free web hit counter Skocz do zawartości
serwus22

Przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pisze się tu o implantach włosów, a czy brał ktoś pod uwagę przeszczep włosów z własnych mieszków włosowych? Jako potencjalny klient szukam sposobu na poprawę jakości włosów i tak trafiłem na forum.. Trafiłem także na taki film : link -

, gdzie przedstawiony jest cały zabieg na przeszczep włosów. Co o tym sądzicie ? lepiej zdecydować się na przeszczep włosów czy skorzystać z implantów ? Oczywiście ostateczną decyzję podejmę po rozmowie z lekarzem ale więcej opinii także się przyda

 

-- 06 lis 2017, 8:56 --

 

mam zamiar wybrać się do kliniki Medical Esthetic po obejrzeniu tego filmu i poznaniu opinii o lekarzach. Na zdrowy rozum wolał bym aby przeszczepili mi własne włosy niż wszczepiali implanty, jeżeli chciałby ktoś poczytać więcej to tu jest strona kliniki http://www.chirurgiaestetyczna.pl . A może ktoś po prostu podzieli się informacją na temat kliniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo pisze się tu o implantach włosów, a czy brał ktoś pod uwagę przeszczep włosów z własnych mieszków włosowych?

 

mam zamiar wybrać się do kliniki Medical Esthetic po obejrzeniu tego filmu i poznaniu opinii o lekarzach.

 

A czytałeś w ogóle odpowiedni dział ''Leczenie chirurgiczne'' ? - Czy tylko wpadłeś tak na szybko zrobić reklamę kliniki ?

I z jakich mieszków włosowych ma być wykonany przeszczep jak nie ze swoich ? - Przecież z cudzych nie robią.

 

Jeśli nie jesteś naganiaczem tylko prawdziwym zainteresowanym szukającym pomocy, to zapraszam do lektury - dział ''Leczenie chirurgiczne'' i ogólnie forum.

 

Apropo polskich klinik, to nikt o zdrowych zmysłach z członków tego forum raczej nie robi przeszczepu włosów w polskich klinikach u polskich ''specjalistów'' - z jednego zasadniczego prostego powodu: bo polscy ''specjaliści'' od przeszczepu włosów są prawdopodobnie najgorszymi partaczami na świecie, a do tego w wielu przypadkach ich podejście do sprawy HT jak i do samego klienta/pacjenta pozostawia wiele do życzenia - tak już najdelikatniej mówiąc!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...