free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koray

- cena fajna

- efekty dobre

- brak polskiego konsultanta

- nieciekawa sytuacja polityczna

- mniejszy punch 0,7-0,8 mm

 

HDC

- cena może być

- efekty też fajne

- polski konsultant

- większy punch 0,9

 

Maral

- cena zajebista

- mechanicznie FUE do którego nie jestem przekonany

- brak polskiego konsultanta

- efekty całkiem spoko poza paroma feralnymi zabiegami ale biorąc pod uwagę fakt ile grafów było przeszczepianych to donor może wyglądać nieciekawie.

 

Głowie się od miesiąca i skłaniam się na Koray'a,(tak wiem że HDC ma promocję teraz, ale zabieg chcę zaplanować na sierpień/wrzesień więc mnie już nie dotyczy)

przy punchu niby 1/10 mm, ale widać różnicę przeglądnąłem chyba z tysiąc zdjęć i porównywałem, przy zabliźnianiu te otwory na donorze moim zdaniem są widoczne

i można zauważyć różnicę , a biorąc pod uwagę to że obcinam się na żołnierza po bokach to można by było zauważyć - chyba że to wynika z umiejętności chirurga ale w to nie wnikam,

jednak to przeważa trochę szale na Koray'a.

 

Jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moj kolega mial w HDC, obcina boki na zolnierza, gora okolo 10 cm zaczesana do gory, nie ma sladow na donorze, poza tym w HDC masz opieke i mozesz zostac w nich az strupy zejda a to duzy plus do sam nie musisz nic robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koraya i HDC. Najlepsze 2 kliniki wzgledem jakosc/cena jezeli chodzi o manualne ht. Co nie wybierzesz bedzie to dobry wybor, osobiscie idac moim tokiem myslenia(robienie zakoli i linii) to wybor jest tylko jeden.

Strasznie podbaja mi sie linie Koraya jest mistrzem w tym (oczywiscie jak ktos robi tylko zakola i linie, bo jak ma do robienia nw 5-6 to z pustego i Salomon nie naleje).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega ma podobny dylemat co ja


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja się chyba zdecyduje na BHR Belgia dr Bisanga. Jeden z najlepszych chirurgów na Świecie i robi też BHT co jest nie bez znaczenia w moim przypadku.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, czytałem zagraniczne fora i najlepsze BHT na Świecie robią w trzej chirurdzy- dr Bisanga z Belgi, dr Poswal z Indi oraz dr Umar z USA. Zresztą co do dwóch pierwszych to mamy tutaj na forum pare spektakularnych zabiegow.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy BHR dobrze robi BHT? Znasz jakieś opinie na ten temat?

 

Robi bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o E.Demirsoy ?

W sumie to na forum nie widzę wielu informacji o nim ?

 

Ja się właśnie nad nim zastanawiam.

Miałem już u niego konsultację - zdjęcia, opis stanu, oczekiwania, itd.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecił mi branie fina 8-10 miesięcy przed zabiegiem, czym wzmocnił moje zaufanie do niego (czuć że nie zależy mu na złapaniu jak najszybciej klienta)

 

Mój lekarz rodzinny nie oponował zbytnio .

Zrobiłem więc sporo badań przed rozpoczęciem kuracji i kuruję się już 3 tygodnie

 

Tu na forum faktycznie mało o nim informacji ale ja na niego trafiłem przez fora niemieckie i anglojęzyczne. Tam jest sporo relacji i są one pozytywne.

Dodatkowo, rozmawiam prywatnie z chłopakiem tu z forum który robił u niego zakola i jest bardzo zadowolony.

 

Cena jest atrakcyjna - 1,25 E/graft.

Doktor ma zdaje się 15 lat doświadczenia w temacie, więc naprawdę sporo.

Robi tylko jednego pacjenta na dzień. Sam wyciąga grafty i otwiera kanały. Technicy umieszczają grafty.

 

Relacje przed/po robią na mnie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się jechać na fue manualne do lekarza, który na codzień robi mechaniczne. Jak Demirsoy to tylko na mechaniczne fue.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demirsoy robił kiedyś równolegle manualnie imechanicznie. Jednak ostatnio zrezygnował całkowicie z fue manualnego i wykonuje jedynie mechanicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demirsoy robił kiedyś równolegle manualnie imechanicznie. Jednak ostatnio zrezygnował całkowicie z fue manualnego i wykonuje jedynie mechanicznie...

 

Tak czy siak, efekty ma naprawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czemu zabiegi u Patrricka Mwamba są takie drogie? Co on robi lepiej?

Widzę po relacjach że zabieg nawet mały rozkłada na kilka dni, i w sumie nawet z mniejszej liczby grafów robi dobre efekty. Notuje dużo większy % odrostu sadzonych grafów czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że ma swój "target". Jedni preferują rokujących pacjentów, inni gotowi zejść z każdej ceny, a gościu trzaska właścicieli mercedesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe że ma swój "target". Jedni preferują rokujących pacjentów, inni gotowi zejść z każdej ceny, a gościu trzaska właścicieli mercedesów

Ale właściciele Merolów mają mózgi jak każdy inny i nie idą tylko dlatego że jest najdrożej. Tak jak nie kupują Merola tylko dlatego że jest 10X droższy od Fiata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca, mogę tylko sobie wyobrażać -dlatego jest rynek sieciówek biedronek i rynek aukcji, nawet w ubogiej polsce są fryzjerzy za 35pln jak i za 500pln, przecież każdy głupi klient wie że umie tak samo wygolić pół głowy a drugie pół postawić czuprynę na lakier. Ale może i ten doktorek ma zniżki dla polityków, aktorów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że cała otoczka - płacę żądam. Jak ktoś ma mało pacjentów i drogich, to nie są oni trzaskani jak z taśmy.

Robi się powoli, dokładnie, pacjentem się opiekuje i obchodzi jak z jajeczkiem.

 

Poza tym zabieg to nie tylko % odrostu. Widziałem zabieg BHT gdzie odrost był znakomity a wyglądało to fatalnie (kompletnie nienaturalnie).

Choć był to co prawda zabieg eksperymentalny (to doktorek płacił pacjentowi, nie odwrotnie), to jednak obrazował, że dobór graftów, ich rozlokowanie, kąt i głębokość wszczepienia mają znaczenie.

Ułożenie fryzury przy ograniczonych zasobach donoru, który nie zawszę się nadaje (włosy z tyłu głowy a zwłaszcza włosy z ciała, są inne niż np włosy na skroniach) , to jest jednak sztuka.

 

 

Ps. Sam np się dziwiłem dlaczego w Polsce nie chcą robić skroni (bo ponoć włosy na skroniach są inne niż w donorze), a na zachodzie skronie robią z dobrym skutkiem.

Niby przeszczep to przeszczep, a jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę, wszystko można wykonać z różną dokładnością, starannością, nakładem pracy. Tak jak porównując sprzęt audio, można kupić masówkę chińską która ja się k posłucha to słychać że faktycznie coś tam gra, muzykę słychać więc czego chcieć więcej, efekt jest, ale porównać jakość dźwięku ze sprzętem z wysokiej półki to jednak coś robi różnicę

 

Oczywiście nie neguje wyboru tańszych klinik bo jak ktoś nie ma kopalni złota na podwórku to bez sensu wydawać górę kasy więcej na zabieg który może będzie taki sam albo w kilku procentach gorszy niż w klinice hi end.

 

Ja mam plan dozbierać i dokononac Wyboru najlepszej opcji z możliwych bo warunki mi pozwalają . Dla mnie HT to nie zakup lodówki, czasu i donoru się nie wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację że czasu nie wrócisz ale tak naprawdę to czy wybierzesz tanią czy nawet najdroższą klinikę świata nie da ci nigdy pewności że zabieg się powiedzie. Jak już trzymamy się terminologii samochodowej to nawet najdroższe Ferrari potrafi się spierdo..ć od razu po wyjechaniu z salonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...