free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku bez bicia przyznam się, że od dłuższego czasu stosuję Minoxa 5% bez żadnego blockera. Teraz jednak ze względu na to, że perspektywa kolejnego zabiegu raczej jest oddalona chciałbym włączyć jakiś blocker. Chciałbym wybrać taki, który po pierwsze nie będzie miał destrukcyjnych skutków ubocznych, cena nie jest już aż tak ważna. Fin w takim przypadku raczej odpada nawet w małej dawce, dużo się o nim naczytałem i raczej ciężko mi uwierzyć w to, że przy mniejszych dawkach lub po odstawieniu skutki uboczne się nie pojawiają albo mijają (szczególnie jeśli chodzi o sprawy libido, płodności itp.). Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że żeby skutecznie zablokować DHT nie ma środka, który będzie neutralny dla organizmu pod względem skutków ubocznych, wiadomo trzeba wybrać mniejsze zło. Raczej ciężko mi też się przekonać do RU, może gdyby był w bardziej przystępnej formie bez konieczności kombinowania z tym mieszaniem, pojazdy itd. Może jest jakaś alternatywa, którą ktoś z was wypróbował?

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko RU nic skutecznego bez ubokow nie znajdziesz - a mieszanka banalnie prosta jak uzywasz minoxa - np. Loxona to dobry pojazd - odmierzasz na wadze 95g loxonu , wsypujesz 5 g RU mieszasz i gotowe - fakt musisz miec 2 butelki z minoxem bo Ru lejesz raz dziennie a minoxa 2 razy - wiec rano sam minox a na noc minox z RU nie ma kombinowania. Ja tam innych blokerow po za sterydami nie znam. Ewentualnie delikatny bloker to szampon z keto - bo inne tam saw czy wierzbownica to tak raczej dla sportu tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko RU nic skutecznego bez ubokow nie znajdziesz - a mieszanka banalnie prosta jak uzywasz minoxa - np. Loxona to dobry pojazd - odmierzasz na wadze 95g loxonu , wsypujesz 5 g RU mieszasz i gotowe - fakt musisz miec 2 butelki z minoxem bo Ru lejesz raz dziennie a minoxa 2 razy - wiec rano sam minox a na noc minox z RU nie ma kombinowania. Ja tam innych blokerow po za sterydami nie znam. Ewentualnie delikatny bloker to szampon z keto - bo inne tam saw czy wierzbownica to tak raczej dla sportu tylko

 

 

Ja akurat minoxa używam w piance Kirkland albo Roagine. Tak ze chyba musiałbym kupić Kirkland taki w płynie przykładowo, ale czy wtedy to będzie dobre połączenie które nie spowoduje ubokow?

Z keto masz racje i kiedyś nawet to stosowałem, a dokładnie w postaci kremu. Efektów specjalnie nie było, ale może za krótko stosowałem. Zawsze można dołączyć tez jako dodatek.

 

Odnośnie RU powiem szczerze kiedyś wyczytałem gdzieś już nie pamietam gdzie, ze może prowadzić do raka prostaty zdaje się, nie jestem pewien, ale chyba jakoś tak. Po przeczytaniu tego wtedy się wycofałem z tego RU.

 

-- 06 sie 2017, 0:06 --

 

RU też powoduje uboki. Rozważ CB.

 

Znasz kogoś, komu to pomogło? Tzn. kto przetestował np. w połączeniu z Minoxem?

U Ciebie jakie są efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ubokach RU były nawet osobne tematy. Przede wszystkim RU wali po sercu, nie mówiąc już o brain fogach i ubokach seksualnych.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keto stosuj 2-3 razy w tygodniu - to ma dzialanie raz przeciw grzybiczne (przy lysieniu andr. czesto jest silny lojotok co czesto powoduje wlasnie np. Grzybice) i ma tez lekkie dzialanie blokujace DHT

Co do RU przeczytaj forum o RU

Zaleca sie KB solution jako najlepszy pojazd ograniczajacy uboki (ktory tez mozna kupic u zioma) co do plynu kirkland - jest tam alkohol (sklad podobny do loxonu ) wiec Z RU bedzie ok.

KB przygotowujesz tez banalnie - kupujesz koncentrat KB (nie kupisz gotowego ) dajesz na wage 35g KB i 60g spirytusu 96% (jest w biedronce) mieszasz i masz gotowe KB solution - i potem dodajesz 5g Ru i masz 100g 5% RU.Ale na forum wyczytalem ze minox w plynie jako pojazd tez jest dobry i wygodniejsze to jest w stosowaniu bo nie robisz 3 wcierek tylko dwie.

PS

Wlsnie nie znalazlem nigdzie historii ktora by opisywala jakies dobre efekty po CB moze ktos wie najlepiej z polskiego podworka?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co spodziewacie sie po CB?

Wielu ludzi myli pojecia... jezeli masz dobre nw i chcesz utrzymac wlosy to warto sprobowac z CB i utrzymac co masz. Natomiast jeseli liczysz na spora poprawe badz odrosty to zapraszam na wybranie sie na HT badz skopiowanie kuracji Antka


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po CB bym sie spodziewal choc ze 2 przykladow ja po RU u fightera lub wlodikoxa byly odrosty - jasne to wyjatki ale potwierdzaly skutecznosc RU ze napewno mozna jakos tam liczyc na zatrzymanie - a z CB mamy jakies efekty takie wyjatkowe z jeden chociaz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po CB bym sie spodziewal choc ze 2 przykladow ja po RU u fightera lub wlodikoxa byly odrosty - jasne to wyjatki ale potwierdzaly skutecznosc RU ze napewno mozna jakos tam liczyc na zatrzymanie - a z CB mamy jakies efekty takie wyjatkowe z jeden chociarz ?

 

Angel twierdzi że CB działa i że dawało dobrze radę w jego przypadku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po CB bym sie spodziewal choc ze 2 przykladow ja po RU u fightera lub wlodikoxa byly odrosty - jasne to wyjatki ale potwierdzaly skutecznosc RU ze napewno mozna jakos tam liczyc na zatrzymanie - a z CB mamy jakies efekty takie wyjatkowe z jeden chociaz ?

Skoro masz watpliwosci przejrzyj sobie moj watek.

Nie reklamuje Cb, po prostu nie lubie komentarzy typu: nie dziala, bo nie zarosly mi zakola badz nie widze odrostow. Po finie tez sa przypadki na swiecie , ze ludziom zakola zarosly ale w 99.99% jest uwazany za bloker utrzymujacy stan owlosienia i w wiekszosci przypadkow tak wlasnie dziala, wiec nie wiem po co sie podniecac tym ulamkiem % z mega efektami.

Poza tym RU ludzie stosuja od 10 lat jak nie dluzej, bo 10 lat temu o tym slyszalem, natomiast CB jest wciaz rzadko stosowanym srodkiem na calym swiecie nie tylko ze wzgledu na cene, ale niepewny pojazd oraz stezenie.

Wiele osob co stosuje na zamknietym forum widzi po tym zatrzymanie a stosuja 3-5% do 2x na dzien , my stosujemy bardzo male stezenie, ale ja jestem przykladem, ze nawet maly % i ilosc pomagala w przeszlosci i to nawet na odrosty, niestety po 4-5 podejsciu z przerwami juz nie dziala takich cudow- mimo wszystko jestem zadowolony i bede stosowal ten srodek.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejzalem wlasnie i nie znalazlem takiego jednoznacznego potwierdzenia ze dziala ale masz racje za nowy srodek za krotko stosowany i mniej uzywany niz RU. Wiem ze nie reklamujesz CB ( choc tu na forum widze nadmierne krygowanie sie przed reklamowaniem wiem z czego to wynika bo to zaraz takie polskie komentarze beda Ty czy Ty reklamujesz bo chcesz zarobic - ku...wa jesli cos dziala

Jest skuteczne ktos to chce sprowadzac robic to reklaaamujcie to na potege zarabiajacie zaplace ja i inni kase ja bede szczesliwy Ty(nie konkretnie Ty tak w przenosni:) tez i ze zarobisz to super badz miliarderem jesli robisz dobra robote - tylko w Polszy odniesienie sukcesu zarabianie pieniedzy nawet jesli sie cos dobrego zrobilo i tak jest od razu kojarzone z przekretem zla wola - tu w Polsce nie moze sie nic udac przeciez - jak sie komu udalo to zlodziej:) i pijak ... bo kazdy pijak to...

O CB mam jeszcze tylko taka watpliwosc w odniesieniu do RU - chodzi o dostepnosc

RU jest dostepne szybciej i stabilniej a CB trzeba sprowadzac nie wiadomo jak w przyszlosci czy bedzie zamowienie zbiorowe czy nie czy nie zatrzymaja na granicy czy chinol nie przestanie produkowac. A jak zbraknie i trzeba bedzie przerwac kuracje na tydzien dwa ? A przerywanie kuracji wiadomo niebezpieczne-To tylko moje przemyslenia nie reklamuje ani nie zniechacam - dziele sie przemysleniami

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
RU jest dostepne szybciej i stabilniej a CB trzeba sprowadzac nie wiadomo jak w przyszlosci czy bedzie zamowienie zbiorowe czy nie czy nie zatrzymaja na granicy czy chinol nie przestanie produkowac.

 

Każdy dobry antyandrogen działa pozytywnie na włosy - każdy jeden. Nie ma znaczenia jak się nazywa ani czy był badany pod kontem włosów, wystarczy, że ma udowodniony efekt blokowania receptorów androgenowych.

 

Natomiast co do RU to główną jego wadą są uboki, które niestety trafiają się dużo częściej niż przy CB. U mnie były bóle w okolicach serca, osłabienie, cienie pod oczami. Praktycznie nie mogłem normalnie funkcjonować, bo potrzebowałem więcej snu a i tak byłem zmęczony w trakcie dnia.

Wszystko przemijało po odstawieniu (kwestia 2-3 dni). Robiłem wiele podejść do RU, kombinowałem z dawkami i zawsze to samo.

Co ciekawe nie od razu tak było, ale dopiero po jakimś roku stosowania uboki narosły do tego stopnia, że musiałem odstawić.

 

Przy CB jest znacznie lepiej, co nie znaczy, że idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejzalem wlasnie i nie znalazlem takiego jednoznacznego potwierdzenia ze dziala

 

Zaczynalem z nw 2 kuracje 10 lat temu przez mniej wiecej 5 lat tego okresu z kilkoma przerwami z roznych przyczyn bylem na CB i wlasnie przez te przerwy pogarszalo mi sie zawsze(nawet bedac na ru). Takze nie wiem jak mozna miec watpliwosci czy u mnie wciaz dziala.

Wiesz ja mam taka przewage, ze nikomu nie musze nic juz udowadniac, bo udowodnilem przez te lata samemu sobie co na mnie dziala a co nie i to dla mnie najwazniejsze, bo zylem jeszcze w czasach, ze CB to byla czarna magia i gram kosztowal 250$ a mimo tego zamowilem i probowalem.

Stosowalem w przeszlosci wszystko co sie dalo, oczywiscie w miare rozsadne srodki i widze, ze CB wraz z dutem( niestety na nw 6 stosowanie CB to trzeba by bylo z 3ml wiec spore koszta stad potrzebny bloker wew, zeby trzymal calosc a dut wraz z CB dobrze trzyma przod stad moim zdaniem te 2 blokery sa istotne w tej calej walce chcac utrzymac stan jak najdluzej).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa koszty tego CB załóżmy w przeciagu 2 miesiecy ? Przy łysieniu nw 1,5 / 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tego nie policzy. Skąd mamy wiedzieć jaka dawka CB na Ciebie zadziała . Od ilości zużywanego proszku zależy koszt kuracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cały czas od kilku ładnych lat tylko RU, CB ewentualnie jak ktoś chce iść na łatwiznę to fin.

Zastanawiające jest to, ze niedługo będziemy drukować narządy wewnętrzne na drukarkach 3D, a w dalszym ciągu nie ma jednego skutecznego i normalnie dostępnego leku na łysienie, który nie powodowałby spustoszenia w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zastanawiające jest to, ze niedługo będziemy drukować narządy wewnętrzne na drukarkach 3D....

 

Modele narządów, a nie narządy. Mam wrażenie, że za dużo niektórzy naoglądali się sensacji z TV.

 

Jak będziesz miał problemy i będziesz korzystał, to się przekonasz, że wobec całego pierdyliona chorób i przypadłości medycyna jest w zasadzie bezradna.

W zasadzie wszystko co nie jest spowodowane przez grzyby, bakterie i jakieś pasożyty, trudno jest naprawdę skutecznie i trwale wyleczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...