free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

FUEXPERT CLINIC Szokujące efekty

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie?

 

Poważnie da się uzyskać taką gęstość i taki efekt po przeszczepie? Zobaczcie też inne ich wideo... Robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego przy spełnionych dwóch albo i nawet trzech warunkach:

 

1. Grube czarne włosy

 

2. Dobry lekarz, który potrafi gęsto sadzić i pod odpowiednimi kątami w każdej z części obszaru biorczego, dużo pobierać i nie orać przy tym donoru, i którego robota charakteryzuje się tym że są niskie straty graftów, a wysoki procent odrostu.

 

3. Farmakologia

 

Trzeba też dodać że pacjent brał już fina na rok przed HT (i pewnie bierze nadal), oraz że do przeszczepu wykorzystany był słynny ostatnio implanter pen. Ponadto w przypadku tego pacjenta była wysoka liczba graftów dwu - trój-włosowych w stosunku do liczby jedno-włosowych, oraz sporo też cztero-włosowych w stosunku do liczby jedno-włosowych.

Zauważyć należałoby też że człowiek ten miał gęstość donoru 80 FUs/cm2 - czyli dość gęsty donor.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są w polsce jakieś dobre kliniki? Zależałoby mi zrobić narazie tylko zakola... Mam lekkie gniazdko, ale przez zakola w ogóle nie umiem włosów układać.

 

Biorę Nezyr już półtora roku i wcieram loxon od dwóch lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są w polsce jakieś dobre kliniki?

 

Nie ma, choć Dr. Przybylski zyskuje uznanie na tym forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich efektów jest mnóstwo w necie... Już nie mówię o Latynosach czy Hindusach, którzy nawet u Kolasińskiego mieliby taki wynik.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takich efektów jest mnóstwo w necie... Już nie mówię o Latynosach czy Hindusach, którzy nawet u Kolasińskiego mieliby taki wynik.

Kolasiński dalej "cieszy" się tak złymi opiniami?

 

-- 02 paź 2017, 12:09 --

 

I dlaczego przeszczepy włosów są tak drogie? Używa się jakichś specjalistycznych narzędzi, które się zużywają czy co? Ciekawe ile lekarz ma na czysto z takiego jednego zabiegu... Gdy np klient płaci 20 000zł za przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolasiński dalej "cieszy" się tak złymi opiniami?

 

Nie wiem czy nadal.... ale zapytaj @Lion'a on tam przechodził zabieg chyba nawet 2 razy, poczytaj też forum odnośnie tej kliniki.

 

 

I dlaczego przeszczepy włosów są tak drogie?

 

A dlaczego lek Propecia jest tak drogi (200 -220 PLN i brak refundacji) ? - Skoro inny lek zawierający też finasteryd jako substancję czynną (także dokładnie te same substancje pomocnicze) i to w 5-io krotnie większej dawce, a na dodatek tego samego producenta, zatwierdzony do leczenia przerostu gruczołu krokowego kosztuje 30 PLN a z refundacją 5 PLN ? Odpowiedz sobie sam.... mieć włosy - to luksus, a ich nie mieć - to oficjalnie nie choroba ino jak zwią ''problem kosmetyczny'' czyli to samo co brak papieru w sraczu do utarcia dupy - tak to właśnie jest traktowane niestety.

 

A skoro to luksus (posiadanie włosów czy tym bardziej zrobienie sobie ich przeszczepu) to dlaczego ma nie być drogie ?

 

 

Używa się jakichś specjalistycznych narzędzi, które się zużywają czy co?

 

No przecież zwykłym wiertłem, śrubokrętem i młotkiem się tego nie robi, a nawet śrubokręt czy wiertło i młotek też się zużywa.

Także nie wiem skąd takie pytanie w ogóle i dlaczego. Ale odp może być tylko taka: Tak, narzędzia czy urządzenia do przeszczepu włosów nie należą do najtańszych choćby tylko dlatego że to w końcu narzędzia chirurgiczne czyli muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, posiadać atesty itd... - i choćby to sprawia że nie są tanie, a całą resztę już pomijam (wierzchołek góry lodowej).

 

 

Ciekawe ile lekarz ma na czysto z takiego jednego zabiegu... Gdy np klient płaci 20 000zł za przeszczep

 

Zależy to pewnie od konkretnego lekarza, bo i różne mają koszta utrzymania, tzn. wielkość personelu, lokalizacja i status kliniki, wysokość wynagrodzenia dla personelu, wszelakie koszty dodatkowe, swoja renoma i reputacja, itd... ale ogólnie na pewno mało nie zarabiają lekarze od przeszczepu włosów, tak samo jak i wszyscy inni chirurdzy plastyczni, stomatolodzy, chirurdzy szczękowi, protetycy. Ogólnie lekarze których praca wpływa bezpośrednio na wygląd człowieka, a ludzie dla wyglądu są w stanie wiele robić i jeszcze więcej płacić. Generalnie to można w sumie powiedzieć że każdy lekarz który pracuje nad wyglądem człowieka zwyczajnie żeruje na tym - bo chyba próbujesz o to właśnie zapytać czy tak jest - Tak, jest tak, właśnie dokładnie tak. Ktoś powie że robienie HT jest żmudnym i czasochłonnym zabiegiem - owszem jest i trwa nieraz wiele godzin albo i nawet są to dwu- trzydniowe wielogodzinne sesje, ale przecież wielu innych ludzi innych profesji też nieraz ma wyjątkowo żmudną pracę, oraz wysoce odpowiedzialną a pracuje za 10 - PLN/h.

 

Innymi słowy: Żerują wszyscy na naszym nieszczęściu jakim jest łysienie, począwszy od lekarzy dermatologów, poprzez producentów wszelakich scam'ów jak i koncernów farmaceutycznych, aż do lekarzy od przeszczepów włosów. Taka prawda!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo w porządku, ale mimo, że był duży obszar do pokrycia ma dobre pozostałe włosy gęstościowo i kolorystycznie tak jak antek pisał Donor density - 80 FUs/cm2

Niestety nie każdy o podobnym stanie jak ten Pan osiągnie podobne rezultaty, ze względu na rzadszy donor itp.

 

Jednakże jeszcze raz napiszę, bardzo fajny efekt i gościu pewnie sobie pomyślał, że warto było kilka groszy na zabieg wydać, aby poczuć się lepiej na następne lata życia.

Oddaję głos do studia.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie juz wstawiac tych arabow z ''super'' efektem po HT bo kazda klinika oprucz polskich specow bedzie miala takiego, niestety blondyn czy brunét przy tej samej ilosci graftow i w tej samej klinice juz tak nie bedzie wyglondal ....wlosy chudsze mieszy kontrast....wstawiajcie blondyna z takim efektem to bedzie mozna podyskutowac...tylko ze na 100% by mu conajmniej 1000 graftow wiecej wsadzili by to osagnac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...