free web hit counter Skocz do zawartości
ondrej

29 lat, cel - zagęszczenie co zostało RU, Saba Gel, Nizoral

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Będę relacjonował swoje (mam nadzieję) postępy. Podejmuję walkę po raz kolejny. Wcześniej przez 1,5 roku wcierałem Minoxidil 15% (tylko to) ale brakowało mi wiedzy z tego forum i w sumie oprócz małych odrostów oraz tymczasowego zagęszczenia nic nie osiągnąłem.

 

Mój plan walki:

 

codziennie rano mycie głowy szamponem Avalon Organics Biotin B Complex

codziennie rano po myciu RU 5% około 1,5-2 ml

codziennie rano Skrzypolen 2 kaspułki

wieczorem co drugi dzień Saba Gel w hydro

wieczorem co trzeci dzień mycie głowy Nizoralem

 

Niestety po RU czuję ból w klacie.

 

Będę wdzięczny za opinie i Wasze porady.

20170613_073013.thumb.jpg.275a34bfd8104c831310725b4d1e3060.jpg

20170613_073017.thumb.jpg.b914e5f6f693282cde819e1c3a9cbd46.jpg

20170613_073021.thumb.jpg.f3826c082fa9bf733b764c703febea8a.jpg

20170613_073422.thumb.jpg.318a283a9f7368c3b9740715a346a62b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z minoxa zrezygnowales dawno temu i nie bedziesz do niego wracal?

Skoro uboki w tej postaci po ru sie juz pojawily to nie wrozy to nic dobrego i nie chce tu zle zyczyc,ale one nie przechodza z czasem niestety. Pomysl nad CB/fin/dut a skoro masz lysienie juz widoczne na koronie to lepiej cos wew by bylo ewentualnie dla wzmocnienia zew i wew.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem Minoxidil 15% iiSolutions przez ostatnie półtora roku. Stan, który widzicie na zdjęciach to stan na trzy tygodnie po odstawieniu. Widziałem po nim efekty w postaci zagęszczenia włosów i pojawienia się vellus hair na zakolach, ale dwa, trzy m-ce temu zacząłem widzieć pogorszenie.

 

Napieprza mnie od wczoraj w klacie okrutnie. Jeśli mówisz to nie przejdzie, to będę musiał podziękować za krótką przygodę z RU, chyba, że jest metoda na usunięcie tych uboków poprzez jakąś modyfikację roztworu. Mam RU w KB sol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zle ze zrezygnowales tak nagle z minoxa i do tego 15% z dnia na dzien nie majac do tego zadnego blokera.

Mozesz sprobowac zmniejszac ilosc ml. Sprobuj 1ml dziennie tyle ze u mnie 1ml nic wiele nie dawal,2ml spowolnienie spore ale znowu uboki takie jak Ty masz i badz tu madrym. Ru nie jest dla kazdego tak jak i po minoxie ludzie maja podkrazone oczy i popuchniete a innym w tym mi po 10 latach nic takiego sie nie przytrafilo. Wszystko kwestia organizmu takze eksperymentuj na sobie moze 1ml lub mniej bedzie spoko dzialac bez ubokow a jak nie to wtedy zmiana blokera masz jeszcze fin,duta i CB do dyspozycji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...