free web hit counter Skocz do zawartości
axds

Prośba o ocenę sytuacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakola? Zagęszczenie? Słuchaj ja tu widzę "kolano"... Plan dla Ciebie to najlepiej pierwszy zabieg: linia i połowa głowy, drugi korona. Pierwszy zabieg zrób u kogoś kto linie robi dobrze i gęsto sadzi, drugi (najlepiej po roku) możes zrobić tańszym kosztem u Marala bo korona nie musi być taka gęsta żeby efekt był ok. Oczywiści to wszystko zależy od donoru a ze zdjęć nie wiele można na ten temat wywnioskować. Ja myślę że pierwszy zabieg to ok 3500 graftów kolejny pewnie minimum 2300 żeby było jak powiedziałeś niezbyt gęsto ale przyzwoicie. Pewnie lepiej się wypowiedzą koledzy po kilku HT bo ich przykłady wychodzenia z podobnej sytuacji początkowej świadczą same za siebie. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lat i taki stan... Daj sobie spokój z ht, chyba że masz fortune.

 

Bardzo agresywnie łysiejesz i prawdopodobnie szybko osiągniesz nw7. Ja bym na twoim miejscu najpierw spróbował z kuracją i ocenił za rok czy jest sens robić przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj gdyby HT zależało tylko od fortuny to nie bylo by tragedii... Tu stan donoru jest chyba przeciętny więc góra 6/7k do wyjęcia a to może być mało. Wiem że zostaje jeszcze BHT ale na tym opierać walkę to juz abstrakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam linki z przeszczepu 5090 FUT . przypadek faceta z problemen identycznym jak Twój. https://hattingenhair.wordpress.com/201 ... nt-result/ filmik --->

. Blond włosy i łysienie na nw7 nigdy nie dadzą spektakularnego efektu. Jeżeli jednak jak sam napisałeś nie zależy Ci na bujnej czuprynie i jeżeli masz kasę to działaj. Efekt jest jaki jest, moim zdaniem mizerny i nie wart wydawania na to grubej kasy, ale to już sam musisz ocenić czy warto i czy Ty będziesz usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównie zależy mi na zrobieniu zakoli i zagęszczeniu czubka głowy

 

Zakola? Zagęszczenie? Słuchaj ja tu widzę "kolano"

 

Skisłem


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokladnie kolego cala gora do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro masz jak na ten wiek...jak widzę tureckie studia dla Ciebie jedynym ratunkiem, tam gdzie ja uderzam -w BHR wydałbyś z 50-70tys pln. na załatanie tego (2-3HT). O ile bonzo wogóle by się zgodził...Tutaj nawet srednia gęstość po turasach to bedzie zawsze lepsze niż dupo-glaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostro masz jak na ten wiek...jak widzę tureckie studia dla Ciebie jedynym ratunkiem, tam gdzie ja uderzam -w BHR wydałbyś z 50-70tys pln. na załatanie tego (2-3HT). O ile bonzo wogóle by się zgodził...Tutaj nawet srednia gęstość po turasach to bedzie zawsze lepsze niż dupo-glaca.

 

 

zgadzam sie..... lec do marala lub kogos kto zrob tobie HT po calej lub conajmniej na pol glowy.....u marala nie wydasz majatku a te 3000 tobie posadzi....zrobienie zamych zakoli nie ma sensu bedzie to wyglondalo nienatrualnie geste wlosy na lini a cala reszta prawie lysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie są oczekiwania. Jak Maral to parę zapałek wbite w gówno... Na taką powierzchnię (a Maral robi "na raz") trzeba 2 zabiegi żeby bylo ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! No ja miałem podobny przypadek jak autor wątka. Pierwszy zabieg w getfue, drugi zabieg tanio u Marala, a teraz szykuje się juz na droższy w BHR bo tylko tam zrobią mi z ciała BHT bo z donoru juz poszło prawie 5000 graftów. Tak jak mówią koledzy na jednym zabiegu się nie skończy, minimum 3, a najprawdopodobniej 4 zabiegi o ile masz gęsta brode czy włosy na klacie na BHT bo potrzebujesz ok 7-10 tyś graftów a wątpie żeby tyle dało się pobrać z Twojego donoru. Mimo wszystko życzę powodzenia


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...