free web hit counter Skocz do zawartości
Jarek1975

Mistrzowie zagęszczania micro FUE

Rekomendowane odpowiedzi

do Indii nie latają bo za daleko i bilety lotnicze nie takie tanie jak do Turcji jak by nie patrzeć Stambuł to jeszcze Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Taki proces byłby zbędny i bezzasadny. Zbędny, bo BHR normalnie rozpatruje reklamacje (nie zostawiają pacjentów na lodzie). Bezzasadny, bo w medycynie nie ma gwarancji rezultatu. Tak więc łatwiej się dogadać niż procesować. Chyba, że ktoś jest typowym polskim pieniaczem.

Poza tym przed ew procesem co do zasady trzeba wykazać, że nie udało się załatwić sprawy polubownie z winy drugiej strony.

 

HDC generalnie też nie zostawia na lodzie bo z miesiąc temu kilkukrotnie się ze mną kontaktowali proponując konsultacje i darmową poprawkę i przylot na koszt kliniki...a jak było nieco wcześniej z Piterem wszyscy wiecie...

więc może tu było podobnie, że kolo pisał publicznie, że jest niezadowolony (aczkolwiek musiałby to robić na zagranicznym forum jakiś bo tutaj nikogo takiego chyba nie kojarzymy?) ...z drugiej strony marcinekk ile razy cisnął Bisandze i Jan mu jakoś nie groził także więc na razie są to zarzuty nie poparte dowodami, bo takie coś, że "znajomy znajomego, którego nawet nie znam coś tam miał przygodę z nimi" to takie gadanie niczym nie poparte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem dwóch gości w Waw po przeszczepie w Turcji i jeden średnio drugi dobrze , ten drugi u Koraya ale i włosy miał grusze i lekko kręcone , ale własnych nie miał gęstych

 

Czy zatem sugerujesz że ''ten drugi'' miał włosy przeszczepiane od innego dawcy ?

 

 

Z kolei znajoma zna gościa, który robił ht w te wakacje w Belgii.

 

Chyba w tamte wakacje, bo tych jeszcze nie było.

 

 

bo nawet BHR nie pytałem o wycenę to nie mój klimat pod kątem linii i gęstości) ,

 

W BHR linie możesz sobie zrobić jaką chcesz, nawet zupełnie inną niż zaproponuje lekarz. Nawet U-shape'a możesz sobie zrobić w klinice BHR po podpisaniu stosownego oświadczenia że było to na twoje życzenie. Myślę że proponowana gęstość też byłaby do negocjacji.... o ile wyższa gęstość byłaby możliwa do wykonania przy konkretnym ubytku, powierzchni obszaru biorczego, ustalonej wysokości i kształtu linii, grubości włosa, i wydajności donoru.

I nie wiem dlaczego ludzie twierdzą że Bisanga robi linie do dupy - skoro każdy może skorygować to co mu zaproponuje - czego dowodem jest np. przypadek forumowicza @Nerd. Natomiast w klinice HDC nie jest możliwe aby zrobić linie taką jaką się ma życzenie mimo że klinika ta twierdzi że spełnia życzenia pacjentów/klientów oraz że jest cyt. ''najlepsza na świcie''.

 

 

Z kolei znajoma zna gościa, który robił ht w te wakacje w Belgii. Z Wawy i wyszła podobno lipa. Było wiele nieprawidłowości w zabiegu , i coś innego niż ustalenia w korespondencji. Konsultant , ten Jan chyba o którym tu piszecie (ja nie wiem - nie znam go bo nawet BHR nie pytałem o wycenę to nie mój klimat pod kątem linii i gęstości) , ale finalnie umył ręce i straszył jakimiś prawnikami.

 

Dokładnie właśnie tak zachowywał się konsultant kliniki HDC z siedzibą na Cyprze pan Piotr, względem niezadowolonej klientki - na co są dowody. To albo coś ci się pomieszało, albo źle usłyszałeś - jeśli to w ogóle prawda o czym piszesz, albo jesteś tutaj trollem zakonspirowanym z kliniką HDC czy z ów panem Piotrem, a twoim zadaniem jest oczerniać klinikę BHR gdyż jest poważnym konkurentem kliniki HDC i forumowicz @Lion ma racje że to co mówisz to szyte grubymi nićmi.

 

 

wybór dobrej kliniki i lekarza to podstawa by zrobić dobrą linię włosów,..., dobrą gęstość , pod dobrym kątem.

 

A z tym to się zgadzam jak najbardziej.

 

-- 23 kwie 2018, 13:08 --

 

1. Jak żyję, tak nie słyszałem, żeby BHR odmówiło komuś uzasadnionej reklamacji.

2. Nie było przypadku żeby BHR kogoś straszył prawnikami lub żeby konsultant kogoś obrażał, groził.

 

Też nigdy nie słyszałem, ani nigdy i nigdzie na żadnym zagranicznym forum, nie czytałem o czymś takim ze strony kliniki BHR.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także niebawem jak ruszy proces to BHR nie będzie nawet myśleć by być tą najlepszą kliniką na świecie :) ale będzie myśleć by w ogóle egzystować i przetrwać

 

BHR i bez procesu nie jest najlepszą kliniką na świecie i chyba nikt tak tutaj nigdy nie upatrywał tej kliniki.

Za najlepsze uchodzi Hassen&Wong i Feridunii - choć tu też z dozą dystansu należy podejść bo przykładów od nas z forum mało a od Hassen&Wong żadnego.

A ten Twój "Alvi Armani dr Baubauck" reklamuje się jako numer 1 w Stanach to ja też bym już uważała przy takich sloganach. Dobra marka nie potrzebuje takich sloganów (bo to strasznie butne określenie, że "to my jesteśmy najlepsi", "to my jesteśmy numer jeden") - tylko broni się opiniami klientów.

 

-- 23 kwie 2018, 15:11 --

 

W BHR linie możesz sobie zrobić jaką chcesz, nawet zupełnie inną niż zaproponuje lekarz. Nawet U-shape'a możesz sobie zrobić w klinice BHR po podpisaniu stosownego oświadczenia że było to na twoje życzenie. Myślę że proponowana gęstość też byłaby do negocjacji.... o ile wyższa gęstość byłaby możliwa do wykonania przy konkretnym ubytku, powierzchni obszaru biorczego, ustalonej wysokości i kształtu linii, grubości włosa, i wydajności donoru.

I nie wiem dlaczego ludzie twierdzą że Bisanga robi linie do dupy - skoro każdy może skorygować to co mu zaproponuje - czego dowodem jest np. przypadek forumowicza @Nerd. Natomiast w klinice HDC nie jest możliwe aby zrobić linie taką jaką się ma życzenie mimo że klinika ta twierdzi że spełnia życzenia pacjentów/klientów oraz że jest cyt. ''najlepsza na świcie''.

 

Mimo wszystko ja bym w BHR też nie ryzykowała zabiegu mając na względzie jak Bisanga (podobno) twierdził, że dobra gęstość przeszczepu to 50% gęstości naturalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Alvi Armani dr Baubauck" reklamuje się jako numer 1 w Stanach to ja też bym już uważała przy takich sloganach. Dobra marka nie potrzebuje takich sloganów (bo to strasznie butne określenie, że "to my jesteśmy najlepsi", "to my jesteśmy numer jeden") - tylko broni się opiniami klientów.

 

Masz racje, to jest bardzo butne i z pewnością naciągane jak ktoś reklamuje się jako najlepszy na świecie czy NR 1 na świcie, i trzeba do tego podchodzić z dystansem, a nawet z przymrużeniem oka wybierając klinikę. Jednak w klinice Alvi Armani też powiedziano mi że nie ma żadnego problemu aby zrobić mi juszejpa, a nawet zdziwili się bardzo jak powiedziałem że polskie kliniki/polscy lekarze dyskryminują pod tym względem mężczyzn, także z pewnością jest to i tak dużo lepsza klinika od HDC, oraz trzeba przyznać że jest to bardzo dobra klinika i faktycznie należąca do czołówki, a jej zła sława (bo ta klinika ma też i złą sławę) wynika tylko i wyłącznie z wysokich cen oraz z rzekomego naciągania na grafty proponując np. większą gęstość albo sporo niższą linię dla jakiegoś młodego pacjenta który zaczął co dopiero zaczął łysieć - także tutaj co do tego różne opinie różni ludzi mogą wystosowywać, ja jednak uważam że ta konkretna klinika skoro już o niej mowa, jest dobrą kliniką oraz prawdziwie kapitalistyczną szanującą wolę każdego człowieka oraz prawa człowieka, a bardzo wysokie ceny zabiegów są podyktowane lokalizacją centrali, renomą i prestiżem marki. Ale jednak na pytanie czy jest to klinika NR 1 w USA - odpowiedziałbym że raczej nie, gdyż np. nie oferują zabiegu typowego LH-FUE/U-FUE - (MY U-FUE) tak jak np. Dr. Mwamba. I o ile wiem metody STRIP też nie oferują ,a przynajmniej w centrali tej kliniki, HDC też nie oferuje STRIP'a ale np. BHR już tak - STRIP to żaden archaizm tylko konkurencyjna metoda dla metody FUE - często rekomendowana z wielu innych względów a nie tylko ceny, oraz metoda która ma niezaprzeczalne plusy i zalety których nie daje metoda FUE, a ponad to czasami stosowana w połączeniu z metodą FUE aby móc jak najwięcej graftów wydobyć z donoru w trudnych i beznadziejnych przypadkach z dużym NW, gdzie wymagana jest bardzo duża ilość graftów aby uzyskać w miarę przyzwoity efekt na dużej powierzchni zaawansowanej łysiny.

Natomiast co do kliniki H&W, to fakt, jest to bardzo dobra klinika, i tu można powiedzieć bez grzechu że jedna z najlepszych na świecie, gdyż klinika ta bierze na prawdę beznadziejne i tragiczne wręcz przypadki (często również blondynów z cienkimi włosami - których to odrzuca z góry np. klinika HDC) na których i tak osiągają na prawdę bardzo przyzwoite i ponad przeciętne, a bardzo często i spektakularne efekty końcowe.

Moje wnioski:

 

Kliniki które tak bardzo butnie i przesadnie się reklamują jako najlepsze, tak naprawdę nie dorównują tym prawdziwie najlepszym, oraz nie biorą trudnych czy/i beznadziejnych przypadków aby efektami końcowymi nie psuć sobie statystyk a tym samym wizerunku i renomy.

 

Każdy lekarz będzie zawsze mówił co to nie on, jak to on dobrze nie wykonuje zabiegów, jaka to nie jest wspaniała jego klinika, itd. ale buta, pycha, w reklamie jest po prostu wysoce ''niesmaczna'' i jest tylko sloganem i hasłem, marketingowym magnesem dla naiwnych - ale niestety naiwnych nie brakuje.

Dr. Mwamba, który jest wyraźnie dumny z tego że jako jeden z nielicznych wykonuje HT bez golenia donoru i bez ścinania włosów, nazywając nawet metodę ''MY U-FUE'', jednak nie reklamuje się przesadnie i butnie wszędzie gdzie się tylko da.

 

-- 23 kwie 2018, 15:35 --

 

Sorry za lekki offtop do wątku głównego, ale myślę że okazyjnie i rzeczowo co do kwestii ostatniej dyskusji.

 

-- 23 kwie 2018, 15:39 --

 

Mimo wszystko ja bym w BHR też nie ryzykowała zabiegu mając na względzie jak Bisanga (podobno) twierdził, że dobra gęstość przeszczepu to 50% gęstości naturalnej.

 

A ja nigdzie nie napisałem że usilnie chcę, czy że będę na 100% robił HT w BHR.

Fakt, 50% naturalnej gęstości to trochę mało, i jest to też taki trochę efekt ''Gargusia''. 50% naturalnej gęstości to jest na pewno bardzo mało w przypadku gdzie możliwe jest zrobienie sporo większej, gdzie donor i łysienie/albo brak łysienia pozwala na to.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Może ja coś podpowiem odnośnie BHR, co słyszałem na ich temat....

 

Z kolei znajoma zna gościa, który robił ht....

 

@RS4. Odkąd jesteś na forum (albo jesteś pod tym nickiem) ''jedziesz'' tylko po klinice BHR, szukając tylko okazji do napisania swojego posta ''odpowiedniej'' treści przy jakiejś jakiejkolwiek negatywnej dyskusji nt. BHR. A czynisz to potocznie gadką ''z dupy'' - że coś tam słyszałeś, że ktoś ci mówił, ale żadnych przykładów, ani dowodów nie podajesz, ani choćby źródeł z których to wszystko rzekomo wiesz. Dodatkowo masz zero innych postów na inny temat, a data twojej rejestracji jak też całokształt wypowiedzi sprawia że jesteś podejrzanym o trolling mający na celu oczernić klinikę BHR.

 

Twoje posty:

 

1 - viewtopic.php?f=23&t=3252&p=43420#p43420

 

2 - viewtopic.php?f=23&t=3252&p=43424#p43424

 

3 - viewtopic.php?f=23&t=3181&p=45994#p45994


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to prawda co pisze wyżej Antek...jak na kogoś kto w ogóle nie miał tam zabiegu, tylko "znajomy znajomego, którego nie znasz" przeszedł tam przeszczep (rzekomo nieudany) RS4 wypowiada się wyjątkowo emocjonalnie i z niechęcią o BHR.

Niech ten kolo co chce pozywać BHR zaloguje się tutaj i sam opisze co i jak źle poszło (skoro jest Polakiem to musiał się ten ktoś zatrzeć o to forum bo ktoś niezorientowany nie robiłby u Bisangi tylko u Kolasa lub Gojdzia).

I czemu Jan straszył gościa prawnikami ?

 

-- 23 kwie 2018, 17:04 --

 

 

Kliniki które tak bardzo butnie i przesadnie się reklamują jako najlepsze, tak naprawdę nie dorównują tym prawdziwie najlepszym, oraz nie biorą trudnych czy/i beznadziejnych przypadków aby efektami końcowymi nie psuć sobie statystyk a tym samym wizerunku i renomy.

 

Każdy lekarz będzie zawsze mówił co to nie on, jak to on dobrze nie wykonuje zabiegów, jaka to nie jest wspaniała jego klinika, itd. ale buta, pycha, w reklamie jest po prostu wysoce ''niesmaczna'' i jest tylko sloganem i hasłem, marketingowym magnesem dla naiwnych - ale niestety naiwnych nie brakuje.

Dr. Mwamba, który jest wyraźnie dumny z tego że jako jeden z nielicznych wykonuje HT bez golenia donoru i bez ścinania włosów, nazywając nawet metodę ''MY U-FUE'', jednak nie reklamuje się przesadnie i butnie wszędzie gdzie się tylko da.

 

dokładnie, reklama reklamą ale nawet w niej musi być odrobina wytonowania, obiektywizmu i tak zrobiona by potencjalny konsument nie miał wrażenia narzucania się mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mimo wszystko ja bym w BHR też nie ryzykowała zabiegu mając na względzie jak Bisanga (podobno) twierdził, że dobra gęstość przeszczepu to 50% gęstości naturalnej.

 

Polityka BHRu co do gęstości i linii jest naprawdę bardzo rozsądna. 99% młodych ludzi nie ma kompletnie pojęcia co robi projektując linię i fryzurę.

A wspomniany tu Alvi Armanii to właśnie przykład chirurga który najwyraźniej lubi zabiegi pod fotki reklamowe. Swego czasu na HLH właśnie był temat, że nawet gościom z minimalnymi ubytkami już pakował 3000 graftów na linię, byle tylko był dobry efekt tu i teraz. Do tego miał absurdalne ceny. Może coś się zmieniło, ale jego polityka była wtedy odpychająca.

 

Niedawno w klubie widziałem właśnie takiego młodego gościa który miał idealną linię włosów, potem łysinę, a za nią spore zakola i język po środku. Oczywiście wyglądało to fatalnie, a już na pewno nienaturalnie. Z kilometra widać zjebany przeszczep. Oczywiście nie w tym sensie zjebany, że źle wykonany, ale że źle zaprojektowany (linia zbyt nisko).

Widywałem też gości z idealną linią i solidnymi przerzedzeniami na całym obszarze NW4/5 za tą linią.

I serio nie wiem co za jełop gotów był zapłacić za coś takiego. Wydać kasę i wyglądać jakby ci piorun w łepetynę strzelił.

Przepiliby tą kasę i dużo lepiej na tym wyszli.

 

AntyDHTor to oczywiście inny przypadek. Ale nie oszukujmy się, statystycznie antek i jemu podobni (stosujący bardzo silne kuracje) to jakiś tam niewielki procent klientów klinik. Większość nie stosuje żadnej sensownej kuracji i po prostu liczy na jakieś cuda, że jakoś łysienie się zatrzyma, albo finasteryd okaże się cudowny.

Ci ludzie mają nieźle zjebane dekle, że jadą po chirurgach, którzy starają się im przemówić do rozsądku. I usilnie chcą wyglądać tak jak ludzie, których opisałem powyżej. Za to chcą zapłacić i uważają się jeszcze za mądrych polaków (przed szkodą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość nie stosuje żadnej sensownej kuracji i po prostu liczy na jakieś cuda, że jakoś łysienie się zatrzyma, albo finasteryd okaże się cudowny.

Ci ludzie mają nieźle zjebane dekle, że jadą po chirurgach, którzy starają się im przemówić do rozsądku. I usilnie chcą wyglądać tak jak ludzie, których opisałem powyżej. Za to chcą zapłacić i uważają się jeszcze za mądrych polaków (przed szkodą).

 

Fakt, jeżeli ludzie nie mają żadnego pojęcia o łysieniu, jeżeli dopiero zaczynają łysieć, jeżeli jeszcze są stosunkowo młodzi a mają już nieciekawy stan, a przede wszystkim jeśli nie mają jakiejś rozsądnej strategii oraz planu awaryjnego, i jadą po chirurgach, którzy starają się im przemówić do rozsądku, to jest tak jak mówisz, mogą mieć z deklem - i tu masz rację. Z drugiej strony jednak uważam że wole człowieka należy szanować, i że lekarze od HT powinni szanować też wole swoich klientów/pacjentów, co oczywiście nie znaczy żeby danego klienta/pacjenta nie edukować odpowiednio i nie robić mu wykładu czy stosownych rekomendacji co do podejścia do kwestii HT, albo bezmyślnie przystać na to co klient chce jeśli ten nie ma żadnej rozsądnej strategii ani planów co do przyszłości progresu łysienia, czy braku bądź mizernego efektu leczenia farmakologicznego.

 

 

AntyDHTor to oczywiście inny przypadek.

 

Fakt, mój przypadek jest inny niż większość facetów robiących HT (Ja mam silną kurację przynosząca z resztą solidne efekty, ja nie łysieję aż tak bardzo mocno jak niektórzy, ja mam swoją bardzo dobrą strategię opiewającą również i plan awaryjny z wykorzystaniem systemu włosów klejonego za zrobioną nisko linią) i właśnie dlatego chcę też być traktowany inaczej - indywidualnie (a nie taśmowo/''standardowo'') przez lekarza od HT, ale ''inaczej'' czy ''indywidualnie'', to też nie znaczy jak śmiecia czy durnia, psychola który nie wie nic, jest głupi i nie ma żadnej wiedzy ani strategii czy planu, jak i planu awaryjnego - a właśnie dokładnie tak - zdaje się niektórzy lekarze oraz konsultanci (zwłaszcza polscy lekarze/konsultanci, Polacy) zdają się mnie traktować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
HDC generalnie też nie zostawia na lodzie bo z miesiąc temu kilkukrotnie się ze mną kontaktowali proponując konsultacje i darmową poprawkę i przylot na koszt kliniki...a jak było nieco wcześniej z Piterem wszyscy wiecie...

 

Najpierw pozwy na setki tysięcy za rzekome zniesławienie na forum, a teraz przelot na koszt kliniki i darmowa poprawka. No fajnie.

Fajnie, że zmienili zdanie. Wcześniej chcieli odszkodowania, teraz chcą pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że takie trolowanie jakiejś kliniki bez konkretów, dowodów, zdjęć z zabiegu i późniejszych efektów to ewidentnie fake. Mówię to jako człowiek który BHR na tym forum opisał dość dokladnie i poparł to ww. dowodami. Był tu również niejaki @Ramirez czy jakoś tak który osadzał bardzo negatywnie swój zabieg w BHR ale nie ośmielił się niczego pokazać... zresztą już go na forum nie ma. Wracając do BHR mój osąd po zabiegu naprawczym się diametralnie zmienił i obiektywizm kazał mi też o tym napisać. Prawda zawsze się obroni... Jak chodzi natomiast o straszenie adwokatem itp to w setkach e-maili wymienionych przezemnie z klinika nigdy nie padło żadne stwierdzenie o sądach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie korzystam z tej oferty. Po takiej aferze nie widzę możliwości się tam pojawić.

 

I tak by Ci nie poprawili na tyle żeby był oczekiwany efekt super gęstości, w HDC po prostu nie robią ani jakiś mega wysokich gęstości, ani nie robią juszejpów, w ogóle o czym było już wiele razy na forum - w HDC nie przerabiają przypadków niełysiejących kobiet, zatem nie mają praktyki nawet w prawidłowej ocenie potrzebnej ilości graftów w takich przypadkach jak Twój.

Po drugie, nie po to się lata do ''najlepszej kliniki na świcie'' aby latać tam za chwilę znowu i poprawiać niedostateczny efekt, użerać się znowu, przechodzić przez wszystko jeszcze raz, a ponad to golić znowu łeb - bo przecież w tej ''najlepszej klinice na świcie'' nie potrafią robić HT bez golenia donoru i nawet nie oferują takiej opcji!

Po trzecie, znając ich niezwykłą, niespotykaną i wyjątkową, zawziętość, złośliwość oraz nienawiść (ze strony HDC) do konkurencji, jak i też do niezadowolonych klientów.... to wiesz, mogliby jeszcze coś zrobić złośliwie, bo po tego typu ludziach nigdy nie wiadomo czego można by się spodziewać.

 

 

Był tu również niejaki @Ramirez czy jakoś tak który osadzał bardzo negatywnie swój zabieg w BHR ale nie ośmielił się niczego pokazać... zresztą już go na forum nie ma.

 

Całkiem możliwe to że to pan @ramirez, który niewątpliwie był za HDC, i popierał tę obrzydliwą i wysoce nieetyczną politykę kliniki HDC, był też tym userem, który również próbował terroryzować i szantażować forum, stosując również podobnie jak pan Piotr konsultant HDC zastraszanie procesami Administrację forum.

Pan @ramirez najwyraźniej był tak sfrustrowany i niezadowolony z efektu swojego HT, że chciał gdzieś to poprawić, i pewnie uwierzył w bujdę kliniki HDC że to ''najlepsza klinika na świecie'', bo pewnie obiecali mu że mu pięknie poprawią poprzedni zabieg, a jeśli nawet faktycznie w HDC poprawiali mu poprzedni zabieg i była wyraźnie różnica, to pan @ramirez pewnie zapomniał albo nie wiedział że łysienie androgenowe postępuje zwłaszcza gdy w żaden sposób nie jest leczone farmakologicznie, i słaby efekt po czasie może też wynikać z tego, a niekoniecznie tylko z tego że poprzedni zabieg gdzieś tam źle przeprowadzono. Można było odnieść nawet wrażenie takie że nawet zakonspirował się z kliniką HDC obserwując jego nieustanne okazywanie agresji, i hejtu do tego forum i jego włodarzy, oraz jakieś ciągłe jego niezadowolenie jakby był zmuszany jakimś przymusem do członkostwa na tym forum - można było to ciągle czytać w jego postach.

 

 

Jak chodzi natomiast o straszenie adwokatem itp to w setkach e-maili wymienionych przezemnie z klinika nigdy nie padło żadne stwierdzenie o sądach

 

Ja jak czytam wiele innych for o łysieniu i HT, to też nigdy nie czytałem aby ktoś pisał o czymś takim, żeby jakaś klinika podobnie postępowała jak HDC i żeby straszeniem sądami wywierała nacisk aby ''stulić pysk'' niezadowolonemu, czy niezadowolonemu do końca z jakiego zabiegu, klientowi.

 

 

wspomniany tu Alvi Armanii to właśnie przykład chirurga który najwyraźniej lubi zabiegi pod fotki reklamowe. Swego czasu na HLH właśnie był temat, że nawet gościom z minimalnymi ubytkami już pakował 3000 graftów na linię, byle tylko był dobry efekt tu i teraz.

 

Masz racje, to właśnie taki lekarz, który najwyraźniej w tę właśnie stronę kierował swoją politykę. Tak jak już wspomniałem, opinie na jego temat są podzielone, ten konkretny i kontrowersyjny lekarz miał zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Stosował politykę która wielu się nie podobała, albo i nawet większości, a jednak wyrobił sobie renomę i markę i to mimo wysokich cen.

Wiesz zawsze musi być jakaś przeciwwaga dla równowagi politycznej - nawet jeśli chodzi o politykę lekarzy od HT. Robił wiele przypadków które odrzuciły inne tzw. te ''etyczne'' kliniki. Moim zdaniem dobrze że są tacy lekarze jak on, widzisz, ja ze swoim przypadkiem uderzyłem do kliniki AA i dostałem odpowiedź że byłbym wręcz idealnym kandydatem i że zrobią mi line jaką pragnę i której długo szukałem po innych klinikach - cenię ich za to, jak i cenię amerykański prawdziwy kapitalizm i wolność wyboru, bo gdyby nie tacy lekarze jak on, nie miał bym tego wyboru, a tacy jak np. lekarz Przybylski mówiliby mi że jestem psycholem.

To właśnie w klinice AA zarekomendowali w moim przypadku 2500 graftów, ale jakby chcieli mi przeszczepić 3000 graftów aby wykreować nową niższą linię w juszejpie to nie obraziłbym się na nich, bo wiem że właśnie tyle (a nieraz nawet i 3500 gr) często przeszczepia się kobietom albo transgenderom mtf, aby przerobić M-szejpa na U-szejpa i obniżyć sporo linię przy tym. W sumie to nawet negocjowałem na 3000 gr. i powiedzieli że to na miejscu można też skorygować.

I ja bym właśnie takiego efektu oczekiwał jak mówisz byle było dobrze tu i teraz, o to mi właśnie chodzi aby zrobić max gęstość i nisko linię - a wiele lekarzy nie rozumie tego, jak i moich założeń na których opieram strategię. A co do ''etyki'' to pojęcie etyki jest również względne i jak dla mnie swoim postępowaniem to np. Dr. Przybylski nie jest etyczny jak i reszta którzy nie zrobiliby mi juszejpa tylko dlatego że im się to nie podoba - i to już nie tylko że jest nieetyczne ale to również dyskryminacja z ich strony.

 

-- 24 kwie 2018, 12:54 --

 

Dobra, jest tu już sporo poza nurtem wątku głównego, także może ktoś napisze coś o microFUE i o zagęszczaniu tą metodą rzadkich włosów ogólnie bądź nieudanych zabiegów HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesuje mnie przeszczep włosów. Wstępnie szacowane jest na jakieś 2000-2200 ale przy gęstości 60-70 fue/cm2, natomiast po rozpoznaniu i rozmowach , trzeba liczyć na 65 fue/cm2 a na fronice jakieś 80 , moze 85 fue cm2. Włosy nie są rzadkie, nawet są gęste ale cienkie raczej. Trzeba zrobić zakola i lekko przód. Przód można obniżyć. Myślę że to będzie jakieś 2500 a może nawet ok 3.000 fue by było ładnie.

I pytanie kto to zrobi dobrze. Cena jest tu mniej istotna chociaż wydać 5 eur/fue przy 3.000 to koszt 15.000 eur, zamiast 2.000-czy tam 4.000 usd w Turcji a czasami jaki czytam efekty mogą być porównywalne , albo nawet w Turcji lepsze. Na pewno jak piszecie struktura włosa jest istotna, moje są akurat cienkie, więc i dużo więcej trzeba posadzić ale też i nad efektem napracować się.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż swój wątek, wstaw fotki, opisz swoją historię, powiedz w jakiej klinice oszacowali te 2000-2200 graftów, wtedy forumowicze doradzą, bo tak to wiesz, to wygląda jak gadka z dupy typowego trolla, których akurat przerabiamy na forum mnogo ostatnio.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś Piotra o przykłady osób niełysiejących, u których HDC robiło linię to zdziwisz się z jaką gęstością są w stanie posadzić grafty. Tu nie chodzi jedynie o aspekt techniczny i widzę, że niektórym mądralińskim teoretykom trzeba to uświadomić.

 

Tekst komu ufam był odnośnie pewnej kliniki - myślę że kumaci wiedzą o co chodzi

 

Ja prosiłam w swoim wątku dokładnie o przykłady takich osób to nie wrzucił (było to zanim klinika została zbanowana i Piotr miał możliwość to zrobić).Na stronie hdc też nie ma takich osób - więc myślę, że po prostu nie przerabiają takich pacjentów. Jeżeli jestem w błędzie to możesz gurney wyprowadzić mnie z niego wrzucając tu takie przypadki, skoro rzekomo takie zdjęcia widziałeś, bo widać, że masz chyba ciepłe relacje z klinika, więc pewnie by Ci udostępnili te fotki osób niełysiejących, chcących obniżyć tylko linię, by dowieść jednak, że potrafią gęsto sadzić a i admin myślę, że by się zgodził w tym przypadku.

 

i dobrze by było gdyby to były fotki już z efektem, a nie wszczepionymi graftami minutę po zabiegu bo takie foty sa niemiarodajne. I żeby tę linię faktycznie było widać bo kliniki (nie tylko HDC ) mają w zwyczaju robić zdjęcia reklamowe tak, zeby linię było widać jak najmniej (jakoś od góry, bardziej skierowane na koronę, z pochyloną głową, z boku, z różnymi zaczeskami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś Piotra o przykłady osób niełysiejących, u których HDC robiło linię to zdziwisz się z jaką gęstością są w stanie posadzić grafty. Tu nie chodzi jedynie o aspekt techniczny i widzę, że niektórym mądralińskim teoretykom trzeba to uświadomić.

 

Tekst komu ufam był odnośnie pewnej kliniki - myślę że kumaci wiedzą o co chodzi

 

Ja prosiłam w swoim wątku dokładnie o przykłady takich osób to nie wrzucił (było to zanim klinika została zbanowana i Piotr miał możliwość to zrobić).Na stronie hdc też nie ma takich osób - więc myślę, że po prostu nie przerabiają takich pacjentów. Jeżeli jestem w błędzie to możesz gurney wyprowadzić mnie z niego wrzucając tu takie przypadki, skoro rzekomo takie zdjęcia widziałeś, bo widać, że masz chyba ciepłe relacje z klinika, więc pewnie by Ci udostępnili te fotki osób niełysiejących, chcących obniżyć tylko linię, by dowieść jednak, że potrafią gęsto sadzić a i admin myślę, że by się zgodził w tym przypadku.

 

i dobrze by było gdyby to były fotki już z efektem, a nie wszczepionymi graftami minutę po zabiegu bo takie foty sa niemiarodajne. I żeby tę linię faktycznie było widać bo kliniki (nie tylko HDC ) mają w zwyczaju robić zdjęcia reklamowe tak, zeby linię było widać jak najmniej (jakoś od góry, bardziej skierowane na koronę, z pochyloną głową, z boku, z różnymi zaczeskami).

 

Nic tu nie będę wrzucał bez zgody kliniki, admina i samych pacjentów bo jeszcze ktoś mnie będzie ciągał po sądach. Napisz mi maila na priv to coś Ci wyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

 

i nie będę ukrywać, że najbardziej zależałoby mi zobaczyć to na kobietach.

 

-- 25 kwie 2018, 23:18 --

 

po obejrzeniu zdjęć.

 

No... to jednak zdjęcia osoby z zakolami a to nie to samo co samo obniżenie linii no i oczywiście facet, nie kobieta. 

ja mam naprawdę wąskie czoło więc wątpię by obszar był mniejszy od mojego (a facet ma zawsze/przeważnie większą głowę niż kobieta, więc 2200 graftów na 2 zakola i obniżenie linii to moim zdaniem mało - przypadek podobny do Angela, nawet bardzo a on miał wsadzone ponad 3100 graftów...)...w sumie na tych zdjęciach nie było widać linii bo głowę masz (nie wiem czy to Twoje zdjęcia czy kogoś innego - zapomniałam doczytać, sorry) pochyloną i włosy ułożone tak, że długość i ułożenie zaczesane na bok zasłania gęstość samej linii ...wolałabym widzieć jak to wygląda z włosami zaczesanymi do góry.

 

aczkolwiek dzięki, i fajnie, że jesteś zadowolony (jeżeli to Twoje foty). Na pewno wygląda to w Twoim (czy tam kogoś) przypadku lepiej niż przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jako, że założyłem ten wątek nie tylko do celów edukacyjnych dla nas wszystkich - co jest oczywuscie niezmiernie ważna - ale także pod swoim kontem - szykuje się do kolejnego FUE, naprowadziliście mnie mocno na kilka klinik które są według Was mistrzami dogęszczania - nie boją się implementować graftów we włosy natywne oraz z poprzednich zabiegów i robią to niezmiernie gęsto, wg Was są to: Ferudini, asmed, poswal - 3 tropy

Drogą dedukcji po ostatnich realacjach naszego kolegii z forum, który zbierał się do zabiegu latami zostałem lekko zachęcony do Koraya - Feriduni odpada bo cena:( a Indie wydają się byc zbyt egzotyczne (chodź je rozważam także)

Ale do brzegu- Cel: 2500-3000 graftow, korona (1500) front i lekko linia 2000 gratów - łącznie max 35 tys pln

Po kontakcie z Korayem - tylko na postawie zdjec - UWAGA: dostałem bana:)na zabieg! Doktor na postawie zdjec stwierdził że może mi „posadzić” 2000-3000 graftow ale na przód aby obniżyć linie włosów - czyli czytaj - tam gdzie nie ma włosów - kompletnie mi na tym nie zależało - chce dogescic przód z 60 gr / cm na 80 gr / cm oraz górę z 40 gr/cm na 70 gr/ cm. Co do korony to info było takie: Hi, I’ve consulted the doctor regarding your request once again for the top area, he doesn’t recommend you to have hair transplant on the top area as you’re experiencing hair thinning but not hair loss there. In case you have a hair transplant on that area, you’ll most likely face post operative shock loss and the result won’t be satisfying - szczerze troche mnie to zaszkodziło bo BHR i HDC bierze mnie z otwartymi rękoma

W związku z tym mam wrażenie że niestety Asmed nie chce brać odpowiedzialności za dogęszczanie, byc może sobie z tym nie radzą ... lub mieli jakieś wtopy.. itd Tłumaczyłem doktorkowi że biorę duta od 5 lat i to nie jest miniaturyzacja tylko przeszczepione włosy (rzadkie) ale silne i nowe nie zmienia zdania - chce się bawić moją linià a góry i przodu boi się dotykać z uwagi na powyższe.

Dlatego też bardzo Was prosze o opinie i rekomendacje: kogo bralibyście na moim miejscu? pytanie głownie do oczytanych naszych forumowiczów i tych którzy prześli jakieś zabiegi dogęszczania - 2-3 najlepiej

Z góry bardzo dziekuje - ten materiał zostanie dla potomnych xD a ja na sobie jestem w stanie przeprowadzić eksperyment i zdać z zabiegu relacje co do kliniki którą mi zarekomendujecie.

Tak wyglądałem przed zabiegiem w BHR (2015r):

 

-- 29 cze 2018, 10:29 --

 

 

 

-- 29 cze 2018, 10:31 --

 

Po zabiegu 2 lata

 

-- 29 cze 2018, 10:34 --

 

Ps. w BHR miałem posadzone 1500 korona i 1500 przod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad pomysl ze Koray jest mistrzem dogeszczenia ? przeciez to ten sam poziom co BHR czy HDC

 

Ferudini i Poswal pozostaja jak chcesz miec taka duza gestosc

 

 

patrzac na zdjecia to masz wsumie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wszyscy troche tu zgadujemy ... W mojej ocenie Koray jest o tyle lepszy że używa tego micro pena który sam stworzył co może zwiększyć szanse precyzyjnego wsadzania graftow pomiędzy istniejące już włosy ... Może niech wypowiedzą sie Ci którzy w tych klinikach mieli dogeszczanie i wiedzą jak to wyglada w rzeczywistości - jeżeli oceniamy tylko po fotkach na forum to czesto wybór mistrza takiego gęstego sadzenia będzie trudny skoro Ci którzy tam robili nam nie podpowiadają ci dalej jak już jestes po 1 zabiegu i nie wyglada to zadowalająco ..

a dlaczego nie robisz w BHR lub HDC ? Może by to udźwignęli ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki - macie jakieś pomysły co dalej ?

 

-- 01 lip 2018, 17:31 --

 

W BHR nie bardzo chce kontynuować po ostatnich doniesieniach... poza Tym oni robią całkiem Ok na łysej skórze a tam gdzie są już włosy chyba razem z HDC nie dokonać sobie radzą ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...