free web hit counter Skocz do zawartości
Dean20

Bielactwo(Vitiligo) a przeszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat jest dość rzadki ale może ktoś z was miał przeszczep włosów mając bielactwo?Myślałem o przeszczepie FUE ale boję się że to sprawi że białe plamy pojawią mi się w miejscy dawczym albo biorczym.

Ktoś z was miał przeszczep mając bielactwo,albo widział gdzieś na necie jakieś przypadki takiego "kombo".Może macie jakieś namiary/kontakt do lekarzy,którzy mogliby mieć wiedzę na ten temat?

Z góry dzięki za odpowiedzi:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiaj z użytkownikiem @klekoo91, on właśnie chyba jako jedyny z tego forum planuje HT i jednocześnie cierpi na bielactwo. Jednak od niego się chyba za dużo nie dowiesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)

A wiesz może jak dziąłałają konsultacje z dr Bisangą(nie wiem czy dobrze napisałem,widzę że to autorytet na forum )?Gdzie można się zapisać,może on mógłby mi odpowiedzieć...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działają.... ? - pewnie normalnie jak ogólnie wszystkie konsultacje tego typu, (czy BHR jest autorytetem to trochę bym polemizował...).

Spróbuj skontaktować się z Janem (polski konsultant tej kliniki), w tym wątku masz namiary i wszystko ogólnie:

viewtopic.php?f=23&t=3088 , albo bezpośrednio z kliniką.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się leczy bielactwo

500x1000px-LL-55626d72_melanotan20overdone2.png?41d9ba

 

Nie wiem jak inni, ale ja spróbuję.

 

Niestety lekarstwo jest zatwierdzone tylko w Australii i tylko tam dostępne w aptece i to jeszcze na receptę. No bo przecież nie mogłoby być żeby było zatwierdzone przez białego człowieka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...