free web hit counter Skocz do zawartości
Lukersik

WALKA O GĘSTE WŁOSY

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Moja historia zaczyna się jakieś 4 lata wstecz kiedy nawet nie podejrzewałem że dziś będę się zmagać z tym probemem.

Na początku nie działo się nic szczególnego zaczeło sie od okresów zwiększonego wypadania włosów, dziś po tym czasie dodam że za miesiąc kończed 27 lat mam przerzedzone zakola i ogólnie cieńsze włosy na szczęście oprócz zakoli moja czupryna nie ucierpiała jak naazie w żanym innym miejscu. Cała ta sytuacja bardzo odbila się na życiu osobistym z człowieka pewnego siebie,duszy towarzystwa, zadowolonego ze swojego wyglądu zamieniłem się w zakompleksionego ponuraka, ktorego nic nie cieszy, bez planów, partnerki i wizji lepszego jutra. Wiele osób uważa że dramatyzuje pewnie i robie problem tam gdzie go nie ma bo przecież jest tyle łysiejących. no cóz każdy jest inny. Nie piszcie proszę komentarzy że trzeba się ztym pogodzić i tyle bo nie nie trzeba. Oczywiście pzez te 4 lata wytoczyłem cały arsenał do walki z łysienie z średnim efektem patrząc na podjęte zaangażowanie. Przerobiłem liczne szampony. odżywki, ampułki, lotiony, wcierki, witaminy biotyna, cyki, skrzypy itp owszem to wszystko poprawia stan włosów ale nie tak ja byśmy chciei. Potem do ataku weszły zabiegi medycny estetycznej i tu mam wielki żal do lekari, która naciągneła mnie na ogromne pieniądze a efekt jest mizerny.Znana w Łodzi szanowana kinika. Mezoterapia mikroigłowa z jakimś koktajlem witaminowym, osocze bogatopłytkowe fenice, karboksyterapia, i zabieg, który miał być największym hitem dr cyj hair filler terapia peptydowa, szczerze jeden wielki kit mimo tego o czym zapewniają Was na konsultacjach efekty są o połowe mniejsze. Włosy przez krótki zas rzeczywiście są gęstsze, ładnie się układają, sa błyszczące ale nie odrastają w przerzedonych miescach. To są dobre zabiegi dla osób, które mają dużo kasy i mają włosy osłabione lub zniszczone ale nie dla takich, którzy mają wyłysałe miejsca. Oczywiście od 2lat stosuje fanasteryd pod postacią nezyry 1 mg włosy sie jakos jie przerzedzają ale odrost nie występuje, loxon 5% też nie dał nic spektakularnego a tylko głowa swędzi przy dłuższym stosowaniu. Podjołem decyzje że trzeba zrobić sobie te zakola skoro inaczej się nie da nawet jestem ws tanie wziąć kredyt raz się żyje lepiej być biednym i szczęśliwym niż mieć kasę i wiecznego doła zresztą wychodze z założenia że jak jest się szczęsliwym to i kasa łatwiej przychodzi. teraz moja prośa do Was gdzie robić od razu mówie że wszelkie Turcje, Słowacje Londyny itp odpadają chodzi mi o kraj. naczytałem się opowieści jak to tutaj partaczą, żeby nie robić i znów się zdołowałem. Pomożecie interesuje mnie wyłącznie opcja pojedyńczych graftów bez blizny z tyłu gowy i z dobrym efektem, Myślę że do 10 tysięcy zrobie sobie same zakola z dbrą jakością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pl na razie jest jedna klinika w trakcie robienia zabiegow a efekty zobaczymy z czasem jakie sa. Poza tym skoro chcesz byc szczesliwym z dobrymi wlosami to zagranica musowo chyba ze dalej wybierzesz kompromis i ryzyko w Pl.

10tys na zakola to tylko fue mechaniczne i tez zagranica. Zakladajac 2000-2.500 graftow w porzadnej klinice robiacej zabieg fue manualne typu Koray,HDC,BHR to tak okolo 25 do 30 tys zl potrzebujesz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka klinikę z Pl masz na myśli ?

 

-- 18 sie 2017, 20:09 --

 

Ten cały doktor gojdz który sam w swojej klinice miał robiony przeszczep wyglada po zabiegu dobrze ale ceny na stronie ma kosmiczne w porównaniu do innych klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, możesz powiedzieć coś więcej na temat dr cyj hair filler?? Właśnie zastanawiam się nad tym zabiegiem. Stosowałeś też może osocze bogatopłytkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...