free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Reactivus

Pytania odnośnie ponownego odrostu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Delete

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zdziwiony, że te środki, które opisałeś (Dermena itp) pomogły Ci zachamować wypadanie włosów i spowodowały odrost. Pamiętam jak moje łysienie się zaczynało to kupiłem kilka razy tą dermenę szampon i szybko odstawiłem bo nie pomagał nic a nic a włosy po nim były bardzo cieńkie, trudne do ułożenia. Może Twoje łysienie nie jest spowodowane DHT tylko jakieś inne są przyczyny? Nie wiem co ta dermena tam ma w sobie może jakieś witaminy, który Twoim włosom brakuje?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polarisie jest fin nie dut.

Skoro za wszelka cene chcesz wlosy to nie trac czasu na dopytywanie sie co inni sadza tylko wroc do tego co dzialalo wczesniej. Jak do roku nie bedzie poprawy to wtedy pomyslisz co dalej,proste.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie androgenowe w wieku 13-14 lat?? Aż mi się nie chce wierzyć. Żeby zauważyć, że włosy się przerzedziły to musi ich trochę wypaść, więc jak zauważyłeś to w tak młodym wieku to być może wypadanie się zaczęło jeszcze wcześniej. Jesteś pewien, że to nie na jakimś innym tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...