free web hit counter Skocz do zawartości
guitarrman

29 lat, moja kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w temacie - skończyłem 29 lat.

Krótko po 22 urodzinach dostrzegłem rozpoczynające się u mnie łysienie androgenowe.. Niestety brak wiedzy w temacie i przeświadczenie, że "z genami nie wygrasz" spowodowało, że doprowadziłem do pogorszenia się mojego stanu.

 

Obecnie po pozyskaniu informacji z tego forum oraz konsultacji z dermatologiem rozpocząłem kurację.

Aktualny stan mojej głowy ma się następująco:

 

https://zapodaj.net/ff6beab0b96b6.jpg.html

https://zapodaj.net/5a600553b1b63.jpg.html

 

jak widać - dramatyczne prześwity na koronie, oraz postępujące zakola, coraz wyższe czoło. Prawe zakole postępuje szybciej, niesymetrycznie względem lewego.

A do 20stki bujna, gęsta czupryna na całej głowie... :/ Jak oglądam stare zdjęcia czy filmy to płakać mi się chce.

 

no nic, walczymy. Obecnie jest dopiero 4 dzień mojej kuracji. Stosuję:

 

 

Nezyr (1x dziennie)

Minovivax 5% na noc

zincas forte 1x co drugi dzień

szampon Pharmaceris + odżywka (stosowane co drugi dzień)

 

Oczywiście jak większość obawiam się ubów - zwłaszcza w kwestiach libido. Ale mam nadzieję, że mój organizm zareaguje pozytywnie.

No i liczę na efekty. Dam znać po miesiącu jak tam postępy. Mile widziane wszelkie sugestie, korekty.

 

Pozdrowienia dla wszystkich z tym samym problemem! Damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jest dopiero 4 dzień mojej kuracji. Stosuję:

 

 

Nezyr (1x dziennie)

Minovivax 5% na noc

zincas forte 1x co drugi dzień

szampon Pharmaceris + odżywka (stosowane co drugi dzień)

 

Na pewno Minovivax 5% tylko na noc? Generalnie standardem jest psikanie 2 razy dziennie (rano i na wieczór).


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia mam nadzieje,ze coś się zagęsci na finie.. ale po co nezyr?nie lepiej tańszy finasteryd ?


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek bylem u dermatologa i tez nezyr mi przepisal u mnie kosztuje 60zl. Nie byl chetny na cos innego, a gdy powiedzialem o proscar to powiedzial ze nie da sie tak idealnie 1mg uzyskkac (hehe). Powiedzial ze po zamnnik czy cos moge isc do rodzinnego lekarza, ze powinien przepisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nezyr, bo na razie podążyłem za sugestią dermatologa....

A minox na tą chwilę tylko raz na noc, bo fatalnie włosy wyglądają w ciągu dnia kiedy je spryskam z rana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, pierwszy tydzień za mną, ale libido poszło wyraźnie w dół... Nie wiem czy sobie po prostu wmówiłem po przeczytaniu Waszych doświadczeń, pewnie w dużej mierze tak to właśnie działa. Nie wiem czy sobie nie dać spokoju, czy może wręcz przeciwnie - zachować spokój i jeszcze kontynuować, bo czas trwania tej kuracji jest jeszcze bardzo krótki i nie wiem nawet czy fin mógłby w tydzień już sprawić, że libido wręcz poszło na łeb i szyję, erekcja też dużo gorzej. Czuję się nieswojo.

Tak jak mówicie - pewnie w większości przypadków główną rolę w tych sprawach odgrywa głowa.

aha no i czytając inne wątki - faktycznie chyba pospieszyłem się z tym minoxem rozpoczynając spryskiwanie głowy równocześnie ze startem przyjmowania fina... Może poczekać jakiś czas i zacząć minoxa później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku jest najgorzej bierz dalej na pewno będzie lepiej, dużo też zależy jak często sex uprawiasz, ale możesz na początku trochę ograniczyć, a nie próbować na siłę to po jakimś czasie ci się bardziej zachce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...