free web hit counter Skocz do zawartości
kloocu

32 lata - prośba o ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

-mnie do nich nie wliczaj narzekać ależ skąd, idzie po prostu każdemu na rękę idąc w to na co wielu by nie poszło. Tylko jak ten mistrz gęstej linii dostanie dupo-glacę tuż za grzywką za 5lat, wtedy się zacznie. Ale zawsze ostatecznie można ogolić łeb na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy koniecznie podtrzebujesz najlepszego i najdroszego doktorka....ciebie kazda klinika wezmieie z otwartimi rekami...grube ciemne wlosy a zakola masz takie ze nie jeden 20latek by tobie pozazdroscil....wszystko jedno u kogo zrobisz efekt bedzie super .....nawet klinika w PL musala by sie juz postarac zeby to spiepszyc

 

-- 24 cze 2017, 12:24 --

 

bisangi tobie policzy 11000 € za 3000 graftow,...maral pewnie rzobi z 3300 i zaplacisz 2500€ w obu przypadkach bedziesz zadowolony

 

Jakie to porównanie !!!!!Maral do Bisangi??? Widzę że na forum Marala zrobiliście królem HT

Że jest moda na tego pierwszego to nie znaczy, że między nimi nie ma różnicy w jakości tylko w cenie.

Kolega kloccu napisał że chce jechać do Feriduniego lub Bisangi.Tu można napisać, że będzie w obu przypadkach zadowolony:) Bo co do jakości to są jedni z najlepszych lekarzy na świecie.

 

A czy ja napisalem ze miendzy nimi nie ma roznicy ??! sam bylem u bisangi bo chcalem miec jednego z lepszych, ale maral robi rowniez fajne linie i za cene przystempna dla Polakow i jak juz pislem w jego przypadku to nawet polska klinika osagnie w miare zadawalajacy efekt

 

-- 05 lip 2017, 7:44 --

 

Napisz do HDC ,Koraya,BHR. Mysle, ze napisza Ci 2000-3000 tys graftow moim zdaniem masz bardzo dobry stan i chcesz zrobic sam przod wiec 3000 to bedzie przesada a biorac pod uwage , ze nie stosujesz kuracji to nie rob super gestosci tylko normalna jak masz reszte a pozostale grafty przydadza sie na dalsza przyszlosc.

Niby przod najwazniejszy, ale sporo swoich tam masz jeszcze wiec licz sie z tym, ze kiedys mozesz potrzebowac kolejnych graftow a nie wiesz jak kuracja podziala, bo nigdy nie stosowales nic.

Najpierw do nich napisz a pozniej zdecydujesz.

 

 

przy 2000 to zrobi same zakola jesli bedzie chcal linie tez troche obnizyc to spokojnie dobije do 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę szaleć z linią, celem jest zakryć jako tako zakola, i będę zadowolony,

o lini takiej jak w wieku 18 lat nie marzę bo to krótkowzroczność, łysienie postępuję, wolę zachować grafty na przyszłość, by jak najdłużej utrzymać względny stan poprzez kolejne HT,

głupotą jest wpakować większość donoru w fajną, gęstą, niską linię i cieszyć się nią parę lat a potem dramat bo graftów niema i fajna linia z przodu a za nią łysodupizm.

Wstępnie skłaniam się ku Ferudiniemu, nie zamierzam oszczędzać kasy bo to decyzja na całe życie, wolę przepłacić i mieć świadomość, że zrobiłem wszystko najlepiej jak się dało niż później żałować, bo czasu i graftów się nie wróci, wóz albo przewóz.

 

gdyby nie fakt że muszę szybko do pracy wrócić i będę miał tylko 8-9 dni na powrót do żywych, już bym zrobił HT w tym roku ale głowię się jak ukryć fakt zabiegu zostawię górę długą, boki mi zgolą, po 8 dniach pójdę do fryzjera i może coś wyrzeźbi z gówna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feriduni to top topów więc na pewno będziesz zadowolony.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcę szaleć z linią

 

Raz się żyje więc szaleństwo wskazane

 

-- 05 lip 2017, 13:49 --

 

głupotą jest wpakować większość donoru w fajną, gęstą, niską linię i cieszyć się nią parę lat a potem dramat bo graftów niema i fajna linia z przodu a za nią łysodupizm.

 

Chyba że ktoś wie że łysienie nie postąpi albo zakłada że ew. bardzo niewiele postąpi w najgorszym przypadku.

 

-- 05 lip 2017, 13:51 --

 

Wstępnie skłaniam się ku Ferudiniemu, nie zamierzam oszczędzać kasy bo to decyzja na całe życie, wolę przepłacić i mieć świadomość, że zrobiłem wszystko najlepiej jak się dało niż później żałować, bo czasu i graftów się nie wróci, wóz albo przewóz.

 

Ale co do tego to się w pełni zgadzam. HT to nie zakup telewizora, pralki czy nawet samochodu, czasu nie cofniesz, graftów nie odzyskasz.

 

-- 05 lip 2017, 14:02 --

 

fajna linia z przodu a za nią łysodupizm.

 

Niekoniecznie łysodupizm bo jeśli będą tylko ''znośne'' przerzedzenia to ok, nawet najlepsi lekarze robią w ten sposób że linię sadzą gęsto a obszar za linią już o wiele mniej gęsto - to dla jak najlepszego wyglądu z przodu i dla maksymalnego oszczędzania graftów - taka to już specyfika HT i to o czym mówisz jest poniekąd i tak normalne w tej zabawie, nawet przy najlepiej wykonanym zabiegu gęstość za linią jest i tak sporo niższa - jak by już tak to wziąść pod lupę.

Ponadto nawet jeśli łysodupizm byłby jako dość łysawy obszar ale stosunkowo niewielki to długością i fryzem nie ma problemu czegoś takiego skutecznie maskować i w takim przypadku dobra linia wychodzi i tak na pierwszy plan, poza tym lekki łysodupizm można poprawić następnym zabiegiem jeśli byłoby trzeba.

 

Ja bym powiedział tak: że właściwa strategia kluczem do sukcesu. Dobry plan na pewnych założeniach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy jak tam uwaza ale 2000 graftow to smieszna ilosc....i mysle ze za dwa lata moglbys zalowac ze ta linia jedna nie jest nisza.....ale zgadzam sie ze jesli masz powazne obawy ze dobijesz minimum do nw5 to oczcedzaj grafty.....a piszac o Maralu te mialem na mysli ze czlowiek powinien sie nastawic na wiecej niz jedno HT....bo czy zrobi tobie tylko zakola czy odrazu czala linie jesli lysienie bedzie postepowac to tak i tak bedzie trzeba dogeszczac.

 

wylozyc jednorazowo 40.000zl to moze i nie jest jakims wiekszym problemem ale jesli za rok lub dwa trzeba bedzie znow wylozyc 20.000 a za kolejne dwa nastepne 20.000 zeby dogescic .......

 

w kazdym badz razie zycze sukcesu

 

-- 05 lip 2017, 13:25 --

 

8-9 dni phu bardzo krutko....dobrze ze masz ciemne wlosy to moze na donoze nie bedzie tego az tak bardzo widac....i jesli strupki juz bo 9 dniach zejda to jak sie na krutko zetniesz, moze nie bedzie sie to odrazu az tak zucac w oczy ....

 

ale nie licz nato ze sie nikt nie skapnie....u mnie po 10 dniach juz strupkow nie bylo, zerknij sobie na fotki, ale zamaskowc tego nie bylo jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8-9 dni phu bardzo krutko....dobrze ze masz ciemne wlosy to moze na donoze nie bedzie tego az tak bardzo widac....i jesli strupki juz bo 9 dniach zejda to jak sie na krutko zetniesz, moze nie bedzie sie to odrazu az tak zucac w oczy ....

 

ale nie licz nato ze sie nikt nie skapnie....u mnie po 10 dniach juz strupkow nie bylo, zerknij sobie na fotki, ale zamaskowc tego nie bylo jak

 

no i to jest dla mnie największa obawa przed robieniem HT...

to ile czasu trzeba by odczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Byłem u Bisangi na konsultacjach i trochę mój zapał i optymizm opadł. Gęstość donoru bez rewelacji 60-70 w dodatku grafty głównie jedno i deuwlosowe. Więc słabo to wygląda... Zalecił fina i konsultacje za 8 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Mój donor wycenił na 3500 tys. więc nawet przy założeniu bardzo ostrożnych szacunków to i tak bardzo słabo. I na c**j strategia, planowanie skoro i tak nie pozostaje nic innego jak leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w przekonaniu że donor mam raczej gęsty, a tu jak obuchem w łeb dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim temacie są zdjęcia, chociaż niezbyt dobrej jakości.

 

Jechałem w przekonaniu że donor mam raczej gęsty, a tu jak obuchem w łeb dostałem.

 

Ja trochę się spodziewałem, że mogę mieć słaby, ale u Ciebie rzeczywiście wygląda trochę lepiej. Może Bisanga z góry odrzuca trudniejsze przypadki, dążące do nw5-6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mój masz na pierwszej stronie.

 

to jest slaby donor ? wedlug mnie jest gesty, zazywanie fina przez 8 miechow co mialoby zmiecic to ze z 1-2 wlosowch zrobia sie 3-4 ?

 

 

 

Mój donor wycenił na 3500 tys.

 

 

to jest niemozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również byłem na konsultacji z udziałem dr. Bisangi (i jego polskiego asystenta Jana). Szczegóły dot. min. donor density otrzymam w mailu. Pierwsze pyt dot. stosowania finasterydu -zauważyłem że preferuje pacjentów biorących finasteryd. Moja odpowiedź, że stosuje od koło 4-5 lat wyraźnie go zadowoliła. Doktorek narysował mi linię -raczej konserwatywną -i ocenił że będzie potrzeba ok 1700 grafów. Mój problem to znaczna ilość siwych włosów na donorze. Stąd zapytałem czy jest możliwa wydłubanie głównie niesiwych włosów. Doctor rzekł, że tak ale będzie to trudne bowiem zajmuje więcej czasu a jak rzekł dr. Bisanga "time is money"- co było jednak trochę niestosowne w kontekście ceny 3-3,5 e. per graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Doctor rzekł, że tak ale będzie to trudne bowiem zajmuje więcej czasu a jak rzekł dr. Bisanga "time is money"- co było jednak trochę niestosowne w kontekście ceny 3-3,5 e. per graft.

 

Bardzo dobrze i stosownie rzekł - jak prawdziwy kapitalista, ponad to nic nie wymyślił z dupy bo prawdę powiedział że zajmuje to więcej czasu (taka dodatkowa selekcja) niż standardowo przewidziane, i ja go rozumiem.

 

Cena 3-3,5 € dla Ciebie może i jest kosmiczna, ale nie pluj o to do niego tylko do polskiego rządu że jesteśmy takimi ''szczurami'' we własnym kraju - a co dopiero w Europie, a także do swoich rodaków aby zmienili choć trochę mentalność.

 

Ja jeśli będę robił u Bisangi HT, to będę musiał też dopłacić dlatego że mam wymagania, a procedura taka jaką chcę robić HT jest bardzo czasochłonna i rozumiem to.

 

Reasumując, moim zdaniem doktor nie powiedział nic złego ani niestosownego.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak parametry donoru u Ciebie bo jestem ciekawy. mnie odroczono podejrzewam dlatego że nie biorę fina, więc łysienie raczej nie ustabilizowane... Choć mam już 33l i HT dotyczyło by tylko zakoli i linii, reszta w miarę się trzyma choć pewnie jest objęta miniaturyzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgodnie z informacją od Jana średnia dla obszaru dawczego to 75 graftów/cm2 czyli chyba bez rewelacji-szczególnie wobec siwych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle.. U mnie gorzej bo niby 65 na cm średnio, choć nie daję w to wiary i pojadę się gdzieś jeszcze przemierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniales zapytac, czym bisanga wam te donory mierzyl ? takim specjalnym urzadzeniem co jezdzi po wlosach czy na oko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba dawał jakiś mikroskop i do tego przystawiał iPhone, i cykał fotkę jakąś aplikacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...