free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

HDC Cypr - kolejny zabieg 3514 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co zdecydowałem się na tył i boki 3mm a góra ok 1cm i jest ok, pare osób mi powiedziało ze wyglądam młodziej i schludniej jak mam krótko przystrzyżone tym bardziej że już mam linie włosów i nie mam gniazda na górze

Orientuje się ktoś czy przeszczepione włosy są wrażliwe i mogą wypaść od porządnej siłowni i samego czystego białka? Chyba już raczej nic ich nie ruszy?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chyba miesiacu już możesz wrócić do ciężkich treningów więc po odroście nie ma prawa być żadnych kompilkacji bo włosy są już Twoje. Co do białka to nie ma wpływu, nawet chyba proteiny dobrze robią na włosy, tzn. dieta wysokobiałkowa. Białko to uzupełnienie diety więc to jest jakby nie patrzeć jedzenie. Nie masz się co zastanawiać jak np. nad suplementami czy SSA.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakiś czas temu interesował mi ten temat. Na zachodnich forach piszą, że ciężki trening siłowy i białko mogą szkodzić włosom. Z drugiej strony nie ma też jakiś badań potwierdzających tą teorie. Kreatyna i wszystkie mocniejsze środki szkodzą na pewno, sztuczne białko podobno może podnosić poziom hormonu wzrostu co przyczynia się do szybszego łysienia. Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Ja postanowiłem ćwiczyć nawet jeśli ma to trochę pogorszyć stan, bo fajna sylwestka jest chyba nawet ważniejsza niż te włosy już nie wspominając o korzyściach zdrowotnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to ciekawe bo wszyscy moi znajomi którzy robili spoko sylwetkę teraz latają po wszystkich lekarzach od kregosłupa i stawów. Sport to zdrowie

 

Jak ćwiczyć to tylko ciężarem własnego ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z Tb kolego, ja cwicze od paru lat na nic nie narzekam a wrecz przeciwnie kondycja sila o wiele na plus. Fakt jak ktos zle wykonuje cwiczenia lub na sile chce pokazac ile to on nie podniósł to tak mozna latwo o kontuzje, fakt faktem zle robia niektorzy jak dla nich liczy sie tylko wielkosc, sa wielcy ale 0 kondycji i strasznie spięci. Trzeba wykonywać cwiczenia rozciągające plus wlasnie jakies bieganie lub sztuki walki, plywanie by nie zrobic z siebie sztywnej skały Jedynie co mnie zastanawia wiem ze ten temat byl powielany ale kreatyna. U mnie pamietam na studiach bylo 2 chlopakow co byli szczupli, ruszyli na silownie ladnie wygladaja, ale obaj jak mieli ładne czarne geste wlosy maja teraz kompletna łysine. Moze maja te kure*skie geny albo moze ta kreatyna ma wplyw ? Ja osobiscie jej nie biore wole nie ryzykowac :D

 

Przemo wstawisz aktualne zdjecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna potrafi podnieść poziom dht o 57% dodatkowo przebialkowany organizm to zła praca układu limfatycznego, dorzucając zbędne białko i kreatynę zaburzamy proces filtracji nerek i pierwszym objawem będzie przetluszczanie skóry, możliwy tradzik, łupież i wypadanie włosów jako obrona układu immunologicznego. Dodatkowo sam trening podnosi wrażliwość na androgeny. Najbezpieczniej będzie trenować 2 x w tygodniu aby hormony nie skakaly jeść max 1g na kg ciała białka - sam jem tyle maksymalnie, mam około 45 cm na ręce i dobrze zarysowane mięśnie. Nie musimy jeść tyle białka ile każą! Nie wierzcie w te mity. Białko to odłam pomleczny, a przecież mleko jest bee. Jak nie wierzycie zróbcie sobie badanie kreatyniny po miesiącu suplementacji białkiem i przed. Białko jak już tylko wegańskie, które nie zakwasza organizmu i nie powoduje dziwnych reakcji alergicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna jest chyba jednym z lepiej przebadanych suplementów dającym realne efekty przede wszystkim w postaci siły mięśniowej. Zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach wysokoenergetycznego zwiazku dającego dużą dawke energi w wysilkach trwających nie wiem gdzieś do okolo 12 sekund a wiec siłownia sprinty itp.

Podobno zwieksza ilość dht ciekawe jak ma się do wypadania wlosów. Ja uważam ze większości i tak to zależy od genetyki tyle osób co bierze kreatyne to wiekszosc powinna byc łysa a nie jest he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sport to zdrowie

 

"Sport is health nothing is impossible to improve both inside and outside, it is all about discipline and love the impossible" - Amaruk Kayshapanta.

 

Tutaj pokazane jego foty kiedyś i teraz https://twitter.com/Kayshapanta/status/ ... 2850157568

 

Lecz chyba jednak łysienie lekko dało się we znaki, mimo że nadal ma U-szejpa.

 

 

Jak ćwiczyć to tylko ciężarem własnego ciała.

 

Na początku tak. Nikt przecież od razu samochodami nie rzuca.

 

 

A to ciekawe bo wszyscy moi znajomi którzy robili spoko sylwetkę teraz latają po wszystkich lekarzach od kregosłupa i stawów.

 

I to jest to o czym tutaj inni mówią - znaczne przecenianie swoich aktualnych obecnych możliwości, oraz też na siłę próba szpanu przed innymi.

Choć jak to w sporcie: kontuzje się zdarzają i różne wypadki też - to żadna nowość - także trochę racji też masz w pewnym sensie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kreatyna jest chyba jednym z lepiej przebadanych suplementów dającym realne efekty przede wszystkim w postaci siły mięśniowej. Zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach wysokoenergetycznego zwiazku dającego dużą dawke energi w wysilkach trwających nie wiem gdzieś do okolo 12 sekund a wiec siłownia sprinty itp.

Podobno zwieksza ilość dht ciekawe jak ma się do wypadania wlosów. Ja uważam ze większości i tak to zależy od genetyki tyle osób co bierze kreatyne to wiekszosc powinna byc łysa a nie jest he

. Jeśli nie są podatni na dht i mają zdrowe nerki to spoko. Ciekawe tylko czemu jak się szama kreatynę jest się podatnym na różne infekcje i przeziębienia. Dlaczego kreatyna jest zakazana w niektórych państwach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sport to zdrowie

 

"Sport is health nothing is impossible to improve both inside and outside, it is all about discipline and love the impossible" - Amaruk Kayshapanta.

 

Tutaj pokazane jego foty kiedyś i teraz https://twitter.com/Kayshapanta/status/ ... 2850157568

 

Lecz chyba jednak łysienie lekko dało się we znaki, mimo że nadal ma U-szejpa.

 

 

Jak ćwiczyć to tylko ciężarem własnego ciała.

 

Na początku tak. Nikt przecież od razu samochodami nie rzuca.

 

 

A to ciekawe bo wszyscy moi znajomi którzy robili spoko sylwetkę teraz latają po wszystkich lekarzach od kregosłupa i stawów.

 

I to jest to o czym tutaj inni mówią - znaczne przecenianie swoich aktualnych obecnych możliwości, oraz też na siłę próba szpanu przed innymi.

Choć jak to w sporcie: kontuzje się zdarzają i różne wypadki też - to żadna nowość - także trochę racji też masz w pewnym sensie.

 

Sprecyzuje ;

 

Moi znajomi o których pisałem to nie "koksy" spod budki z piwem tylko ludzie którzy zawodowo trenowali dwóch było również w kadrze . Po latach treningów siłowych i technicznych znają chyba już wszystkich lekarzy w kraju i kilku zagranicznych. Po 40 tce tylko nieliczni cieszą się zdrwiem bo każdy organizm ma inną wytrzymałość. To są ich słowa , żeby nie przeciążać nigdy organizmu w perspektywie wieloletnich systematycznych treningów bo kończy się gwarancja po 40 tce i zaprzyjażniasz się z lekarzami, znachorami i innymi uzdrowicelami bo ból jest nie do zniesienia. Nie jest to reguła oczywiście , ale takich przykładów jest sporo . Ja mam czasami z nich ubaw mówiąc "Sport to zdrowie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam za 5 msc 40-stke i 3x w tygodniu trenuje boks i 1-2x siłownie i poki co daje rade Oczywiscie żadnej kreatyny od której kiedys mi wypadło duzo wlosow. Dzis tylko dieta i naturalna odżywka białkowa chodzi mi o to zeby mi nie wypadły włosy przeszczepione a siłownia to zdrowa sylwetka, boks to interwały i zdrowy trening beztlenowy.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam za 5 msc 40-stke i 3x w tygodniu trenuje boks i 1-2x siłownie i poki co daje rade Oczywiscie żadnej kreatyny od której kiedys mi wypadło duzo wlosow. Dzis tylko dieta i naturalna odżywka białkowa chodzi mi o to zeby mi nie wypadły włosy przeszczepione a siłownia to zdrowa sylwetka, boks to interwały i zdrowy trening beztlenowy.

 

To prawda, ja również zauważyłem ze ilość wypadających włosów po kreatynie zwiększyła się :/. Stosowałam kreatynę, stacki, yohimbine, czy tez dimethylamylamine i niestety w tym okresie stan moich włosów się znacznie pogorszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro delikatny off top sie zaczal pozwole sobie dorzucic kilka zdan na temat kreatyny.

Brat nie lysieje w ogole i ma nw0 a byl kilka razy na kreatynie i za kazdym razem myslal,ze zaczyna lysiec,gdyz wlosy zaczely wypadac i ich jakosc sie sporo pogarszala. Jak widac kreatyna dziala negatywnie nawet na tych co nie lysieja,bo po odstawieniu czy zakonczeniu serii wracalo u niego wszystko do normy. U lysiejacych niekoniecznie musialo by to wrocic do normy na pewno jakies przyspieszenie procesu to wywoluje wiec nigdy jej nie bralem i nie zamierzam.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, czy mówiąc o kreatynie, masz też na myśli wszystkie odżywki białkowe? Nie jestem za bardzo obeznany w temacie, a mam w planach zacząć chodzić na siłownię. Jednocześnie zaczynam kurację na łysienie i chcę stworzyć czarną listę środków i produktów żywnościowych których nie powinienem przyjmować. Z tego co kojarzę pisałeś gdzieś że chodzisz na siłownie, więc masz pewnie przegląd czego unikać, a co jest bezpieczne. Dodam tylko że siłownię traktuję jako drogę do wyrobienia w miarę porządnej sylwetki i utrzymania ogólnej kondycji, nie mówię tutaj o jakimś poważnym koksowaniu. Odżywek i suplementów też raczej unikam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel, czy mówiąc o kreatynie, masz na myśli też wszystkie odżywki białkowe? Nie jestem za bardzo obeznany w temacie, a mam w planach zacząć chodzić na siłownię. Jednocześnie zaczynam kurację na łysienie i chcę stworzyć czarną listę środków i produktów żywnościowych których nie powinienem przyjmować.

 

Nie, kreatyna to nie jest odżywka białkowa.

Wydaje mi się ze białko powinno poprawiać jakość włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze białko powinno poprawiać jakość włosów

No właśnie, z jednej strony białko może poprawić jakoś włosów, z drugiej strony niektórzy, z tego forum np antydhteor, unikają mięsa, bo uważają, że przynosi więcej szkód niż pożytku dla włosów. Wiem, że robi się off top, ale już nie wiadomo z którą stronę iść z tą dietą. O ile na temat farmakologii zostało powiedziane już bardzo duzo, tak brakuje dyskusji na temat ogólnego żywienia i suplementacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze białko powinno poprawiać jakość włosów

No właśnie, z jednej strony białko może poprawić jakoś włosów, z drugiej strony niektórzy, z tego forum np antydhteor, unikają mięsa, bo uważają, że przynosi więcej szkód niż pożytku dla włosów. Wiem, że robi się offtop, ale już nie wiadomo z którą stronę iść z tą dietą.

 

Wiekszosc białek to serwatka, ale niech wypowie się ktoś jeszcze bo nie chce Cię wprowadzać w błąd z oddziaływaniem białka na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie 6 miesięcy od zabiegu. Efekt taki sobie- szału nie ma. Myślę, że już lepiej nie będzie z racji tych 6 miesięcy. Nic nowego nie wyrasta, a mam wręcz wrażenie że z przodu mam mniej włosów niż po Maralu a przed zabiegiem w HDC ale może to moje przewrażliwienie.

Wlosy są zbyt rzadkie, żeby zapuścić dłuższe i zamaskować prześwitująca skórę, a jak ścinam na 0,5-1 cm to i tak są prześwity na całą głowę.

Widocznie około 8500 graftów to za mało na dobry efekt w moim przypadku.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w moim topiku pisałeś, że taki zadowolony jesteś, jakie to hdc super nie jest Sam widzisz Ja też z każdym dniem, tygodniem nie widzę ŻADNEJ poprawy w gęstości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolonym to się jest jak sie widzi tak jak ja swoją głowe po zabiegu, ma się to już za sobą i ma się też wielkie nadzieje. Ja tylko żałuję że nie zrobiłem zdjęcia swojej głowie jakieś 3 tygodnie po zabiegu kiedy to już wszystkie strupy odpadły ale przeszczepione włosy wciąż "siedziały". Byłem naprawdę zadowolony. Potem wyrosło z tego połowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy przynajmniej żyliście nadzieją ja z góry wiedziałam, że na 80 % będzie lipa jak uslyszałam ile mi włożyli...chciałam być fair więc nie pisałam o nich krytycznie...ale teraz po pół roku nie mam skrupułów. Jeżeli po pół roku zabieg wygląda słabo to nie ma co liczyć na cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej tutaj upatruje się mała liczba graftów. Jestem realistą i 8500 to jednak niewiele na tak poważne łysienie i taki obszar jak u mnie. Tutaj potrzeba minimum 10-15 tyś. No ale na dzień dzisiejszy już donor skończony, włosów brak, więc z zabiegami tez koniec. Trzeba czekać aż wymyślą eliksir na porost włosów


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo, a nie myślałeś żeby zrobić mikropigmentacje? Skoro włożyłeś już tyle wysiłku, to może warto spróbować, żeby trochę poprawić efekt. Można też poeksperymentować z mikrowłóknami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...