free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kolejne pytanie do osób które może robiły u Koraya

jaki wyszedł wam całkowity koszt za np 3000 grafów - chodzi mi o to że u niego na stronie są wypisane różne ubezpieczenia itp. plus przelot, hotel ?

Jak z dogadaniem się czy trzeba znać super angielski, a może jest możliwość wynajęcia jakiegoś translatora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra kolejne pytanie do osób które może robiły u Koraya

Jak pamiętam tylko jedna osoba robiła u niego.

 

Cena za przeszczep 12500 euro (5000 x 2,5) + 240 euro za pakiet medyczny (ATP – Hypothermosol graft solution, special cap, Hairixin shampoo, Hairixin Lotion, antibiotic, ice packs, pillow, low level laser therapy, Proscar (Finasteride) if required), transport z lotniska do kliniki i z powrotem 90 euro, zakupiłem jeszcze za 300 euro zabieg osoczem bogatopłytkowym

viewtopic.php?f=23&t=1525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie czy ktoś z was ostatnio dopytywał się w Asmed o ceny ?

Bo ja napisałem parę maili i nie wiem czy mój angielski jest na tyle dobry ale dostałem odpowiedź taką:

Cena za jeden graft to 2,50 Euro, cena zawiera wszystkie transporty, pakiety medyczne, prp i zakwaterowanie (pewnie poza biletem lotniczym) ?

Jak ktoś zainteresowany i zna troszkę lepiej angielski od mojego google translator to niech uderza, żeby dowiedzieć się więcej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dla pewności napisałem jeszcze raz, i dostałem odpowiedź że wszystko poza biletem jest wliczone w cenę.

Jeżeli kogoś interesuje to zapytałem też o cenę long FUE i napisali 5 euro za graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... rafts.html

 

Szukałem i znalazłem

nie za bardzo podoba mi się donor tego gościa choć fakt 5000 grafów robi swoje, ale wihts dots tragedia

 

-- 10 sie 2017, 10:59 --

 

http://www.hairsite.com/hair-loss/board ... 39326.html

 

A tutaj donor Basingi wydaje mi się że robi to umiejętniej

ostatnie zdjęcie pokazuje gościa po pobraniu 5000 tys. grafów białych nie widać (coś tam piszą dalej że miał gęsty donor ale i tak szacun)

 

-- 10 sie 2017, 11:07 --

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... dures.html

 

HDC - Maras po ponad 5000tyś wygląd donoru (wiem że u nas na forum też jest gdzieś taki post ale nie chciało mi się szukać)

 

 

Największym minusem porównywania tych zdjęć jest długość włosów u Koraya ewidentnie widać że jest ścięte na "zero"

reszta ma gdzieś tygodniowej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przypadek u Marasa to kolega z naszego forum jak sam zauważyłeś i w tym wątku są zdjęcia donoru na krótszych włosach o ile dobrze pamiętam.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez jedyna moja watpliwosc u Koraya to donor.

Niesamowite linie robi i gesto sadzi,to jest z pewnoscia jego plusem ale wiaze sie z tym minus donoru ,bo w razie dalszego postepu linia bedzie bardzo gesta a reszta mega slaba bo nie bedzie z czego juz pobierac i trzeba bedzie taki kompromis wybrac co przy nw 5-6 bedzie to tragicznie wygladac. Hmm te white dots tez daja wiele do myslenia. Czyzby sie donorem naprawde nie przejmowal i delikatnie mowiac mial wyjebongo na donor i to jak wyglada po zabiegu a jedynie $ i dobrze wygladajacy przod sie liczy??

Dobrze ze taki temat tu powstal bo przed podjeciem decyzji zabiegu ht jego bralem pod uwage na 1 miejscu,jednak widze ze nie do konca wszystko wyglada tak jak powinno i czego oczekuje sie od kogos takiego jak on.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez jedyna moja watpliwosc u Koraya to donor.

Niesamowite linie robi i gesto sadzi,to jest z pewnoscia jego plusem ale wiaze sie z tym minus donoru ,bo w razie dalszego postepu linia bedzie bardzo gesta a reszta mega slaba bo nie bedzie z czego juz pobierac i trzeba bedzie taki kompromis wybrac co przy nw 5-6 bedzie to tragicznie wygladac. Hmm te white dots tez daja wiele do myslenia. Czyzby sie donorem naprawde nie przejmowal i delikatnie mowiac mial wyjebongo na donor i to jak wyglada po zabiegu a jedynie $ i dobrze wygladajacy przod sie liczy??

Dobrze ze taki temat tu powstal bo przed podjeciem decyzji zabiegu ht jego bralem pod uwage na 1 miejscu,jednak widze ze nie do konca wszystko wyglada tak jak powinno i czego oczekuje sie od kogos takiego jak on.

Ale czy te white dots przy tak krótko ściętych włosach są naprawdę tak istotne? Tam dalej są zdjęcia już po drugim zabiegu (w sumie 9000 tys graftow) i chyba każdy z nas dałby się pokroić za to żeby mieć tak wyglądający donor po tak ogromnej ekstrakcji

Swoją drogą, panuje tutaj opinia, że Koray naciąga na grafty - za to na jego stronie widać że osiąga rewelacyjne rezultaty przy sensownej ilości graftów. Ciekawe czy to on lekko okłamuje w jakiś sposób prezentując swoje rezultaty, czy my za bardzo zasugerowaliśmy się przypadkiem kolegi, który dostał 5 tys.

 

ps. witam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AngelOnTheEarth - u mnie też wychodził na prowadzenia tylko ciężko u niego było dopaść jakieś dobre zdjęcia donoru a jak już były to z takimi długimi włosami że ciężko było cokolwiek zauważyć, dlatego ciągle szukałem no i niestety się doszukałem

 

tfutfutfu - też linie i gęstości mi się podobają ale jest kolejne ale

prawie wszyscy pacjenci są na finie (ze spektakularnymi efektami), a ja wychodzę z takiego założenia że jeżeli mam wydać na zabieg 40 tyś zł lub więcej to po to żeby chemią się nie faszerować i nie ingerować w pracę hormonalną organizmu.

Przy przeglądaniu miliona zdjęć Koraya zauważyłem taką małą prawidłowość, że przy braku Fina efekty nie są już tak spektakularne jak z nim a przeważająca ilość zdjęć na jakie można natrafić w sieci są opisana że brał finasteryd, choć przyznaje że trafiłem również na spoko efekty bez niego dużo lepsze niż u Basingi i Marasa dobry przykład ktoś z forum zamieścił chyba w tym temacie.

 

No i staje znowu przed pytaniem do kogo na zabieg

Koray

- cena fajna 2,50 euro + bilet w obie strony + dodatkowo zabieg osoczem bogato płytkowym

- efekty dobre ale też pytanie czy część nie odzyskana przy pomocy Finasterydu

- brak polskiego konsultanta, ale zapewniają tłumacza

- nieciekawa sytuacja polityczna

- mniejszy punch 0,7-0,8 mm - ale i tak bardziej przeorany donor niż u Marasa

 

HDC

- cena może być 3,0 euro

- efekty też fajne

- polski konsultant

- większy punch 0,9 ale lepiej wyglądający donor

 

Maral odpada

viewtopic.php?f=23&t=3109

w tym temacie widać jak manual ora donor

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jan_kasprzak_1989

Mariush z naszego forum miał u Koraya 5000 graftów.

tfutfutfu

Jak już wydajesz tyle kasy na manualne fue to nie chcesz, żeby ingerencja chirurgiczna była widoczna, jednak w white dotsy zawsze można zrobic mikropigmentację.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy HDC zapomniales dodac ze placisz tylko za grafty, opieke, przelot,transfer z i do i tygodniowe wakacje masz za free, a to bardzo duzy plus bo strupow nawet nie musisz dotykac zrobia to za ciebie inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jan_kasprzak_1989

Mariush z naszego forum miał u Koraya 5000 graftów.

tfutfutfu

Jak już wydajesz tyle kasy na manualne fue to nie chcesz, żeby ingerencja chirurgiczna była widoczna, jednak w white dotsy zawsze można zrobic mikropigmentację.

No właśnie zależy jak spojrzeć na to "tyle" kasy. Dla kogoś zarabiającego w euro/dolarach/funtach to Koray jest wręcz opcją budżetową w porównaniu np. do cen w USA. Oczywiście nieie neguję występowania white dots, po prostu z mojej perspektywy jeśli donor wygląda bardzo ok przy trochę dłuższych włosach i rezultat na łbie też jest więcej niż dobry, to white dots przy ogoleniu "wianka" na parę 2-3 mm nie jest problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leon85

nic nie zapomniałem wakacje są wtedy gdy jadę wypocząć, a tutaj jadę na zabieg przy który będzie dużo stresu i nerwów czy wszystko wyjdzie ok.

A Koray tak jak pisałem wcześniej, też już gwarantuje transport z i na lotnisko, hotel, tłumacza, a dodatkowo zabieg osoczem bogatopłytkowym, nie wiem jak z opieką bo nie pytałem, no tylko za bilet trzeba zapłacić.

Więc jeśli chodzi ci o koszt to na pewno tańszy jest Koray niż Maras a płacić tylko za to , że tydzień spędzisz w pokoju hotelowym to mi się nie widzi, bo zwiedzać raczej nie będziesz z pociętą głową (jest to swego rodzaju komfort za który można dopłacić, ale nie 50 centów na grafie, a kunszt jednego i drugiego jakoś bardzo się nie różni no może teraz wyszła sprawa donoru ale to jeszcze do dokładniejszego wybadania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no musimy ten dodnor wyjasnic panowie.

Bylem juz praktycznie na Koraya zdecydowany a tu takie cos wyszlo.... Dobrze, ze przed a nie po. Moze dla innych white dots i widoczny zorany donor nie przeszkadza, ale placimy u dobrego fachowca okolo 40tys zl to chcemy miec dobrze pobrane i zrobione ht. Dlaczego musimy zawsze isc na kompromis skoro placimy gruba forse? Rownie dobrze mozna isc na mechaniczne fue, ktore jest 3-4x tansze a donor bedzie podobnie wygladal.

Jezeli macie racje z donorem i przez to, ze Koray robi zdjecia dluzszych wlosow z tylu to nie widac, w takim ukladzie HDC bedzie plasowac sie na 1 miejscu gdyz oceniamy cala prace doktora a nie tylko wszepione grafty. Coz temat wciaz otwarty i zapraszam wszystkich do dyskusji.

Kolejny dowod na to, ze wybor kliniki i decyzja ht musi byc przemyslana.

http://www.hairlossexperiences.com/view ... forum_id=2

 

A tutaj koles u Koraya bez fina i ze zdjeciami krotkich wlosow donoru. Co sadzicie ?

http://www.hairlossexperiences.com/view ... ay+erdogan


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor już przed Koray'em nie wygląda najciekawiej więc ciężko ocenić

Jak coś to napisałem do Asmed co oni na to że takie plamy są u nich a u innych nie zobaczymy czy będzie ucieczka od odpowiedzi

A jeśli chodzi o kompromisy to zgadzam się z AngelOnTheEarth w 100%, tutaj nie ma kompromisów bo ty będziesz się musiał pokazać ludziom nie lekarz jeżeli robi lipe to sorry ale dziękujemy, a jeżeli komuś zależy tylko żeby front dobrze wyglądał to lepiej zgolić się całkiem na łyso i mieć pewność że nikt cię nie wyśmieje z powodu czy to łysiny na górze czy to "dziwnie" wyglądających plamek z tyłu to też swego rodzaju kompromis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, ten gość z drugiego linku ma raczej całkiem spoko efekt jak na niecałe 3k graftów. Może nie fenomenalny, ale jak bez fina to myślę, że pozytywnie. A donor nie wygląda na bardzo przeorany, do tego jest krótko obcięty. No ale to temat założony 7 lat temu, więc wszystko mogło się zmienić - niekoniecznie na lepsze. A ten przypadek z pierwszego linku rzeczywiście donor dostał ładnie po dupie. Resztę natomiast ciężko stwierdzić, bo nie wiadomo jak duży obszar był robiony, a donor raczej rozległy nie był. Do tego niewiadomą jest jak się pacjent prowadził po zabiegu (oczywiście niczego mu nie ujmując).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura tak samo, wszystko zależy od gęstości donoru i puncha każdy człowiek jest inny jeden ma więcej w donorze drugi mniej ciraz rzadziej się zdarza spiepszenie donoru nawet w mechanicznym fue. Tylko partacze w polsce go niszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o nadmiernie ubytki w donorze jako takie (przerwy między włosami ), ale jak bardzo się one rzucają w oczy. Wiadomo, że na to nakładają się też inne czynniki jak np. wiek ( im ktoś młodszy tym więcej kolagenu i bielsze dotsy) itp.

Lekarze robiący mechaniczne fue najczęściej pobierają jak od linijki czego efekt widać wyżej.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na zdjęciach po dwóch miechach nie wygląda tak źle. Chociaż fakt, że po dwóch tygodniach było nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dowiemy się jakby ten sam donor wyglądał u innych z manualnym FUE takich ht jest wielokrotnie mniej, a i chirurdzy wybierają sobie ludzi z dobrym gęstym donorem, do Marala lecisz i on ma w dupie jaki masz donor tylko robi ht każdemu co nie oznacza, że go niszczy i nie dba o niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc z pierwszego linku u mnie ma robione ht w jakiejs nieznanej klinice,chcialem pokazac sam fakt jak potrafia co niektorzy zniszczyc komus donor i cale g.. z tego wyroslo na domiar wszystkiego...

Ogolnie nigdy az tak nie myslalem i white dots myslalem ze u porzadnego chirurga beda sporo mniej widoczne bo wiadomo ze jakos tam widoczne musza byc... coz w tej naszej calej zabawie z lysieniem wszedzie kompromisy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...