rozumiecie.... Wczesniej z wczesniejszym nastawieniem po 9 dniach od operacji wlosy zaczely leciec potrwalo to 2 dni dzisiaj mija 16 dzien nie wypadl mi nawet 1 oprucz tych paru co se pot wycieralem haha ale gadalem z chorwaten mowi spoko stary gadalem z maralem po 10 dniach to juz nasze mowie costy taki uhahany a ten do mnie a poodrywalem se strupy wiesz jak teraz zajebiscie wyglada dobry swir tez i chcesz walczyc walcz ale uszy do gory bo inaczej mozesz sprzedac 3 samochody a to bedzie walka z wiatrakami to nie jest sianie trawy gruntem sterujesz ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgadzam, nie warto się stresować, nie warto sobie wmawiać jaki jesteś ch*jwy itd... stres na pewno szkodzi i to nie tylko na włosy ale na zdrowie ogólne i na dobre samopoczucie. I ja właśnie dlatego nie będę chyba nawet logował się na te fora o łysieniu, a będę robił swoje i żył swoim życiem.

 

Co do podniesionej głowy to tam dopisałem w poprzednim poście, jeśli chodzi o mnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak mam kolezke ktory jest cofniety w rozwoju

A cale swoje zycie poswieca na tuningowanie golfa 3 ktory sie rozlatuje i trzeszczy jak przy nim stoisz zacza lysiec z 10 lat temu na koronie jak mu mowilem lysiejesz to pokazywal mi grill z gti jeden z 3 ktory se kupil roznica jest taka ze nie bardzo widze postep w jego lysieniu a ja mialem grzywe jak elvis a jak zaczolem sie tym przejmowac to w 3 lata zaczolem wygladac jak pudzian. Jezeli ktos chce pokaze wam zdjecia ojca dziadka i moje i moje wlosy sa najchujowsze forum pomaga ludzie z tym samym problemem sie wspieraja ale patrz na to przez przymrozone oczy nie izoluj sie czytaj wszystko nie tylko to dobre i nie przejmuj sie jakimis glupotami wyssanymi z palca ktore pisza frustraci Ja nie mam powodu was klamac nikogo tez nie promuje chociaz w sumie fajny facet z tego marala tylko nie gada z ludzmi ktorzy siedza w depresji tak silnej ze nic prucz tego nie widza bo nie ma o czym i tez myslalem ze jest bucem ale jak przyjechalem 2 raz i ogarna ze chyba do tego doroslem to wyganial panie operatorki z gabinetu ktore mialy mnie operowac a chcialy pewnie wczesniej wyjsc do domu bo jutro znowu jazda bo fajnie sie gadalo mimo tego ze 4 nastepnych typow czekalo na linie markerkiem ktore rysuje tylko on bo w moim dniu operowalo 6 zespolow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi się trupem golfa to się bawi - jego sprawa. On może być bardziej szczęśliwy że się bawi typ trupem golfika, niż wielu ludzi uznawanych za normalnych i którzy nie bawią się takim rzęchem.

 

Ale chyba nie próbujesz powiedzieć mi przez to, że ja też jestem cofnięty w rozwoju.....? A poza włosami mam jeszcze inne swoje hobby i pasje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stary nie probuje nic ci wmowic probuje cie uswiadomic ze on bawiac sie trupem golfa i majac w dupie swoje lysienie lysial 10 razy wolniej niz ja patrzac w lustro i mowiac sobie jaki jestem chujowy bo nie mam co ma zel stawiac i z biegiem czasu zaczynam sie zastanawiac kto byl bardziej cofniety w rozwoju ja czy on. Mowie chcesz walczyc walcz ale zmien nastawienie a to ci pomoze w tej walce powiedz sobie ze bedzie lepiej niz teraz i jak juz zrobisz ht przez rok o tym zapomnij i nie patrz czy rosnie bo bedzie roslo ale 3 razy gorzej i jezeli masz hobby i pasje to aby lep sie zagoi sie w nie zagleb tak zebys nie myslal o wlosach

 

-- 06 maja 2018, 21:52 --

 

I ja daje loga bo to temat rzeka a chodzi o efekty ht do zobaczenia za rok pokaze co i jak nawet jak bedzie kaszana to przynajmniej kebaba zjadlem . I zrobie to napewno o ile znowu nie bede bawil sie w lesniczego Lep do gory wszyscy zacisnac zeby i walczyc o swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawienia to ja na pewno nie zmienię swojego, bo akurat moje nastawienie w moim przypadku pomaga mi bardzo psychicznie.

Ale zmieniło się u mnie to że już nie trzaskam luster w kiblu jak widzę w nim swoje odbicie i nie robię demolki sracza, jak kiedyś, kiedy miałem stan włosów dużo gorszy niż obecnie.

 

 

Lep do gory wszyscy zacisnac zeby i walczyc o swoje

 

Tak jest! Do póki walczymy żyjemy i jesteśmy sobą.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby cos ktos chcial w sprawie turcji 729335159 dzwonic aby nie w nocy pomoge bo tu zaloguje sie za rok. Pisanie na telefonie mnie do nerw doprowdza a komp sie spalil haha

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
probuje cie uswiadomic ze on bawiac sie trupem golfa i majac w dupie swoje lysienie lysial 10 razy wolniej niz ja patrzac w lustro

 

Fakt nie żył w stresie, więc nie było u niego tego dodatkowego negatywnego czynnika, ale to jednak nie świadczy ani nie dowodzi że dlatego i tylko dlatego on łysieje wolniej niż ty. Łysienie nie przebiega dokładnie tak samo i dokładnie tak samo szybko u wszystkich - bo łysienie androgenowe jest zależne przede wszystkim od genetyki, na drugim miejscu od poziomu hormonów, i na trzecim od wszelkich różnych innych czynników w tym stresu.

 

Sam znam takich którzy są wyjątkowo spokojni, zlewają wszystko, a mają łysą banie, oraz takich którzy w ogóle nie łysieją, mają mocną linię bez recesji, ale są tak agresywni że by ci w*ebali za byle przygłupawy tekst, albo są też frustraci różni, i też jeden łysy a drugi nie.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze sie nie znam mowie co przezylem u mnie maja wlosy jak elvis ja jestem lysy z przodu kiedys nawet szukalem pokolen w stecz na 3 w tyl mi sie znudzilo kazdy mial wlosy taki to juz moj pech. Trzymajcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ci wierzę że stres szkodzi, ktoś nawet na forum też kiedyś pisał że u niego ktoś z rodziny jak żył w silnym stresie po rozwodzie czy po czymś tam, to też tak jakby zaczął łysieć, a później że niby mu szopa na głowie powróciła.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah wiec stary moze teraz ja po roku wstane pewnego dnia jak Bob Marley a jak nie to dalej bede jak pudzian tylko 100kg lzejszy a potem moze z biegiem lat bede pazdiochem z malpia czaszka byle zeby fajka dymila xd Tera to juz naprawde ide haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ile Pudzian waży - tam 140 kg chyba nie, czy dużo mniej nawet przy ostatnich walkach, więc nie mów że ważysz tylko 40 czy 20 kg aby ha ha

Spoko trzymaj się tam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze od siebie. Sa ludzie co maja przewalone wiadomo niepelnosprawni,uposledzeni itd. Mamy wiele szczescia tym, ze jestesmy zdrowi. Jednak teraz bedac zdrowym chcemy byc szczesliwi a jezeli jednemu wlosy a drugiemu porzadne auto czy zwiedzanie swiata sprawiaja przyjemnosc albo nawet moze miec wszystko z tych rzeczy to dlaczego nie? Lysienie mozna porownac do tradzika(obydwie kosmetyczne choroby)tradzik mialem od 13 roku zycia okolo 16 doszlo lysienie wiec idac tokiem myslenia ze i tak jestem szczesciarzem nie powinienem leczyc ani jednego ani drugiego a uwierzcie mi, ze jedno i drugie na psychike niesamowicie wplywa zle. Niby da sie zyc,ale czy bedziesz szczesliwy wygladac duzo gorzej niz normalni ludzi. To ze sa inni z tradzikiem czy lysiejacy/lysi nie oznacza ze ja musze tez flage biala wywiesic i to zaakceptowac bedac takim jak reszta. Sorry,ale nigdy taki jak inni nie bylem i o swoje cale zycie walcze wiec moim zdaniem co sobie w zyciu wywalczyc jest Twoje,poddanie sie w kazdej kwestii to przegrana a wiekszosc przegrywac nie lubi w tym zdecydowanie ja.

Autor tematu widac ze zdarzenia wplynely na wyluzowanie z wlosami, ale to nie oznacza, ze ich posiadanie nie zmienilo by jeszcze bardziej Twojego nastawienia. Zycze spektakularnych odrostow,oby za 6 miesiecy byl.porzadny odrost a za 12 miechow super stan.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...