free web hit counter Skocz do zawartości
Jarek1975

Mistrzowie zagęszczania micro FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ja jestem już po kilku zabiegach ht 8500 graftów i w listopadzie lecę na kolejny zabieg- własnie dogęszczanie do Poswala do Indii.

Wstępnie umówiliśmy się na 3000 graftów bht z szyji i klatki i zobaczymy jak będzie...


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisał Jarek1975. Koray jest przereklamowany. Kilka tygodni temu konsultowałem się z nim w celu dogęszczenia korony. Dostałem taką odpowiedź:

 

"Dr. Koray Erdogan evaluated your case and would like to inform you that the area you would like to increase the density by aesthetical surgery - Hair Transplant can never have very high density.

Therefore Dr. Koray Erdogan doesn't advise you to proceed with the hair transplant."

 

Także ten jego implanter pen (keep) to nie jest jakieś super narzędzie bo nie odrzucaliby trudnych przypadków.

 

BHR ubytek wyceniło na 1500 graftów i nie widzi problemu żeby to dogęścić Niestety odrzuciłem ich ze względu na cenę. Widziałem kilka przykładów i tylko 1 na 3 spełnia moje wymagania co do uzyskania efektu "pełności". Podobny efekt jak u nich już uzyskałem z mniejszą liczbą graftów i za niższą cenę.

 

HDC- tutaj z uzupełnianiem korony zawsze był problem. Nawet jak miałem łysy placek to wmawiali mi, że lepiej tego nie robić bo mam mnóstwo zminiaturyzowanych włosów, które mogą uszkodzić. Generalnie dostałem zgodę na zabieg - czekam na wycenę i informację o wolnych terminach.

 

Klinika Przybylski - wyceniła (na podstawie zdjęć) ubytek na 600-800 graftów. Niestety ze względu na trudności w komunikacji (w moim ojczystym języku ) ten wątek jest zakończony i nie biorę jej pod uwagę.

 

Jeszcze jedną rzecz chciałbym wam przekazać na podstawie własnych doświadczeń. Korona jest jedną z najtrudniejszych do uzupełnienia i uzyskania efektu pełności. Na tym forum już tak wiele nieprawdy było napisane w stylu "Klinika jest dobra jak ktoś ma ubytek na czubku, ale nie potrafią robić gęstej linii". Bzdura ładne i gęste linie robi wiele kliniki. Mało jest takich które potrafią uzyskać efekt pełności (bez prześwitu) na koronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontaktowales sie z Poswalem?

 

Jeszcze nie... Z indiami to nie jest tak easy jak z zabiegiem w Europie, że wyskoczysz na 2-3 dni. Wątpie żebym w tym roku miał czas żeby tam lecieć na dłużej. Poza tym ja szukam kliniki, która specjalizuje się stricte w robieniu korony.

 

Wczoraj dostałem maila z HDC również z odmową (zmienili zdanie!)- także powoli opcje się kończą.

 

"Dr Maras said is risky to have the procedure, as the result would only be temporary as you have ample density which will eventually be affected by the surgery as most likely existing hair will be damaged during the procedure. So in a few years’ time you would be back in the same situation. So at the moment he would not perform surgery on you. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tymi klinikami ??

Wraca temat tego wątku z początku jego założenia - jaka jest opcja dla nas jak już wykonamy 1-2 zabiegi i chcemy zwiększyć gęstość ? Skoro dwie całkiem dobre kliniki odrzucają takich klientów i boją się ryzyka reklamacji i uszkodzeń sąsiednich włosów ... rozumiem że każdy chce sadzić na zupełnie łysym polu - bo tak najłatwiej - nie trzeba się bawić w mega precyzję i sadzić „gdzie popadnie”..

dlatego ten micro pen miałbyć rozwiązaniem dla wielu z nas - z założenia widać na tych załączonych tu filmikach że można nim sadzić MEGA gęsto i blisko innych włosów, co jest praktycznie nie do realizacji przy nacięciach otworów skalperem (poprzeczne cięcie 1-3 mm) które „przecina” wszysko co znajduje sie dookoła - myśle że HDC i Asmed mieli z tym mega trudności i wiele reklamacji i nie chcą tego robić bo nie potrafią. Tutaj była fajna relacja naszego forumowicza z zabiegu w BHR - Bisanga powiedział mu w momencie wytknięcia przez niego że ma identyczną gęstość co przed zabiegiem (co zresztą można było zarejestrować na zdjęciach) że CYTUJE: „ wymieniliśmy stare zminiaturyzowane włosy, na nowe mocniejsze” czyli czytaj - poprzednie zostały bezpowrotnie uszkodzone i wypadły - oczywiście i tak by pewnie wypadły bez duta i Fina ... to pokazuje że trzeba byc w tym fachu mega fachowcem i używać specjalnej techniki z mikronakłuciami ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemox - wlasnie mowie o takich przypadkach jak Ty i ja oraz wielu innych którzy się tu podzielili swoimi historiami - mamy włosy, mamy linie ale brakuje gęstości bo widać skórę:/

Poswal chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu ... czasami wracam do Ferudnii ale ta cena jest zabójcza i chyba aż tak zdeterminowany nie jestem aby wybulić 2-3 razy tyle co u średniaków aspirujących do superligi jak BHR, KORAY, HDC

WIEC CO NEXT ???

Ważne - dostałem maila od Koraya po uzupełnieniu zdjęć o mega przybliżenia i w wysokiej rozdzielczości (pokazałem im że to nie natywne włosy zminiaturyzowane tylko przeszczepione, nowe ale rzadko) , że rozważają zabieg ale na moją własną odpowiedzialność xD i że jest ryzyko że będę zwiedziony gęstością (pewnie boja się o uszkodzenia już istniejących) - szczerze? Troche mnie to od nich odpycha ... pewnie dadzą mi dodatkowe oświadczenie do podpisu po turecki że zrzekam się reklamacji i zostałem poinformowany o zagrożeniach ...

Co do mojego przypadku i dogeszczania korony - podobnie jak pisał Tommy.13 - zobaczcie na zdjecia z przed i po - jest różnica nie powiem - ale nie powalająca - myśle że sporo tych włosów które miałem bezpowrotnie zaginęła i nie przeżyła procedury :/ zostały nowe i silne - niestety nadal rzadkie włosy ..

PISZCIE, DYSKUTUJCUE - może coś wymyślimy - ja będę testował na sobie wasze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie Poswal.. serio tylko Indie ? Jarek, Nie robisz przecie BHT jak Przemox wiec może jeszcze tutaj na naszym kontynencie jest jakiś ratunek - myśle że jeszcze jest wiele klini ktorych na tym forum nie poruszaliśmy - cały czas obracamy się w 5-6 klinikach i tak na zmianę: Maral, HDC, BHR, asmed, poswal , ferudini

Może trzeba szerzej szukać w kontekście Waszych przypadków - troche prowokuje, wiem ale może która ma jakieś sugestie i się nie ujawnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio tylko Indie ?

 

 

a co jest takiego zlego w indiach skoro mozna wynegocjowac fajna cene i wyhaczyc tani bilet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klinika podejmuje się u Ciebie zabiegu, po którym masz rezultat zbliżony do tego przed zabiegiem bo "wymienili u ciebie zminiaturyzowane grafty na zdrowe" przy okazji kasując Cię na 20 tys (tyle mniej więcej kosztuje 1500 gr w 'dobrej' klinice) to ciężko nie nazwać tego naciąganiem. Drugie pytanie jest takie - dlaczego od razu nie zrobili gęstości przy której byłbyś zadowolony skoro zminiaturyzowane włosy uznaje się jakby ich nie było? Przecież teraz ryzykujesz zniszczeniem już przeszczepionych graftów. Nie rozumiem takiej polityki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę mając drugi zabieg poprawkowy to właśnie miałem zabieg zagęszczajacy. Miałem po pierwszym razie włosy ale rzadkie kompletnie mnie to nie zadowalało... powiem szczerze że Bisanga podczas drugiego zabiegu się postarał bo teraz jest ok Choć liczyłem na taki efekt już po pierwszym zabiegu. Mniejsza o to, nie będę powtarzał tego co w moim wątku. Powiem tylko że jak chodzi o zagęszczanie to BHR w moim przypadku sobie poradził. Teraz też stoję przed jeszcze jednym zabiegiem na koronę, potrzebuje jakieś 2k graftów. Z donoru pewnie będzie już tyle ciężko wyciągnąć. Sam się zatem zastanawiam gdzie szukać pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga też mi chodzi po głowie tylko mam mieszane uczucia co do jego precyzji - kurde sam już nie wiem ... Te Indie tak jak Przemox jeszcze rozważam no i ten cały Koray się odezwał żebym mu kolejne zdjecia z mega zoomem powysyłał..

Troche prowokują mnie te Wasze relacje od Marala - można zaoszczędzić 60% tylko koleś jest raczej dobry przy pierwszym sadzeniu a nie przy precyzyjnym dogeszczaniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają po prostu politykę „wymiany” włosów z miniaturyzacja na „nowe”

Efekt jest taki ze przed po zabiegu możesz wyglądać jak przed - różnica taka ze nowe już nie wypadną a stare by wypadały w procesie kilku lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klinika Przybylski - wyceniła (na podstawie zdjęć) ubytek na 600-800 graftów. Niestety ze względu na trudności w komunikacji (w moim ojczystym języku ) ten wątek jest zakończony i nie biorę jej pod uwagę.

 

czy mógłbym prosić, byś rozwinął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbym prosić, byś rozwinął?

 

Próbowałem z doktorem ustalić termin konsultacji. Zaproponował mi konkretną godzinę (jeśli dobrze pamiętam) koło południa w sobotę. Mieszkam jakieś 500 km od Kalisza - stwierdziłem, że to niewykonalne (miałem w sobotę z rana do załatwienia ważną sprawę). Napisałem, żeby zaproponował inny termin. Ja przyjadę w piątek wieczorem i w sobotę na spokojnie będę na konkretną godzinę. Nie raczył mi nawet odpisać. Stwierdziłem, że jak nie jesteśmy w stanie dogadać się w tak błahej sprawie to lepiej dalej tego nie ciągnąć.

Konsultowałem się w wielu klinikach i każda odpowiadała na moje często bardzo upierdliwe pytania. Dla mnie temat jest zamknięty zrobiłem co chciałem gdzie indziej za niewiele większe pieniądze.

Piszecie: "no ale tam jest i tak 25% taniej..." Policzyliście na pewno wszystkie koszta związane z zabiegiem ? Badania krwi na własny koszt, dojaz, nocleg (te 2-3 dni trzeba zostać), pakiet medyczny, katering, nawet za jakąś sr**ą poduszkę rożek doliczają ekstra... Pamiętam taką sytuację w jednej z zagranicznych klinik, gdzie technik wyjął z szafy poduszkę i dał mi ją bez słowa, że mam zapłacić czy oddać mu przy wyjeździe. Przez cały tydzień chodziłem na mycie, kremowanie donoru, środki przeciwbólowe i płyn do pryskania głowy bez jakichkolwiek ograniczeń, ile chciałeś tyle dostałeś, pokój ze specjalnym łóżkiem pozwalającym ustawić głowę pod kątem, aby minimalizować opuchliznę.

 

Podejście do klienta - to właśnie różni specjalistyczne kliniki od polskich Januszy, którzy wyczuli dobry biznes i chcą zarobić jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem.

 

The choice is yours!

 

BTW. To co dokotor wycenił na 800 graftów realnie pochłonęło 1800. Niech każdy sam sobie to już skomentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurney, wielkie dzięki za sążnistą odpowiedź.

 

Czytałem w kilku artykułach, iż micro FUE wykonuje się pod mikroskopem z największą precyzją. Jasne, jest dłużej znacznie i drożej.

Jednak nie spotkałem się tu, na forum, z informacjami o takich klinikach, także w tym wątku nikt nie napomknął o takich.

Chyba nawet Feriduni nie stosuje mikroskopu.

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie spotkałem się tu, na forum, z informacjami o takich klinikach, także w tym wątku nikt nie napomknął o takich.

 

Masz, Serkan robi DHI, znalazłem przypadkowo. Nie powinno też chyba być jakoś bardzo drogo bo to Turcja.

images?q=tbn:ANd9GcSkSeO4UiVfazcDp6R60uSOuFDqX3r3yX6nuoqI5_mH3U7Ekq4nkA

 

A w tym wątku też już było o tym że w jakiejś klinice we Wiedniu robią, ale *uja pewnie czytałeś szczegółowo cały wątek.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroskop jest bardzo istotny jeżeli chodzi o rozróżnienie graftów jednowłosowych od wieluwłosowych. Bez mikroskopu jest to praktycznie nie wykonalne w 100% i dlatego często w linie są sadzone grafty wielowłosowe co daje efekt nienaturalnej linii.

A czy mikroskop jest potrzebny do gęstego sadzenia? Wydaje mi się, że chyba nie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie spotkałem się tu, na forum, z informacjami o takich klinikach, także w tym wątku nikt nie napomknął o takich.

 

Masz, Serkan robi DHI, znalazłem przypadkowo. Nie powinno też chyba być jakoś bardzo drogo bo to Turcja.

images?q=tbn:ANd9GcSkSeO4UiVfazcDp6R60uSOuFDqX3r3yX6nuoqI5_mH3U7Ekq4nkA

 

A w tym wątku też już było o tym że w jakiejś klinice we Wiedniu robią, ale *uja pewnie czytałeś szczegółowo cały wątek.

 

Dzięki, widocznie dziś cały dzień na forum zrobił swoje, jestem lekko otumaniony.

W tej klinice wiedeńskiej - http://www.viennahair.com/en/micro-fue- ... advantages

pobierają grafty urządzeniem o średnicy 0,60-0,65 mm (dla cieńszych włosów), co chyba nie zawsze jest stosowane w innych klinikach z taką precyzją?

Czy nie mylisz określenia micro FUE, w którym grafty pobierają nawet urządzeniem o średnicy 0,60-0,65 z microscopic FUE, czyli pobieraniem pod mikroskopem?

 

Na stronie Serkana piszą o Sapphire FUE - https://drserkanaygin.com/hair-transpla ... ransplant/

Gdzie tam znalazłeś informacje, że korzystają z mikroskopu?

Poza tym ich zdjęcia, gdzie użyli 3200-3800 graftów, nawet na grubowłosych Turkach są lekko podrasowane mym zdaniem -

https://drserkanaygin.com/gate.php?key= ... 8c2e5af2e3

 

Spośród tych trzech klinik tylko Feriduni pisze expressis verbis o mikroskopie.

U Feriduniego na stronie jest opis techniki mikroskopowej - microscopic FUT technique

http://hairtransplantation.feriduni.com ... nsultation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba logicznie że nie zawsze i nie w każdej klinice i nie w każdym przypadku pacjenta pobierają grafty urządzeniem o średnicy 0,60-0,65 mm (dla cieńszych włosów) z taką precyzją.

Nie wiem czy mylę czy nie mylę, ale DHI (a to pewnie w większości i tak micro-motor - nie wiem jak teraz bo czytałem o tym już dawno) jest teoretycznie najlepszą metodą - problem w tym że właśnie tylko teoretycznie, i dlatego nie ma wśród topów za wielu lekarzy którzy wykonują to i z dobrymi udokumentowanymi rezultatami, a te słabe i średnie kliniki które oferują te wszystkie techniki o których piszesz eksperymentują dopiero i nie ma jakiś setek czy chociaż dziesiątek zdjęć dokumentowanych spektakularnych efektów oraz rezultatów końcowych - a to ostanie najważniejsze dla klienteli.

 

A strony Serkana nie czytałem, gdyż w ogóle Turcji nie biorę pod uwagę.

 

A FUT - to STRIP

 

Uparłeś się ku*wa na ten mikroskop, choć to pobierania jak i sadzenia wystarczy lupa albo/i te urządzenia powiększające co mają na goglach założone czy nawet razem zespolone jako takie gogle (nie wiem jak się zwią bo nie jestem optykiem - mniemam że soczewki powiększające to jakieś są). Po co ten mikroskop i jeszcze powiedz że elektronowy... do obserwacji struktury pobranego graftu? struktury na ściankach obwodu dziurki i na dnie takiej dziurki po pobranym grafcie? Ido obserwacji struktury graftu i włosów w nim istniejących ? Do odmierzania odległości w mikronach między graftami przy projektowaniu obsadzenia - robieniu nakłuć pod grafty?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeżeli "okulary powiększające" dają wystarczające powiększenie, to i one mogą być

 

Chodziło mi głównie o to, by podczas sadzenia omijać włosy natywne, by nie niszczyć ich/ich cebulek/kanałów - to po pierwsze primo.

 

Po drugie primo - by pierwsze 3-4 mm linii czołowej obsadzić nie tylko cieńszymi, pojedynczymi włosami, ale takim jaśniejszym meszkiem, który jest zauważalny u każdego, kto nie robił sobie w tym miejscu przeszczepu. Nie wiem, czy to ostatnie jest aktualnie przez jakąkolwiek klinikę oferowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jestem pedantem mającym w oku miarkę (cóż, taki się ulągłem) i szukam artysty do przeszczepu.

 

Biorę obecnie pod uwagę kliniki w następującej kolejności:

- Ferudini

- Lorenzo

- Viennahair

- Koray

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi głównie o to, by podczas sadzenia omijać włosy natywne, by nie niszczyć ich/ich cebulek/kanałów - to po pierwsze primo.

 

Mam pytanie, czy widziałeś kiedyś jak wygląda włos nawet najcieńszy pod mikroskopem - chociaż zwykłym najtańszym mikroskopem a nie elektronowym za w uj pieniędzy, widziałeś jak wygląda ?

Oglądałeś włos pod mikroskopem chociaż w szkole na biologi ?

I czy wiesz w ogóle ile razy mikroskop powiększa i co to znaczy z punktu widzenia obserwacji ?

 

Włos nawet najcieńszy pod mikroskopem wygląda na całej obserwowanej powierzchni jak ściana w chacie i to niezbyt dobrze wygipsowana.

 

Po drugie primo - by pierwsze 3-4 mm linii czołowej obsadzić nie tylko cieńszymi, pojedynczymi włosami, ale takim jaśniejszym meszkiem, który jest zauważalny u każdego, kto nie robił sobie w tym miejscu przeszczepu. Nie wiem, czy to ostatnie jest aktualnie przez jakąkolwiek klinikę oferowane.

 

A mówią że ja mam na*ebane we łbie i jestem fanatykiem...

 

Po pierwsze kolor włosa czy meszku jest zauważalny nawet gołym okiem przez pół ślepego człowieka. Po drugie nawet jeśli jakiś lekarz zechciał by się bawić z przeszczepianiem meszku, to jaki był by to cel skoro taki meszek na czole i tak masz i on będzie bez względu na to jaką linię zrobisz. Po trzecie meszek nawet u ludzi z mega max czarnymi włosami i tak nie jest tak czarny jak włosy a nawet powiedziałbym że szary, bezbarwny czy biały.

Chłopie lekarze nie chcą przeszczepiać włosów z szyi na czoło tych takich z krańca bardzo cienkich - choć by mogli w sumie spróbować, a Ty oczekujesz że będą meszek przeszczepiać poza tym nie wiadomo czy meszek by wogóle przetrwał transplantację.

 

Ale mimo to ja wiem o co Ci chodzi, o jaki efekt naturalności, i mogę to zaprezentować ale musiałbym znaleźć stosowny przykład.

 

A na koniec muszę powiedzieć, że jeśli oczekujesz takich cudów mega naturalności, czyli na linii w pierwszym rzędzie same jedynki i to cienkie, to musisz wybrać jakąś top klinikę w dodatku w której mają doświadczenie z kobietami, transami mtf i nie łysiejącymi mężczyznami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym posadzić ok. 3800-4000 graftów w koronę, a ok. 1200 w zakola, ale bez obniżania linii i przy zostawieniu V-shape, lekko podchodzącego du wydłużonego U-shape. Zatem idę w gęstość, nie zaś powierzchnię na froncie.

Dlaczego tyle na jeden raz?

Zalezy mi na gęstości korony, a z tego co czytam od dwu tygodni, najlepiej ją zrobić raz a dobrze, bo późniejsze dosadzanie jest mniej skuteczne i efektowne.

Ergo, szukam sztukmistrza.

 

Po drugie nawet jeśli jakiś lekarz zechciał by się bawić z przeszczepianiem meszku, to jaki był by to cel skoro taki meszek na czole i tak masz i on będzie bez względu na to jaką linię zrobisz. Po trzecie meszek nawet u ludzi z mega max czarnymi włosami i tak nie jest tak czarny jak włosy a nawet powiedziałbym że szary, bezbarwny czy biały.

Chłopie lekarze nie chcą przeszczepiać włosów z szyi na czoło tych takich z krańca bardzo cienkich - choć by mogli w sumie spróbować, a Ty oczekujesz że będą meszek przeszczepiać poza tym nie wiadomo czy meszek by wogóle przetrwał transplantację..

Meszek na czole, a meszek tuż przy, czy na linii włosów inaczej wygląda, ten na linii jest gęstszy i grubszy. Gdy dosadzą w linię już istniejącą zniszczą istniejący meszek, zatem roważam tylko lekkie wypełnienie, delikatne zmniejszenie V-shape obecnego.

 

Trochę pękam to eksplikować któremukolwiek z przeszczepiających mailowo i dopytywać, gdyż mogą się przestraszyć, iż - jako upierdliwiec i malkontent - stanowię ino problem dla nich.

 

A na koniec muszę powiedzieć, że jeśli oczekujesz takich cudów mega naturalności, czyli na linii w pierwszym rzędzie same jedynki i to cienkie, to musisz wybrać jakąś top klinikę w dodatku w której mają doświadczenie z kobietami, transami mtf i nie łysiejącymi mężczyznami.

 

Z tych wymienionych powyżej przeze mnie chyba najbardziej Ferudini by odpowiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Meszek na czole, a meszek tuż przy, czy na linii włosów inaczej wygląda, ten na linii jest gęstszy i grubszy. Gdy dosadzą w linię już istniejącą zniszczą istniejący meszek,

 

To jest właśnie wada przeszczepów, nigdy nie jest odtwarzana w pełni natura, i widzę to jak oglądam fotki kobiet po HT po obniżeniu linii, nawet u najlepszych lekarzy.

 

Skoro już jesteś taki pedant to sobie najwyżej umiejętnie podfarbujesz tą sekcję meszka nad i pod linią i będzie git To sprawi że ta część meszku będzie wyglądać tak jak chcesz.

 

Trochę pękam to eksplikować któremukolwiek z przeszczepiających mailowo i dopytywać, gdyż mogą się przestraszyć, iż - jako upierdliwiec i malkontent - stanowię ino problem dla nich.

 

Fakt obawy tego słuszne ale możesz z grubsza chociaż naświetlić temat (najwyżej ''odeślą'' do psychiatry, nic Ci więcej przecież nie zrobią). zatem nie pękaj. Na miejscu podczas bezpośredniej konsultacji będziesz miał większe możliwości i szansę na debatę o tym wszystkim z lekarzem.

 

-- 11 lut 2019, 1:23 --

 

Z tych wymienionych powyżej przeze mnie chyba najbardziej Ferudini by odpowiadał?

 

Tak, Feriduni.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...