free web hit counter Skocz do zawartości
harryd

HDC 29.08.2017 - 1678 graftów FUE, drugie podejście po MH

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Oto zdjęcia z mojej pierwszej (nie)przygody w Medical Hair w Warszawie u dr Pietruszko w 2013 roku, który w moim przypadku spieprzył donor. Ku przestrodze dla innych. Wtedy pobrano niby 1000 graftów. I nie piszę tego, bo mi w HDC tak kazali (nic z tych rzeczy), tylko dlatego, że mam swoje oczy i to moja ocena. Jak chce, to niech mnie pozwie!!!! Na pewno to czyta i niech wie jakie mam o tej firmie zdanie

viewtopic.php?f=23&t=1936&p=23529#p23529

 

Drugie podejscie to HDC na Cyprze.

Nie będę opisywał, że przyjechała taksówka itp, bo to znacie doskonale. Opowiem o detalach, które wg mnie są bardzo ważne z punktu widzenia pacjenta.

Zabieg odbył się 29.08.2017, najpierw szereg konsultacji, informacji wstępnych oraz pytań o moje założenia co do rezultatu, poźniej rysowanie linii (ponieważ ta miała zostać naprawiona po MH!!! ). Tutaj spora część personelu w tym dr Maras korzystając ze swojego doświadczenia narysowali kilka wariantów i zaakceptowałem ten, który najbardziej był dla mnie odpowiedni. Czyli nie linia w połowie czoła, bo takiej nigdy nie mialem i wyglądałoby to przekomicznie!

Przeszczepiono mi łącznie 1678 graftów o charakterystyce:

 

- 1 włosowe 650 (to poszło w linię)

- 2 włosowe 483

- 3 włosowe 545

 

Te detale są takie, że doktor robi nakłucia i liczy ile tych graftów 1 wlosowych jest faktycznie potrzebnych, a nie najpierw pobrać 50000 graftów i wkleić 1000 - reszta do kosza. Bardzo profesjonalne podejscie.

Kolejną sprawą jest praca zespołowa, cały zespół opiekuje się Tobą i pracuje nad swoim udziałem w zabiegu. Bzdurą jest, że tylko dr Maras miałby golić donor, pobierać grafty, dzielić je na typy, robić otwory w linii i osadzać je tam, bo zabieg trwałby 70 godzin i powtarzalność oraz precyzja umarłaby. To informacja dla tych wszystkich, którzy wyznają zasadę - 1 osoba - jeden lekarz. Owszem najważniejsze elementy robił dr Maras, tj, otowry pod grafty, pobieranie graftow i projekt samej linii oraz dozorował calość zabiegu, kończąc go "odprawiając" mnie do domu. Kontakt z Piotrem jest bardzo dobry, jak nie może odebrać to na pewno odpisze lub oddzwoni, czyli tak jak powinno być. Dzięki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy!


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piekna sprawa, bedzie git, teraz przynajmniej masz linie jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowili, ze widzieli gorsze. Medical hair mogl go bardziej zjebać przy wiekszej ilości graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do niedzieli:) teraz wygladam jak terminator pod koniec filmu. Ale musi być ujowo, żeby było dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z pewnością a kiedy planujesz powrót do żywych praca, czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kto finalnie bedzie lepiej wyglądać powiedzmy za 6 miesięcy, ja czy Ty? gratulacje.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz komfort.. ja na max 10 dni mogę spierniczyć z roboty i dlatego wacham się czy robić HT, też myślę nad HDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z HDC wychodzisz jak znikna Ci strupy czyli zmiescisz sie w tych 10 dniach, tylko zalezy przy czym pracujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, praca raczej taka nazwijmy to biurowa, ale nie chciałbym żeby się za bardzo pokapowali że miałem grzebane na pierwszy rzut oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no, praca raczej taka nazwijmy to biurowa, ale nie chciałbym żeby się za bardzo pokapowali że miałem grzebane na pierwszy rzut oka

Na to ma na pewno wpływ kolor skóry - u przemox78 po 10 dniach wyglądło to dobrze a po 1 msc. nie widać żadnych oznak ingerencji. Z kolei np u matias21 po 2 msc. dalej było widać zaczerwienioną skóre.

Też mam prace biurową i nie chciałbym aby ludzie przychodzili i pytali co mi sie stało. Mam zamiar zrobic zabieg przy okazji zmiany pracy biorąc 1msc wolnego.

Nowi ludzie raczej nie bedą pytać a jeśli juz to jak im powiem że miałem mezoterapie u pani dermatolog to powinno zgasić ich ciekawość.

 

Ludzie mogą widzieć że łysiejesz, ale jak zorientują sie że sam masz z tym problem to przypną łatke na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz bedziesz wygladal jak poltora goscia, cwiartka ministra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 10 dniach zeby sie nikt nie skapna bedzie cieszko ja mam dosc jasna skure i to zaczerwienienie dlugo sie trzymalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja planuje zostawić górę i zrobić jakiś combover żeby włosami zakryć HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosisz długie włosy? Bo inaczej ciężko Ci chyba będzie, chyba że masz bardzo gęsty donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież nie chodzi o zakrywanie donoru włosami... tylko przodu.. donor się zagoi po 10 dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie raczej przez jakiś czas widać na donorze - o ile nie masz bardzo gęstego lub skłonności do szybkiego gojenia. A maskowanie przodu raczej średnio wygodne. Tak z ciekawości - jaką fryzurę chcesz nosić do maskowania i jak duży obszar chcesz robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...