free web hit counter Skocz do zawartości
Matt87

Bez szans na zwyciestwo..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z lysieniem "walcze" juz ok 8-9 lat, czyli mniej wiecej od 21 roku zycia gdzie na poczatku strasznie mi sie zakola powiekszaly, zaczalem wtedy stosowac minoxidil i zatrzymal on ten proces, nastepnie lysienie zaatakowaly czubek glowy wtedy rowniez minoxidil 5% raz dziennie zalatwial sprawe do tego okresowo wlaczalem szampon nizoral, jednak od jakis 1,5 roku moje lysienie strasznie agresywne sie stalo ..minoxidil i nizoral juz nic nie daja praktycznie, ubytek wlosow widoczny byl z miesiaca na miesiac. Obecnie moj stan na glowie jest tragiczny w zasadzie nie wiem czy jest o co walczyc, ale to byc moze ostatnia proba...

od miesiaca jestem na kuracji Polaris nr 10 (15%minox+0.1mg finasteryd)+nizoral co drugi dzien. Efekty poki co to na pewno zlikwidowanie uporczywego swedzenia glowy i mam wrazenie ze kondycja wlosow sie poprawila, ale niestety tez mam wrazenie ze przerzedzeniu ulegla czesc wlosow blisko czola ;/ nie mam jakis wielkich oczekiwan gdyby to przerzedzenie sie cofnelo i troche jeszcze blizej srodka zagescilo to juz bym byl zadowolony. Z racji, ze podczas stosowania polarisa sporo wlosow wyrywalem przypadkowo szczegolnie na zakolach i w tej okolicy postanowilem przejsc na minoxidil 15% w plynie na zakola + przod glowy, polaris nr 10 bede stosowal tylko na czubek glowy ciut powyzej 1g tak zeby i dawka finasterydu byla odpowiednia. Na ostatnim zdjeciu zaznaczylem zageszczenie ktore chcialbym uzyskac do ktorego miejsca i juz bylbym zadowolony..ale sam w ta watpie ;/

20170809_171803.thumb.jpg.cca6a4c15a6f395d35e43aa5fa5e4ef6.jpg

20170809_171832.jpg.42d75f4afc13c6d2c04b4ecf409637ce.jpg

20170809_171915.jpg.2e446e1fd613714488903216c9f5f849.jpg

20170809_171915.jpg.3c02cd2b9fa81b474740ddf53b6c2bfa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez blokera tutaj nic nie zdziałasz, ja polecałbym ru w minoxie + dutasteryd co drugi dzień i pół roku kuracji jak nic to nie da to ht za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bron boze ru i minox w tej samej kuracji. Sam minox i fin (dut) + ewentualnie cb (troche lepszy niz cukier puder).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapomnialem dodac, ze 2krople minoxidilu 5% doustnie przyjmuje od jakiegos czasu, bloker jest w postaci finasterydu w polarisie nr 10 tylko nie wiem jak sie ma taka dawka finasterydu w wcierce do tego co przeniknie do krwioobiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin z polarisa niby przy zalecanej dawce daje efekt jak 1mg doustnie - choc wlasnie nie wiadomo do konca czy w 100% sie wchlania - To faktycznie to co mozesz dorzucic to: duta co 2 dzien aby pewniej i skuteczniej blokowac systemowo plus cb co by bylo dobre bo tez przeciw zapalne a jak nie cb to dodaj SABA co 3 dzien lub emu

Masz sytuacje powazna wiec trzeba przywalic wszystkim. Jak bys dawal RU to faktycznie odstaw doustny minox i moze zamiat 15% dawac 5% lub na przemian w zaleznosci czy serducho sie nie odezwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego saba gel lub emu? W ogole po co przeciwzapalne srodki? Nie mam zbyt duzej wiedzy wiec pytam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saba gel i emu kupuje sie juz gotowe? czy trzeba samemu zrobic? jak to sie ma do stosowania wcierek w dniu aplikacji saba gel/emu odpuszcza sie inne wcierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytalem troche o saba gel i kurcze ma skutki uboczne na dodatek nie powinno sie laczyc z innymi wcierkami a na poczatku powinno sie uzywac codziennie ;/ nie bede mial jak sie do tego dostosowac chyba..i tak juz tylko raz dziennie na noc uzywam polarisa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze w jednej aplikacji z minoxidilem bedzie to sie dalo jakos polaczyc? Wydaje mi sie ze z polarisem by problemu nie bylo nie ma tam alkoholu badz jest w znikonych ilosciach, niedlugo wlaczam do kuracji SABA gel, znalazlem jeszcze tabletki proscaru ale niestety 4lata po dacie waznosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wcierek istotny jest fakt trzymania ich przez określony czas na głowie - inna substancja to inny okres czasu, co ważne trzeba unikać nadmiernego pocenia się, czyli naszym przeciwnikiem w głównej mierze jest czas i warunki.

 

Co do unikania kilku wcierek dotyczy to zjawiska w którym kolejna wcierka zwiększa absorpcje tej poprzedniej co może powodować większe ryzyko skutków ubocznych.

 

Minoxa zazwyczaj stosuje sie 2 razy dziennie, 4h na głowie w jego przypadku to minimum, sabe z hydro wystarczy 2/3 w tygodniu wiec to mógłbyś spokojnie pogodzić.

 

Odpuść stosowanie RU w minoxie czy jakimkolwiek innym pojeździe, w przypadku RU tylko KB lub stemox + małe dawki RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez dzisiaj myslalem o tym jak zsiadlem z motocykla caly zapocony..jaki wplyw ma to na srodki ktore np nalozylnum z 4h wczesniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brales polaris wiec byl blocker a mimo to prawie wszystko polecialo ... nie wiem czy jest jakakolwiek nadzieja z finem i dutem przy wiekszej dawce....ja bym raczej na ht zbieral...przyklad matias21 czy przemoxa ....dwa razy HT lub raz i mikrowlokna i juz czlowiek inaczej wyglonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku tylko ht da jakiekolwiek rezultaty w dobrej klinice od Marala w górę. Według mnie potrzebujesz minimum około 5000 graftów. Ponieważ nikt raczej Ci tego nie zrobi za jednym razem tylko w dwóch zabiegach z odstępem roku między jednym a drugim. Koszt całości od około 4500 euro u Marala do 15000 euro w lepszych klinikach typu HDC czy BHR. Jeśli masz słaby donor to nie szukaj oszczędności bo to inwestycja na całe życie i donor jest tylko jeden. Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polarisa od ponad miesiaca biore...jeszcze sie nie poddaje:) do konca roku jednak sprobuje na BIG 3 + saba gel. koszta HT mnie troche przerazaja..choc nie powiem biore to pod uwage..ale to nie wczesniej jak za rok byc moze dluzej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Marala 2100 Euro i bilety ok 1100 zł posadzi ci tyle ile może.

Zgadza sie co nie znaczy ze mu zrobi 5000 graftow za jednym razem sam wiesz ze bez dwóch zabiegów w przeciagu dwóch lat sie nie obejdzie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jakby dutem utrzymałby to co ma efekt jakiś napewno będzie myślę, że nienajgorszy w 5 tys graftów bym nie liczył raczej max 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam licze ze ciut sie sytuacja poprawi mimo wszystko:) generalnie nie mam duzych wymagan..moge miec male gniazdo nie przeszkadza mi to bardzo..ale nie takie jak obecnie na wiekszosc glowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ja w to nie wieze ze prochami uzyskasz male gniazdo....ale moze sie myle.....jak slonce zaswieci to pewno to gniazdo jeszce sie powieksza....jak kolega pisze ze finansowo moze byc problem to na bhr czy HDC to juz nie ma zabardzo co liczyc bo to sa koszta bardzo wysokie watpie zeby sie ponizej 100.000 zl zatrzymal.... ja narazie widzalem tylko u marala zeby takie cos ogarnol za przystepnom cene dla przecentnego Polaka bo umowmy sie ze na pierwszy zabieg te 2500 euro sie uzbiera a te 4000 graftow juz zrobi roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...