free web hit counter Skocz do zawartości
kloocu

32 lata - prośba o ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, mam 32 lata, łysienie zaczęło się chyba wcześnie, mając 22 l zauważyłem, że coś się zaczyna dziać...

na chwiłę obecną rozkminiam temat HT bo linii z przodu już nie mam , więc zastanawiam się jaką drogę obrać.

nie brałem do tej pory żadnych leków ani nie stosowałem minoxa.

myślałem by przez rok spróbować używać CB, żeby wzmocnić włosy i potem robić zakola i linię fue u Feriduniego lub Bisangi.

Co sądzicie?

 

 

 

1355909456_IMG_2975(1).jpg.52eca26aac5f4459d500cebcc3fa2c44.jpg

1249950909_IMG_2966(1).jpg.9aa90562982a49093b30f5db45b63a51.jpg

1082391383_IMG_2959(1).jpg.b76bcdc397b09f79e828cb9cd14721b2.jpg

IMG_2941.jpg.08f8ffdf7fcf6df64e988d5ee0897d08.jpg

IMG_2952.jpg.4327e84573d2b8e49e79439551bd3bf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB jest teraz dopiero szerzej używane na forum dzięki zamówieniom grupowym, więc zdecydowane opinie pojawią się za niedługo.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie chcesz wcierać te cb ? w język? jest dosyć gęsty zakoli i tak nie odzyskasz, moim zdaniem jesteś dobrym kandydatem do HT, masz grube ciemne włosy efekt będzie ok, bloker przed HT się bierze aby jak największy % przeszczepionych włosów się przyjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat takiego lysienia i to bez kuracji to kazdy moze pozazdroscic.

Z tak postepujacym lysieniem spokojnie ht mozna robic a CB spokojnie wystarczy jak chcesz calosc pokryc to 1% 2ml powinno sprawe mniej wiecej zalatwic w miejscach najbardziej podatnych na lysienie, zeby calosc pokryc to pewnie z 3-3.5 ml trzeba , ale Tobie tego nie trzeba byle w przod i korone lac i obserwowac co sie dzieje. Masz wiele mozliwosci kuracji plus mega wolne lysienie wiec masz troche szczescia w pechu(bo jednak zaczales lysiec).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie chcesz wcierać te cb ? w język? jest dosyć gęsty zakoli i tak nie odzyskasz, moim zdaniem jesteś dobrym kandydatem do HT, masz grube ciemne włosy efekt będzie ok, bloker przed HT się bierze aby jak największy % przeszczepionych włosów się przyjął.

 

chcę na górę wcierać, i w koronę, na zdjęciach nie widać może ale góra też jest już rzadsza.. a korona profilaktycznie bo wiadomo że proces jak się zaczął to będzie szło dalej. nie chcę przez CB uzyskać odrostu, tylko spowolnić proces i uzyskać stabilizację przed planowanym HT.

 

-- 23 cze 2017, 8:02 --

 

10 lat takiego lysienia i to bez kuracji to kazdy moze pozazdroscic.

Z tak postepujacym lysieniem spokojnie ht mozna robic a CB spokojnie wystarczy jak chcesz calosc pokryc to 1% 2ml powinno sprawe mniej wiecej zalatwic w miejscach najbardziej podatnych na lysienie, zeby calosc pokryc to pewnie z 3-3.5 ml trzeba , ale Tobie tego nie trzeba byle w przod i korone lac i obserwowac co sie dzieje. Masz wiele mozliwosci kuracji plus mega wolne lysienie wiec masz troche szczescia w pechu(bo jednak zaczales lysiec).

 

no proces idzie w miarę wolno, pamiętam że 7 lat temu miałem załamkę co to będzie ale jakoś się wyrok odroczył w czasie

na zdjęciach nie widać ale proces też już dopadł obszar powyżej języka. dlatego pomyślałem o CB co by się od uboków trochę wymigać, ty stosujesz CB i chyba skuteczność jakaś jest.

 

Na przyszły rok chciałbym zrobić HT, podobają mi się wyniki ferudiniego, minus to brak polskiego konsultanta i długa lista oczekujących, BHR ma Janka i około 4 miesięcy oczekiwania. Wyjazdu do turków nie biorę pod uwagę, ewentualnie wakacje w Hiszpanii i Lorenzo, ale tam podobna historia jak u Feriduniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz jeszcze HDC z polskim konsultantem i opieka po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze HDC z polskim konsultantem i opieka po zabiegu

 

no ale czytam i HDC chyba nie należy do czołówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czołówki typu Hassonwong czy Mwabwa nie, ale to dobra klinika z manualnym fue.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czołówki typu Hassonwong czy Mwabwa nie, ale to dobra klinika z manualnym fue.

 

A o tym Mwamba wiesz coś więcej?? Bo właśnie czytałem że jeden z najlepszych na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociażby to, że ma cenę 10 euro za graft.

 

ale to chyba za long hair fue take gdzieś widziałem,

wiadomo że z tym pierniczenia co nie miara, i max 500 graftów dzień idzie wykręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy koniecznie podtrzebujesz najlepszego i najdroszego doktorka....ciebie kazda klinika wezmieie z otwartimi rekami...grube ciemne wlosy a zakola masz takie ze nie jeden 20latek by tobie pozazdroscil....wszystko jedno u kogo zrobisz efekt bedzie super .....nawet klinika w PL musala by sie juz postarac zeby to spiepszyc

 

-- 24 cze 2017, 12:24 --

 

bisangi tobie policzy 11000 € za 3000 graftow,...maral pewnie rzobi z 3300 i zaplacisz 2500€ w obu przypadkach bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do HDC ,Koraya,BHR. Mysle, ze napisza Ci 2000-3000 tys graftow moim zdaniem masz bardzo dobry stan i chcesz zrobic sam przod wiec 3000 to bedzie przesada a biorac pod uwage , ze nie stosujesz kuracji to nie rob super gestosci tylko normalna jak masz reszte a pozostale grafty przydadza sie na dalsza przyszlosc.

Niby przod najwazniejszy, ale sporo swoich tam masz jeszcze wiec licz sie z tym, ze kiedys mozesz potrzebowac kolejnych graftow a nie wiesz jak kuracja podziala, bo nigdy nie stosowales nic.

Najpierw do nich napisz a pozniej zdecydujesz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy koniecznie podtrzebujesz najlepszego i najdroszego doktorka....ciebie kazda klinika wezmieie z otwartimi rekami...grube ciemne wlosy a zakola masz takie ze nie jeden 20latek by tobie pozazdroscil....wszystko jedno u kogo zrobisz efekt bedzie super .....nawet klinika w PL musala by sie juz postarac zeby to spiepszyc

 

-- 24 cze 2017, 12:24 --

 

bisangi tobie policzy 11000 € za 3000 graftow,...maral pewnie rzobi z 3300 i zaplacisz 2500€ w obu przypadkach bedziesz zadowolony

 

Jakie to porównanie !!!!!Maral do Bisangi??? Widzę że na forum Marala zrobiliście królem HT

Że jest moda na tego pierwszego to nie znaczy, że między nimi nie ma różnicy w jakości tylko w cenie.

Kolega kloccu napisał że chce jechać do Feriduniego lub Bisangi.Tu można napisać, że będzie w obu przypadkach zadowolony:) Bo co do jakości to są jedni z najlepszych lekarzy na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feriduni moim zdaniem bije zdecydowanie Marasa, Koray'a i Bisange, ale cena najwyższa.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marala to sie oplaca robić jak ma się duży ubytek z tego co wiem to on robi gęstość 30-40 graftów na cm kwadratowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z linią raczej nie zaszaleje...u mnie u bisangi poszło 50-60na cm z tego co pamiętam, gdzies mam karteluszkę "summary" po zabiegu sprzed lat...

w sumie to teraz mógłbym kombinować i robić gdzie indziej taniej, ale 3,6 czy 3e to chuj tam przeboleję raz na 10lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumieć że marzenie Justina Biebera niskiej linii spełnione

ale się chłopak zdziwi za parę lat jak mu łysienie pójdzie do tyłu, a potylica już wytrzebiona w ~40%...

Mieć nadzieję że się Maral zabezpiecza umowami HT, jak mu Justin przyjdzie wyć pod okno kliniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumieć że marzenie Justina Biebera niskiej linii spełnione

ale się chłopak zdziwi za parę lat jak mu łysienie pójdzie do tyłu, a potylica już wytrzebiona w ~40%...

Mieć nadzieję że się Maral zabezpiecza umowami HT, jak mu Justin przyjdzie wyć pod okno kliniki

 

Wiecznie się nie żyje, odkładanie tylko co będzie za X lat ciągle o tym myśląc daje psychice ostro w dupę, a nawet jak będzie mu postępowało dalej to chociaż na np. kilka lat ma spokój i się cieszy tym zabiegiem, a jak postąpi to się wtedy będzie martwił


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marala to sie oplaca robić jak ma się duży ubytek z tego co wiem to on robi gęstość 30-40 graftów na cm kwadratowy

 

https://www.realself.com/review/istanbu ... al-clinic#

 

Zobacz ten przypadek 3100 graftów na takie zakola to raczej gęściej wychodzi

 

Masz rację wszystko zależy od przypadku ja tam na Marala nie narzekam zrobił co mógł w jednym zabiegu u mnie był duży ubytek mogłem zrobić gęsto przód a korony wcale, ale wolałem rozłożyć to na całość aby móc sypać mikrowłókna, tak narzekają niektórzy na tą Turcję, ale pokażcie mi na necie zjebany zabieg u Marala, a przypominam robi 5-6 dziennie od jakiś 16 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...