free web hit counter Skocz do zawartości
Matt87

Bez szans na zwyciestwo..

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co nie wiem czy nie byloby mi szkoda tyle kasy wywalic w wlosy...tymbardziej ze nie wiem co bedzie potem..pewnie z czasem i grzywke mi zje, bylem dzis u fryzjera mam wrazenie ze jest zmiana na plus.

Co do wyjazdu na przeszczep..nie bede ukrywal, ze bariera bylaby tez logistyczna czesc tego..nie wiem czt bym to ogarnal, moj angielski jest niezbyt, samolotem nigdy nie lecialem...mysle ze jakbym z kims wspolnie na zabieg lecial to co innego..poki co nie mysle o tym bo i pieniedzy brak, jak dobrze pojdzie to za jakis rok bede mogl na powaznie o tym myslec poki co pozostaje mi bloker+minox+saba gel. Takie pytanie jeszcze...jest to mozliwe ze po saba gelu moga wyskakiwac pryszcze..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie jeszcze...jest to mozliwe ze po saba gelu moga wyskakiwac pryszcze..?

Mogą wyskakiwać , ponieważ saba zawiera tretinoinę . To jest środek na trądzik , ale w początkowym okresie kuracji następuje po nim wysyp pryszczy . Pryszcze znikają po jakimś czasie .

Na CB również miałem taką historię , wysypało mi paskudnie całą twarz i górę pleców . Po jakiś 3 tygodniach zniknęło na szczęście . Tak na marginesie : CB to również środek na trądzik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ostatni czas mam wrazenie, ze nastapilo pogorszenie wlosy leca przy wcieraniu minoxidila i widac ze lysiec znow bardziej zaczalem nie wiem czy to mozliwe zeby po pol roku brania fina jakies linienie bylo? mam avodart i mysle czy nie zaczac lykac...mam do Was kilka pytan w zwiazku z tym:

Jak przejsc z fina na duta? mysle zeby przez ok 2-3 msc brac oba blokery razem, fina codziennie duta 2xtydzien lub 1x tydzien?

Jaka dawka dutasterydu bedzie ok jesli bede go bral solo? myslicie ze 2x na tydzien bedzie ok?

Skutki uboczne fin vs duta? z tego co czytam sporo osob twierdzi, ze przy takich dawkach dutasterydu skutki uboczne sa mniejsze niz na finie a efekty ciut lepsze

Czy dutasteryd ...nie zmienia np rysow twarzy itp? wiem glupie pytanie, co z brain fogiem? cos mi sie obilo o uszy ze ktos tam mial po duta brainfoga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam brain foga, nie wiem jak inni.

bierz co 3 dni jak chcesz 2 x w tyg to lepsze niz raz co 3 raz co 4 dni Ci wypadnie jak bedziesz chcial 2x w tyg.

Moze lepiej dorzucic duta co 3-4 dni i z czasem po prostu zrezygnowac z fina?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem, ze dutasteryd sie dlugo rozkreca dlatego przez 2msc razem z fina potem sam dutasteryd bym zostawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym Was prosic o rade, od 2-3miesiecy (sam juz nie wiem jak dlugo) biore 1,25mg finasterydu codziennie i 0,5mg dutasterydu dwa razy w tygodniu, jakosc wlosow sie poprawila mam wrazenie ze lysienie sie zatrzymalo, mysle o tym zeby zmniejszyc czestotliwosc brania finasterydu do moze 4-5dni? tylko czy ma to sens ? gdyby cos sie pogorszylo to wtedy bym wspomogl sie 3 tabsem dutasterydu. Na poczatku brania dutasterydu plan byl taki zeby duta sie rozkrecilo i odpuscic finasteryd, leciec na samym duta 2-3x na tydzien, ale teraz nie ukrywam troche sie boje, ze znow sie zacznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...