free web hit counter Skocz do zawartości
Bjorn

Ciekawy rezultat po HT w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

? czegoś nie widzę , przecież gęstość już po strupkach widać że jest mizerna, rozsiane po całym terenie, zamiast byc popakowane jeden przy drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A Wy co o tym sądzicie?

 

Jeśli chodzi o wykonanie zabiegu to nic wyjątkowego. "Każdy" chirurg może ci rozsiać 2050 graftów po całej głowie.

Tylko tego się prawie nigdy nie robi, bo daje to mizerny efekt. 2000 graftami to nawet sobie przodu nie zrobisz.

 

Poza tym, trudniej jest posadzić przecież grafty jeden przy drugim niż jeden centymetr obok drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki stan to ja mam dokładnie teraz i dlatego jadę na kolejny przeszczep.

Nie chcę lać na głowę jak ten na fotkach kupę śluzu z dupy aby zakrywać przerzedzenia i robić fotki że jest pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na fotki po 5,5 miesiąca bez śluzu. Też jest super w porównaniu z tym co miał bez HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na srodku dalej pozostala lysa plama, przed ht troche grzywki mial, efekt slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przykład to jakaś prosta mistyfikacja. Pacjent przy NW7 przy 2000 graftów ma gęstość na całej głowie 60-70 gr/cm2 - to z założenia jakaś mega ściema. Grafty są tak rozrzucone po całej głowie że można by tu określić max 10-20 gr/ cm2 przy tak rozległym obszarze. Dodatkowo zwróćcie uwage ze włosy przed zabiegiem -te natywne - są już prawie martwe - mocny proces miniaturyzacji bez pigmentu i jasne - nagle po 5 mc stały się jak nowe ... byc może finasteryd tu zadziałał ale nie uwierze ze aż w takim krótkim czasie i aż tak intensywnie! To stary trik mało znanych klinik - podbić zachodnich, naiwnych klientów na kaskę - zabieg jest mega medialny i super tani - myśle ze nie jeden się nabrał na tego doktorka.

Dla mnie tutaj dla takiego rezultatu przy stanie pierwotnym trzeba by wpakować minimum 6-8 tys graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tommy.13lv, 2k graftów nie da się uzyskać takiego rezultatu na tak dużej powierzchni...

To jakiś wabik na frajerów z europy, dlatego też ta relacja znalazła się tam, a nie na polskim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Potrzebuję dogęścić przód po 1 operacji którą miałem 3 lata temu. Potrzebuję na około 1000-1500 graftów. Stąd moje pytanie czy przy takiej małej ilości gr opłaca się wyjeżdżać za granicę czy lepiej to zrobić w Polsce, przykładowo u tego doktorka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U tego doktorka zaplacisz za graft tylko co w BHR, jak chcesz w pl to poczekaj moze na tego goscia z Kalisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...