free web hit counter Skocz do zawartości
pozarek89

28L pierwsza mocniejsza próba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Moja historia z włosami zaczyna sie kiedy zanim skonczyłem18 lat. Wtedy pierwszy raz zauważyłem milion włosów w wannie, co mnie przeraziło. Wtedy wiadomo badania, lekarz.. i nic jak to lekarze (procz epizodu z propecią ale to inna historia. Powiem tylko, że nie miałem uboków ale zdecydowanie za drogie w stosunku do mocy. No i nie ten wiek. Pogodziłem sie z myślą, że będę łysy. Wtedy po powiedzmy dwoch latach wypadanie ustąpiło ale zauwazyłem u siebie pierwsze objawy zakoli ( coś NW0,5, NW1 ). Mniej więcej na studiach zaopatrzyłem się w minox ( stosuję go do tej pory ) z wymiernym skutkiem plus cynk, wit b6 i inne roślinki czyli ziel herbata czy wierzbownica. Mniej więcej rok temu zauważyłem u siebie, ze zaczynam się zbliżać do granicy NW2 dlatego dodałem jeszcze izoflawony i naturalne mieszanki olejków takich jak arganowy, rycynowy, z wiesiołka i tran. Dodatkowo codziennie nakładam sobie szampon z keto i trzymam chwile na głowie. Wydaje mi się, że odrobinę pomagają ale ciężko mi stwierdzić bo panicznie oglądam sobie linie prawie codziennie w każdym razie dość znacznie ograniczyło to konieczność liczenia włosów po umyciu (ok 40-50 dziennie). Pamiętam jak dawniej było ich grubo ponad 100. Z czasem odnalazłem to forum. Przejrzałem chyba całe, począwszy od waszych kuracji, historii, uboków (zaczynam sie posługiwać waszymi skrótami ), przyszłościowych terapii no po prostu pewnie wszystko Moje łysienie nie jest jakies agresywne ale postępuje (tata, dziadkowie - wszyscy przerzedzenie na czuprynie plus koronka tak po 40/50ce) więc chce to zatrzymać, a może przy odrobinie szczęscia odwrócić do pewnego stopnia. Moim pomysłem jest flut 1-2% zmieszany z minoxem 2xED i dut E4D. RU i CB są mrzonką przyszłości Trochę boję się o wątrobę przez fluta ale zoabczymy. Pozdrawiam was i zyczcie mi powodzenia. Miło będzie też przeczytać wasze opinie i porady.

 

Edit:

 

Zdjęcia zaraz po myciu. Włosy jeszcze wilgotne

1631402a3fa36595med.jpg

2656485c42a14c09med.jpg

5e2e24dc2b31c2acgen.jpg

1d38e1f95129c7a1gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle jak na taki wiek. Fajnie, że przychodzisz do "nas" z jakąś już zdobytą wiedzą. Co do fluta, nie boisz się ubokow? Oprócz złego wpływu na watrobe możesz się spodziewać ubokow na tle seksualnym. Pomyśl nad tym RU, działa na podobnej zasadzie i jest bezpieczniejsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tski wiwk to znaczy sugerujesz ze jestem.stary? :P nie zamierzam stosowac fluta oralnie. Wiem ze jest on metabolizowany nawet stosowany miejscowo ale probuje eksperymentowac z jego wplywem ogolno ustrojowym wlasnie poprzez wcierki. Poki co czekam na duta i fluta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim pomysłem jest flut 1-2% zmieszany z minoxem 2xED i dut E4D. RU i CB są mrzonką przyszłości Trochę boję się o wątrobę przez fluta ale zobaczymy]

 

Nie rozumiem dlaczego Twoim zdaniem RU i CB to mrzonki przyszlosci, mozesz sie odniesc do tego zdania? Probuje to rozgryzc na kilka sposob, ale nic nie pasuje- gdyz RU jest jakie jest i najprawdopodobniej na takim etapie pozostanie. CB od lat jest i ludzie stosuja to z dobrymi efektam a dodatkowo sa prowadzone badania, ktore moga doprowadzic do oficjalnego wprowadzenia leku na rynek swiatowy....

Flut to przestarzaly lek do walki z lysieniem. Uboki w wiekszosci przypadkow murowane.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o cenę. Flut dziala podobnie jak ru tylko ze jest tańszy. Wiec jesli podziała ale uboki będą znaczne to zmienię wtedy na ru. Podobnie będzie w przypadku CB. Można wiedzieć ile miesięcznie kosztuje kuracją RU w KB oraz CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mała akutalizacja.

Trwa trzeci tydzień kuracji. Zauważyłem u siebie jakby wzmożone wypadanie (linienie?) więc dla mnie to sygnał, że kuracja działa poza tym na zakolach zauważyłem drobniuteńkie igiełki (vellus?) więc może za jakiś czas włosy w tym miejscu zyskają na grubości i gęstości. A może to tylko moje pozytywne nastawienie sugeruje mi skuteczność kuracji nie wiem, w każdym razie pamiętam aby zdawać relację z przebiegu leczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Znów aktualizuję wpis.

 

Obecnie stosuję duta 0.5mg co 2-3 dni zamiennie. Dodatkowo wcierkę 5% minox i w nim rozpuszczone 4 lub 3 tabletki fluta (zalezy od mojego nastawienia ). Libido troszkę spadło to fakt ale nie mam żadnego problemu z utrzymaniem erekcji itp (szczegóły pominę ), a gino też nie zauwazylem). Jeśli chodzi o włosy to na zakolach pojawiają się (chyba) pojedyncze włoski. Nadal przy myciu wypada ich sporo. we wrzesniu minie 2 miesiące i torche więc wtedy wyślę zdjęcia dla porównania.

 

Pozdrawiam i słucham propozycji lub pytań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę masz fajne włosy jeszcze jak na 29 lat. W wieku 30 miałem podobne prawie bez zakoli a teraz jest tragedia. Także dobrze, że zabrałeś się za to już teraz, napewno uda Ci się włosy zachować na dłużej w dobrym stanie. Co to jest ten Flut?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Pomału dobijamy do czterech miesięcy kuracji. Kuracja nadal bez większych zmian. Dut co 3 dni, minox z flutem dwa razy rano i wieczorem i szampon z keto od czasu do czasu. Efekty? Póki co bez zmian czyli pojedyncze drobne włoski na zakolach więc nawet nie wiem czy jest sens robić zdjęcia no i wypada ich mniej przy myciu, czesaniu i targaniu ręcznikiem. Uboki? Nic nie zauważyłem - przynajmniej do tej pory.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Minął dokładnie rok od rozpoczęcia mojej kuracji. Jak dla mnie bez zmian ale oceńcie sami.

Pozdrawiam

 

f3465cae72e80eccmed.jpg

200e757628b74bcbmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rezultatów, wytrwałości i konsekwencji. Wygląda na prawe super. Gdybym ja przy takim stanie zabrał się za temat na poważnie

Może głupie pytanie - czy na takie rzeczy jak fluta czy duta da radę dostać receptę czy tylko obieg wtórny? Jeśli tak to od jakiego i w jaki sposób podejść do tematu?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci się wszystko trzyma Oby tak dalej. Powodzenia


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...